Okpol Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Okpol Sp. z o.o.

Mateusz ( Serwis-man :) )

Witam serdecznie, dla wszystkich ludzi, którzy lubią wyżywać się w sieci zobaczcie film i spróbujmy wyrażać swoją opinie merytorycznie. Pamiętajmy o tym i piszmy o problemach, ale starajmy się je rozwiązywać polubownie i bez negatywnych emocji. https://www.youtube.com/watch?v=b_qPBthOAsE Pozdrawiam

Praca zespołowa polega na powierzeniu określonej grupie pracowników czynności lub operacji wydzielonych z procesów pracy. Pracę zespołową cechuje przede wszystkim współdziałanie wykonawców - współpraca, udzielanie sobie pomocy, pełnienie różnych funkcji i zbiorowa odpowiedzialność za wyniki pracy. Tego w Okpolu nie ma ludzie gdyby mogli to by w betonie pod sobą doły kopali. Nikt nikogo nie szanuje, jeden na drugiego donosi. Nikt nie ma taktu. W tej firmie zadziwiająco łatwo przychodzi wrzeszczenie na cały głos i wytykaniu błędu. A szef cóż nic nie widzi albo nie chce widzieć

Zbieracz puszek

Praca rewelacyjna, zawsze marzyłem aby móc tak się rozwijać i pracować w tak świetnym zakładzie. Najnowocześniejsze technologie, BHP na najwyższym poziomie. Ludzie zadowoleni docenieni i kochający swoją pracę. Wszyscy chodzą szczęśliwi i są dumni że mogli się dostać do tak fantastycznego pracodawcy. A tak na poważnie. Tragedia to mało powiedziane. Firma nastawiona na wyzysk pracownika nie tylko fizyczny ale i psychiczny. Ludzie pracujący tam to desperaci którzy nie znają innego życia, albo boją się coś zmienić na lepsze. W zakładzie panuje lęk przed prezesem który doprowadza niektórych do dziwnych zachowań. Nie spotkałem się jeszcze z tak dużą rotacją w firmach, jest to podyktowane tym że nie chcą tam ludzie pracować, ze względu na warunki, atmosferę i komunę która jest tam wszechobecna. Ogólnie nie polecam, ale można spróbować na tydzień czy dwa i zobaczyć jak odporni jesteśmy. Będziemy mieli porównanie do innych pracodawców i wrócimy tam na kolanach. Pozdrawiam

Ktoś

Już dawno chciałem tutaj coś napisać i przyszedł na to czas. Większość tych komentarzy jest niestety prawda, ale czy to coś zmieni? Praca jednozmianowa rewelacja tylko na jak długo? Jak długo Bóg biedzie pozwalał na to wszystko? Praca, sama w sobie nie jest zła, tylko dopracować szczegóły, ale to już nie działka pracowników produkcji. No i atmosfera. Na niektórych działach są tak miłi ludzie, że aż żal gdy mówią np, szef nas nie docenia, szef z nami nie rozmawia. Atmosfery na działach nie wszędzie są mile. Idziesz pomagać na inny dział to jedni się cieszą za każdą pomoc a drugim nie pasuje bo za wolno, mają z Ciebie poty iść. Ludzie szanujcie się nawzajem, bo tylko dzięki szacunkowi dobro powraca a złe uczynki się odbija prędzej czy później.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Okpol Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Techniczno - Handlowy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Toma

Okpol szuka handlowca na teren małopolski. Ktoś coś więcej może napisać czy warto? Jaka kasa? Auto? Czy można prywatnie? Jacy przełożeni itd?

Skyworker
@Toma

Jak na te branże lipa.

Bartek

Wolał bym pusKi zbierać i po śmietnika h chodzić niż wrócić do tej firmy!!!!!! A szef to ma narabane pod tą kopułą strasznie facet nie do życia baba to napewno dla kasy z nim jest bo żadna normalna by z tym........ Nie była ja się dziwię że tam jeszcze chce ktoś pracować normalnie masakra

Radek
@Bartek

Gratuluję poziomu wypowiedzi. Faktycznie frustracie, nadajesz się najwyraźniej tylko do grzebania po śmietnikach. P.S. Nie podchodź do mnie pod marketem z pytaniem czy możesz odprowadzić wózek bo nie dostaniesz!

Kuba

Najgorszy zakład w jakim robiłem ci to tam robią chyba nie robili w innych firmach pozdrawiam

Nosorożec

Witam. Chciałem się dowiedzieć jak wyglądają warunki pracy na stanowisku przedstawiciel handlowy. Tzn : Jaka jest podstawa? Jak wygląda kwestia premii na tym stanowisku ? Jaki samochód proponuje firma i czy można poruszać się nim prywatnie? Czy firma proponuje jakieś benefity dla pracowników typu karta sportowa czy dodatkowe ubezpiecznie? Proszę o informacje.

@Nosorożec

Obecnie jeśli jesteś zainteresowany firma Okpol szuka doradcy techniczno-handlowego. Na tym stanowisku wymagania są podobne do pracy jako przedstawiciel handlowy. Musisz mieć doświadczenie w sprzedaży w branży materiałów budowlanych i umiejętność pozyskiwania nowych klientów i budowania relacji z nimi. Pracodawca oferuje wynagrodzenie podstawowe oraz premie za realizację planów sprzedaży, a także narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon komórkowy i liczne szkolenia produktowe. Koniecznie daj znać jeśli zdecydujesz się aplikować.

Nosorożec
@Marek

Marek wszystko opisałeś ogólnikowo. Zero dokładnych informacji. Następnym razem postaraj się przeczytać dokładnie zadawane pytanie i spróbuj odpowiedzieć mniej ogólnikowo. Pozdrawiam

Arek
@Marek

Nadal aktualne to stanowisko? Jakie pieniądze można zarobić?

zainteresowany
@Marek

Chyba nie są to atrakcyjne warunki skoro nadal szukają doradcy?

Czy Okpol Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Renata

Praca w Okpolu odbywa się w systemie jednozmianowym, w godzinach od 7 do 15, wszystkie soboty i niedziele są wolne

zponton

Największym i moim zdaniem jedynym atutem firmy jest fakt że praca odbywa się w systemie jednozmianowym, w godzinach od 7 do 15...co czyni w tym względzie firmę "atrakcyjną" dla potencjalnie zainteresowanych podjęciem zatrudnienia (nie do końca to prawda bo na stanowisku trzeba być o 6.55, a końcowy dzwonek jest o 15.05 i dopiero wtedy możesz opuścić stanowisko, 10min dziennie pracodawca mi zabiera nie płacąc za nie... dla zobrazowania - w 2016 r daje to 42h) i na tym nie koniec "atrakcji"... Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing (niekompetencja kadry kierowniczej, która w większości nie ma pojęcia co to słowo znaczy), chamstwo, grubiaństwo, zakłamanie, dupowłaztwo - ma bezpośrednie przełożenie finansowe więc jest wszechobecne, a co niektórzy, gdyby nie uszy (czasem baaardzo odstające) to by całkowicie między pośladki powpadali.... w firmie panuje ogólny lęk przed przełożonym i wręcz paniczny strach przed szefem; parafrazując: z BHP i Prawa Pracy to sobie robią Sp-kę z o.o. (ostatnio BHP pozabierało ludziom premie za kurz na produkcji - odkurzaczy brak ;) a w tym czasie na polecenie szefa ściany na wys 8-10m ludzie malują z wózka widłowego, bez zabezpieczeń bo wizytacja przyjeżdża... Podczas podpisywania umowy - dwukrotnie zostałem nakłoniony do poświadczenia nieprawdy... ogólnie polecam jeśli ktoś chce sprawdzić ile jest w stanie wytrzymać.... Sama praca dla jednego ciężka dla innego nie - niestety nie mam porównania gdyż to moja pierwsza praca na produkcji. Kierownik produkcji - sfrustrowany kurdupel - nadrzędny firmowy faryzeusz... liderzy - (w przeważającej większości) poganiacze bez kultury i często z bardzo ograniczonym zasobem słów... boss - jeśli wie jak to wszystko wygląda to jest NAJWIĘKSZYM HIPOKRYTĄ z jakim dane mi było obcować kiedykolwiek (i nie zasługuje na uścisk dłoni ciężko pracujących tam ludzi) i najpewniej dla poprawy własnego samopoczucia przechodzi co rano przez wszystkie działy by z każdym się "przywitać" ;), a "międzypośladkowi wślizgiwacze" ustawiają się kolejką by rano jako pierwsi dotknąć ręki "Boga"... Hipokryzja i nieuczciwość - tak w dwu słowach mogę nazwać to z czym się spotkałem za bramą ul. Topolowej 24... Pozdrawiam i życzę rozwagi i szczęścia przy wyborze pracodawcy :) PS. do Moderatora zapoznałem się z regulaminem serwisu w całości, w tym również z §4. Zasady korzystania z Serwisu; słowo " dupa" celowo użyte zostało w powyższym tekście gdyż nie jest słowem niecenzuralnym o czym większość ludzi wykształconych wiedzieć powinna, a ludzie inteligentni mają tego świadomość ;) pozdrawiam

@zponton

Drogi Pontonie, Zdradź proszę szerszemu audytorium jak długo w firmie Okpol pracujesz? Ile w tym czasie dni przebywałeś na L4, ile razy się spóźniałeś ?

adam
@zponton

zponton- lepiej tego ująć nie mogłeś, jakbym czytał swoje słowa. a co do kierownika produkcji to ja bym użył cięższych słów, ale komentarz zostałby skasowany. tak czy inaczej, odradzam stanowczo ten kołchoz. btw- w okolicy jest multum lepszych miejsc pracy

dzięki wielkie
@zponton

oszczędziłeś mi trochę czasu na niepotrzebne rozmowy w firmie bez przyszłości(skoro właściciel taki uparty i nie chce poczytać co pracownicy sądzą o jego firmie i czegoś poprawić )

Bogdan

Czy w ostatnim czasie ubiegał się ktoś z Was o jedno ze stanowisk na które aktualnie odbywa się nabór? https://www.okpol.pl/praca/ Jeżeli tak, to opowiedzcie proszę o rozmowie rekrutacyjnej, tzn. chciałem zapytać jakie pytania padły podczas tego spotkania i co pracodawca zapewnia nowemu pracownikowi. Będę bardzo wdzięczny za dokładną relację.

Gosiaczek

Witam przyjmujecie państwo dziewczyny?

OKPOL
@Gosiaczek

Oczywiście! Zapraszamy (usunięte przez administratora)

Gosiaczek

Dziewczyny też przyjmujecie państwo.?

Pomocny

(usunięte przez administratora) Z plaskich dach kolerzsnki z dzialu cie niezle obgaduja.

Tp
@Pomocny

Grubo że mają na to czas. Więcej gadania jak pracy szkoda że na naszych działach zaraz opiernicz.

Asia

Witam. Chciałabym się dowiedzieć czy są przyjęcia kobiet na produkcję. Jaka atmosfera i warunki pracy.

R.R.
@Asia

Z tego co wiem atmosfera na działach jest ok. Wiadomo, że bywa róznie, ale ogołnie większość się lubi - ludzie z wielu działów spotykają się też poza pracą, organizują sobie spotkania integracyjne itp.. Dużo kobiet pracuje na produkcji, ogłoszenioa dodają na olx.

Just Act

Nie polecam amatorzy z HR, nie wiedzą czego chcą jakie są ich cele. Omijać z daleka, takiego chamstwa dawno nie spotkałem.

Maggie
@Just Act

Potwierdzam w 100%! Również dawno nie spotkałam się z takim chamstwem.

Grzechu
@Just Act

Ja z działem HR problemu nie miałem problemu. Wręcz przeciwnie , rozmowa o pracę przebiegła rzeczowo, w miłej i sympatycznej atmosferze. Mimo, że nie udało mi się wynegocjować pensji w wysokości 5000 zł zdecydowałem się podjąć pracę. Mój kontakt z działem HR od tego czasu, mimo że sporadyczny zawsze jest zakończony uśmiechem, a ta pani chyba Monika w dopasowanych spodniach wygląda super i aż chce się żyć.

Witam. Jak zarobki w Okpolu? (Na początek i po okresie próbnym). Z komentarzy wnioskuję, że premie są ale nikt ich nie otrzymuje. Widzę, że jedna zmiana stąd pytanie- czy są nadgodziny i soboty pracujące? Oczywiście chodzi o produkcję.

R.R.
@Zainteresowany

Są widełki, im większe doświadczenie tym większa wypłata. Premie się otrzymuje - ktoś Ci nagadał dziwnych rzeczy... Nadgodzin nie ma, chyba, że raz na ruski rok, a soboty są wolne. Pracuje się pn - pt. 7-15. Jest ok.

@R.R.

A wstępne wynagrodzenie ile wynosi? Orientuje się ktoś?

Solo

2100 brutto

Pan Dan
@Zainteresowany

To zależy, na początku chyba normalnie najniższa. A potem co jakiś czas podwyzki. Aż będziesz zarabiać 2500. Zdarza się, że kobieta zarabia więcej niż facet. Chcesz podwyżkę powiedz że się zwalniasz to Ci dadzą. Jak poszedłem raz to mi nie dali ale roznie to bywa. Faworyzuje się dużo osób.

Ba
@Pan Dan

Jeżeli tak się robi, to ustawcie się wszyscy w kolejce do podwyzki.

Maku

Widziałem że firma prowadzi rekrutację na stanowisko kontrola jakości. Ma ktoś jakieś informacje jakie są tam zarobki jaka atmosfera w pracy? Z góry dziękuję za informację.

Jj
@Maku

Nie polecam, nie ma kompetentnych osób w tym dziale. Zarobki tragiczne. Jest wiele lepszych firm na Skarbimierzu

taki sobie

firma to za dużo powiedziane nie którzy powtarzam nie którzy kierownicy i liderzy zjedli by własne odchody gdyby to się spodobało Szefowi zakłamani leserzy udający że są potrzebni tej firmie brak szacunku dla ludzi i ich pracy igranie ich zdrowiem i życiem przykład dzisiejszy pożar maszyny na stolarni zadymienie że w gardle szczypało nie było czym oddychać zamiast tlenu był smród plastiku i kabli czy pracownikom zrobiono przerwę na wywietrzenie hal nie niech te osrane robole wdychają ten smród byle okna schodziły najważniejsze w tej firmie są czujniki dymu w kiblach jak i kamery koło nich jak wspomniałem pożar był duży za dymienie wielkie czy zadział alarm pożarowy i czujniki dymu kompletnie nie morał zdrowie pracowników nie jest najważniejsze

Kasandra
@taki sobie

Najdłuższe zdanie ever. P.S. zadymienie piszemy RAZEM niezakłamany pracusiu.

Wojtek
@taki sobie

Ciekawe co inspekcja pracy powiedziała by na ten pożar, no i ubezpieczyciel, który myśli że hala ma zabezpieczenia przeciwpożarowe, nie wiedząc że to najwyraźniej ściema. Jak widać nic nie zadziałało, co się mogło stać to strach myśleć.

Wojtek
@Kasandra

Kasandra, czy ty jesteś z bandy jasiowych dupowłazów ?

Beata

Na mieście wróble ćwierkają, jak wspaniała jest atmosfera w firmie ponoć w piątek była bijatyka na zakładzie na nowej hali.czy ktoś wie coś więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Okpol Sp. z o.o. - Skarbimierz Osiedle

• Jak się pracuje w Okpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Okpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okpol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 18 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Okpol Sp. z o.o.