Opinie o BMP Sp. z o.o. w Racibórz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BMP Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BMP Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMP Sp. z o.o. w Racibórz

Czy BMP Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

M Nowy wpis

Tak. Pracownicy mogą sami wnioskować o dane szkolenie wg. potrzeb. W ostatnim czasie odbyły się m.in.: warsztaty dla działu redakcji, szkolenie dot. sprzedaży i obsługi klienta, szkolenie z prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych.

Jakie są warunki zatrudnienia w BMP Sp. z o.o.?

MG Nowy wpis

Warunki zależą od stanowiska oraz doświadczenia i kompetencji danego kandydata. Oferujemy umowę o pracę.

Czy BMP Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

ZM

W BMP można rozpocząć pracę pomiędzy godziną 7:00 a 8:00.

Czy w BMP Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

MG

Jesteśmy otwarci na wszystkich. O zatrudnieniu przede wszystkim decydują kompetencje, doświadczenie i widza danego kandydata.

Karol
@MG

Tak otwarci na każdego kto nie ma życia rodzinnego i jest gotów pracować na 4 brygadówce (lub jest w stanie rodzine poświęcić ) Nie do końca chodzi tu o kompetencje tylko o przychodzenie do pracy nawet jak jesteś chory bo inaczej zostaniesz zwolniony jak powinie ci się noga. Są różne sytuacje życiowe firma sporo zarabia jednak wyrozumiałości ze strony korpo nie ma i nie bedzię nawet jak byłeś dobrym pracownikiem wiele lat . Praca związana z dźwiganiem,stresem nawałem pracy i ryzykiem np praca z wodorotlenkami czyli substancjami silnie żrącymi,wiele jest toksycznych. Nie dajcie sie zwieść wpisąm HR jak to dobrze jest tutaj. Mi co innego obiecywał HR a co innego było na umowie gdybym wczesniej wiedział jak bedzie nie odmówiłbym lepszej firmie dlatego po 2 miesiącach podziękowałem za pracę. Teraz mam o wiele lepszą i barzdiej transparętną. Przede wszystkim nikt mi nie mówił,że będzie tu 4 brygadówka zatrudniałem się na 3 zmiany a odrazu wprowadzali 4 brygady po pzreszkoleniu. Komunikacja to porażka dodatkowo pracownicy bardziej doświadzczeni zarabiali prawie tyle co ja,co wiele mówi o podejściu do praciwników i ich kompetencji bo gdyby liczyły się kompetencje mieli by chociaż wyraznie więcej a nie ochłapy.

@Karol

Panie Karolu, pomyliły się Panu firmy. Firma BMP z Raciborza zajmuje się m.in. organizacją konferencji. Nie mamy 4 brygadówki ;)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie BMP Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Racibórz
ACTION Poland Sp. z o. o.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w BMP Sp. z o.o.?

Mat

Zecydowanie umowa o pracę.

Czy firma BMP Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

tennam

w firmie o zarobkach decydują kompetencje, doświadczenie oraz staż pracy co określone jest m.in. w regulaminie wynagrodzeń. Płeć, poglądy, wiara, itp. nie mają wpływu na wysokość wynagrodzenia.

Jak długo trwa proces awansu w BMP Sp. z o.o.?

GM

Firma BMP ma dokładnie określone dla każdego stanowiska doświadczenie, wymagania i umiejętności jakie musi spełniać pracownik aby mógł awansować.

ten na x

Firma się stale rozwiją, jest liderem na polskim rynku. Pracownicy otrzymują regularne podwyżki wynagrodzeń oraz wypłacane są premie kwartalne.

Czy w BMP Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Taja

Dla dzieci są paczki mikołajkowe, a dla pracowników zestawy świąteczne.

Czy nowo zatrudnione osoby w BMP Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zdecydowanie tak!

Olga
@MG

O to dobrze. Napiszesz na jaki kontrakt można liczyć? Od razu umowa na stałe, czy na początek na czas określony? Bo chyba zlecenia nie ma?

wolf
@Olga

Na określony.

Czy BMP Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Mat

W obecnej chwili nie mamy kart multisportu, jeżeli zbierze się większość paracownikow to nic nie stoi na przeszkodzie. Natomiast proponujemy prywatna opiekę medyczna.

Olga
@Mat

Prywatny lekarz jest ok, Są jeszcze inne benefity? Chodzi mi o dofinansowanie do wczasów pod gruszą albo teraz bony na święta?

lion
@Olga

Nic innego nie ma

Super firma

Magdalenna

Firma mimo pandemii cały czas się rozwija, tworząc nowe produkty i rozwiązania. Obecnie zatrudnia nowe osoby i stawia na świeżą krew :) zapraszamy!

ten na ER

Fajna atmosfera, dobre zarobki, mimo kryzysu firma się rozwija i inwestuje.

BMP

BMP działa nieprzerwanie od 27 lat Budując Możliwości Porozumienia, nie tylko wśród klientów w całym kraju, ale przede wszystkim wewnątrz organizacji. Wbrew publikowanym poniżej opiniom, możemy pochwalić się w tak trudnych czasach, przy olbrzymiej konkurencji, stosunkowo niewielką rotacją pracowników. Stan zatrudnienia od wielu lat utrzymuje się na niezmienionym poziome. Średnia długość pracy w naszej firmie to prawie 10 lat. Kilku naszych współpracowników jest z nami właściwie od samego początku! Tak się zbiegło, że dzisiaj celebrujemy trzy jubileusze: 25 lat Małgosi, 20 lat Marka i 10 lat Edyty pracy w BMP. Nikt rozsądny nie pracowałby w firmie tak długo, w której panuje zła atmosfera, i nie ma wzajemnego szacunku. Jesteśmy dumni z tego co razem osiągnęliśmy. Mamy też kolejne wspólne, ambitne cele, które motywują nas do dalszego działania.

Gosia

Moja znajoma tam pracuje i jak opowiada co sie tam dzieje, to aż włos się jeży.. Zarząd w ogóle nie szanuje pracowników.. Pomimo tego że skorzystali z tarczy antykryzysowej nadal zwalniają pracowników. Może ktoś z firmy BMP wypowie się tutaj na ten temat? (usunięte przez administratora)

Magda
@Gosia

Opinie o tej firmy nigdy nie były dobre jeżeli chodzi o Racibórz, jednak to co się teraz tam dzieje przechodzi wszelkie granice. Niedługo grono niezadowolonych byłych pracowników będzie można liczyć w dziesiątkach.

Patrycja
@Gosia

"Znajoma znajomej opowiada...". Może znajoma z ZUS'u i wie lepiej, że firma i czy wogole skorzystała z tarczy? Jeżeli skorzystali z tarczy i zwolnili pracownika, to muszą oddać dotację. Ale to "znajoma znajomej" wie na pewno lepiej :). Co do szacunku pracowników... Częściowa zgoda. Ten problem dotyczy większości firm prywatnych, szczególnie w tym czasie.

@Patrycja

Jednocześnie firma nie odniosła się do tego, czy w ostatnim okresie (czyli od marca), zwolniła pracowników. To czy korzystali z tarczy to inna kwestia. Mówi się, że kryzys zweryfikuje wiele firm jeżeli chodzi o podejście do ludzi i zaufanie w obie strony.

Czy pracownicy w BMP Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

x0x0x

W firmie panuje miła i przyjacielska atmosfera. Zespoły projektowe zawszę się dogadają, mimo różnych koncepcji na starcie projektu ;) W końcu Budujemy Możliwości Porozumienia :)

Firma umożliwia udział w szkoleniach, które poszerzają kwalifikacje i umiejętności. Super ludzie w pracy, liczne spotkania biznesowe, działalność w kilku branżach przemysłowych powoduje, ze praca się nie nudzi.

@Marta

Na jakie konkretnie szkolenia mogą liczyć pracownicy? Po jakim czasie pracy? Jak wyglada onboarding?

@Ania

Szkolenia odbywają się cyklicznie dla całej załogi lub dedykowane dla danych działów. Każdy z pracowników może wyjść z inicjatywą i propozycja szkolenia.

@Marta

Proszę o podanie przykladowego szkolenia dla działu handlowego z ostatniego roku.

Pracowniczka
@Ania

Oczywiście, że są. Ostatnio - "sprzedaż i negocjacje" w Katowicach. Pojechało kilka osób z działu sprzedaży

Miki

Przyjazne miejsce pracy, na pewno dużo lepsze niż wszystkie te bardzo firmy w okolicy!

@Miki

Pozwy sądowe, praca w nadgodzinach, ogromna rotacja pracowników, zwolnienia na początku pandemii, zarządzanie przez zastraszanie, mobbing i brak otwartej komunikacji z kierownictwem - naprawdę, konkurencja może się uczyć tego jak wygląda przyjazna firma ;-) zróbcie konferencję w tym temacie.

Pracownik aktualny
@Adam

Zarobki w większości powyżej średniej krajowej, możliwość kontaktu z najlepszymi firmami i zakładami w Polsce, nowe i bezpieczne samochody służbowe (ci co kiedyś "narazili życie i zdrowie swoje i innych nie dostosując prędkości do warunków atmosferycznych" szczególnie powinni to teraz deceniać). Praca w nadgodzinach? Średnio 4h/miesiąc w czasach pełnej produkcji to dużo? Oby tylko takie problemy mieli niedługo pracownicy w Polsce. "Ogromna rotacja pracowników" (usunięte przez administratora) To zdecydowanie miejsce dla kompetentnych i umiejących się komunikować w zespole pracowników.

x9x9

polecam

Zostaw merytoryczną opinię o BMP Sp. z o.o. - Racibórz

• Jak się pracuje w BMP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BMP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMP Sp. z o.o.?

BMP Sp. z o.o.