Opinie o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dubiel Vitrum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dubiel Vitrum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Polecam wszystkim pracę w DV, pracuję już w tej firmie ładnych parę lat i jestem bardzo zadowolony z tej pracy, nie zamienił bym na żadną inną. A nasza Szefowa to nie przesadzajac człowiek Anioł, kobieta o gołębim sercu. Jak wytrzymają ze mną to mam nadzieję że zostanę w tej firmie do emerytury.

Hanna

@Tyson, jestem redaktorem GoWork.pl i nie współpracuję z Dubiel Vitrum. Więcej o moim zadaniu dowiesz się klikając myszką w ikonkę mikrofonu przy moim nicku.

Tyson

Widze za nasz kochany pracodawca oplacil interwencje ze strony portalu by zmanipulowac trescia! Nieladnie nieladnie!

Hanna

@Nizioł, dobrze to słyszeć. Dziękuję za Twoją ocenę.

Rozmowę kwalifikacyjną w Dubiel Vitrum masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Projektant CAD?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
PKO Bank Polski
Hanna

@Nizioł, to forum nie jest miejscem, gdzie podawane są informacje tylko i wyłącznie o zarobkach na danych stanowisku. A Ty co możesz powiedzieć o Dubiel Vitrum?

Nizioł
@Hanna

Co mogę powiedzieć...? Praca bardzo ciekawa, spelniajaca moje wymogi finansowe, współpracownicy bardzo mili, przełożeni pozywnie nastawieni do podwładnych. Jestem bardzo zadowolony z tej pracy, mam nadzieję że jeszcze przez dlugi czas będę pracował w Dubiel Vitrum.

Hanna

Wiecie, że w 2012 roku firma obchodziła jubileusz 30-lecia istnienia? http://dubielvitrum.pl/pl/o-firmie/historia.html - pod linkiem znajdziecie więcej informacji o historii Dubiel Vitrum.

Nizioł
@Hanna

Co to wogóle ma wspólnego z opiniami o zarobkach w tej firmie....???? Każdy może sobie na to popatrzeć wchodząc na główną stronę Dubiel Vitrum.

luby

Żeby uciąć wszelkie dywagacje. Pracuje już tam kilka ładnych lat. I podsumowując dla przyszłych potencjalnych pracowników. A) Jeśli ci zależy na nie wiadomo jakich zarobkach to zapomnij max na typówce to nieco powyżej 2 tys z nadgodzinami; na dole majstry coś przed 3 tysiaki się wyrobią jak dobrze pójdzie B) jeśli ci zależy na normalnej stabilnej pracy (gdzie cie nie (usunięte przez administratora) i jest spoko atmosfera) za ok 1400 do 1700, ( z nadgodzinami 1600 do 2200; jak się znasz na podstawach elektryki i elektroniki i jesteś dobry), to ta praca jest dla ciebie jak znalazł

Były
@luby

Ile mistrzowie zarabiają

Brygadzista
@Były

Myślisz, że ktoś Ci się przyzna ile zarabia.....? A mistrzowie to już Wogóle robią tajemnicę ze swoich zarobków.

Czarna

Super praca. Jesteś ubezpieczony, masz ubranie, socjal 70zł na wigilię, pączka na tłusty czwartek i ten tłusty zasiłek w postaci 1500zł dziesiątego jak dobrze pójdzie oczywiście. Jeżeli masz 16 lat i rodzice cię utrzymują i ci brakuje do wacików czy czegoś tam. To wymarzona praca dla ciebie. Jak nie to masz prze.... Polecam tę pracę każdemu na utrzymaniu i osobą na emeryturze. Wszystkim co mają rodzinę na utrzymaniu odradzam. Chyba, że ktoś lubi życie na kredycie i mieć długi to ok.

@Czarna

Eee D.... a głupoty gadasz, praca jest bardzo dobra, zarobki nie są zbyt wysokie ale też nie przesadzaj ponieważ da się wyżyć :-) No wiadomo, że na chorobowym to szału nie zarobisz ale tak jest w każdej pracy.

Czarna
@Koleżanka

Bardzo dobrze, że wspomniałaś "koleżanko" o chorobowym. Jak to jest, że lista obecności jest ogólnie dostępna i każdy może sobie pogmerać, dowiedzieć się: ten i ten jest na chorobowym, ten i ten ma urlop, tej nie ma i nie będzie. Są chyba jakieś wytyczne odnośnie danych osobowych?

@Czarna

A co to jakaś tajemnica, że jesteś na chorobowym.....?

@Koleżanka

kolezanka sie pomylila czarna to nie D......a sorki ale mnie już interesy dv nie interesują ktoś pomylił osoby :)

@P.D.

D.... a interesują Cię i to bardzo :-) musiała bym Cię nie znać... Przecież Ciebie wszystko interesuje :-)

@Koleżanka

Haha rozśmieszasz mnie dosłownie . zajmij się praca lepiej na tym wyjdziesz. nie jedna czarna pracowała w Dv i jest na L4. pozdrawiam.

@P.D.

To Ty mnie kochana rozśmieszasz :-D mówisz że wogóle Cię już nie interesuje DV, w związku z tym mam pytanie do Ciebie.... Dlaczego odwiedzasz tą stronę? Dlaczego śledzisz wpisy na temat firmy? Przecież wogóle Cię już nie interesuje ta firma :-D Pozdrawiam Cię cieplutko i zdrówka życzę :-*

@Koleżanka

nie bd ci się tłumaczyć po prostu sobie nie życzę posługiwania i twierdzenia ze to ja tyle w temacie.

@P.D.

Jakiego posługiwania? Czym posługiwania? Naprawdę nie rozumiem.... A po drugie to doskonałe rozumiem że nie będziesz się tłumaczyła, ponieważ ciężko to wytłumaczyć :-D Jeszcze raz dużo zdrówka i nie przejmuj się DV, przecież Ciebie to już nie dotyczy

You

Ja bardzo lubię tą pracę, rzeczywiście mogli by co nieco zwiększyć płace ale jeszcze nie ma co narzekać, naprawdę z ręką na sercu w tej firmie nie ma jakiegoś wyzysku, praca jak każda inna no może poza tym, że człowiek nie musi się narobić jak w innych firmach :-) Praca dosyć lekka i w miłej atmosferze.

Wieści

Może to sam Z..... k zerwał te wypociny gdy zorientował się ile tam jest błędów ha ha ha. Moja dobra rada na drugi raz gdy będziesz chciał coś wywiesić to daj komuś, żeby Ci błędy sprawdził. A po drugie nie potrzeba nic niszczyć oni sami niszczą się od środka :-)

Gazetka

Jeśli nie wiecie kto niszczy gazetkę to nie mówcie! Oskarżenie kogoś bez jakichkolwiek dowodów podlega karze. A więc lepiej jeden z drugim niech się zastanowi a dopiero później coś komuś insynuuje... Nie tylko pan Z umie kogoś do sądu podać....

Dzial led

Duzo sresu, mało kasy - nie polecam!

laminowanie

Normalna robota w normalnych godzinach. Polecam.

Globus Polski

Jak widać po zerwaniu gazetki związkowej nastąpiło złamanie rączki u jakiegoś GLOBUSA . HAHAHAHA

ups
@Globus Polski

Globus to cię zrobił . . . Szkoda ręki żeby ruszać to scierwo koło wc

Meys

Piękna cudowna praca, jest wprost idealna. Jestem bardzo zadowolona że mogę pracować w DV.

Mike
@Meys

Nigdy wiecej!!!

Nawiedzony

Najlepsi odchodzą z tego co słyszałem...bo ileż można wytrzymać przy takim zamieszaniu,jakie podobno zapanowało

kandydat na magazyniera

ogłoszenia ciągle na lokalnych portalach widać że brakuje im rąk do pracy na wszystkich stanowiskach jak leci jak tak będą dalej marnie płacić zostaną tylko osoby bez perspektyw na zmianę pracy przyślii emeryci co im brakuje kilku lat a jak dostaną później emeryturę w kwocie 700zł to i tak do śmierci będą musieli tam pracować żeby przeżyć mnie proponowali stawkę 10zł brutto śmiech na sali jak tu utrzymać siebie i rodzinę za te pieniądze jak kierownictwo się nie opamięta to zamiast zwiększać zatrudnienie będą się coraz więcej zwalniać nikt nie jest niewolnikiem a niech szefostwo nie myśli że młodzi po szkole będą chętni do pracy młodzi dziś chcą coś osiągnąć a nie klepać biedę dziś granice są otwarte i nie ma problemu z pracą

Hanna

@Pracownik, a co najbardziej podoba Ci się w pracy?

Dawny

Jakie zamieszanie? G...no było i g...no jest,hak firma da więcej kasy to może się ktoś skusi i pójdzie pracować chociaż teraz sezon wiosenny się zbliża i chłopy wola dobrze na budowie zarobić Psy wieszacie na chlopaczku zwiazkowcu a tak naprawdę to pierwszy który od lat Dubielom się postawił,ja na szczęście dawno temu tam pracowałem jak jeszcze był pewien pan co również troszczyć się chciał o ludzi i później przez kozła musiał odejść....na niego pewnie też najezdzaliscie nie hejterzy? A sami ch...a robicie tylko się dyrekcji podlizujecie

Futih

Od samego początku było to ukartowane. Przyszedł chłop do pracy zrobił szum wokół siebie założył Związek później tylko czekał aż go zwolnią gdy tak się stało poszedł do sądu wywalczył odszkodowanie i teraz się cieszy a w pracy zostało tylko wielkie zamieszanie po nim. ....

???

To po co go zwalniali?

@???

Nie mi to oceniać....

???

No właśnie...to nie oceniaj

@???

ja mam plan ,komu nie pasje praca to do widzenia, a komu pasuje to niech pracuje . Ja tak zrobiłem i odeszłem

@były pracownik

Brawo dla tego Pana. Jedne z mądrzejszych słów jakie tutaj przeczytałem.

@Futih

dziękuje ale takie życie wszystkim nie dogodzisz

Zostaw merytoryczną opinię o Dubiel Vitrum - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Dubiel Vitrum?

Zobacz opinie na temat firmy Dubiel Vitrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dubiel Vitrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 41 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dubiel Vitrum
2.7/5 Na podstawie 766 ocen.
  • Kilińskiego 74A
    34-700 Rabka-Zdrój