Opinie o Stachbud TOMASZ STASZAK w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stachbud TOMASZ STASZAK. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Stachbud TOMASZ STASZAK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stachbud TOMASZ STASZAK w Kalisz

Dorota Nowy wpis

Kryminalista, (usunięte przez administratora) nie placi, ma nawet ludzi na sumieniu. Falszuje dokumenty. Przyczynil sie do smierci mojego brata. Nienawidze tego czlowieka. Jedyny ktoremu zycze zeby tak cierpial jak ja i moja rodzina przez niego cierpi

Weronika Nowy wpis

Czytałam ze pare lat temu ciężko tu było z praca bo trzymają się starych pracowników… ale to chyba dobrze świadczy o stabilności pracy? Jak jest?

romek Nowy wpis

moze na budowlancow bedzie jakis nabor chociaz nie wiem czy dostac sie donich tak latwo, firma az taka duza nie jest, ale kazdy chyba grosz sie liczy dla nich, wiec chyba trzeymaja tych samych pracownikow bo moze nie stac ich na nowych bo to wiaze sie z wydatkiem

Ja Nowy wpis

Prosze nie dzwonic pod numer ktory Staszak podal jako swoj bo juz sporo czasu dosstaje telefony do niego. A numer nie nalezy do niego. Sprawa jest juz na policji. Bo zaczely sie grozby. A ja go nawet nie znam

Brałeś udział w rekrutacji do Stachbud TOMASZ STASZAK. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery
?

(usunięte przez administratora) Moja opinia potwierdzona wyrokami sadow oraz wieloma postepowaniami prokuratorskimi. Plotki niosa iz rowniez konfident. NIE POLECAC PATAŁAJSTWA

Szef

(usunięte przez administratora)oszołomy jak nie pasuje to(usunięte przez administratora)zaden wyzej wala nie skoczy i moze mi na kant (usunięte przez administratora) skoczyc . przegrane niedorobione polglowki

klient

Jeżeli tylko uda mi sie dorwać tego (usunięte przez administratora).. zmusze go zeby w zebach przyniósł mi to co jest mi winien, najgorszy kłamca jakiego kiedykolwiek widziałem , a poza tym wcale nie kompetentny

mario

Staszak to bardzo uczciwy i bogobojny człowiek . Jest czysty i uczciwy i zawsze dotrzymuje słowa . Kto twierdzi inaczej kłamie z zawisci.

pisanka

podaj namiar na siebie na priv to pogadamy mam tez do pogodania na Staszaka, może razem coś wymyślimy.

STASZAK TO OSZUST I KŁAMCA. NIE PŁACI TYLKO OSZUKUJE. NIE POLECAM NIKOMU PRACY U NIEGO. PRACA W TEJ FIRMIE TO TAK SAMO JAKBYŚ PRACOWAŁ SPOŁECZNIE. LEPIEJ BYŁO KIEDY SIEDZIAŁ W WIĘZIENIU BO PRZYNAJMNIEJ JEGO ŻONA BYŁA SOLIDNA I PRAWDOMÓWNA. TAKIE FIRMY POWINNO SIĘ ZAMYKAĆ OD RAZU LUB ZGŁASZAĆ DO PIP.

Zostaw merytoryczną opinię o Stachbud TOMASZ STASZAK - Kalisz

• Jak się pracuje w Stachbud TOMASZ STASZAK?

Zobacz opinie na temat firmy Stachbud TOMASZ STASZAK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stachbud TOMASZ STASZAK?

Stachbud TOMASZ STASZAK
  • Galijska 14