Opinie o Intar Sp. z o.o. w

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Intar Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Intar Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intar Sp. z o.o. w

Po tych opiniach o pozostałych oddziałach i upadku INTAR Gdańsk , to prezes ze wstydu powinien tą firmę zamknąć.

Piszesz chociaż nie wiesz sam co. Zero wiedzy ale zabłysnąć trzeba.

Lidia

Intar jest wieloodziałowym przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją materiałów do produkcji mebli oraz elementów wykończenia wnętrz. Co więcej, oferuje produkty najbardziej renomowanych firm branży materiałów do produkcji mebli oraz usługi zaawansowanej obróbki materiałów meblarskich. Interesuje mnie jedna kwestia: jak uważacie, czy byłoby to odpowiednie miejsce pracy dla tych, którzy poszukują swojej pierwszej pracy? Czy w ogóle przyjmują osoby bez doświadczenia?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Intar Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

kler

Dobre sobie, jakaś prowokacja czy jak?? Rozwój....buahah.. raczej regres umysłowy i intelektualna impotencja cie tam czeka.

An

Firma ma z 10 Dyrektorów - ćwoków z małego miasta którzy maja o sobie wielkie mniemanie a w rzeczywistości wszyscy się z nich śmieją

ON
@An

10 to miała dawno teraz ma z 20 Dyrektorów W kakiej frimie tylu jest prywatniej masakra zarabiamy na nich

Pepe
@ON

Źródło ? czy tylko piszesz bo musisz coś napisać? Zanim się coś publikuje w internecie polecam sprawdzić swoją wiedzę.

Intar Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko MAGAZYNIER. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Stefan

@NIck Wystarczy dobrze wykonywać swoja prace a zadowolenie pewne!

@Stefan

Powiedz nam proszę jakie obecnie zajmujesz stanowisko w firmie. Czy Twoje zadowolenie przekłada się na dodatkowe premie? Ważne jest aby ciężka praca była odpowiednio doceniona. Daj znać jak obecnie klaruje się sytuacja między pracownikami którzy nie są zadowoleni ze swoich obowiązków.

NIck

Nawet Polski sejm ze swoimi układami wymięka przy In...e . Wchodzisz w doope, jakoś żyjesz jak nie to Blaty 36 Cię czekają... AN o to zadba...

Oddział w Dobrodzieniu- dno, dna. Jeśli chcesz dostać nerwicy, mało zarabiać i być od brudnej roboty: śmiało! :) Moje sugestie dla Intar Sp. z o.o.: Zamknięcie. :) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zamknąć firme :)

zenek

firma bardzo nie rzetelna wystawia i dostarcza faktury kiedy chce a potem straszą sądami ostatnio dostarczono mi fakturę po miesiącu czasu tłumacząc się problemami systemu a teraz straszą mnie sądem bo posiadam tą fakturę po terminie gdzie to był ich błąd nie polecam tej firmy

Picasso
@zenek

Ciekawe spostrzeżenie, lecz zastanawia mnie jedno, czy otrzymał Pan towar na WZ a dopiero po miesiącu została wystawiona faktura ? Czy zatem skoro dostał Pan to czego oczekiwał o przerobił ten produkt to zapewne Pan na tym zarobił, co za tym idzie trzeba zapłacić za towar który Pan pobrał z firmy intar lub tez odłożyć środki jeśli ktoś zapomniał czy tez nie wystawił Panu faktury, raczej śmiem wątpić ze faktura została wystawiona po miesiącu z błędu systemu, a jak znam firmę to sądami nikt nie straszy nawet jak faktury są 30 dni po terminie, wiec może po prostu nie płaci Pan w terminie podanym na fakturze ? Z drugiej strony nawet jak Pan dostał fakturę po miesiącu a towar wcześniej i ma Pan np termin 30 dni to razem ktoś dał panu tego kredytu aż 60 a pewnie i tu się Pan spóźnił z terminem płatności i zaczęto Pana ścigać za należności ? Pozdrawiam

Obiektywny

Na wstępie napisze ze opinia nie ma na celu nikogo obrazić, zaczynajac od ogółu firmy nie polecam, zła atmosfera, katastroficzne warunki szczególnie zimą, nie kompetencja kierownika i wiele, wiele... różnych, pracownicy względem siebie sa pomocni i życzliwi ALE nie wszyscy, bo trafiają się przypadki zwyczajne dla skupiska ludzi gdzie ktoś chce się wyblyszczyc kosztem drugiego czyt. strzelać z ucha o każda (usunięte przez administratora) Wynagrodzenie bardzo słabe jak na warunki miasta, ucinanie premii itp. no ale jest tez mały plusik co powinien być norma w każdej firmie to WYPŁATA NA CZAS jaka jest taka jest... ale na czas. Reasumując w skali od 1/10 daje 1 za terminowa wypłatę a reszta, jeśli ktoś chce zarobić pieniądze przy czym nie denerwować się i marznąć to odradzam oddział Olsztyn.

@Obiektywny

Ważne, że zdecydowałeś się na przedstawienie na forum swoich spostrzeżeń, wynikających z pracy w Intar. W tym miejscu każda opinia jest ważna bez względu na jej wydźwięk. Powinna być jedynie jak najbardziej merytorycznym źródłem informacji o tym pracodawcy dla innych użytkowników. Wspomniałeś w swoim wpisie o wynagrodzeniu, które Cię nie satysfakcjonowało. Możesz określić jego wysokość na Twoim stanowisku?

Jak często pracowałeś w soboty w Intar? Czy zależało to od jakiegoś przymusowego okresu w tej firmie, czy było jedynie formą dodatkowego zarobku w postaci wypłacanych nadgodzin? Dobrze, gdybyś tę kwestię również uściślił.

Odpuść sobie tą firmę. Najpierw muszą dyrektorów zmienić na takich co mają wiedzę, a nie tylko dobrze gadają. Później pozostałe sprawy.

Jacek

A INTAR jako INTAR Sp. z o.o. jeszcze istnieje , czy może to już KRONOSPAN? A dyrektorów pozwalniał już prezes , czy nadal zwalnia pracowników?

Mati
@Jacek

A kogo już zwolnili?

@Mati

Zapytaj w oddziałach. Zwalniają już od dwóch miesięcy. Teraz w sierpniu będzie trzecia tura.

stary dobry klient

po wcześniejszym wpisie z Olsztyna,jako klient muszę się troszkę nie zgodzić. Atmosfera na pewno dla człowieka z zewnątrz nie jest wcale zła.Dziwi mnie tylko stolarnia na której pracuje coraz mniej osób a tak naprawdę ciągle jedna i ta sama osoba to ogarnia ... "dobry chłopak "

Jeszcze starszy dobry klient;)
@stary dobry klient

Dobrze , że klienci interesują się opinia firmy intar jako pracodawcy . I to teraz jak robi się tu kibel . Niezły fake . Co jeszcze wymyślicie ??

Najstarszy dobry klient
@Jeszcze starszy dobry klient;)

Co takiego ogarnia ten dobry chlopak ? W moim odczuciu tylko swoje lewe interesy. Poza tym pewnie sam to pisał skromniś

Lukasz rafalski

W centrali jest kilka osób które przez całe zycie dążyły do tego aby otrzymać tutaj stanowisko dyrektora, tym samym osiągając swój życiowy szczyt. Osoby te na co dzień dbają o swoje ego i leczą swoje kompleksy wykorzystując otrzymana pozycje, dzięki czemu mogą czepiać się o byle g. Pracowników magazynu, stolarni, popisywać się przy innych, przy Prezesie jak to oni zarządzają - niestety zawsze jest to prymitywne i chamskie. Z wielka gracja potrafią manipulować handlowcami, demotywować i ośmieszać. Chora firma

Rychu

W Ostrowie na magazynie jest taka gra kto bardziej wejdzie w tylek kierownikowi.Do wygrania jest dozywotnie zatrudnienie ,nietykalność, poszanowanie od dyrektorow jak i kierownika no i czasem wpadnie jakas nagroda pieniezna.Podobno chetnych jest bardzo malo aczkolwiek nie mowie ze ich nie ma wcale.Pozdrowienia dla chlopakow z Ostrowa.

Doda

W Intarze w Ostrowie Wlkp robią sami (usunięte przez administratora) zaczynając od dyrektorów a kończąc na magazynie.Wszedzie są układy albo jeden drugiemu (usunięte przez administratora) lirze by dziesiątego było jak najwięcej na jego koncie,albo jeden na drugiego donosi.Rozpierdala mnie ekipa na magazynie a raczej układ tam panujacy.Starzy pracownicy rządzą magazynem takie jak IP, RW, MK kręcąc przy okazji różne wałki a młodzi nie mają nic do gadania tylko (usunięte przez administratora) a jak Ci się nie podoba to (usunięte przez administratora)

Rafalek
@Doda

Niestety tak jest w każdym Oddziale tej firmy. Dyrektorzy z centrali to pozerzy i (usunięte przez administratora) wszyscy inni musza zapier... na karierowiczów nierobów

Tomasz
@Doda

W Olsztynie jest miss głębokie gardło

Tomasz
@Tomasz

Znaczy mister

Wszystkojedno

Nie polecam stolarni w oddziale Olsztyn. Klęcząca organizacja produkcji, minimalizacja wydatków kosztem jakości produkcji np niedobory podstawowych narzędzi pomiarowych, a także nie serwisowanie maszyn co w następstwie przekłada się na zwroty i obwinianie o wszystko pracowników fizycznych, a dalej cięcie premii bogu ducha winnym od i tak juz niskich podstaw. Brak jakichkolwiek pakietów socjalnych, pasków wynagrodzeniowych, cìągła manipulacja i poganianie ze strony Panow N i S, warunki pracy, pył hałas i mrozy na hali skłaniają mnie do odejscia. Przy aktualnym popycie na rynku pracy można śmiało szukac czegoś ciekawszego.W moim odczuciu Intar nie jest tu juz żadna konkurecją dla innych pracodawcow i jeśli nie obudzi się ze snu pracownicy zrobią to pierwsi..

Dżekiczan
@Wszystkojedno

A słowo ciałem się staje ...

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie Intar Sp. z o.o.? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

Nic nie zapewnia . Jedyne co zapewnia do psychiczne wycieńczenie . Szkoda nerwów

Rycerz Fizoli

Olsztyn . Brak kontroli nad kierownictwem Kierownictwo magazynu 90 % czasu siedzi na kamerach i upierda^a ludzi . Za daleko gniazdo żeby skontrolować oddział . Każde niepowodzenie odbija się na szarych pracownikach . Brak wykształcenia kierownictwa i ich przydupasow co skutkuje hamstwem , brakiem profesjonalizmu , i brakiem dobrej atmosfery na magazynie . Klienci nawet zaczynaja marudzić na kierownictwo i przestają przyjeżdżać . Roszady się przydadzą owszem , ale nie wśród fizoli, którzy znają się na pracy . Nie rozumiem po co na magazynie 3 brygadzistów na 6 ludzi , na stolarni jest 1 na wiele więcej osób . Jeśli za dużo już wiesz to wyjazd z pracy . Jeśli masz swoje zdanie to wyjazd z pracy . Rządzący na magazynie knują intrygi na własnych pracowników zamiast szanować , że grzeją (usunięte przez administratora) nic nie robiąc . Moim zdaniem oddział padnie i to nie długo . Pewnie Ostrów myśl , ze ludzie są zwalniani z lenistwa . Jeśli nadal na magazynie będzie ordynarna i bezpruderyjna konfidencja pana O , brak szaczunku do starego jak i nowego pracownika przez panów rządzących , to ludzie wszyscy pouciekają . Co wizytacje z Ostrowa to fizole biegają ze szczotkami , zeby kierownictwo mogło się przypodobać . Każda wizyta jest zapowiedziana z Ostrowa . To duży błąd . Zacznijcie doceniać to co macie bo rynek pracy coraz bogatszy a młodzi ludzie coraz gorsi .. Ludzie , którzy rządzą tą firmą . zacznijcie rozmawiać z ludźmi a nie tylko z kierownictwem a dużo sie dowiecie . Opinia jest obiektywna i nie ma na celu nikogo obrazić .

Blat120

Dajcie sobie spokój, nie warto marnować dni, miesięcy a tym bardziej lat zeby robić na ta firmę. Oddział w Dobrodzieniu- porażka.

Prac
@Blat120

Jesteś nierobem pewnie i chcesz aby ktoś Ci płacił za opierdalanie.

Man

Firma niewyplacalna, od dawno nie placi transportowi podnajetemu.Porazka może czas na windykacje

kierowca
@Man

Durnoty piszesz

Zostaw merytoryczną opinię o Intar Sp. z o.o.

• Jak się pracuje w Intar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intar Sp. z o.o.?

Intar Sp. z o.o.