STADA Poland Sp. z o.o.

Opinie o STADA Poland Sp. z o.o.

Do "na szczęście były" i "pracuję tam teraz" rozumiem wasze żale i bule ale jednej rzeczy nie pojmuję, jeśli jest naprawdę tak źle to po prostu wystarczyło sie zwolnić (mało to innych firm na rynku) a jeśli nie jest tak źle to nie wypisujcie głupot na forum bo to skutecznie odstrasza inne osoby które nie do końca wiedzą co to za firma bo i skąd maja wiedzieć w sumie. Ja zacząłem prace w tej firmie jako osoba młoda zaraz po studiach która nie miała pojęcia jak to wszystko hula a jedynym atutem było moje kierunkowe wykształcenie i dałem sobie doskonale radę. Jeżeli ktoś jest na tyle odważny że dopiero na forum potrafi kogoś obsmarować bo na żywo nie ma odwagi to gratuluje pewności siebie, jeśli już tam nie pracujesz to znaczy że albo cię wylali bo byłeś,-aś cienki albo po prostu się nie nadajesz do tej pracy i zacznij robić coś innego. Firma jak każda inna działa na normalnych zasadach jeśli chcesz być szanowany i poważany to postaraj się wykazać a nie pisz anonimowo pierduł na forum jak to jest źle i w ogóle że dno. Pamiętajcie zawsze jest lepiej tam gdzie nas nie ma... Ja tam zawszę wolę miło wspominać ludzi których udało mi sie poznać :)

cukiereczek

a jesli chodzi o rozmowy kwalifikacyjne na ostatnim etapie, jak wygladaly? na co zwracaja najwieksza uwage? czy moge zapytac jaka jest srednia wynagrodzenia w firmie?

Miałka

Jeśli chcesz się nienarobić a zarobić to najlepsza firma - przez ostatnie miesiące zero wymagań, a płacą...:)

nunca

wszystko to prawda:)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie STADA Poland Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
clockwise

Jeżeli nie masz żadnego doświadczenia to możesz tam pójść na początek. Popracujesz trochę, poznasz środowisko, lekarzy i farmaceutów, wpiszesz w CV i jak już będziesz miał od 6mcy do roku doświadczenia(usunięte przez administratora)br /> Jeżeli liczysz, że poza adnotacją w CV czegoś Cię tam nauczą to się mylisz:)) kierownictwo jest niedecyzyjne- decyzje zapadają w serbii albo w niemczech. (usunięte przez administratora) ;-)

Monciak

Znam Firmę,i wszystkie powyższe opinie w mojej ocenie są niewłaściwe. Mała Firma, jak każda firma nastawiona na zysk.Elastyczne podejście do ludzi.Atmosfera ok. Płace - kwestia jakie zostały wynegocjowane. Osobiście polecam pracę w STADA. Porównując jąz innymi firmami zwłaszcza z dużymi korporacjami biorąc pod uwagę atmosferę, raporty,zadania,przełożeni - STADA jest na dużym plusie.

kusik

Jak wszędzie:)

klimek

Bez przesady. Nie jest tak, źle jak mówisz! wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, co? Skoro jest tak źle, to czemu ekipa jest stała od 5 lat? zwalniają czasem 1 osobę, króra się faktycznie(usunięte przez administratora) Tu przynajmniej nie jesteś numerkiem 20xxx....

NOWY

Były pracownik - a kiedy ty w STADA pracowałeś/pracowałaś? Z tego co wiem, to tam sa duże zmiany...a żę wycisk daja jak wszędzie...JAK płacą?

Zostaw merytoryczną opinię o STADA Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STADA Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STADA Poland Sp. z o.o.?

STADA Poland Sp. z o.o.