STADA Poland Sp. z o.o.

Opinie o STADA Poland Sp. z o.o.

Czym w STADA Poland Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. W STADA Poland każdy Pracownik może podążać swoją indywidualną ścieżką kariery, a jako firma nieustannie inspirujemy do zdobywania nowych umiejętności i zapewniamy niezbędne narzędzia. Ponadto, oferujemy szeroki wachlarz benefitów, ale jednocześnie pozostawiamy swobodę w kwestii ich doboru. Naszym Pracownikom oprócz podstawowych dodatków pozapłacowych tj. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPK czy możliwość pracy zdalnej, oferujemy również inne udogodnienia – karty lunchowe, dwa dodatkowe dni urlopu, dodatki związane ze specjalnymi wydarzeniami w życiu (urodziny, narodziny dziecka czy ślub). W ostatnim czasie uruchomiliśmy również globalną platformę benefitową Caring For You, która ma celu promowanie u pracowników holistycznego podejścia do zdrowia psychicznego. Zachęcamy do aplikacji!

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie STADA Poland Sp. z o.o.? Na GoWork.pl jest 14 maja kilka ogłoszeń.

Dzień dobry, niezmiernie nam miło widząc Państwa zainteresowanie pracą w STADA Poland. Rekrutacja w naszej firmie odbywa się w trybie mieszanym i składa się zwykle z trzech etapów w przypadku Specjalisty/Managera lub Dyrektora oraz dwóch spotkań w przypadku Przedstawicieli Medycznych. Poszczególne etapy różnią się od siebie w zależności od stanowiska i obejmują rozmowy z Bezpośrednim Przełożonym, Dyrektorem Działu oraz Dyrektorem HR. Najważniejsze informacje o firmie, w tym dostępnych benefitach, wynagrodzeniu i rekrutacji, można znaleźć w zakładce „Aktualności”. Zachęcamy również do odwiedzenie profilu STADA Poland na LinkedIn, gdzie w ostatnim czasie pojawiła się seria postów przedstawiająca kulisy procesu rekrutacyjnego – gdzie szukać ofert pracy, jak przebiega rozmowa rekrutacyjna oraz proces onboardingu, a także jakie możliwości rozwoju zapewniamy naszym Pracownikom. Powodzenia!

@STADA Poland Sp. z o.o.

To jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji na stanowisko Przedstawiciela Medycznego? :) Mniej więcej w jakim odstępie czasowym mają miejsce? Czy trzeba spodziewać się jakiegoś testu/wykonania zadania, które pozwoli zadecydować o tym, czy kandydat się nadaje? Czy raczej jest to tylko rozmowa?

Nowy wpis

, rekrutacja na stanowisko PM składa się z 3 etapów. Decyzję o zatrudnieniu kandydata podejmujemy na podstawie rozmów z bezpośrednim Przełożonym, Dyrektorem Dywizji i Szefem danego Business Unit/HR. Po każdym spotkaniu dokładnie analizujemy kandydaturę pod kątem doświadczenia zawodowego, kompetencji oraz postawy. Co więcej, istotne jest dla nas także dopasowanie kandydata do kultury organizacyjnej STADA Poland, w której cenimy między innymi szybkość w działaniu, elastyczność, i umiejętność dostosowania się do zmian. Z tego względu czas rekrutacji zależy od wielu czynników, w tym również dyspozycyjności kandydatów. Zapraszamy do aplikacji na interesujące Cię stanowisko, z chęcią odpowiemy na więcej Twoich pytań podczas rozmowy kwalifikacyjnej!

Kandydatka

jaki system pracy jest w firmie stada dla pracownikow biurowych? 3x home office i 2x stacjonarnie w biurze? czy jak w wiekszosci firm farmaceutycznych pelna zdalna , ale w kazdej chwili mozna skorzystac z biura.

@Kandydatka

Dzień dobry, obecnie pracujemy w trybie hybrydowym – dwa dni zdalnie i trzy dni stacjonarnie. Nasze biuro przy ul. Krakowiaków 44 w Warszawie jest otwarte codziennie. Zachęcamy do aplikowania na interesujące Cię stanowisko, abyśmy mogli przedstawić Ci możliwe opcje współpracy i rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące pracy w STADA Poland.

@STADA Poland Sp. z o.o.

Czy są to jakieś konkretne dni podane przez firmę? Czy można sobie wybrać np. poniedziałek i piątek zdalnie, a pracować w pozostałe dni? :)

Dzień dobry, pracownicy mogą przeznaczyć dwa dowolne dni na pracę zdalną. Ważne jest jedynie, aby nie były to dni, które ze sobą sąsiadują. Na wszystkie inne pytania z chęcią odpowiemy podczas procesu rekrutacji. Do zobaczenia!

Rysio

Jest praca dla reprezentanta medycznego. Widzę że to zajęcie głównie mobilne i dają samochód służbowy. Wymagają dyspozycyjności. Ktoś wie czy przez to godziny pracy są niestandardowe i trzeb często pracować dłużej. A jak z weekendami? Wolne?

@Rysio

Dzień dobry, praca na stanowisku Przedstawiciela Medycznego wymaga przede wszystkim zaangażowania i dobrej organizacji czasu pracy. Pracujemy w trybie zadaniowym, w standardowym wymiarze godzin określonym w Kodeksie Pracy (czyli 40h tygodniowo). Nie generujemy nadgodzin i nie pracujemy w weekendy. Zapraszamy do aplikowania, na wszelkie pytania chętnie odpowiemy podczas rekrutacji.

Tomasz
@STADA Poland Sp. z o.o.

Dziękuję za informację, mogę jeszcze dopytać o godziny pracy, bo o tym Państwo nie napisali? Chodzi mi o 'od-do'. Byłbym też wdzięczny za podanie widełek płacowych na start pracy. Pozdrawiam.

@Tomasz

, pracę rozpoczynamy zwykle między godziną 8 a 9:30, jednak wiele zależy od konkretnego stanowiska. W przypadku Przedstawiciela Medycznego jest to kwestia ustalana indywidualnie z przełożonym, na którą wpływ ma przede wszystkim plan dnia, tj. region pracy, czas potrzebny na dojazd i umówione spotkania z lekarzami czy farmaceutami. Staramy się być również obecni na różnego rodzaju konferencjach branżowych. Niektóre z nich odbywają się o niestandardowych porach lub w weekendy, jednak za pracę w godzinach nadliczbowych Pracownikowi przysługuje oczywiście dzień wolny zgodnie z Kodeksem Pracy. Zapraszamy do aplikowania – szczegółowych informacji z chęcią udzielimy podczas procesu rekrutacji. Powodzenia!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie STADA Poland Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Znajdę tu kogoś z księgowości? ;) Szukają Głównej Księgowej, umowa o pracę, system hybrydowy, wszystko ładnie:D Ale jak zarobki? Widełek niestety brak. Jak ogólnie wygląda u was atmosfera, system pracy? Raczej na spokojnie, czy czasem zdarza się nerwówka?

Dzień dobry, rekrutacja na stanowisko Głownej Księgowej / Głównego Księgowego jest już zakończona. Niemniej, jak najbardziej zachęcamy do przeglądania naszych ofert pracy na bieżąco.

Cześć, mam pytanie o prace na stanowisku handlowca z lekami otc na sieciach hiper i supermarketów? Jakie auta, jaka kasa, GPS itp. Będę wdzięczny za szybką odp.

@Kandydat

Dzień dobry, naszym pracownikom zapewniamy niezbędne narzędzia pracy, które nie odbiegają od standardów rynkowych (komputer, telefon, samochód z GPS, dostęp do szkoleń itp.). Zapraszamy do aplikowania - szczegółowych informacji udzielimy podczas procesu rekrutacji.

Dzień dobry! Słyszałem same pochlebne informacje na temat pracy w Stada. Jeśli chodzi o benefity czy wsparcie pracowników. Sam wysłałem Cv, mam nadzieje na szanse rozmowy i udział w rekrutacji ???? Pozdrawiam

Joanna
@Zainteresowany

Hej, a mogę spytać co takiego pozytywnego słyszałeś? :) Co takiego wyjątkowego w tych benefitach i podejściu do ludzi? Kasa też fajna, masz jakieś info w tym zakresie? Sama się rozglądam za pracą i myślę gdzie wysłać cv.

@Joanna

Bardzo nam miło, widząc pozytywne zainteresowanie pracą w naszej firmie – jak najbardziej zachęcamy do aplikowania, a na wszelkie pytania odpowiemy w trakcie procesu rekrutacyjnego. Tymczasem najważniejsze informacje o firmie, w tym dostępnych benefitach, wynagrodzeniu i rekrutacji, można znaleźć w zakładce „Aktualności”. A jeśli chcecie poznać nas bliżej, zachęcamy do odwiedzenia profilu STADA Poland na Linkedin. Powodzenia!

Aleksandra
@STADA Poland Sp. z o.o.

Dziękuję, zajrzę w aktualności:) Mam jednak takie szybkie pytanie, co pracy w firmie. Na jakie doświadczenie u pracownika stawia firma? Czy jest szansa na zdobycie stażu/praktyki? Czy nie ma raczej takiej opcji?:)

@Aleksandra

Dzień dobry! Jeśli chodzi o oczekiwane doświadczenie, wszystko zależy od danego stanowiska – w naszych ofertach rekrutacyjnych przedstawiamy szczegółowe wytyczne. Ze względu na specyfikę pracy nie prowadzimy rekrutacji na staże czy praktyki. Mimo to zachęcamy do aplikowania na interesujące Cię stanowisko, co pozwoli nam przedstawić możliwe opcje współpracy.

Zuzanna

Znalazłam w internecie ogłoszenie na stanowisko Głównego Księgowego/Głównej Księgowej. Bardzo interesuje mnie praca, w której można sobie samemu ustalać godziny pracy. W ofercie napisane jest, że można elastycznie zarządzać czasem pracy. Czy to oznacza, że pracownicy decydują o swoich godzinach pracy? Poza tym, widzę informację, że jest to praca hybrydowa... Ile pracuje się w domu, a ile w biurze?

@Zuzanna

Cieszymy się, że interesujesz się pracą w naszej firmie! Obecnie pracujemy w zadaniowym trybie pracy, hybrydowo (dwa dni zdalnie, trzy w biurze). Wszelkich szczegółowych informacji udzielimy bezpośrednio w trakcie rekrutacji, dlatego jak najbardziej zachęcamy do aplikowania.

Franciszek
@STADA Poland Sp. z o.o.

Rekrutacja też jest zdalna? Przynajmniej na pierwszy etap można się tak umówić? Zwykle jest jedna osoba która przyjmuje do pracy czy rozmwia się z kilkoma rekruterami?

@Franciszek

Rekrutacje prowadzimy zwykle w trybie mieszanym – najczęściej pierwsza rozmowa odbywa się zdalnie, a na kolejne etapy często zapraszamy na spotkanie w biurze. Mamy jasno określoną procedurę rekrutacyjną w zależności od stanowiska, na które aplikuje kandydat. Zazwyczaj są to 3 etapy rekrutacji w przypadku Specjalisty/Managera czy Dyrektora oraz 2 spotkania w przypadku Przedstawicieli Medycznych. PM spotykają sią się z bezpośrednim przełożonym oraz Dyrektorem Dywizji. Zachęcamy do przejrzenia zakładki Aktualności - tam odpowiadamy na najczęściej zadawane przez użytkowników pytania.

Karina

Obecnie w Stada trwa eksodus pracowników, odchodzą nie tylko starzy pracownicy, z kilkunastoletnim stażem (co normalne przy zmianach) ale również osoby nowe, po kilku miesiącach pracy. Pracuje się tu bez premii, praktycznie bez budżetu i możliwości jakiegokolwiek rozwoju zawodowego. Stada ciągle poszukuje pracowników, to też o czymś świadczy. Jeżeli chcesz stacić czas, w firmie bez przyszłości, ta praca jest dla Ciebie. Większość z Nas jest obecnie w trakcie poszukiwania pracy.

@Karina

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią. W STADA Poland staramy się dbać o naszych pracowników i zapewniać im jak najlepsze warunki pracy, jasno wytyczone cele i odpowiednie wynagrodzenie, zależne od stanowiska i kwalifikacji. Nieprawdą jest, że w STADA Poland pracuje się bez premii – premie dla pracowników biurowych wypłacane są raz w roku przy spełnieniu dwóch warunków, czyli realizacji celów indywidualnych oraz celów biznesowych przez firmę, a dla pracowników terenowych – po każdym cyklu, także jeśli spełnione są założenia na dany cykl, np. realizacja targetu. Wypłata bonusu w firmie STADA jako zmiennej części wynagrodzenia pracownika następuje w ściśle określonych terminach i na jasno określonych w regulaminach zasadach, które są wyraźnie zakomunikowane pracownikom. W firmie dbamy o dobrą atmosferę, stawiamy na samodzielność pracowników i ich rozwój. Przykładem są chociażby zainicjowane przez nas w ubiegłym roku projekty, jak Akademia Trenerów Wewnętrznych czy Ambasadorzy Zmian, które cieszyły się dużym zainteresowaniem i zostały pozytywnie przyjęte przez pracowników. Warto poznać nas bliżej – aktualne informacje z życia firmy można śledzić na naszym profilu STADA Poland na Linkedin.

Zuzanna
@STADA Poland Sp. z o.o.

A jakie są szczegółowe kryteria by wyrobić cel indywidualny i biznesowy? Czy pracownicy dostają tą roczną premię tej samej wysokości, można dowiedzieć się kwoty jakie oscylują przy przyznawaniu takiej premii?

@Zuzanna

Mamy jasno zdefiniowane zasady przyznawania premii, a jej wysokość uzależniona jest od indywidualnych celów danego Pracownika oraz wyników biznesowych spółki. Jeśli jesteś Pracownikiem STADA, nasz dział HR chętnie udzieli Ci szczegółowych informacji nt. kryteriów aktualnych premii. A jeśli rozważasz pracę u nas, rozwiejemy wszelkie wątpliwości podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Łukasz

Czy w dziale handlowym są GPS ?

@Łukasz

W obecnych czasach instalowanie GPS w samochodach służbowych jest standardem rynkowym i STADA Poland nie odbiega w tej kwestii od innych pracodawców. Każdy pracownik naszej firmy (bez względu na stanowisko) ma zamontowane to urządzenie i jest o tym odpowiednio poinformowany. Nie jest to kwestia zaufania, a monitorowania kosztów użytkowania pojazdu.

Marzena

Interesuje mnie nabór na Przedstawiciela Medycznego w linii OTC do Szczecina. Jak z planem sprzedaży - do wyrobienia jest? Jak z zarobkami? Zostały 3 dni na składanie aplikacji, szybkie responsy mile widziane :))

@Marzena

Cześć, cieszy nas, że interesujesz się pracą w STADA Poland. Praca na stanowisku PM jest wymagająca, ale jednocześnie daje dużo satysfakcji – wiele zależy od motywacji i chęci Pracownika. Wszelkie pytania możesz śmiało zadać podczas procesu rekrutacji. Zachęcamy do aplikowania!

Tatiana

Jestem osobą ze wschodu z Ukrainy Czy jest możliwa praca w Stada ? Zatrudniacie osoby z Ukrainy ?

Urszula
@Tatiana

Możesz napisać, jakie dokładnie stanowisko Cię interesuje? Przejrzałam oferty pracy i widzę, że firma zatrudnia w wielu krajach, zatem zgaduję, że międzynarodowe środowisko jest tam normą. Próbuj i daj znać, czy się udało, może powiesz coś o rekrutacji przy okazji :)

@Tatiana

Dzień dobry, miło nam, że interesujesz się pracą w STADA Poland! Jesteśmy jak najbardziej otwarci na zatrudnianie pracowników spoza Polski, w tym z Ukrainy. Ważne jest dla nas, aby kandydat posiadał odpowiednie dla danego stanowiska kompetencje, aktualne pozwolenie na pracę oraz dobrze posługiwał się językiem polskim. Podkreślamy również, że każdą osobę ubiegającą się o pracę w naszej firmie rozważamy indywidualnie – zachęcamy do aplikowania na interesujące Cię stanowisko.

Mariusz

Cześć, czy warunek wykształceniu wyższego jest obligo czy firma akceptuje ekwiwalent doświadczenia?

@Mariusz

Dzień dobry! Nie ukrywamy, że wyższe wykształcenie jest dla nas ważną kwestią w wyborze odpowiednich kandydatów, ale nie jest bezwzględnie wymaganym kryterium. Liczy się dla nas przede wszystkim odpowiednia postawa Pracownika, która jest wypadkową posiadanej przez niego wiedzy, doświadczenia i efektywnego zaangażowania w wykonywaną pracę, co często w praktyce okazuje się istotniejsze niż sam fakt posiadania wykształcenia. Stawiamy również na takie cechy, jak przedsiębiorczość, elastyczność i determinacja w realizacji celów. Zawsze warto spotkać się i porozmawiać z nami bezpośrednio, dlatego zapraszamy do aplikowania na aktywne oferty pracy.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w STADA Poland Sp. z o.o.?

Dzień dobry, do dyspozycji naszych Pracowników oddajemy standardowe narzędzia oferowane na rynku, takie jak służbowy samochód, laptop czy telefon. Oprócz tego nasi Pracownicy otrzymują szereg narzędzi marketingowych, dostęp do szkoleń, plany rozwojowe oraz budżety promocyjne, które mogą wykorzystywać jako wsparcie w budowaniu relacji z Klientami. Zawsze też jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły Pracowników odnośnie proponowanych narzędzi pracy.

Mariusz

Cześć, czy oczekiwanie wykształcenia wyższego dla PM jest obligatoryjny czy firma bierze pod uwagę ekwiwalent doświadczenia?

Dzień dobry, Z uwagi na pojawienie się oferty pracy na stanowisko PM, pytanie z mojej strony, jak się pracuje i czy warto aplikować ? Proszę o obiektywne info. z terenu nie z biura, gdyż zależy mi na realnej ocenie sytuacji i ewentualnym podjęciu decyzji aplikacyjnej.

@Kandydat

Praca na stanowisku PM w STADA jest wymagająca, ale jednocześnie dająca dużo satysfakcji i możliwości wykazania się. Wiele zależy od nastawienia i chęci Pracownika. Oczywiście warto aplikować – gorąco do tego zachęcamy. Wszystkie pytania, które Cię nurtują, możesz śmiało i bez obaw zadać podczas procesu rekrutacji.

Kandytdat

Dzień dobry. Jakiś czas temu szeregi firmy Stada zasiliły osoby z z firmy Accord Healthcare. Myślę o aplikacji jednak jak przypomnę sobie Accord to jakoś mam wątpliwości. Pytanie zatem zasadne jak się pracuje pod ich skrzydłami ?

@Kandytdat

Dzień dobry, nie możemy wypowiadać się na temat pracy w innych firmach, ale jeśli chodzi o pracę w Stada Polska, serdecznie zapraszamy do aplikowania. W firmie staramy się dbać o dobrą atmosferę, stawiamy na samodzielność pracowników i ich rozwój. Poza podstawowym wynagrodzeniem oferujemy szereg benefitów, jak np. dodatkowe dni urlopu, nagrody specjalne czy kafeterię, dzięki której pracownicy sami decydują, z jakich benefitów skorzystają.

Qba 89
@Kandytdat

Model motywacji jest niezmienny od czasów Accord.

Joanna
@Qba 89

Czy to powinno zostać uznane za wadę czy zaletę? Pytam, bo nie bardzo wiem jaki wtedy model miałby być?

Julia

Specjalista ds. Trade Marketingu, ktoś poda stawkę? Bo widzę, że jest ogłoszenie. Tylko proszę o rzeczywistą stawkę, nie jakąś maksymalną, z wliczonym, ile można premii osiągnąć jak się będzie robiło na maksa, tylko normalnie.

Aktualność
Witamy wszystkich Użytkowników portalu GoWork. Odpowiadając na Państwa pytania, przygotowaliśmy zestawienie odpowiedzi na najbardziej nurtujące Komentujących kwestie. Mamy nadzieję, że pomoże to w podjęciu decyzji o aplikowaniu do Stada Poland.

FAQ na GoWork Stada Poland

APLIKOWANIE, REKRUTACJA

1.      Gdzie znajdę aktualną informację o możliwości zatrudnienia w Stada Polska?

Aktualne ogłoszenia zamieszczamy na portalu Pracuj.pl. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do śledzenia tego serwisu.

2.      Jak wygląda proces rekrutacji do firmy?

Stada Poland ma jasno określoną procedurę rekrutacyjną w zależności od stanowiska, na które aplikuje dany kandydat. Zazwyczaj są to 3 etapy rekrutacji w przypadku Specjalisty/Managera czy Dyrektora oraz 2 spotkania w przypadku Przedstawicieli Medycznych. PM spotykają sią się z bezpośrednim przełożonym oraz Dyrektorem Dywizji.

3.      Rekrutacje prowadzone są zdalnie czy stacjonarnie?

Rekrutacje zazwyczaj prowadzimy w trybie mieszanym. Najczęściej pierwsza rozmowa odbywa się zdalnie, a na zaawansowanych etapach rekrutacji często zapraszamy na spotkanie w biurze, żebyśmy mogli lepiej się poznać. Jednocześnie należy podkreślić, że rekrutacje do pracy w charakterze Przedstawiciela Medycznego lub KAM obecnie odbywają się lokalnie.

4.      Jak wygląda przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w Stada Polska?

Wszystkie czynności związane z rekrutacją i zatrudnieniem są prowadzone i koordynowane przez Dział HR lub – w przypadku przedstawicieli handlowych – menadżerów. Ostateczną decyzję dotyczącą rekrutacji i zatrudnienia (po uprzedniej rekomendacji Działu HR) zawsze podejmuje dyrektor/kierownik jednostki biznesowej z poszanowaniem standardów Firmy. Proces rekrutacji podzielony jest na etapy w zależności od stanowiska, na które się aplikuje. Zazwyczaj jednak jest to 3-etapowy proces, w którym są spotkania z Bezpośrednim Przełożonym, Dyrektorem Działu oraz Dyrektorem HR.

5.      Czy istnieje możliwość rozwoju wewnątrz firmy?

Tak, w firmie prowadzimy rekrutacje wewnętrzne, które umożliwiają pracownikom zmianę aktualnie zajmowanego stanowiska, jeśli ich kwalifikacje na to pozwalają. Proces rekrutacji wewnętrznej służy poprawie zadowolenia z pracy wśród pracowników oraz efektywności pracy poprzez oferowanie możliwości nowej kariery stawiającej inne wyzwania lub rozwoju obecnej kariery, z uwzględnieniem przede wszystkim preferencji pracownika.

Od 2022 roku ruszyliśmy także z procesami szkoleniowo-rozwojowymi. Budujemy jasne zasady, które będą definiowały ten jakże ważny obszar dla każdej organizacji. Motto przewodnie działu HR na ten rok to „Up4Growth”. Firma się rozwija, więc jej pracownicy również muszą rozwijać się razem z nią.

WYNAGRODZENIE, DODATKI

6.      Czy w firmie istnieje siatka płac i czy jest ona znana pracownikom?

Tak, od 2021 roku w firmie funkcjonuje jasno określona siatka płac oparta o benchmarki rynkowe. Nie jest ona dokumentem jawnym. Wynagrodzenie każdego pracownika ustalane jest każdorazowo w oparciu o siatkę płac oraz doświadczenie i wiedzę nowo zatrudnianego pracownika, jak również stanowisko na jakie aplikuje.

7.      Czy są jasno określone cele biznesowe do zrealizowania?

Tak. Każdy pracownik w naszej firmie zna swoje cele biznesowe do zrealizowania. Plany prezentowane są pracownikom terenowym przed danym cyklem. Realizacja targetu równa jest wypłacie premii pracownikowi.

8.      Czy firma przewiduje premie dla pracowników?

Tak, mamy dwa rodzaje systemów premiowych – inny dla pracowników terenowych, inny dla pracowników biurowych. Zróżnicowanie wynika z charakteru wykonywanej pracy i sposobu rozliczania naszych pracowników. Premia biurowa jest wypłacana raz w roku, natomiast premia terenowa co cykl, przy założeniu iż pracownik spełnił oczekiwania postawione przed nim w danym cyklu rozliczeniowym. Premia pracownicza jest dodatkiem do podstawy wynagrodzenia.

Od 2022 roku wprowadzamy nowy system bonusowy dla sprzedaży – transparentny i jasno opisany w procedurze zaprezentowanej wszystkim pracownikom trenowym w styczniu. Jego kształt i zawartość została całkowicie odmieniona, by naszych pracowników motywować, a nie demotywować. Feedback od pracowników jest pozytywny.

9.      Czy w firmie funkcjonują benefity i dodatki dla pracowników, i czy są one takie same dla wszystkich pracowników?

Tak, w firmie Stada mamy wiele benefitów, a obecnie prowadzimy proces harmonizacji systemu benefitów. Nasi pracownicy mogą korzystać z następujących udogodnień:
a)      Opieka medyczna (od stycznia 2022 roku to pracodawca pokrywa koszty pakietu medycznego dla wszystkich pracowników, niezależnie od rodzaju umowy),

b)     ubezpieczenie na życie,

c)      PPK

d)     możliwość pracy zdalnej,

e)     dwa dodatkowe dni urlopu od pracodawcy,

f)       nagrody specjalne,

g)      dodatki: specjalne dni w Twoim życiu (urodziny, narodzenie dziecka czy ślub)

h)     kafeteria benefit (od stycznia 2022),

i)       karty lunchowe  (od stycznia 20220).

PYTANIA DODATKOWE

10.  Czy w firmie obowiązuje dress code?

W firmie nie ma sztywnego dress code’u. W czasie spotkań biznesowych staramy się ubierać w stylu „business casual”.

11.  Jakie są godziny pracy?

Wiele zależy od konkretnego stanowiska. W Stada Poland pracujemy w zadaniowym trybie pracy, ale osoby na pewnych stanowiskach (np. w księgowości) potrzebne są w podstawowym czasie pracy. Zazwyczaj pracę rozpoczynamy między godziną 8 a 9:30.

12.  Czy samochodów służbowych można używać do celów prywatnych i wyjazdów za granicę?

Oczywiście, samochodów służbowych można używać do celów prywatnych. Za zgodą GM możliwy jest również wyjazd zagraniczny.

Słyszałem o powstającej w Państwa Firmie linii szpitalnej. Posiadam kilkuletnie doświadczenie na rynku szpitalnym, dlatego pytam, czy zostały otwarte procesy rekrutacyjne ?, czy osoby z zewnątrz Firmy mają szansę na zatrudnienie, czy Firma będzie się raczej opierać na wewnętrznych rekrutacjach ? Czy też wiadomo już coś o rejonizacji i strukturze ?

@Kandydat

Dzień dobry, bardzo nam miło, że interesujesz się pracą w Stada Polska. Rzeczywiście, tworzymy nowy business unit i obecnie jesteśmy na etapie rekrutacji osoby, która go poprowadzi. Zatrudniona na tym stanowisku osoba z pewnością będzie w następnej kolejności kompletować swój zespół i będziemy poszukiwać nowych pracowników. Zachęcamy więc do śledzenia informacji na portalu Pracuj.pl, gdzie umieszczamy wszystkie aktualne ogłoszenia.

@STADA Poland Sp. z o.o.

Dzień dobry, czy już coś wiadomo o rekrutacji u Państwa do linii szpitalnej ? Na wspomnianym Pracuj.pl nic się nie pojawiło.

@Kandydat

Dzień dobry, cieszymy się, że śledzisz ogłoszenia. Miło nam poinformować, że od 1 lutego zatrudniliśmy Dyrektora Działu Szpitalnego, który już niedługo rozpocznie budowanie swojego zespołu i ruszy z procesem rekrutacji. Prosimy więc o jeszcze odrobinę cierpliwości i dalsze śledzenie ogłoszeń na Pracuj.pl. Pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o STADA Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STADA Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STADA Poland Sp. z o.o.?

STADA Poland Sp. z o.o.