BAUMAR Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o BAUMAR Sp. z o.o. Sp. K.

pracuje od miesiąca na razie jest ok.

Dobra firma na trudne czasy, pracuje krótko ale widać że mają mocna ekipę, dużo przerobu ale kasa gra

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej - kosztorysant. Firma wygląda solidnie, zatrudnia nowych ludzi, raczej nie są narażeni na kryzys. Wrażenia pozytywne - rozmowa z szefem + ktoś z firmy rekrutacyjnej. Miła atmosfera i rzeczowe pytania. Co prawda na razie nie doszło do współpracy ale liczę że kiedys będę mógł tam pracować.

Danuta
@Kandydat

Miło, że rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w sposób profesjonalny i pozostawiła na Tobie dobre wrażenie. Czy mogę wiedzieć z jakiego powodu nie doszło do współpracy? Szukają kogoś innego czy po prostu Ty się nie zdecydowałeś na tę chwilę?

Sam

@Miro a to jaka jest stawka?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie BAUMAR Sp. z o.o. Sp. K.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Miro

Pracuje ponad rok. Umowa jest od początku, ale stawka mogłaby być lepsza. Firma jest ok.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Wszyscy pracownicy w firmie pracują na umowę o pracę na pełny etat

Zdzisław

Witam, czy firma BAUMAR, oferuje stałe zatrudnienie również za granicą/w Niemczech?

@Zdzisław

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie i zainteresowanie naszą firmą. Nie oferujemy zatrudnienia w za granicą. Koncentrujemy się na realizacji inwestycji w Polsce, gwarantując naszym dobrym pracownikom konkurencyjne wynagrodzenie i warunki pracy w porównaniu z pracą za granicą. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem personalnym.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w PB BAUMAR Sp. z o.o. Sp.K.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Nasza załoga to grono bardzo doświadczonych pracowników, do których systematycznie dołączają nowe kadry. Dla wszystkich z nich organizujemy systematyczne działania rozwojowe w postaci zarówno szkoleń zawodowych, technicznych jak i z obszarów kompetencji kierowniczych. Dzięki temu nowy pracownik wchodząc do naszej organizacji ma przed sobą wiele możliwości rozwoju swoich kompetencji i w efekcie- awansu. Pracownik dobrze oceniany w naszym systemie ocen wewnętrznych, zaangażowany, lojalny i uczciwy jest dostrzeżony i doceniony. To bezpośrednio przekłada się na jego awans i lepsze warunki wynagrodzeń i innych profitów pracowniczych oferowanych w naszej firmie najlepszym pracownikom. Wierzymy że najlepszych brygadzistów, inżynierów budów czy kierowników należy „wychować” z zasobów naszej własnej załogi.

Czy PB BAUMAR Sp. z o.o. Sp.K. organizuje staże dla studentów?

Nie organizujemy staży dla studentów. Natomiast wszystkich absolwentów szkół o profilu budowlanym (szkoły, zawodowe, technika, uczelnie wyższe) zapraszamy do śledzenia naszych ofert pracy. Wiele z naszych propozycji pracy jest skierowanych właśnie do absolwentów lub osób z niewielkim doświadczeniem w budowlance, ale chcących pracować w tej branży. Liczy się to, czy chcą poznać pracę budowlańca „od podszewki” Oceniamy i doceniamy chęci oraz gotowość do rzetelnej, uczciwej pracy w tym wymagającym, ale fascynującym fachu pod okiem naszych doświadczonych inżynierów i kierowników budów.

Tymon

Firma z branży budowlanej dobrze oceniana to już sygnał, że jest dobra a do tego pracownicy są również zadowoleni więc polecam.

GG

Firma ok. w porównaniu do tych gdzie prędzej pracowałem. Ekipa na budowie bardzo ok. Kierownik pierdoła a bhpowiec jeszcze większy ale chyba taka ich rola. Szef spoko, nie zawsze w humorze, ale mając takie duże budowy i różnych pracowników to chyba nic dziwnego.

Waldi

Mam nadzieję, że tak dobrze się pracuje, iż zapomnieliście , że takie forum istnieje.

Tymon

Dobra firma nie będzie informowała każdego na tematy z nią związane. Może to zrobić z kandydatem!

Zadowolony Klient ????

Najlepsza ekipa od żelbetu w tej części kraju Lubię atmosferę w PB BAUMAR Sp. z o.o. Sp.K. za: Zgrany zespół

Daniel

Jak ktoś zaczyna karierę w pracy to od najniższej i jest ok!

Danuta

@Marek, pracą na jakim stanowisku jesteś zainteresowany? Czy brałeś udział w procesie rekrutacji i możesz powiedzieć coś na temat jego przebiegu? Jaki rodzaj umowy proponuje pracodawca? Na stronie internetowej firmy PB BAUMAR Sp. z o.o. Sp.K. nie widnieją konkretne oferty pracy, ale chętni na podjęcie współpracy mogą zgłaszać się z CV pod adresem mailowym pracodawcy (szczegóły tutaj: http://baumar.com.pl/kariera/).

@Danuta

Nie brałem i nie mam zamiaru . wysłałem do firmy kilka pytań na które nie otrzymałem do dziś odpowiedzi . wcześniej ktoś napisał że oferują najniższą krajową inni twierdzą że dobre zarobki buhahaha. Mam już pracę więc daruje sobie rekrutacje

Piotrek

@Marek Zarobki spoko, wypłata do 10go teraz juz byla 9go, pracuje tam dopiero 1,5 miesiaca ale jest okej, przynajmniej narazie.....

@Piotrek

Najniższa O_o to w końcu ile płacą?

Piotrek

po powrocie z Niemiec robię w Baumarze jest dobrze, robota jest, soboty wolne i kasa bardzo dobra, tylko behapowiec czasami wkurza.

@Piotrek

A zarobki w jakich przedziałach i jaka umowa . Zastanawiam się nad zmianą

zdziwiony
@Marek

Mi zaproponowali najniższą krajową :/ mam 6 letnie doświadczenie w pracach budowlanych, a pomimo tego stwierdzili, że jestem "za młody i do przyuczenia". Nie mam pojęcia na jakich zasadach przydzielane są tam wynagrodzenia. Za najniższą krajową to w wieku 19 lat nawet nie pracowałem. Pan Prezes powiedział mi, że aktualną moją stawkę u innego pracodawcy może uda mi się u niego za osiągnąć za 3 lata, z naciskiem na "może".

andrzej

pracowałem w baumarze, chcialem sobie poprawc, koledzy namawiali i zmienilem robote... fianl jest taki ze sprawdzilo sie powiedzenie - wszedzie dobrze gdzie nas nie ma!

zen

Pracowalem na wielu budowach dla roznych firm, nie ma idealnej roboty. W Baumarze przynajmniej placa i na czas

Zostaw merytoryczną opinię o BAUMAR Sp. z o.o. Sp. K. - Polska Nowa Wieś

• Jak się pracuje w BAUMAR Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy BAUMAR Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAUMAR Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BAUMAR Sp. z o.o. Sp. K.