Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Baumar

Pracowałeś w firmie Baumar i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-11-05 10:56:14 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pozwól innym odkryć to czego szukają, zostaw swoją opinię. Opinia ludzi to siła przebicia wielu firm w miejscowościach takich jak Opole , pozostaw własną opinię na temat firmy Baumar. Opinia zwyczajnego pracownika na temat firmy to swego rodzaju dźwignia na obecnym rynku pracy. A jak wygląda sprawa premii?
zdjecie uzytkownika
Cieśla - 2014-10-24 12:49:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bardzo śmieszna firma. Zaczynając od Pań które siedzą w biurze i nic nie wiedzą... Każdy telefon do nich jest męczarnią i katorgą, wiecznie którejś z nich nie ma i albo nie mają dostępu do danych albo wymyślą na poczekaniu jakąś bajkę żeby spławić interesanta... Podczas rozmowy o prace można usłyszeć wiele bajek na temat "jak to u nas jest dobrze" w rzeczywistości jest problem ze wszystkim... Po rozpoczęciu pracy nie mieliśmy płacić za mieszkania, stawka wydawała się godziwa więc każdy chętnie pracował, jednakże prezes tego burdelu zadecydował że mamy płacić 350 euro za mieszkanie pomimo tego że w umowie było jasno napisane że "zakwaterowanie zapewnia pracodawca" więc jakim prawem mam podpisywać jakieś zasrane oświadczenie że się zgadzam na potrącanie wyżej wymienionej kwoty na coś czym oni nazywali mieszkaniem... Nie wspomnę już o tym że ciągle było mało... a przedłużenie umowy odbywała się na zasadzie " Albo Panowie podpiszecie oświadczenia (chodzi o te o mieszkania) albo nie przedłużę z wami umowy..." Cały BAUMAR!!! Jedna przerwa 30 minut na 11 godzin pracy, miesiąc pobytu u nich na budowie i nawet zapaśnik sumo wracał z sylwetką kojota pustynnego... Serdecznie polecam tą firme osobą które chcą wykończyć się psychicznie i fizycznie...
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baumar

Twoj email:
Wiadomość: