Multi-Form II Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Multi-Form II Sp. z o.o.

Ewa Nowy wpis

Witam, czy w Multi Formie można liczyć na jakieś docenienie pracownika? Czy zdarzają się jakieś premie/podwyżki lub awanse? Jeśli tak, to jak często? Jakie kryteria trzeba spełnić?

pracujący jeszcze Nowy wpis
@Ewa

niestety nie

Daves Nowy wpis

Witam, zauważyłem ofertę pracy na stanowisko handlowca. Na jaki samochód służbowy można liczyć będąc przedstawicielem? Oraz jak wygląda forma zatrudnienia?

Marcin Nowy wpis

@LEON to rozumiem rekturacja szybka i info o tym czy nas przyjęli jest od razu?

Kamil

Czy na rekrutacji każą rozwiązywać jakieś zadania ?

LEON
@Kamil

.... niema zadań ....... jedziesz do Wodzia rozmawiasz z Panią Basią jak będzie dobrze to potem do Tych na Fabryczną do Cętrali rozmawiasz z Panią Bożeną ....... i pracujęsz w MULTI ......... mnie się bardzo podobało- SUPER EKIPA........

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Multi Form Ii Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
olek

bardzo fachowy montaz ,szybko dokładnie ,jestem bardzo zadowolony polecam

Ad

Obsługa bardzo miła, potrafi doradzić i pomóc przy wyborze tak że każdy znajdzie to czego szuka i będzie z tego w 100% zadowolony. Bardzo pomocni w załatwianiu reklamacji. Polecam bardzo :)

Aleksandra

polecam wszystkim którzy szukają coś innego -unikatowego .Mają duży wybór paneli i drzwi ,ja znalazłam a jestem wybredna osobą .Nad montażem się wachałam ale Panie które tam pracują namówiły mnie twierdząc że będę zadowolona i powiem szczeże że miały rację .Pozdrawiam i dziękuję.

krysia

sklep super ,obsługa super -jestem zachwycona obsługą , wiedzą doradztwem Pań które tam pracują . A jeżeli chodzi o montażystów to polecam wszystkim.....

Sonik
@krysia

Obsługa w sklepie bardzo dobra natomiast ekipa montująca drzwi to porażka , partacze , którzy nic nie potrafią a jak już trzeba coś dociąć albo pomyśleć bo coś nie pasuje bo wiadomo na blokach ściany są krzywe , to u tych panów nic nie da się zrobić . U mnie zostawili szparę między futryną a ścianą na ok.1,5 cm. -to znaczy dołem futryna pasowała idealnie a u góry była szpara , panowie twierdzili ,że stolarz nie przytnie im listwy pod kątem . Po mojej interwencji i zasugerowaniu żeby w takim razie zmienili stolarza oraz ,że ja mogę im wskazać stolarza , który to przytnie powiedzieli ,że postarają się to naprawić ale nic nie obiecują. Z daleka od tej ekipy montażowej.

alicja

obsługa w sklepie super , ale ekipa montująca drzwi to porażka-straszni partacze.

Zostaw merytoryczną opinię o Multi-Form II Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Multi-Form II Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multi-Form II Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Multi-Form II Sp. z o.o.