Opinie o HSF Logistics Polska Sp. z o.o. w Szubin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy HSF Logistics Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w HSF Logistics Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HSF Logistics Polska Sp. z o.o. w Szubin

Piatek

Wymiana sobotnia to pojedyncze obsady.. są Wybrańcami, zjeżdżają już w czwartek żeby się zapisać na pierwszy autobus , aby nie jechać czasami drugim .. a podwójne mimo że robią na dwa tyg 9-10 tys km... mogą nawet o 15 przyjeżdżać w sobotę.. zero sprawiedliwości

Ryszard
@Piatek

W jakiej wysokości można liczyć na wynagrodzenie ? Czy są jakieś benefity na święta? Premie?

Czy w HSF Logistics Polska Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Czy ktoś zrozumie ta firmę? Luty/marzec masowowo zwalniali ludzi bez słowa ,wysyłali listy z wypowiedzeniem nagłym . Mamy kwiecień a na pracuj pl wystawili ogłoszenie szukamy do pracy . Przyjdziesz popracujesz okres wakacyjny a na zimę wypad .

Marecki Nowy wpis

A Pokaż mi firmę w której trzyma się pracowników i generuje koszty jak nie ma pracy/zleceń. Zwolnienia to norma w każdej firmie w której liczy się zysk...teraz przyjmują bo . mają więcej zleceń.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w HSF Logistics Polska Sp. z o.o.?

Krzychu Nowy wpis

Umiejętności nie da się zweryfikować na rozmowie kwalifikacyjnej, ewentualnie można dowiedzieć się czegoś o kandydacie do pracy....Umiejętności sprawdzane są na placu manewrowym i teoria w formie testów z tego co pamiętam.Jak jesteś świeżo upieczonym kierowcą to firma przygotuję Cię do pracy poprzez szkolenie i tzw.3 miesięczny staż .

Piatek

Ryszard
@Piatek

Czy rozmowa kwalifikacyjna w HSF Logistics Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
EDZIU

Długo nosiłem się z zamiarem napisania czegoś. Zwolnienie mnie zmotywowało. Jeszcze przed kilkoma miesiącami nie dałbym powiedzieć złego słowa na firmę HSF(obecny DFDS), mieszcząca się w Szubinie. Poziom chamstwa w niej sięgnął zenitu. Wypowiedzenia od tak, które wręczają dziewczynki z kilkumiesięcznym stażem pracy. Trójca przenajświętsza G. (usunięte przez administratora) M. nie mają odwagi podać pracownikowi ręki i podziękować za wspólne lata. Przeciwnie - kłamią, że nie będzie zwolnień na prowizorycznych zebraniach. Odwracają się na pięcie a kolejnego dnia w/w sytuacja z dziewczynkami. W Szubinie podobne sytuacje uwłaczające ludzkiej godności. Sztuczne szukanie problemu aby móc zwolnić starych kierowców pozbawiając ich odprawy za ich niewybaczalne błędy typu "zaspałaś na rozładunek". Ludzie czyniący Ci uwag to kadra bardzo wyszukana. Łowcy głów (talentów), zgarnęli za nich miliony. Paweł S. człowiek, który potyka się o własne nogi a na zajęcia wyrównawcze z wf uczęszcza do dzisiaj, nie wspomnę o niedoborach intelektualnych. No i GWIAZDA "Yogi" egzemplarz szukany latami. Dyrektor z zawodówka. Człowiekowi z takim wykształceniem nie powierzyłbym nawet psa do szkolenia a co dopiero ludzi. Myślałem, że takie rzeczy tylko w PRLu za przynależność do partii. Okazuje się, że w korporacjach również. Odnoszę wrażenie, że jedyny aspekt weryfikacji osób na to stanowisko była ilość wypalonych lolków z Panem Marcinem J. Kolejny twór niewiadomego pochodzenia. Nikt do końca nie wie kim jest i za jakie rzeczy pełni taką funkcję. Władze się zmieniają a Dyrektorowie i Szefowie bez kwalifikacji z chorobą karłwatą zostają. Dlaczego? Jeśli zależy Wam na fajnej pracy i stabilizacji zawodowej to omijajcie tę pseudo firmę z daleka, mowa o oddział Szubin. Wszyscy są zaszczuci łącznie z pracownikami biur. Atmosfera lęku i obaw o jutro udzieliła się wszystkim. Święta trójo, Gamioniu i Dyrektorze Yogi (usunięte przez administratora) Off. Dzisiaj mnie, jutro Was zwolnią bez powodu. Nie czekajcie. Lepiej już nie będzie. Uciekajcie

Dariusz
@EDZIU

A jak wyglądają zarobki w HSf? Ile można zarobić w systemie 2/1?

Pijakzpolleja
@EDZIU

Umowa na 3 lata zerwana bez podania powodu. Podziękowanie za (usunięte przez administratora) samych nocek po giełdzie i przeginanie tacho na rozkaz pryszczatych dzieci blednie nazywanych planistami ponieważ jedyne co planują to wyjście do szaletu w domu swoich rodziców z którymi mieszkają po dziś dzień. Przekaźniki którzy pod okupacją niderlandzkiego Pana gnoją kierowców i dają do zrozumienia żeby z nimi nie zadzierać bo możesz być następny do wyeliminowania. Dziewczyny z biura w Szubinie nie są niczego winne. Większość jest bardzo miła. Natomiast Paweł S i reszta tych skrytobójców bez odwagi to miernoty które bez odwagi cywilnej wysługują się zwykłymi pracownikami. Na bazach w Holandii od długiego czasu panował strach i obłuda. Starzy kierowcy do niedawna cwaniaczki siedzą pochowani w kabinach i po cichu za firanka piją Perlenbachera zeby czasami ich Krzysiu, Paweł albo Arek nie capnęli w zorganizowanych niezapowiedzianych łapankach. Przeszukiwanie toreb-oczywiście. Badanie alkomatem niedługo będzie odbywało się w domu przy obiedzie. Obiecali ze nie będą zwalniali? Poczekamy po urlopach. Na święta w nagrodę ma być podobno w tym roku Mikołaj w czekoladopodobnej polewie i uścisk dłoni w Szubinie zakończony wypowiedzeniem.

CNA00000

W autobusie miejsca zajęte zanim autobus się pojawi. Kierowcy tego przedszkolnego autobusu nie mili. Kierowcy stają jak (usunięte przez administratora) przed drzwiami zanim Pan i władca zdecyduje się otworzyć. Wybrańcy najczęściej z Anglii przyjeżdzają dzień wcześniej a reszta chołoty pracuje do 3 godzin przed odjazdem ostatniego autobusu. (usunięte przez administratora) zjeżdża do domu w niedziele a do (usunięte przez administratora) jedzie w piątek wiec o weekendzie nie ma co myśleć jeśli nie wylizałeś dupska w kadrach. Gwiazdy jeżdżą i zwiedzają a Ty dymaj Market albo Rungis. Kasa gorsza niż w Koops. Informacja o świętach będzie podana przed świetami. Zdziwią się ilu ludzi planuje iść na Elke za te chamstwo.

Na tym planingu to coraz gorzej się dzieje jak i w firmie.

Zjazdy

Z jakiej racji cały czas jedna i ta sama obsada zjeżdża w piątek już do południa max po południu do domu .. i tak od kilku lat może w końcu też zjada w sobotę jak reszta ... Co to za wyjatki... Trochę szacunku do reszty pracowników ..

Stiepan

Nożownik jeszcze robi? słyszałem że kosił trawniki zanim przyszedł do hsf,ale nawet to nie potrafił. teraz driver pełną parą,tak samo jak nijaki Bartek,co u Kulczyka pod rampę nie potrafił cofnąć a teraz się wytatuował i strzela z ucha następny doświadczony kierowca.to pokazuję jaki jest tam poziom, oczywiście nie generalizując ale ci dwaj oraz jeszcze inni robią opinię większości

@Stiepan

Obydwoje pracują, jeden lepszy od drugiego, garbsen się chowa,to pokazuje skalę profesjonalizmu w tej firmie ze trzymają takich ludzi

Jaca
@Stiepan

Robi ten id...ta razem z gumką Bartkiem wytatuowanym pajacem,co pod rampę nie ma pojęcia jak podjechać.zreszta takich tu jest 90%

wielkoposka

witam widze ze hsf szubin niczym nie rozni sie wolter koops komorniki ,ta sama utopia i robienie pod gorke czlowiekowi

Jjj

Obecnie jest zakaz zatrudniania polskich kierowców. Tylko Ukraina a ostatnio tez Pakistan.

Jjj

Nkk

Firma pełna(usunięte przez administratora),dziwię się ze ich jeszcze nie posprawdzali,strach się mijać z takimi na drodze... to co tam się dzieje z kierowcami przechodzi ludzkie pojęcie, wystrzelona połowa pracownikow a firma jakby tego nie widziała lub nie chce widziec

Nie ważne kto

Firma twierdzi że jest "propracownicza", (usunięte przez administratora) jest antypracownicza i obecnie dzieje się coraz gorzej. Likwidują obsady pojedyncze, dokładają obowiązków i grożą obciążeniami finansowymi jednocześnie zmuszając do pracy na zepsutych zestawach. Firmowy autobus zamienia się w alkobus do wożenia ludzi jak bydło, pensje niskie, po pakiecie mobilności naliczają jak chcą wypłaty. Brak ubrań roboczych i obuwia. Planiści stosują (usunięte przez administratora) i okłamują kierowców, nie potrafią odpowiedzieć w ważnych sytuacjach ale potrafią mieć pretensje kiedy ktoś nie zdąży im odpisać bo jest zajęty np. rozładunkiem. Do tego Holendrzy traktują polskich kierowców niczym (usunięte przez administratora) a szoszońcy których zatrudnia firma niszczą zestawy i trzeba za nich pracować bo nie potrafią wyrobić się z planem.

Arnold

Wesołowski spedytor to (usunięte przez administratora) . Nie umie prowadzić kierowców. Po co szef trzyma takiego. Brak słów na niego nie powinien w tej firmie robić. Bigosinski bigos przyszedł z akwarium i w ogóle nie ogarnia pracy jako spedytor . Po co takich trzymają . Do zwolnienia

@Arnold

Pepliński to samo nie ma za grosz wstydu . Kierowca dla niego to taki śmieć. Po co trzymają takich spedytor, zwolnić to się nauczy .

Były

Witam ta firme trzeba trakowac jak łatwa kobiete. Zrobić swoje i nara. Jesteś świeżym kierowca to idealna szkoła. Lojalka się kończy i do widzenia do normalnej pracy i pracodawcy. Owszem plus kasa na czas i w srod (usunięte przez administratora) to dobra. Ale przez to ze reklamowany system 2/1 to w rzeczywistości 16 dni po za domem i 5 dni w domu. Dojazdy do bazy madakra człowiek jest wypompowany podróżą do bazy i czesto nie ma auta wiec jak ten ciec. Krazysz po bazie niewyspany i czekasz az ekipa przyjedzie. Zjazdy tez masakra. Ogulnie odeadzam ta firme osoba juz z doświadczeniem. Za lepsze pieniadze znajda u niemca z polskim dyspo.

@Były

Wszystko w temacie

Jaro

Firma dno lepiej tu się nie zatrudniac

@Jaro

Dokładnie Panie kolego????????????????

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Spedytorzy porażka, chamstwo i tyle. Brak szacunku.Ze nikt nic z tym nie zrobi. Zjazdy na wariata że zjeść o umyć się nie ma kiedy. Ale (usunięte przez administratora) są już w piątek. Nikt się nie odezwie ,tylko tak szczekać potrafia

Ile jest zmian w HSF Logistics Polska Sp. z o.o.?

Xyz

Jakich zmian?

Coś już wiadomo jakie wypłaty będą?

Zostaw merytoryczną opinię o HSF Logistics Polska Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w HSF Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HSF Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HSF Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HSF Logistics Polska Sp. z o.o.