Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 214

Lubin

Opinie o Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 214

admin 2015-08-13 16:16:03
Na jakim stanowisku w firmie Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 214 pracowałeś? Podziel się z innymi swoimi doświadczeniami na naszym forum.
XxX 2015-11-02 23:33:36
Praca na początku wydaje się ciekawa dochodzą do wypłaty targety od sprzedanego asortymentu, jednak po czasie człowiekowi odechciewa się pracować. Pracownik dowiaduje się dzień wcześniej, że jutro ma przyjść do pracy, 0 planowania jakichkolwiek wyjazdów, kierownik traktuje pracownika z pogardą potrafi nawet mówić do niego stojąc plecami. Dosłowne 0 szkoleń, tłumaczeń wszystkiego człowiek musiał się dopytywać od innych pracowników, a za błąd spowodowany stratą gotówki ponosi wszystkie koszty pracownik nawet jeśli uczynił to z niewiedzy. Jeśli kierownik wie, że pracownik już nie będzie pracować nie wypłaca premii sugerując się głupimi wymówkami, sytuacja zdarzała się wielokrotnie ponieważ co chwile jest przyjmowany jakiś uczeń, student. Odradzam pracowanie na Lotosie w Lubinie lepiej dostawać nawet mniejszą wypłatę, ale pracować w lepszych warunkach. Dodam, że praca fizycznie nie jest wykańczająca, ale psychicznie potrafi naprawdę zmęczyć człowieka do granic możliwości.
3487 2016-01-11 11:49:56
Praca bardzo fajna i nie jest monotonna. Co do płac to jest różnie. Ja nie narzekam. Jak się postarasz to można dostać premie (dla chcącego nic trudnego) .Pracowałam w Lubinie kilka lat.
Badzia 2016-01-11 12:12:16
Ja też pracowałam na Lotosie w Lubinie. I nie wierzę w to co czytam. Ja nie mam żadnych obiekcji. W każdej kwestii dogadywałam się z pracodawcą. Wystarczyło tylko pójść i porozmawiać. Z tego co wiem to zatrudniłeś się na wakacje aby sobie zarobić. No to wybacz albo pracujesz , albo się urlopujesz.
aleksanked 2016-04-24 14:55:27
widze, że u nich w firmie teraz stawiają na rozwój, tylko szkoda, ze te rekrutacje sa takie cięzkie, bo widze, ze trzeba u nich przejśc przez 3 etapy, żeby potem cokolwiek poszło dalej. Na pewno też można zaorbić dobrze.
Zostaw swoją opinię o Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 214 - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 214