Opinie o Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 214 w Lubin Marii Skłodowskiej-Curie 14b

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 214. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 214 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 214 w Lubin Marii Skłodowskiej-Curie 14b

Aneta Nowy wpis

Hej, czy można pracować i studiować dziennie ? Da się pogodzić studia z pracą na stacji?

Kandydatka Nowy wpis

Lotos Puławy ul Lubelska-rekruter kierownik Marcin jest typowym moralnym zerem w procesie rekrutacji,oszukuje kandydatów i bierze tylko z polecenia ludzi .Widocznie coś ma do ukrycia brak kompetencji.Wydawajcie paragony z lewizny.Patronacka Stacja!!

aleksanked Nowy wpis

widze, że u nich w firmie teraz stawiają na rozwój, tylko szkoda, ze te rekrutacje sa takie cięzkie, bo widze, ze trzeba u nich przejśc przez 3 etapy, żeby potem cokolwiek poszło dalej. Na pewno też można zaorbić dobrze.

Badzia Nowy wpis

Ja też pracowałam na Lotosie w Lubinie. I nie wierzę w to co czytam. Ja nie mam żadnych obiekcji. W każdej kwestii dogadywałam się z pracodawcą. Wystarczyło tylko pójść i porozmawiać. Z tego co wiem to zatrudniłeś się na wakacje aby sobie zarobić. No to wybacz albo pracujesz , albo się urlopujesz.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 214 odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Praca bardzo fajna i nie jest monotonna. Co do płac to jest różnie. Ja nie narzekam. Jak się postarasz to można dostać premie (dla chcącego nic trudnego) .Pracowałam w Lubinie kilka lat.

XxX

Praca na początku wydaje się ciekawa dochodzą do wypłaty targety od sprzedanego asortymentu, jednak po czasie człowiekowi odechciewa się pracować. Pracownik dowiaduje się dzień wcześniej, że jutro ma przyjść do pracy, 0 planowania jakichkolwiek wyjazdów, kierownik traktuje pracownika z pogardą potrafi nawet mówić do niego stojąc plecami. Dosłowne 0 szkoleń, tłumaczeń wszystkiego człowiek musiał się dopytywać od innych pracowników, a za błąd spowodowany stratą gotówki ponosi wszystkie koszty pracownik nawet jeśli uczynił to z niewiedzy. Jeśli kierownik wie, że pracownik już nie będzie pracować nie wypłaca premii sugerując się głupimi wymówkami, sytuacja zdarzała się wielokrotnie ponieważ co chwile jest przyjmowany jakiś uczeń, student. Odradzam pracowanie na Lotosie w Lubinie lepiej dostawać nawet mniejszą wypłatę, ale pracować w lepszych warunkach. Dodam, że praca fizycznie nie jest wykańczająca, ale psychicznie potrafi naprawdę zmęczyć człowieka do granic możliwości.

admin

Na jakim stanowisku w firmie Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 214 pracowałeś? Podziel się z innymi swoimi doświadczeniami na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 214 - Lubin

Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 214
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.

Lotos Paliwa Sp. z o.o. Stacja Paliw nr 214