Opinie o Alcon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe w Konstantynów Łódzki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Alcon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alcon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alcon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe w Konstantynów Łódzki

Szkoda, że nikt nie pisze nic o pracy w Alcon. Myślę, czy się tam nie przyjąć. Szukają nowych osób do pracy, wiecie coś?

@Monika

Szukają pracowników? Dziwne bo komornik nie może ściągnąć od nich należności za nasza fakturę-podobno sa w upadłości.

@Ewa

To nieco dziwne, co piszesz, bo w internecie nie znalazłam żadnych informacji na temat tego, aby firma Alcon ogłosiła upadłość - w KRS-ie również cisza. W sumie pisałaś kilka miesięcy temu - może teraz już sytuacja firmy jest bardziej klarowna? Wiesz coś może na ten temat?

Maria Nowy wpis
@Monika

Niestety to prawda, nam zalegają ponad 3 tys.zł. (od 3 lat) za usługę transportową i oddaliśmy starawe do sądu,następnie do Komornika i sprawa zostało umorzona z powodu upadłości firmy.

Agata Nowy wpis

Z tego co piszecie firma przechodziła kryzys, stąd zaległości w wypłatach wynagrodzeń, ale sytuacja została opanowana. Napiszcie, czy właściciel wynagrodził cierpliwość pracowników dając podwyżkę? Czy w zakładzie można liczyć na inne świadczenia socjalne?

Maria Nowy wpis
@Agata

p.Agato a skąd taka informacja,że działają normalnie?

Mielczar Nowy wpis

Zakład spoko, byl mały kryzys, ale już go nie ma i dalej frezujemy formy.. A i oczywiscie zero lewactwa

Igor

@tadko często są takie opóźnienia z wypłatami?

Firma Alcon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym ATRAKCYJNE WARUNKI
Profesjonalny kierowca
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Operator wózka widłowego
TECHMARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
tadko

za dwa miesiące nie otrzymałem zapłaty

Współpracownik

Brak zapłaty za usługę powyżej 3 miesięcy, unikanie kontaktu

Szef ciągle śmiga za granice a nie stać go żeby ludziom płacić za usługi. Ciężka walka o zapłatę za wykonaną usługę. Ciągle ściema,ze szefa nie ma (był i wyszedł,wrócił z zagranicy lub znów wyjechał).

Wielki Inkwizytor

Firma przypomina Średniowieczne Lochy wielkiej Inkwizycji. W zakładzie ciemno wierzcie mi bardzo ciemno w stołówce i w szatni hm sprzątaczka od 100 lat ma wolne. Prezes z przyklejonym bananem na ustach obieca ci więcej niz nie jeden polityk.

admin

Jakie masz wspomnienia z pracy w firmie Alcon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Alcon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe - Konstantynów Łódzki

• Jak się pracuje w Alcon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe?

Zobacz opinie na temat firmy Alcon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alcon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe?

Alcon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe

Alcon Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe