EKO TAXI

Opinie o EKO TAXI

Jagoda

Dzień dobry. Jestem Jagoda. Jest fajnie w Eko - tym krakowskim :)

Pirelli
@Jagoda

Kretynów takich jak ty co języka polskiego nie znają i w każdym zdaniu sadzą błędy.

ooooo

Nie polecam !!!!! ci którzy tak chwala to pewnie kierownictwo zlecenia teminowe dostajecie z dolotem nawet 10km a kursy nie raz 1km masakra przyjmuja kierowców z ukrainy i z nieznajomoscią krakowa nawet nie wiedza gdzie jest ul pawia i dziwia sie puzniej ze niema ruchu bo ludzie nie chca jezdzic z eco bo jezdzi tu dłużo kretynów nie znających krakowa wogule

idź do lekarza
@ooooo

PO CZYM POZNAĆ KRETYNA? PO BŁĘDACH ORTOGRAFICZNYCH I BRAKU ZNAJOMOŚCI TEMATU 10 KM UBÓSTWA SZARYCH KOMÓREK MÓZGOWYCH!!!!!

Oszukany
@ooooo

To bardzo ciekawe, ponieważ mnie kazano zgłosić się z własnym sprzętem. Dodatkowo nawet podano mi namiary gdzie mam go kupić i powołać się na Eco Taxi.

Robert

Jestem pracownikiem Eko od trzech tygodni na początku jak i wszędzie czyli w każdej branży nie było łatwo ale teraz już jest lepiej. Lepsza wiedza więcej zarabiam. I nie twierdze że jest źle. Firma zainwestowała we mnie czyli dostałem cały sprzęt w użyczenie.

artur
@Robert

cześć. ile biora za auto wyposażone do jazdy przez 24h?

Edward

Realia na Kraków są takie : abonament dzienny 20 złotych. utarg na czysto w tygodniu ok 180-220 zł zależy ile jeździsz. Piątek sobota i niedziela utarg jak się trafi 200-600 za noc. Tyle w tym temacie. Pozdrawiam ziomali.

Kierowca b

Pan Łukasz rzeczowo, konkretnie, profesjonalnie prowadzi rekrutację. Wyjaśnia wszystkie wątpliwości, nawet po 3 razy szkoli z programu jeśli jest coś dla nas niejasne.

Pan Erwin zdaje się że jest kierowcą innej sieci taxi i nie bardzo zna się na przepisach. Z tego powodu zaproponuje Panu aby napił się Pan mineralnej i to bez gazu . Pracuje w Eko od jakiegoś czasu i o takich bzdurach jeszcze nie słyszałam. A idiotą jest ktoś komu męska duma nie pozwala jeździć tam gdzie można naprawdę zarobić.

Byłem klientem firmy car-o od momentu połączenia się firmy car-o oraz eko jestem klientem eko, jestem zadowolony z usług obu tych firm i mam zamiar nadal z nich korzystać. Polecam.

julek

Jestem pracownikiem firmy Eko od kilku miesięcy jestem zadowolony z tej pracy zarobki są niezłe i nie uważam że jest mało zleceń.Firma dała mi sprzęt na taxi w użyczenie z tego co pytałem w innych sieciach musiałem na dzień dobry wydać kupę kasy na ten właśnie sprzęt oraz nie musiałem otwierać własnej działalności gospodarczej firma zatrudniła mnie na umowę. Nie muszę martwić się o płatności zus, podatku itp. płace abonament i nic więcej mnie nie obchodzi.

jan_eko

Sprawa sądowa na wniosek ITD zakończyła się dla mnie pozytywnie. Firma bierze na siebie całą procedurę sądową. Jestem zadowolony. Stanęli na wysokości zadania.

Czarek

Jestem stałym klientem tej sieci. Dwa razy w przeciągu pół roku zdarzyło mi się zostawić iphona w taksówce. I za każdym razem firma zadziałała szybko, sprawnie i kompetentnie. Telefon został mi oddany. Nie wiem kto wypisuje nieprzychylne opinie o tej firmie, nie wiem co tymi ludźmi kieruje bo na żadnych oszustów w Krakowskim Eko nie trafiłem.

Oszukany
@Czarek

Czy to ta Pani annamaria, która w dniu dzisiejszym rozmawiała ze mną w sprawie licencji w Eco Taxi...? :-D

annamaria

Jeżdżę w Eko od kilkunastu tygodni - polecam wszystkim - opłaty tygodniowe - w jedną noc jestem w stanie na nie zarobić - nie wiem kto wypisuje wszystkie bzdury że system się zawiesza, że centrala zawiesza itd pracujemy na androidach więc jeśli net jest w porządku nic się nie zwiesza - centrala wręcz prosi o podjęcie zleceń - jest nas prawie 200 a i tak zlecenia spadają - nie jesteśmy w stanie wszystkich zrealizować, klienci bardzo mili - i mile zaskoczeni ceną co odzwierciedla ilość zleceń na głowę - nie przemęczając się zbytnio za ostatni miesiąc wyszło mi ponad 400 kursów - zatem miesiąc zamknęłam na czysto na 4.500. Zazdrośnicy niech idą do łopaty

Kierowca
@annamaria

Kolego a w jakim mieście latasz W-wa ?

byly pracownik 217

Witam polecam platiniumtaxi śmiesznie niska baza, w programie masz wgląd do zleceń kto i z której strefy je podjol oraz ile zleceń wychodzi z danej strefy

marcin

w tym miesiącu dostałem 4 mandaty za jazdę bez identyfikatora ja rezygnuję ludzie masowo zwalniają się z eko bo ruchu tutaj praktycznie nie ma. Wpisowe poszło na marne 2 razy poprzebijali mi opony i grożono. Odpuszczam i idę do innej pracy.

slawko

Witam mam pytanie chce popdjac prace jako kierowca w EKO TAXI krakow moze mi ktos cos napisac czy idzie zarobic , czy wogule oplaca sie podejmowac tam prace prosze o jakies info.

Erwin
@slawko

Instytut Transportu samochodowego wyliczył, że w przypadku transportu osób taksówką granicą opłacalności jest 1,70 zł/km (eko jeździ w Krakowie po 1,60zł/km). Wszelkie dopłaty typu kombi, vip itp są w świetle prawa miejscowego nielegalne (opłata początkowa jest ustalana przez radę miasta Krakowa i nie może wynosić więcej niż 7 zł) Eko taxi, którego kierowca nie posiada ważnej licencji nie może stawać na postojach, wjeżdżać do strefy B i jest narażone na restrykcje ze strony Inspekcji Transportu Drogowego (przewóz osób taksówka bez ważnej licencji to grzywna w wysokości 8 tys. zł). Jeśli natomiast kierowca posiada taką licencję i chce pracować w Eko Taxi jest idiota do kwadratu.

krk

Widziałem ogłoszenie dotyczące pracy w Eko Taxi jako dyspozytor. Była informacja, że można dzwonić od godziny 11 do 18. Jest sobota godzina 16, to cóż, dzwonię. W słuchawce słyszę automat, żeby dzwonić od 11 do 18... za chwilę oddzwania pani Wioletta... Mówię, że znalazłem ogłoszenie oferty pracy jako dyspozytor i zapytałem, czy jest aktualne. I wielka królowa Wioletta zdenerwowana mówi jednym ciągiem "po pierwsze już nieaktualne, a po drugie sobotę mam wolną 'dziękujędowidzenia'" po czym natychmiast się rozłącza. Ja rozumiem, że może sobie mieć sobotę wolną, ale w takim razie dlaczego nie napisze że można dzwonić tylko w niektóre dni? I przydałoby się trochę szacunku a nie spławianie osób jak szkodników, bo to wizerunkowi firmy dobrze nie robi.

wy debile nie wiem jak i czym jezdziliscie badz jezdzicie.....robie 8-9kola obrotu mies. i nigdy nie pracowalem 6 dni w tyg.a na pliwo 1500 to lajt iesniaki

ogryzek

ludzie w eko w warszawie nie da się zrobić średnio na zlecenie czeka się godzinę dwa tłuściochy poprzyjmowali tyle aut że jest mega lipa. Mało tego dalej przyjmują i jeszcze teraz te pseudo taxi koguty ma się mówić że nie ma się identyfikatora! to jest chore. centala zawiesza za wszystko z głównie lesba zwana tranzystorem. nie wyszkolona kadra jest pośmiewiskiem wśród wszystkich kierowców.

czy

dla mnie to głupki ci co narzekają na eko taxi,jesli za 336 godzin sredni zarobek to 2500-3000zl ,to wychodzi odpowiednio 7.5zł-8.92zł no to ludzie do ochrony zapraszam,tam zarobicie 4.5-5 zł na godzinę wiec za 480 godzin 2500zł to jest dopiero praca!głupki i jeszcze raz głupki,dziś kto zarobi 3000zł za 336 godzin to ma super i niech nie grzeszy......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!dlaczego a dlatego bo zadnych uprawnien i wykształcenia nie trzeba ,wiec gamoń ktory nic soba nie reprezentuje chciałby zarabiać ile 10000zł ,to nie komuna ......ludzie taki mamy system.....

ivan89

witam, mam do was pytanie chce zmienic prace i zastanawiam sie nad jazda taksowka, jest sporo firm ktore wynajmuja samochody z tabletami i stalymi zleceniami itd... wiem ze musze zrobic kurs, badania itd, ale czy ktos moze mi realnie powiedziec czy jest sie w stanie zarobic w ten sposob?

ktoś z Eko

@lolo: człowieku, jakie bezkosztowne rozpoczęcie współpracy??? MUSISZ zapłacić frycowe! Możesz zacząć już od 300 złotych zapłaconych w biurze 1. dnia pracy i od razu otrzymujesz przeszkolenie, wgrywają Ci na Twój własny telefon apkę do odbierania zleceń i czatu z centralą oraz dostaje magnesy do oklejenia auta oraz identykikator ze zdjęciem. Potem po tydzień do kwoty 175 zł abonamentu doliczasz jeszcze ratę wpisowego, a więc wychodzi 300 złotych tygodniowo, jak ktoś nie może dać od razu 1 200 zł. Legalnie działamy, ponieważ informujemy Klentów o tym że podjedzie BEZPIECZNY PRZEJAZD, a gdy pytają co to jest, to mówimy że świadczenie ochrony na określonej trasie. Nękają nas kontrole "Krokodylków" (w piątki i soboty w nocy). Szanduła łapie zawsze 4 z nas. Kontrola trwa 3 godziny i wać pan jest na niej obecny krzycząc że Eko Taxi działa nielegalnie i nas zniszczy. Słyszałem to już od dawna, a nas jest coraz więcej. Ostatnio połknęliśmy Car-O i 4-Cars. @eko: człowieku, osłony oddzielające pasażera od kierowcę widziałem na CZESKCH PORNOSACH oraz w Londyńskich taksówkach oraz policyjnych radiowozach, miałem przyjemność podróżować "z tyłu" :)

eko

Witam Ja tak trochę zmienię temat... gdzieś kiedyś widziałem osłony oddzielające kierowce od pasażera, spotkał się ktoś z tym w pl?

Zostaw merytoryczną opinię o EKO TAXI - Lublin

• Jak się pracuje w EKO TAXI?

Zobacz opinie na temat firmy EKO TAXI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKO TAXI?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO TAXI?

Kandydaci do pracy w EKO TAXI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EKO TAXI