EKO TAXI

Opinie o EKO TAXI

Xyz Nowy wpis

Obsługa telefoniczną i przejazdy na wysokim poziomie. Korzystam od dłuższego czasu i nie żałuję. A przede wszystkim najtaniej w mieście.

Jak się pracuje z ludźmi z EKO TAXI?

jak Nowy wpis

przeciez pracuje sie samemu w aucie ????

Iwa Nowy wpis

W jedną stronę bardzo sympatyczna pani przejazd bez zarzutów. Po prostu super. W drodze powrotnej dostaliśmy od pana (celowo z małej litery) reprymendę, że musiał na nas poczekać przepisowe 7 minut, że nie szanujemy jego pracy i czasu. My po prostu czekaliśmy na windę i musieliśmy zjechać i dojść do taxy. Żałuję że nie pamiętam nr bocznego lub tablic rejestracyjnych. A najbardziej, że w ogóle wsiedliśmy zamiast zamówić kolejny kurs. Opinia negatywna tylko ze względu na ostatniego kierowcę.

Grazyna

NIE polecam tej korporacji w Lublinie. Kierowca 346 chciał mnie przewieźć przez pół miasta. Na zwrócona grzecznie uwagi wywiązała się dość nieprzyjemna dla mnie wymiana zdań. Przez cały kurs radio „wyło” prawie na cały regulator. Napisane przeze mnie aż dwie reklamacje na zachowanie kierowcy pozostały bez odpowiedzi. Na paragonie jaki otrzymałam za kurs jest podany inny nr boczny samochodu niż ten, którym jechałam. Korporacja bardzo obniżyła loty w porównaniu z tym co było na początku.

Kierowca b

Pan Łukasz rzeczowo, konkretnie, profesjonalnie prowadzi rekrutację. Wyjaśnia wszystkie wątpliwości, nawet po 3 razy szkoli z programu jeśli jest coś dla nas niejasne.

Red Corvette

Jestem klientką Eko Taxi i ani raz nie zawiodłam sie na nich . Kierowcy bardzo mili . Zawsze na czas dowozili nie do celu mimo tego że Kraków w godzinach szczytu potrafi być bardzo zakorkowany .. Zresztą bardzo pomocni. Jestem osobą poruszającą sie kulach i kierowcy zawsze służą mi pomocą ..i to nie jest litość tylko bezinteresowna pomocna dłoń .. POLECAM.

o
@Red Corvette

Opinia jest od klienta, nie pracownika

Natalia
@o

No tak, nie trudno zauważyć. Ale co z tego? Masz co do niej jakieś konkretne zastrzeżenia? Bo co jak co ale jednak pokazuje jakie podejście mają pracownicy to chyba na plus?

Ja. BRAT Lublin

Kłamstwo Taksufki. Kierowcy. Nie Upszejmosc.!!!!!

Renata
@Ja. BRAT Lublin

A w czym to kłamstwo?

Waco

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat zarobków w Eko taxi w mieście Chełm woj.lubelskie? Podobno w Chełmie ludzie pracują za 50 zeta dziennie i są rozliczani 50% od utargu. Słyszałem że w Chełmie jest 10 samochodów, 4 służbowe i 6 prywatnych aut z czego kierowcy którzy pracują na służbowych samochodach nie mogą dać klientowi prywatnego numeru telefonu, a ci z prywatnych aut na eko mogą.

Jerzy

Bardzo dobra firma, obsługa rzetelna, na wysokim poziomie - na centrali konkretne, ogarnięte chłopaki - szybko sprawnie i tanio. Polecam.

Zosia

Kierowcy sobie chwalą? Każdy ma przypisany samochód?

Alicja

Jak oceniacie EKO CAB TAXI jako pracodawcę? Jak firma przedstawia się w obecnym roku? Czy może nastąpiły jakieś zmiany, o których warto byłoby powiadomić innych użytkowników?

Moris
@Alicja

Słaba kadra kierownicza odradzam tam pracę lepszy już jest bolt,szkoli jakiś pajac,bez sensu

Gogol

Mało jest tu opinii czyli, że jest na tyle dobrze iż nie ma narzekających?

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dajcie spokój dyspozytorki nieuprzejme miałam odczucie ze chcą mnie jak najszybciej odprawić.

Alicja

Minęło prawie dwa lata od ostatniej opinii na temat EKO CAB TAXI. Dziwi mnie to, gdyż wcześniej wątek był aktywny, a użytkownicy chętnie ze sobą prowadzili dyskusje. Z tego powodu, chciałabym spytać Was, czy firma Waszym zdaniem jest dobrym pracodawcą? Co jest w pracy w EKO CAB TAXI najlepsze, a co według Was mogłoby ulec zmianom na lepsze? Zachęcam Was do odnowienia aktywności w wątku, gdyż wiele użytkowników szuka tutaj informacji na temat firmy.

errata

@szymon ale nie ważne chyba ile jeździsz, ale liczy się ile kursów czasie pracy zrobisz

Szymon

ja jeżdżę po 12 godzin dienie 6 razy w tyg i zarabiam na czysto 1600 zl żenada :( a wy ile wychodźce ?

Sharp99
@Szymon

To słaby jesteś

fiona

Hej! Czy Pani Wioletta nadal rządzi? bo robota na dyspozytorni była spoko, tylko ta czarna lachonica wadzi.

W krakowskim eko załatwiają licencję na Zabierzów, jeśli nie masz krakowskiej. Wciskają idiotyzmy, że można na takiej jeździć po Krakowie, jeśli otrzymasz zlecenie z call center. Nie można, chyba, że chcesz płacić mandaty. Ostrzegam, nie dajcie się na to nabrać. Kto nie wierzy polecam rozmowę z Referatem Transportu UM lub ITD.

Karolcia

Cześć,nazywam się Karolina chciałabym powiedzieć że firma Eko taxi jest bardzo pozytywnie nastawiona na nowych pracowników. Wiem również że pracuje się tam bezproblemowo. Pozdrawiam wszystkich z Eko. Eko wszystkich miast łączcie się.

taryfiarz

Jest to prężnie rozwijająca się firma i dlatego też robota jest tutaj fascynująca, zarobki na godnym poziomie i można spotkać ciekawych ludzi. A sknera ze mnie taki, że nie płacę w ogóle, bo nikogo nie zatrudniam oprócz siebie samego :)

Jagoda

Dzień dobry. Jestem Jagoda. Jest fajnie w Eko - tym krakowskim :)

Pirelli
@Jagoda

Kretynów takich jak ty co języka polskiego nie znają i w każdym zdaniu sadzą błędy.

Zostaw merytoryczną opinię o EKO TAXI - Lublin

• Jak się pracuje w EKO TAXI?

Zobacz opinie na temat firmy EKO TAXI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKO TAXI?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKO TAXI?

Kandydaci do pracy w EKO TAXI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EKO TAXI