Opinie o Amazon w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Amazon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amazon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amazon w Bielany Wrocławskie

kksbk

Dlaczego od roku mam proces wstrzymany...i nie mogę ponownie aplikowac

kan
@kksbk

Właśnie, wyjaśni ktoś o co chodzi z tym statusem "proces wstrzymany"? Niby czemu i kto o tym decyduje?!

Blabla

Często zwalniają pracowników po umowie na 3 miesiące? Słyszałam że ostatnio zostawiają tylko Ukraińców

Unix
@Blabla

Około 80% wyleci po sezonie.

zenobiusz

Witam. Tydzień temu byłem na badaniach lekarskich. Od tygodnia kompletna cisza, nikt nie dzwoni ani pisze. Miałem przesłać zdjęcie orzeczenia lekarskiego i tak zrobiłem i nastała cisza. To oznacza, że już mnie nie przyjmą czy o co chodzi? Trochę to dziwne dla mnie. Sądziłem, że jak zrobię badania to na dniach zostanę zaproszony na day0 ale jak dotąd nikt się ze mną nie skontaktował. Miał ktoś podobną sytuację? POzdrawiam.

AgileSprinter

Proszę moderatorów o nie wycinanie tego linku. Jest to ogólnodostępna strona z grafikami i rozkładami jazdy dla fc. Mamy bardzo dużo nowych osób, a agencje nie zawsze to podają. https://amazon-fc.pl

Magazynier

Proszę o przejciu magazynu

Redukcja pracowników

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
za dlugo

Witam, Panie, Panowie jako osoba która pracuje w tej firmie od dawna muszę stwierdzić że jedynie kto może tu pracować to osoby do 26 przynajmniej wychodza na 4300 w miesiącu na rękę, nie będę narzekał sam nie wiem co mnie tu trzyma może ekipa,może brak ambicji moze mam już dosyć tego codziennego zaklamania, mowienia cześć na siłę, patrzenia przed siebie z nadzieją ze coś się dzisiaj zmieni. Poziom sprzedawania kazdego sięga zenitu, od t1 do t3, ten caly dział c-ret to gwóźdź do trumny tego całego uniwersum. Zaczynajac od jazdy autobusem gdzie wysluchasz wszystkiego od rozmowy świeżo upieczonych absolwentow szkół o profilach ktorych nie sposób wymówić po ludzi zracych tabletki garściami byle iść do pracy, bo jankes placi 27,50,wyjdź na fajke zaraz biegnie ekipa ld to check you out. Nie polecam starszym zawsze bedziecie poszkodowani i wcurwieni, szkoda patrzeć na prace dziadków do emerytury, kotra mlodzi????

Vi

@Pracodawca Przykro jest mi pisać taką opinie, a pisze ją jako zwykły szeregowy pracownik. Przychodząc do Amazonu zapewniano mnie, że będę na picku, a pierwszego dnia bez żadnej informacji dowiaduje się, że trafiam na packa. Na packu jak to na packu, stanie cały dzień, nogi już uciekają w (usunięte przez administratora), a Tobie robią wyrzuty jak na chwile pójdziesz do toalety. Atmosfera to już w ogóle tragedia, jeszcze nigdy nie trafiła, aż tak do zakompleksionych ludzi co już 2 dnia musieli mnie obgadać. I nie, nie jacyś zwykli pracownicy tylko jeden z liderów myśląc chyba, że ja tego nie słyszę :) W tej pracy czułam się strasznie samotna i zdana na siebie, potrafiłam płakać, bo sobie nie radziłam do tego ciągła szydera ze strony innych. Jeśli zależy Ci na psychice to uciekaj jak najdalej, tutaj jedyne co może cię spotkać to poniżanie i wyśmiewanie. Uważaj też na swoje zdrowie, bo za L4 nawet ci umowy nie przedłużą. Co z tego, że może cię dopaść wyrostek, grypą zarazisz innych, masz przyjść do pracy i koniec, bo nie będzie umowy. To (usunięte przez administratora) i daleko im jeszcze do traktowania po ludzku pracownika. Za te pieniądze nie warto, już lepiej serio iść na jakikolwiek inny magazyn byle nie do nich, ja przez nich będę teraz leczyć żylaki i psychikę.

Jeff

Dramat. Wszędzie już płacą lepiej niż w Amazonie. Nawet Chińczycy z Sheina płacą na początku 26.5

robert

No to się porobiło. Jeżeli Niemcy pójdą na ostro i wprowadzą stałe kontrole na granicy to będzie to cholerny kłopot dla Amazona, szczególnie wobec zbliżającego Peak Time. Czy w Amazon ukonstytuował się już sztab kryzysowy?

A.P

Złożyłem ofertę pracy jako technik RME. Na rozmowie kwalifikacyjnej zostałem zaproszony online, nikt się nie kontaktował przez godzinę, potem zostałem rozłączony, pełna olewka. Na następny dzień dzwoni rekruterka i pyta się o inny termin rozmowy, kompletny brak szacunku do mnie i mojego czasu nie polecam.

Baśka

Przychodzisz do pracy , cieszysz się że pracujesz ale często i gęsto liderzy , instruktorzy , menadżerowie obgadują z nudów pracowników.Ich wygląd, miny, wyśmiewają wrażliwych , nie śmiałych lub zestresowanych. Przenoszą plotki w szybkim tępie o innych pracownikach nie tylko między sobą ale do innych zwykłych pracowników. Jest to więc niezgodne z umową jaką się podpisuje o poszanowaniu cudzej godności. Psują opinię firmie Amazon. Brakt taktu i kultury. Plotkarze często zapominają że wyśmiewając niektórych pokazują jakie mają ukryte kompleksy o sobie bo gdyby ich niemieli nie szukali by powodów wyśmiewania kogoś i oceniania. Jak ktoś słaby psychicznie to omijać takie dziadostwo z daleka bo psują Ci opinie firmie Amazon zwłaszcza na WRO 4 , WRO2 Wrocław.

MODelarz
@Baśka

Praktycznie wszędzie tak jest gdzie pracujesz z ludźmi, nie ma czym się przejmować dopóki to nie jest (usunięte przez administratora), pracuj, rób swoje i za bardzo się nie angażuj. Ja staram się wspierać słabszych, pomagać, ale naprawdę niektórzy są dziwni tam i to nie chodzi mi o wygląd. To nie jest praca dla normalnych ludzi ;)

Niki

Mam ustalony dzień 0. Nie mogę przyjść w 1 dzień pracy . Mam zaplanowany od dawna ważny wyjazd . Czy można go zamienić ? Czy przekładać dzień 0?

Magda

Cieszcie sie bo Wasze zarobki są super, starszy sekretarz w Sądzie zarabia ok 17zł/godz bez premii i dodatkow, ktorych nie ma.

AgileSprinter
@Magda

Ty dobrych zarobków na oczy nie widziałaś, to są grosze tak naprawdę. Praca dobra jedynie żeby sobie dorobić. ;)

Pień
@Magda

Pracownik Amazonu za swoją tyrkę zarabia 24 ziko brutto i lata robić normę dla kierownictwa które spija z tego śmietankę. Rób nadgodziny za może 4000 zł 10,5 godziny przez 5 dni w tygodniu. Noi bierz udział w konkursie dla podziękowań w toalecie xD Kpina po prostu

Jeff

Dzisiaj słyszałem w radio reklamę ze od października płacą 29.9 nie wiem jak Ci (usunięte przez administratora) to wyliczyli. Nawet z 15% wychodzi mniej. Wszystkim radzę trzymać się od tego (usunięte przez administratora) z daleka.

Alexa
@Jeff

26brutto +15% = 29,90brutto, wszystko się zgadza. L1 dostało 2brutto do godziny.

Miska

Na jaki numer się dowiadywać że umowa została przedłużona? Chodzi o wro 2 adecco

robert

Ciekawe stawki dostali pracownicy UPC w USA. Tymczasowi 21$/h, stali 49$/h, a kierowcy 170.000$ rocznie. Gdzie przy tym są stawki amazońskie.

Nie polecam, podwładni wiecznie mobbingują o wygórowane normy i to się tylko liczy w tym zagładzie, zwłaszcza na dziale AFE gdzie jest istny (usunięte przez administratora). Na chwilę jest to okej opcja ale radzę szukać pracy gdzie indziej.

Miska

Mam umowę do końca sierpnia a jestem do 2 na L4 jest możliwość przedłużenia umowy,?

Dziekan
@Miska

Niestety, możesz juz zacząć szukać nowej pracy

drugas

dlaczego nikt nie uaktualnia rozkłady jazdy autobusów? Czyżby było to tak trudne?Może potrzebujecie programisty który to zrobi?pozdro dla was.

Jak wygląda suma netto na pół etatu. Z góry dziękuję, odpowiedzi.

Alexa
@Kasia

Na 2/5 jest to około 1,8k netto z pełną premią, na 1/2 przekracza 2ke netto. Mówię tu oczywiście o night-shifcie.

Krystiano Wasilewski

Ja się cieszę że stawka jest większa, wynagrodzenie to nie wszystko pamiętaj liczy się też rozwój w firmie. Mamy super benyfity, pyszne ciepłe obiady za złotówkę, darmowy transport, majestatuczne i piękne kobiety. Ja mam uprawnienia na teamlfty, heatguna na Cret a ponadto szkolenie na elektryka za darmo.

Miko

Work hard, have fun, make history ;D

Qwerty

Aneksy i znowu podniosą.

Inny
@Krystiano Wasilewski

Czekaj... to u was trzeba mieć szkolenie jak we dwie osoby podnieść boxa albo korzystać z heatguna? Serio takie proste rzeczy trzeba tłumaczyć? Szkolenie na elektryka tzn? Dają ci uprawnienia SEP? I o co Ci chodzi z kobietami, większość twoich postów jest mega creepy bo piszesz o kobietach jakbyś stalkował połowę magazynu.

romuś
@Inny

Spokojnie....łyknijcie sobie Red-Bullka i biegiem chłopaczki...biegiem...biegiem...

Inny
@romuś

Ja się zastanawiałem czy u was nie pracować ale serio, posty takie jak tego typa nie napawają optymizmem. Czytałem że poszła podwyżka o 50gr ?

Johny
@romuś

Co ty z tym redbullem xD ciebie nie stać na to?

Patryk
@Johny

Co jest Johny z tobą ?? Jesteś taki cieniutki że nie dajesz rady pracować bez Red Bulla ??

Karol
@Johny

Takie jest myślenie w Polsce. Polacy ogólnie mają obsesję na punkcie McDonald's, energetyków i kebabów.........wszystkie te rzeczy nie warte są splunięcia, ale dla Polaków to jest lepsze od prawdziwego jedzenia.

Johny
@Patryk

Ja umiem pracować bez redbulla xD to ty masz problemy i pozostaje mi tylko ci współczuć

Pień
@Karol

Obiady z Amazona lepsze co? xD

Zostaw merytoryczną opinię o Amazon - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Amazon?

Zobacz opinie na temat firmy Amazon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1324.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amazon?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1004, z czego 288 to opinie pozytywne, 228 to opinie negatywne, a 488 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amazon?

Kandydaci do pracy w Amazon napisali 37 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amazon