Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k.

Odradzam pracę w tej firmie coraz gorzej dzieje się w tej firmie, kierownictwo nie interesuje się pracownikami, chaotyczne i bez wyobraźni decyzję podejmowane bez konsultacji z pracownikami, wszystko to spowodowało że zrezygnowałem z tej pracy

Grzegorz Ć

Na początek (usunięte przez administratora) netto trzy woj auto C4 cactus plan jak wszyscy a więc nie do zeobienia KAM obrabia duże firmy a ty PH robisz to co pozostanie Zaraz po szkole dobra firma góra na rok Brak perspektyw na dłużej

Brazers

Atmosfera zrobiła się beznadziejna, nowi pracownicy na tych samych stanowiskach dostają więcej kasy niż obecni. (usunięte przez administratora)

@Brazers

Nie ma co oczekiwać że będzie lepiej Firma ma obecnie bardzo duże problemy.

@Brazers

Czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Dlaczego według Ciebie atmosfera zrobiła się beznadziejna? Czy wiąże się to ze wspomnianym wynagrodzeniem? Może warto porozmawiać po prostu o podwyżce? Pomijając ten fakt, jak ogólnie oceniasz pracę dla Dallmayr Vending & Office? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Johnny
@Ewa

(usunięte przez administratora) netto dla PH który obsługuje 3 województwa to niska płaca. Premia kwartalna ok (usunięte przez administratora)netto też nie daje motywacji. Ogólnie w firmie panuje klimat przygnębienia i braku motywacji. kierownictwo nie wiele robi zeby to zmienić. Po zwolnienieniu w 2020 ok 20 osób wszystkiego można sie spodziewać

Dalejlama

Dallmayr to prawdziwe marzenie. Praca to przyjemność. Wypłata to majątek. Kadra zarządzająca to najlepsi fachowcy w branży. Jednym słowem RONCALLI

Recepcjonistka

Miła atmosfera, dużo uśmiechu

Co wiesz o naszej firmie, czym sie zajmuje nasza firma, wytłumacz czas kiedy nie pracowałeś wcale(wyjazd), po czym poznasz dobrego pracownika, co Cię wyróżnia wśród innych, pytanie zadane w jęz. angielskim powiedz mi coś o sobie, o swoim charakterze. Plus moje pytania do firmy(warto mieć coś przygotowane). Rozmowa trwała 7 minut, spokojna atmosfera. Zostałam poinformowana o II stopniu rekrutacji w przypadku, gdy przejdę I stopień. Nie dostałam informacji o zarobkach.

Rogue Trader

Witam. Bylem kiedys na rozmowie w tej firmie (koniec 2019) Stanowisko serwisant. Rozmowa raczej na luzie z dwoma osobami z firmy. Warunki pracy to rejon + wyjazdowa delegacja. O delegacji firma niby daje znac tydzien wczesniej- okres trwania wyjazdu to tydzien, zdarza sie, ze sa to tez dwa tygodnie, ale to juz rzadziej. Dniówka na delegacji platna extra 50PLN/netto o ile dobrze pamietam. Co do warunków placowych jakie oferuje ta firma to nie zostaly wprost ujawnione... Oczywiscie teraz jest moda na wycenianie siebie i swojego czasu. Natomiast na moja oferte 2750 netto na 3m-ce okresu próbnego i 500netto podwyzki po okresie 3m-cy szkolenia oboje Panstwo troche sie usmiechneli w swoim kierunku. Nawet bardziej powiedzialbym, ze sie zasmiali :-) Aluzja byla ogólnie powiedziana wprost- zebym zszedl na ziemie. Cóz, tym razem kompromis pomiedzy subiektywna wycena mojego czasu pracu a placamami ze strony firmy nie zostal osiagniety. Informacje zostawiam dla szukajacych... Pozdrawiam

Kaska

Hej, ile zarabia account manager w Dallmayr?

Karol
@Kaska

Też ciekawi mnie ta kwestia, jeśli dowiesz się czegoś na ten temat z innego źródła to daj znać! Zachęcam też wszystkich pracowników do dzielenia się swoimi opiniami na temat Dallmayr Vending & Office, każdy szczery wpis bardzo pomaga osobom odwiedzającym ten wątek.

Wojtas

Witam ile wynosi wynagrodzenie netto na początku pracy w Łodzi bjako serwisant ekspresów i automatów do kawy?

Konfucjusz

A więc tak praca ogólnie dobra w biurze nie wiem reszta ok! trochę zarobki mogli by podnieść bo jak słyszę że na tym samym stanowisku kolega w podobnej firmie bierze na rękę dwie stówy więcej(niby nic ale za prąd już jest) poza tym nie narzekam no może jakaś mała gratyfikacja by się przydała za nadgodziny niewielka ale jednak to polepszyło by stosunek firmy do pracownika, jeszcze jedno może szefowie firmy tu w Polsce pomyśleli by nad czymś takim jak zwrot kosztów dojazdu do pracy ja mam ponad dwadzieścia kilometrów i idzie na to w ciul kasy miesięcznie już nie mówię o całości ale chociaż w połowie to niewielkie koszty a polepszyło by to status osoby pracującej i dojeżdżającej wiele osób tu pracujących ma taki sam problem i to nie są dziwni ludzie tylko ludzie już doświadczeni ze stażem poza tym praca jak komuś się chce pracować a nie narzekać to jest ok! jak macie wysokie aspiracje to szukajcie gdzie indziej robota sama się nie zrobi a pieniądze same za nic nierobienie nie wpłyną na konto!, teraz o sobie -pracuję tam już prawie dwa lata nie napiszę gdzie bo nie chcę psuć atmosfery bo jest dobra i oby tak dalej wiem co mam robić i za co mi płacą nie narzekam poza opisanymi sprawami o drobnych nie piszę bo każdy ma swój zły dzień to praca nie dla leniuchów i czekających na szybki awans nie tędy droga awanse i reszta to nie to trzeba pokazać coś od siebie a wtedy można mieć pretensje do innych a jak nie pasuje to droga otwarta nikt nikomu tutaj nie każe pracować to wasza wola ,śmieszą mnie opisy niektórych typu ,,-pracuję już trochę i nic z tego nie mam''-jasne od razu zrobią cię dyrektorem dadzą furę i komorę zejdźcie na ziemię albo szukajcie gdzie indziej tutaj naprawdę warto zacząć swój start w dorosłość nie utyskiwania! jeszcze raz pozdrawiam i życzę dobrych rozstrzygnięć podczas rozmowy kwalifikacyjnej! jeśli taka będzie!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Około 2 tygodnie, chyba że za drogi jesteś to nikt nie zadzwoni.

Jasiu

Co znaczy za deogi ile mozna dostac jako ph

Jasiu

Napisz prosze o warunkach jaka podstawa jakie auto dla ph jakie benefity Z góry dziękuję

Praca w dziale handlowym za marne grosze. Słaba podstawa, a premia osiągalne co najmniej po roku tyrki. (usunięte przez administratora) Bardzo duże wymagania, bardzo długie terminy przygotowania automatów, ekspresów. Nie polecam. Jest wiele ciekawszych firm z branży.

Jola

@pracownik a na jakim stanowisku jest tak dobrze ? ;)

Polecam pracę w Dallmayr - pracuję tu prawie rok, i jest to najlepsza praca w dotychczasowej kilkunastoletniej karierze zawodowej. Stabilne warunki, fajna atmosfera. Pracować trzeba jak wszędzie, ale i kawy można się spokojnie napić ;)

Oooo

Pracuje w firmie jako SO od ponad pol roku. Jestem zadowolony,, umowa czytelna i zrozumiała. Określone są wszystkie warunki. Zarobisz tyle ile masz urządzeń i ile przejedziesz kilometrów. Trzeba się napracować jak wszędzie. Jeśli dbasz o automaty to awarie nie są częste.

gość

Możecie powiedzieć jakie są zarobki pracownika magazynu ? oraz jak wyglada praca oraz atmosfera w tym dziale ?

Karol
@gość

Dobrze, że poruszyłeś temat pracowników magazynowych. Zamierzasz aplikować może na to stanowisko? Ciekawi mnie, czy masz jakieś doświadczenie zawodowe w pracy na magazynie, czy może chciałbyś pierwszy raz podjąć pracę na tym stanowisku.

MIK

Nie polecam pracy w tej firmie(usunięte przez administratora)niskie zarobki i "życzliwość" współpracowników, zero możliwości awansu.

administracja

Praca w administracji(usunięte przez administratora) pensja na poziomie niskim, masa pracy. Nie polecam.

Administracjaaa
@administracja

Ja również tak uważam. Nie masz co prosić o podwyżkę dlatego czas było zmienić pracę.

Jack

Firma dla ludzi, którym się chciało... ale do czasu. Współpracowałem z nimi jako partner franczyzowy od 2010 roku. Na początku tragedia, powolny rozwój, biznes nie przynosił zadowalających zysków, bo wojna vendingowa trwała w najlepsze i Dallmayr caly czas był za drogi dla SWOICH własnych pratnerow. Lokalizacje topowe przynosiły zadowalające zyski a lokalizacje dobre... czesto straty lub zyski minimalne / zerowe. Gdyby nie lotnisko, padłbym szybko. W 2014 roku odkryłem hotele i biura... do 2016 miałem ich kilkanaście plus kilka biur. Prowizje szybowały jak szalone a poziom 9,5 - 14 tys miesięcznie udawało się realizowac regularnie. Dobrze sprzedawałem i poczułem branżę. Jakby mi nie przeszkadzali to miałbym tego typu lokalizacji spokojnie kilkadziesiąt. Dalej handluje z hotelami :) ale innymi dobrami. W 2017 roku "elprezidente" zaczął wycinać partnerów, zwlaszcza tych pyskatych, którzy nie chcieli się podporządkować i nie akceptowali niekompetencji logistyki czy serwisu... oraz kar za wszystko. Poleciałem jako jeden z pierwszych. Do 2018 miałem zakaz konkurencji ale teraz z satysfakcją i uśmiechem na twarzy wycinam im ich moich starych klientów przekazując do zaprzyjaźnionej firmy handlowej. Nie wiem czy istnieją jeszcze jacykolwiek partnerzy franczyzowi. Teraz sa technicy, których zadaniem jest tylko naprawa automatów i słabej jakości handlowcy nie znający rynku lokalnego. Szkoda... pyszna kawa ale polityka... słaba.

Barbara
@Jack

Należy Ci bardzo podziękować za ten wpis. Jest on na tyle merytoryczny, że na pewno posłuży osobom, które są szczególnie zainteresowane pracą w Dallmayr Vending & Office. Z firmą współpracowałeś - jak sam nadmieniłeś - jako partner franczyzowy. Myślisz, że osoby, które nie mają w tym żadnego doświadczenia, a chciałby w taki sposób spróbować tam swoich sił, dałyby radę? Będę wdzięczna za odpowiedź.

@Barbara

Trudne pytanie. Zależy co te osoby, ta osoba miałaby robić i jakie są dostępne umiejętności. Nie wiem jakie są możliwości pracy obecnie w DVO ale osobiście na etat bym nie poszedł. Za bardzo już się rozkręciłem na nowym polu. Poza tym nie jestem w stanie znieść ograniczeń. Wtedy, kilka.lat temu, system franczyzy, jako F.P. był dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Była namiastka wolności i brak ograniczeń w zarobkach. Naprawę ,gdyby nie przeszkadzali durnymi procedurami i brakiem elastyczności (elastyczność poziom cegły) a serwis oraz logistyka odpowiadały by głową za swoje błędy... byłoby IDEALNIE. Rynek nie ma praktycznie ograniczeń.

Leszek
@Jack

Trafiłem w ostatnim czasie w internecie na tę firmę i postanowiłem trochę o niej poczytać. Zaciekawił mnie profil tej działalności, dlatego miałem nadzieję, że w tym wątku będzie coś na temat stanowiska handlowca zatrudnionego bezpośrednio przez pracodawcę. Wiecie może, czy bez doświadczenia zawodowego można próbować dostać się do pracy w tej firmie? Mam nadzieję, że ktoś pomoże.

@Leszek

Bez dobrej znajomości rynku, znajomości w obszarze HoReCa czy korpo, będziesz miał ciężko się przebić. Ja rok odbijałem się od różnych drzwi, aż jedne udało mi się otworzyć, później kolejne i kolejne, następnie pojawiło się pierwsze polecenie, kolejne rozmowy, kolejni klienci i poszło... bywały miesiące że na serwis skladałem zamówień na kilkanaście urządzeń.

Leszek
@Jack

Dziękuję za podpowiedź. Rzeczywiście może najpierw lepiej by było poznać rynek i dopiero wtedy starać się o stałe zatrudnienie. W takim razie chciałbym wiedzieć, czy firma Dallmayr Vending & Office daje możliwości odbycia stażu bądź praktyk, aby wprowadzić osobę bez doświadczenia zawodowego w znajomość rynku i zagadnień z nim związanych?

@Leszek

Niestety, nie wiem

Renata
@Jack

Szkoda, że nie wiesz nic na temat staży i praktyk w Dallmayr Vending & Office, ponieważ mnie także to interesuje. Ale Twój wkład w dyskusję jest na prawdę duży i na pewno pomogłeś wielu osobom. Może masz jeszcze jakieś rady dla osób, które planują podjęcie współpracy z tą firmą?

@Jack

@LESZEK Jeśli jesteś zainteresowany stażem lub praktyką w Dallmayr Vending & Office zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem praca@dallmayr.pl

M.

Bardzo dobry pracodawca. Zycze każdemu takiej pracy. Życzliwa atmosfera, poczucie wspólnego celu, wsparcie i swoboda działania, zaufanie przełożonej. Wynagrodzenie przelewane terminowo. Szczerze polecam.

Beata
@M.

To dobra wiadomość dla osób, które chcą aplikować do Dallmayr Vending & Office. Miło by było gdybyś uzupełnił swoją wypowiedź o informacje na temat benefitów. Czy pracodawca oferuje dodatki do podstawowego wynagrodzenia?

Ktoś wie jak wygląda praca operatora na umowę o pracę? Godziny pracy (czy weekendy i święta też?), ilości urządzeń do obsługi itp? Więcej szczegółów na temat tego stanowiska?

operator

Więc tak: Masz do obsługi określoną ilość maszyn vending i bióro - ekspressy. firma kładzie nacisk głównie na bióro czyli na ekspressy są określone stawki za urządzenia od 40 zl do 55 trzeba niestety mieć dużo urządzeń do obsługi żeby zarobić jakieś tam pieniądze. Na początek dostajesz 2500 tyś na rękę, później zależy jak twój rewir będzie się rozwijał zależy to od handlowców.

gooral
@operator

Więcej urządzeń = więcej kasy i więcej awarii. Nie płacą za nadgodziny więc po minionych 8godz. pracujesz za friko. Dla zainteresowanych inne firmy z tej branży płacą za przepracowane godziny. Szału nie ma albo małe rejon=spokój =słaba kasa albo większa podstawa i czyn społeczny.

Zostaw merytoryczną opinię o Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k.