Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k.

Aleksander

Firma Dallmayr Vending & Office oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie zaopatrzenia biur w kawę i herbatę. Pijąc z ich automatów pracownicy mają dobre samopoczucie i w ten sposób zwiększa się ich motywacja i wydajność. Dzięki filiżance dobrej kawy lub herbaty wszystko jest łatwiejsze – także w pracy. Obecnie pracodawca poszukuje serwisanta urządzeń kawowych w różnych lokalizacjach. Wymagana jest książeczka zdrowia - Sanepid i uprawnienia SEP do 1kV. Wasze informacje na temat tej rekrutacji pomogą innym użytkownikom forum zapoznać się z procesem przyjęcia nowych pracowników, dlatego zachęcam do aktywnej dyskusji.

Jupiter

Niskie zarobki na stałym poziomie, brak inwestycji, pomysły aby usprawnić pracę, ciągła rotacja ludzi ze względu na atmosferę w pracy, zarobki oraz większy zakres obowiązków po okresie próbnym, układy na róznych szczeblach funkcyjnych. Brak organizacji, udolny system przekazu informacji pomiędzy pracownikami. Nie polecam.

Aooo
@Jupiter

A prace na magazynie jak ocenisz?

Radosław

Miałem przyjemność pracować dla Dallmayr V&O (Self) Rozmowa rekrutacyjna odbyła się w przyjaznej atmosferze, z osobą faktycznie odpowiedzialną za firmę. Umowa jest konkretna i opisuje wszystkie zadania jakie trzeba wykonywać dla firmy. Każde z zadań ma określoną stawkę. Duża swoboda działania dla osób faktycznie odpowiedzialnych za swój rewir. Trochę papierkowej roboty - raporty, rozliczenia. Dla mnie akurat sprawiało to przyjemność. Zrezygnowałem z powodu wyjazdu. Gdybym miał większą ilość automatów na swoim terenie nadal z chęcią bym tam pracował.

Kkkk

No cóż jeżeli za prace od 5ej rano do 15ej czy 16ej z zarobkami nie przekraczającym 2000 zł was zadowala to.prosze bardzo .podwyżka nie po.okresie próbnym tylko po około roku na 2200 no cóż w jednym mieście to może wystarcza w innym brakuje na opłaty

@Kkkk

Nie stety płaca w firmie stoi, raczej na słabym poziomie. Dobrze zarabiają nie liczni, 40 brutto za Urządzenia które co chwila się psują (urządzenia nie są nowe) Zamiast firma się rozwijać i lepiej płacić ludzią, będzie musiała szukać innych nie świadomych, szkolić i obiecywać nie wiadomo co. Praca jest ciężka, trza mieć pojęcie o robocie i klientów całować w (usunięte przez administratora) Płaca zdecydowanie powinna być wyższa!!!!?

Recepcjonistka

Miła atmosfera, dużo uśmiechu

Co wiesz o naszej firmie, czym sie zajmuje nasza firma, wytłumacz czas kiedy nie pracowałeś wcale(wyjazd), po czym poznasz dobrego pracownika, co Cię wyróżnia wśród innych, pytanie zadane w jęz. angielskim powiedz mi coś o sobie, o swoim charakterze. Plus moje pytania do firmy(warto mieć coś przygotowane). Rozmowa trwała 7 minut, spokojna atmosfera. Zostałam poinformowana o II stopniu rekrutacji w przypadku, gdy przejdę I stopień. Nie dostałam informacji o zarobkach.

Mrc

Mialem rozmowę trawala 40 minut ciekawe czy dostane te prace, bardzo mi sie podobalo to co bylo mowione na rozmowie. Myslicie ze czas rozmowy o czyms swiadczy?

@Mrc

Na jakie stanowisko? Miałeś rozmowę

Iwona

@Ciekawy widzę, że byłeś zainteresowany pracą w firmie Dallmayr Vending & Office. Czy mimo braku rozwinięcia wpisu o warunkach zatrudnienia złożyłeś aplikację do firmy? Jeżeli zostaniesz zaproszony na rozmowę to daj znać jak wyglądała. Na pewno dużo osób byłoby zainteresowanych tą informacją.

Ga

Zarobki 1800zł na rękę. Nie polecam.

Ciekawy
@Ga

Ga a o jakim stanowisku i o jakich warunkach mowa? - mam rozmowę w przyszłym tygodniu. Napisz coś więcej bo nic z tego nie wynika.

Tomasz

Gdyby było źle z całą pewnością na forum byłoby dużo więcej wpisów!

?????

obiektywny i rzetelny pisze prawde

Iwona

@operatorss masz rację, czyli według Twojej wypowiedzi w pracy można liczyć po pewnym przepracowanym czasie na podwyżki? Każdy kto się stara będzie doceniony. Myślę, że to dobra strategia firmy. Ktoś jeszcze tak samo myśli jak ten użytkownik o firmie Dallmayr Vending & Office?

operatorss

Jestem operatorem w tej firmie od prawie roku i napisze tylko tyle jestem bardzo zadowolony z tej firmy i idzie dobrze zarobić!Nie ma takiej pracy że od razu sypną Ci nie wiadomo ile kasy dadzą firmowy samochód telefon itp ...i najlepiej mało co robić a zarobić.Na wszystko trzeba sobie zapracować. Ludzie są na prawdę bardzo w porządku wszystko jest tak jak powinno być umowa wynagrodzenia itp.Najważniejsze żeby dbać o swój teren maszyny oraz klienta a resztą idzie z górki:)I wtedy wszystko jest na prawdę GIT:)POLECAM!

Iwona

@operator rozumiem, że jesteś zadowolony ze swojej pracy. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat benefitów i możliwości rozwoju oferowanych przez Dallmayr?

Iwona

@Postronny rozumiem, że Ty również jesteś pracownikiem firmy. A co Ty możesz powiedzieć na temat warunków pracy w firmie?

Account Manager? jakieś doświadczenia, opinie, zarobki w podstawie, jaka premia jak duże regiony? jaka praca?

Od kilku lat pracuję w biurze Dallmayr i jestem bardzo zadowolony. Świetna atmosfera, firma ciągle się rozwija i daje też możliwość rozwoju swoim pracownikom. Jest w pełni refundowany kurs angielskiego, możliwość wykupienia karty multisport, ubezpieczenie grupowe, dwa razy w roku wyjazdy integracyjne. Polecam.

Zadowolona

Ja rownież nie narzekam na pracę w Dallmayr Vending & Office. Jest to pracodawca rzetelny i fair wobec pracowników, a takich coraz mniej na rynku pracy. W tej firmie pracuje się zgodnie z przepisami prawa pracy i w ogóle prawa. Wynagrodzenie jest zawsze na czas. Mamy możliwość korzystania ze szkoleń, np. j. angielskiego jest też dostępna karta Multisport. Są wyjazdy integracyjne :-) W biurze pracuje się przyjemnie, na brak zajęć nie można narzekać ale spokojnie wszystko da się zmieścić w 8 godzinach, nadgodzin nie ma. Ekipa jest sympatyczna, panuje miła i przyjazna atmosfera. Polecam!

2oi

no a za te delegacje jest coś ekstra płacone? ciekawi mnie dokładnie na jakich stanowiskach miałabym się spodziewać takich delegacji

Technical Operator

Pracuje i Dallmayr i nie narzekam. To prawda co piszą, że młody dynamiczny zespół. Z każdym się można dogadać, pośmiać. Płacą to na co jesteś ugadany i zawsze w terminie, a nieraz wcześniej :-). Jeśli ktoś lubi się uczyć i rozwijać to tu ma taką szanse. Jeśli myślisz że jako operator dostaniesz dwa automaty do obsługi które odwiedzisz raz czy dwa razy w tygodniu i dosypiesz tylko produkty, coś tam pościemniasz i zarobisz 2 czy 3 tysie to sobie odpuść. Chłopaki nie narzekają na zarobki, ale "pot po pośladkach leci", jak to mówią. Mówię Chłopaki bo ja pracuje w innym dziale-serwis.Ale często też wspomagamy operatorów więc temat jest nam znany. Faktycznie dają to co do pracy jest Ci potrzebne, a prawo jazdy w dzisiejszych czasach to raczej standard, książeczka sanepidowska niestety wymóg, w końcu pracujesz ze spożywką. Firma się rozwija, stawia coraz więcej maszyn więc zajęcie jest i dlatego szukają ludzi.Automaty stawiamy w różnych lokalizacjach szkoły, biura, zakłady pracy, stacje pkp, pks, stacje benzynowe nawet jak kogoś stać na wynajem maszyny to postawimy mu w domu i będziemy serwisować. Jeśli potrzebujecie więcej szczegółów na temat danej oferty to dzwońcie i pytajcie przecież to do niczego nie obliguje, a na pewno uzyskacie odpowiedz. Jak to mówią koniec języka za przewodnika, w końcu jest to praca gdzie masz kontakt z ludźmi, więc nie możesz być dzikusem. Ciekaw jestem dlaczego Antoni "zdecydowanie odradza", niestety nie podał nawet jednego argumentu. Ja sobie chwale, może moja poławica trochę narzeka bo są też delegacje kilkudniowe i sama musi sobie radzić z przychówkiem, ale na koniec miesiąca uśmiech jej wraca na twarz. Ps. Oczywiście imprezy integracyjne w standardzie.

obiektywny i rzetelny
@Technical Operator

Witam . Kilka spraw mi nie pasuje w tej euforystycznej wypowiedzi . Więc może uzupełnię dość lakoniczną ( ale wydaje się że od serducha ) wypowiedź Antoniego .Jeśli "Technical Operator" jest faktycznie aktualnym i aktywnym pracownikiem tej firmy , to powinien wiedzieć na 100% że od ponad roku nie są instalowane żadne urządzenia ( a wręcz w błyskawicznym tempie wycofywane ) ze szkół ( wymóg , ustawa o zdrowym żywieniu , która weszła w życie od 01.09.2015 ) . Po drugie jeśli jego "paławica" z przychówkiem , np.1-2-3 dzieci ma "banana na ustach" gdy po całym miesiącu delegacji , nadgodzin i nieobecności przywozi "na konto" ok.2 tys.zł. to jej się dziwię . Obecnie dla etatowych operatorów ( na wyłączność - umowa o pracę ) proponują ok. 1800zł. "na rękę"( +samochód służbowy i tel.służbowy- jeśli komuś to imponuje ) . Moja kobieta ( tym razem tzw.połowica) za taką wypłatę wygoniła by mnie z naszej jaskini . Pozostałe aspekty z innych wypowiedzi to prawda . Pot po plecach i d...e się leje - ganiają operatorów jak psy gończe - dzienny standard to min.150 km.do przejechania a do tego wszelka obsługa maszyn i klientów ( czyszczenie i naprawy urządzeń ,uzupełnianie produktów , montaże i szkolenie użytkowników ) , zgrany i komunikatywny zespół , zdrowa atmosfera , kasa w terminie , fachowe przeszkolenie , itp.itd. . Po przeliczeniu wszystkich obowiązków wychodzi że operator pracuje typowo ok.200 godz./m-c ( nielimitowany czas pracy - awarie , dostawy , przeładunki - NIE MA NADGODZIN !!! Te są tylko dla pracowników wyższego szczebla- od liderów wzwyż , i biur ) . Do tego ok.2,5-3,5 tys.km./m-c. do przejechania . Złapane mandaty ( za prędkość - wynikającą z pośpiechu , za złe parkowanie bo nie było gdzie postawić auta , albo brakło drobnych na parkomat , niezapięte pasy - bo z punktu do punktu to tylko kilkaset metrów) niestety nie są zwracane . A w skali miesiąca można tego trochę nałapać . Mój "rekord" to 450 zł./m-c ( w tym 200 w samym Wrocławiu , wystarczy na 40-tce jechać ponad 60 i fotoradar już się cieszy ) . Więc reasumując - praca jak praca . Nudna nie jest ( zważywszy na ciągły ruch , przemieszczanie się i kontakt z ludźmi - no chyba że ktoś jest totalnym mrukiem i unika "jak ognia" wszelkich relacji interpersonalnych ) , ale to kwestia podejścia. Jeśli komuś odpowiada to czemu nie . Ale należy wziąć pod uwagę wszystkie jej aspekty na danym stanowisku/etacie , a przede wszystkim dokładnie przeczytać i przeanalizować umowę którą się podpisuje . Są w niej "niuanse" które później ( w codziennej pracy ) potrafią :dać nieźle w kość .

Postronny
@obiektywny i rzetelny

Dziwaczna sprawa .. żaden z operatorów z WRO nie odszedł? - skąd więc te dane? Fakt ze szkół firma się wycofała ale nowych instalacji jest tyle, że serwis nam nie wyrabia z przygotowaniem urządzeń. Co do zarobków to powinieneś wiedzieć że są zależne od ilości maszyn jakie masz .. nikt z operatorów we WRO nie zarabia tyle co napisałeś, a znacznie więcej - chłopie skąd masz te dane? 150km to dużo???? - Ty chyba nigdy nie pracowałeś jako serwisant ... standardem w serwisie są trasy po 300-400km dziennie.

operator
@Postronny

Firma jak najbardziej w porządku ludzie ok kasa też zadowalająca, są momenty natłoku spraw lecz da się to sensownie poukladac polecam prace w dallmayr

antoni

odradzam zdecydowanie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Guitar

Czy ktoś coś wie a propos przedstawicieli handlowych tej firmy? Ta kawa to niszowy produkt, nie jakaś masówka jak Tchibo itp, zastanawiam się kogo obsługują przedstawiciele, są teraz dwa ogłoszenia, na północ i południe, czyli ogromne tereny, albo szukają wielu ludzi. Ciekaw jestem kogo obslugują, sieci, prywatne sklepy, nowoczesny handel, kawiarnie? Czy to wydzielone? No i jak się pracuje...?

handlowiec
@Guitar

Pracuję od kilku miesięcy w Dallmayr Vending&Office w dziale handlowym i my zajmujemy się dzierżawą urządzeń do kawy i automatów, głównie pracuje z dużymi firmami. Jest jeszcze druga spółka Dallmayr w Polsce, Dallmayr Kaffe czy jakoś tak, o którą chyba CI chodzi? Oni sprzedają kawę do sklepów i marketów, ale tu z info nie pomogę... Ja osobiście polecam, są możliwości rozwoju, przez te klika miesięcy dużo się nauczyłem, zarządzanie firmą naprawdę na wysokim poziomie, poza tym masz do dyspozycji wszystkie narzędzia pracy czyli samochód itp., zarobki ok, ogólnie mówiąc to firma i praca super. Próbuj…

Zostaw merytoryczną opinię o Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k.