Opinie o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PAS Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PAS Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PAS Polska Sp. z o.o. w Opalenica

Full

Ci bardziej ogarnięci powinni skorzystać z tej furtki,ale większość osób tylko burzy się na forum.

Ona

I po co nakręcać się? Nie lepiej poczekac do 10-tego?

Ktoś

Pozdrowienia dla młodej dziewczyny z pakowania na Suszarkach z rannej zmiany!;)

K.
@Ktoś

Ładna dziewczyna z niej :D

Kunta Kinte

Mam pytanie czy czynsz , media , jedzenie , ubrania i inne też są na raty tak jak wy macie wynagrodzenie !? Nie może być wypłaty na raty , przecież to kryminogenne ! Jeżeli nie ma kadr i pracowników to niech nieroby/kierownicy wezmą się do roboty tak jak Adrian K z K+V oraz Marek K z Grodziska który cały czas ściemnia jak jego rodzina z Przemysłowej !!!

Blabka
@Kunta Kinte

Adrian K. Juz od dawna nie pracuje w PAS

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PAS Polska Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Opalenica
Woga Sp. z o. o.
logo firmy Inżynier Projektu
Opalenica
PAS Polska Sp. z o.o.
Bella

NIE BĘDZIEMY ZA DARMO PRACOWAĆ W SOBOTY. JEŻELI KIEROWNICY I GÓRA NIE PRACUJE W SOBOTY TO TO JEST WYZYSK LUDZI I WYKORZYSTYWANIE A TO PODLEGA POD PARAGRAF.

ut.po.
@Bella

Proszę te negatywne uwagi o pracy natychmiast zgłosić do O.IP.Poznań.Od zaraz zadziałają. Życzę powodzenia.

S355
@Bella

Będziecie pracować ze strachu przed koniecznością zmiany pracy lub braku kompetencji do tej zmiany.

Bella
@ut.po.

Nie Wiem czy Inspekcja pracy nie ujawni firmie moich danych osobowych. Wiem że jest RODO ale na stronie inspekcji pisze że na anonimy nie odpowiadają

ut.op
@Bella

O.I.P.Poznań nie zdradzi nikogo kto zgłasza.Proszę nie bać się -niech zamkną tą firmę Pas raz na zawsze!Pozdrawiam.Życzę powodzenia!Za pana dyr.Piotra Krygowskiego Waszej firmy było całkowicie inaczej-soboty były płatne--ludzie z Waszej firmy zarabiali pieniądze za same soboty itp.itd.A teraz jak jest więcej Nowych Prezesów w Waszej firmie tym jest jeszcze gorzej--niestety takie zarządzanie prowadzi dużymi krokami do upadłości firmy Pas-Opalenica itp.!

@Bella

To że na anonimy nie odpowiadają to bardzo dobrze, wyobraź sobie jakie ilości falszywych zgłoszeń by się pojawiły, a tak to jest pierwszy próg zaporowy........ale tylko do ich informacji, to nigdzie się dalej nie wydostaje a weryfikuje poprawność osoby zgłaszającej.

Wódki mu dać
@ut.op

Tak jest, masz rację. Zamknąć wszystko i wszystkich! I wypłacić nadgodziny.

Malutki1998
@S355

Jak ktoś się boi o własne stanowisko to właśnie Ty jesteś tą osobą.

S355
@Malutki1998

Ja już tu nie pracuję :-) Nie stać mnie na pracę za te pieniądze. Pozdrawiam odważnych.

Bzdury
@ut.op

Kiedy było lepiej kiedy płacili kiedy sie zarabiali bzduryyyyy

Kunta Kinte

Najwyżej zmienisz pracę

Momel

Czy to prawda,że na KV co 60 sekund mija jedna minuta???

Uuuuuu

W kadrach ponoć nadal nikogo nie ma? Czy wypłaty w przyszłym miesiącu znów będą na raty?

Aaaa
@Uuuuuu

Ciekawe czy ktoś będzie ? Szkoda , ze nie ma dziewczyn zawsze była kasa przed czasem i to w całości i za niczym nietrzeba bylo czekać wszystko załatwione od ręki

@Aaaa

Żenada już całkowicie. O bonach to już można zapmoniec.

K+V
@Uuuuuu

Pewnie że tak bo jak nikt nie ma kontroli nad tym to będzie tak samo. Wątpię żeby kadrowe przyszły na jeden dzień i wszystko ogarnęło.

olkaa

witam wszystkich, mam do was prosbę, chcę sie zatrudnic w tej firmie, ale czytam tu mnóstwo negatywnych opinii, w tej firmir jest naprawde tak żle??? ;(

Pracownik Pas
@olkaa

Ja bym tu nie przyszła drugi raz. Na produkcji praca za marne pieniądze od poniedziałku do soboty/niedzieli, a w administracji... Lepiej nie mówić.

@olkaa

Zatrudnić się możesz,najwyżej zrezygnujesz .

PASjonata

Kiedy kadry mają L4 wiedz, że coś się dzieje.

@PASjonata

w sumie to dobrze, bo na piątek jeśli będzie taka potrzeba to nie będzie komu przygotować dokumentów pożegnalnych :)

@PASjonata

W Łodzi zwolnili się najpierw kiero jakości później planista i kiero tamponu/produkcji a teraz złożyła wymówienie babka z kadr. Firma się kończy jednym słowem...

@niiick

przesadzasz.......zapomniałeś o asie w rękawie.......czyli superhero (dyrektor zakładu). Człowiek który jest w stanie wyjść obronną ręką z każdej opresji, dlatego te odejścia nie będą miały żadnego wpływu na sytuację.......on pociągnie wszystko jak lokomotywa. Takich ludzi firmie potrzeba :)

@Rumburak

To czemu kontrakt z bsh mamy do 12 października a dalej brak jakich kolwiek? Mira idzie Ra, na miesiąc i w składzie 4 osób które z setki nie wychodzą... To ta Swietłana przyszłość? Czy może projekt s16 który też kończy się w tym roku? Jedyne co tam może zostać to wtryskiwania ale tam sama Ukraina... Taki świetny dyrektor że nowych zleceń nie mamy, nie ma kogoś kompetentnego kto by się za to wziął?

@niiick

nie jest tak do końca jak mówisz, dyrektor nie jest osobiście odpowiedzialny za zdobywanie kontraktów. Akurat tutaj byli od tego fachowcy (jeden to nawet z tytułem doktora) ale chyba temat ich przerósł i sobie nie poradzili. Jedynie nie minus dla dyrektora jest utrata doświadczonej kadry - i tego już nie będzie w stanie naprawić. Dobrzy pracowonicy już pracują dla kogoś innego.......a ci którzy jeszcze zostali zastanawiają się nad zmianami.

Gargamel

Co tam misiaczki? Dziś znowu za darmo w pracy?

@Gargamel

A to już nie dają 150 pln plus dzień do odbioru ?

Ktoś z PAS Opalenica
@Gargamel

Gargamelu, a wioskę smerfów odnalazłeś?

W Łodzi dają

@niiick

tylko pamiętajmy o jednym, jak w Opalenicy dawali to w Łodzi nie, pracownicy z Łodzi się dowiedzieli i zaczęły się schody.........

@Rumburak

No to teraz mamy na odwrót sytuacje

$$

Bedzie dzisiaj druga czesc wyplaty? Ma ktos jakies informacje??

Kv
@$$

Już jest reszta wypłaty na koncie

Ankieta

Jesteś za zarządem niemieckim :) Wolisz aby prowadzono firmę przez polski zarząd :(

Obecny
@Ankieta

Jak widać na polski zarząd pokazał już jak nie powinno się kierować firmą zaczynając od prezesa (usunięte przez administratora)czy przez 22 lata jak istnieje firma były takie szopki? NIE!!!!!!! Wystarczyło że się Polacy dorwali do władzy

@Obecny

za Papieża również było aż tak źle ?

Obecny
@Rumburak

A jak myślisz kto tak naprawdę rozłożył tą firmę? Oczywiście że Papież

@Obecny

Czy Papa się przyczynił do sytuacji to ktoś inny będzie oceniał. Zasadniczo w naszym kraju jest "domniemanie niewinności", dlatego wstrzymajmy się od wyroków. Chociaż prawdopodbnie miał swój udział w całej tej grandzie. Tylko idąc ścieżką Heńka, że to duża firma, to pojawia się jedno pytanie, jak jeden człowiek mógł tak wiele skoro przypisuje się jemu całe zło. Przecież są raporty, kontroling, akredytacja wyżej położonych, stan rachunku bankowego itd, i co nikt niczego nie widział ? Wszystkie poziomy zabezpieczeń sytuacji niepożądanych zawiodły ? Bo jeśli tak, to jest to amatorszczyzna a nie profesjonalizm i wiele nauki jeszcze przed nimi. Ale przecież każdy medal ma dwie strony wracając do Papy. Kilka osób w firmi otrzymało stanowiska, podwyżki i innego rodzaju "docenienie", dlatego chyba nie każdy będzie narzekał na jego czasy zarządzania. Wystarczyło być tylko blisko jego osoby, cieszyć się z nowych gadżetów, łowić ryby, smakować chleba i ciasta zachwalając jego walory smakowe, jeździć rowerem, śmiać się z dowcipów etc, a byłeś wtedy najlepszym przyjacielem o którym się nie zapomina w potrzebie i zawsze coś spadło z pańskiego stołu dla takich osób.

Kv

Kto to papież

@Kv

szarada: który aktor grał papieża ?

W punkt
@Rumburak

Idealne podsumowanie... To tak jak w polityce, nie da się naprawić błędów poprzedników od ręki...

@W punkt

tylko tutaj chyba potrzebna wewnętrzna jednostka CBA-Pas, żeby zrobić porzędek w stajni Augiasza........przewietrzyć skład. Tylko kolejny problem, bo skąd brać kadrę skoro statek dostał przydomek "Titanic" ?

L.O

Tylu było prezesów w naszej firmie Ale żaden nie dopuścił do takiej sytuacji jaka jest teraz z naszymi wyplatami

nick
@L.O

Przyjrzyj się jedno osobie dokładnie, poszperać w necie. Ten człowiek zatrudniany jest do dogorywających spółek, albo je podnosi mocnymi cięciami albo kończy ich żywot

Pas

Czy jest możliwość wzięcia pożyczki w firmie i czy jest duże oprocentowanie(RRSO)?

Aaa
@Pas

Jest możliwość pożyczki, tylko dwie osoby muszą poręczyć podpisem o ile mi wiadomo . I bez oprocentowania.

Pas
@Aaa

A na jakiś limit jest i okres czasowy? I jak dwie osoby muszą podpisać w sensie ja i ktoś jeszcze?

Aaa
@Pas

Nie mam pojęcia jaki limit . Nie,Ty nie . Osoby poza Tobą z pasa .

Będzie

I ciekawe kiedy reszta kasy ? Może jutro ? Może w piątek ? Może w przyszłym tygodniu ?

Heniek
@Będzie

Ludzie spokojnie! Opóźnienia są spowodowane absencjami w dziale HR. W żaden sposób nie należy łaczyć ich z kondycją firmy, ktora jest dobra. Zaliczki wyplacone, druga część jeszcze w tym tygodniu. Pracodawcy mniejsi mogą mieć problemy z płynnością ale nie tak duza międzynarodowa firma. Bądźcie trochę bardziej wyrozumiali, sytuacja na rynku pracy jest ciężka i większość firm ma podobne problemy.

@Heniek

To może kilka przykładów "tych firm które mają takie same problemy" żeby nie pozostać gołosłownym, czyli konkretnie które wielkie korporacje wypłacały w ten sposób wynagrodzenie ? Nie tacy wielcy upadali np. Lehman Brothers :) ps. i proszę nie mówić o Zdziśku który ma zakład ślusarski w garażu i zatrudnia dwóch pracowników jako przykład poślizgu z wypłatą :P

Brak słów
@Heniek

Przepraszam bardzo, czy my pracujemy w firmie, która nie ma kadry zarządzającej? Jeśli cały dział HR przebywa na L4 to dlaczego nikt nie zareagował i nie zatrudnił firmy zewnątrz do rozliczenia wypłat?

@Brak słów

najważniejsze było to, że słupki w excelu się zgadzały, czyli ile to firma zaoszczędziła na wynagrodzeniach osób które odeszły (a na ich miejsce nikogo nie zatrudniono), ale już główny menago nie miał wyobraźni i nie przewidział komplikacji jakie mogły nastąpić i oto teraz tego owoce.....dość gorzkie te owoce

Bedzie
@Heniek

Oj widzę , ze ktoś tu pisze z ramienia pracodawcy na wysokim stołku

K+v
@Heniek

Sytuacja firmy jest dobra, HaHa. Gdyby tak było to byśmy nie chodziły za darmo w soboty.

Wyplata

Czy ktos wie cos na temat wyplat? Kiedy beda?

@Wyplata

Spokojnie. Będą na czas. 10go tak jak mamy w umowach

Wyplaty

Zawsze byla wczesniej....

Uupupuhjo

Pogłoski sa, że mają być tylko zaliczki . Już jedna osoba z nocki dostała .

Wyplata
@Uupupuhjo

Zenada co sie dzieje z ta firma

@Wyplata

Typowo. A jak po zebraniu kv?

Jola
@Uuuuuu

Super :) słowa prezesa dały nową nadzieję i solidną dawkę motywacji. Takiego człowieka z doświadczeniem brakowało w tej firmie od dawna.

@Jola

Zgadza się Prezes zmotywował załogę jak nikt w tej firmie.

Ruryvahvahab
@Jola

Hahahha, nie wątpię . Tym bardziej z sobotami za free

@Ruryvahvahab

Z sobotami i niedzielami za free

Firma na kredycie

No to masz wypłatę na czas.

Ktoś z PAS Opalenica
@Miśka

Jak zmotywował?Rozumiem że było jakieś zebranie. Czy możesz napisać coś więcej

@Ktoś z PAS Opalenica

Tak,było ale tyczyło się załogi kv, pracować w soboty i niedziele za free i nienarzekać takie było przesłanie prezesa tylko przekazane bardziej słuźbowo.

Jacek
@Miśka

Czy w zamian za pracę w soboty i niedziele pracownik może liczyć na innego rodzaju udogodnienia? W wątku padały informacje, że prezes zmotywował do pracy, więc zastanawiam się, czy pracownicy dostali może coś w zamian.

Basia
@Jacek

Było to pisane z ironią. Za pracę w weekend dostaje się wolny dzień.

@Basia

oczywiście w proporcji 1:1, bo przecież to pracownik wnioskuje o ten dzień wolny a nie pracodawca go wysyła (bo wtedy już proporcje wyglądają całkiem inaczej)

Lola
@Jacek

Czy ty jesteś niepowaźny to był sarkazm z tą motywacją ludzie są zniechęceni pracą kto by chciał pracować w wekendy za dzień wolny.

Abcd

Czy dzwoniąc do inspekcji pracy,pracodawca dowiaduje się kto zgłosił? Może oczy im się wtedy otworzą, bo robią z Nami co chcą . A to jest niezgodne z prawem co zrobili .

@Abcd

Oczywiście, że firma nie wie kto złożył doniesienie. Mijałoby się to z celem.

mec.zwlkp.
@Abcd

PROSZĘ ZGŁOSIĆ JESZCZE DZISIAJ I NIE BAĆ SĘ WASZEMU PREZESIKOWI FIRMY.ŻYCZĘ POWODZENIA I POZDRAWIAM!

$$

Kiedy oni maja zamiar przelac nam reszte pieniedzy??

Jisbusbs
@$$

Ponoć w tym tygodniu mają być drugie,końcowe obliczenia .

mecenas z wlkp.

Wypłata wynagrodzenia powinna nastąpić co najmniej raz w miesiącu w terminie i czasie określonym w regulaminie pracy lub w innych przepisach prawa pracy. Wynagrodzenie za pracę płatne raz w miesiącu wypłaca się z dołu, niezwłocznie po ustaleniu jego pełnej wysokości, nie później jednak niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego (art. 85 k.p.). Pracodawca, który nie wypłaca pracownikowi w terminie całości wynagrodzenia lub innego świadczenia, ciężko narusza swój podstawowy obowiązek z winy umyślnej, choćby z przyczyn niezawinionych nie uzyskał środków finansowych na wynagrodzenia (wyrok SN z 4 kwietnia 2000 r., I PKN 516/99, OSNP 2001/16/516). A zatem w przypadku, gdy pracodawca uchybia obowiązkowi terminowego wypłacania wynagrodzenia, dopuszczając się tym samym ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków wobec pracownika, podwładny może rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia na podstawie art. 55 § 11 k.p.

Xyz
@mecenas z wlkp.

I teraz każdy kto chcę zwolnić się powinnien złożyć wypowiedzienie z tego tytuly. Prezes taki mądry i każe zwolnic się, jak cos nie podoba się, ale okres miesiące czy 3 wypowiedzenia każe zachować;/

Abcd
@Xyz

Każdy chce...Ale swoją wypłatę.

Mecenas z Wlkp.
@Xyz

Czytaj uważnie. Rozwiązanie umowy bez wypowiedzenia

L.O

Witam nikt się o Tym nie dowie bo nie mogą jest przecież rodo i nie mogą tego ujawnić kto dzwonił

Zostaw merytoryczną opinię o PAS Polska Sp. z o.o. - Opalenica

• Jak się pracuje w PAS Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PAS Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PAS Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 5 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 55 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PAS Polska Sp. z o.o.