Inter-Team Sp. z o.o.

Opinie o Inter-Team Sp. z o.o.

dajesz

Posiadanie doświadczenia jest oczywistym wymogiem do spełnienia @wicia, bo zobacz, że skoro dają benefity, to dbają o pracowników. Zobacz, że wymagają znajomości niemieckiego przy młodszym konsultancie, ale pewnie są jeszcze odpowiednie szkolenia.

wicia

Poszukuja Magzaynierów, właśnie dostałem inforację, gdyby ktoś z obecnych forumowiczów byłby zainteresowany, dobrze mieć doświadczenie na podobnym stanowisku,dają benefity oraz szkolenia, stabilne zatrudnienie.

werfg

hej hej no a jesli ktos bylby zaintersowany to tez teraz szukaja przedstawiciela handlowego w Zgorzelcu i wymagana jest znajo,osc jezyka niemieckiego

michał

ale czasem takie robienie nad normy jest później docenione i to sie opłaca jako pracownik roku na pewno jest spora kasa a nawet jako sprzedawca możesz nim zostać.

Brałeś udział w rekrutacji do Inter-Team Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Adrian

@golas powiedz najlepiej o jakie dokładnie produkty chodzi, bo mają tego tak dużo, że bez sensu pisać o wszystkich :) Ogólnie jakościowo wszystko jest na najwyższym poziomie. Ja tu natomiast w sprawie pracy, bo widziałem ogłoszenie, że poszukują konsultanta ds. obsługi klienta ze znajomością języka niemieckiego. Z oferty wynika, że trzeba bardzo dobrze znać język niemiecki oraz mieć doświadczenie na podobnym stanowisku minium 2 lata. Nie wiecie może jakie zarobki są ? Z góry dzięki!

golas

witam wszystkich, wiem ze piszecie tutaj wszyscy opinie na temat tego pracodawcy natomiast ja mam pytanie jako klient, czy ktoś z was korzystał lub korzysta z usług tej firmy, ponieważ jestem zainteresowany kilkoma produktami u nich,jednak chcialbym sie dowiedziec przed zakupem czy wato widze ze maja dosyc fajna oferte cenową

obserwator

Bo jak ktoś jest leniem robi 1/3 tego co inni a wymaga jakby robił ponad norme to tak zawsze jest.

graun

Inter - Team sp.z.o.o. z tego co mi wiadomo to aktualnie poszukują osób do pracy w swojej firmie. Ludzie zainteresowani mogą aplikować na stanowiska : Konsultant ds. obsługi klienta z językiem czeskim w Warszawie oraz jako Regionalny Opiekun Sieci Warsztatów w województwach : kujawsko - pomorskim, łódzkim oraz mazowieckim

Stary-pracownik

Witam, pieniążki bardzo marne, tj pisał Zenek 8-9zł netto. To są psie pieniądze. Słyszałem, że ucinają wszystkim umowy o prace i teraz tylko takową umowę będą mieć kierownicy i zastępcy. Tam gdzie ja pracowałem było 4 magazynierów. Zwolnili jednego i wszystko małymi kroczkami zaczęło się psuć, aż trzeba było odejść. Jak ktoś pisał... Nogi wracały osobno a czasem nawet zostawały. Przed snem w uszach dudni dźwięk drukarki bo czasem nie zatrzymuje się.

Były robol I.T.
@Stary-pracownik

Tak Tak,dźwięk drukarki to jedna,fakt nieraz nie stawała,ale jak drukarki padają,bo tak mielą,co chwila popsute,nie dają rady,tyle drukowania.Dramat ta firma,i nędzne pieniądze,no ale to prywata rodzinna,nie ma się co dziwić,takich firemek pełno w Polsce,pan prezes ma z 50 tyś pensji,rodzinka jego tez,a ludzie na chleb nie mają.Polski kapitalim,rzygać się chce.

Zenek

Witam wszystkich Umowa zlecenie to standard (8-9 zł/godz netto).Nie dajcie się omamić że później będzie umowa o pracę. Zarobki jak ktoś już pisał ok.1600-1700 netto. System premiowy tak zrobiony żeby premii nie było. (usunięte przez administratora)

karpow3

Klęska tej firmy jest już blisko... I co, Niemiec przejmie bo Polak już dalej nie potrafi, bo brak systemu, nadzoru, kontroli, zasad, odpowiednich ludzi na stanowiskach. Omijajcie tą Firmę z daleka...

karpow3

Dając z siebie wszystko pracując ponad miarę w tym [usunięte przez moderatora] zostałem zwolniony za co? za szkolny błąd... Panie [usunięte przez admina],człowiek całe życie się uczy na błędach, Pan jesteś chyba z innej Planety, który uważa że człowiek powinien być robotem!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Team Sp. z o.o. - Kwidzyn

• Jak się pracuje w Inter-Team Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter-Team Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Inter-Team Sp. z o.o.