Dziewiątka Sklep Muzyczny

Zakopane

Opinie o Dziewiątka Sklep Muzyczny

Arek 2012-10-28 08:44:41
znam moją koleżankę która pracuje już rok ,zarobki są wysokie,szef bardzo przyjazny,podobno bardzo chory ale cały czasz pomaga
mariusz 2013-01-03 14:38:41
Witam :) mam znajomego który pracuje w tej firmie, i z jego opowiadań wynika że szef to naprawde porządny człowiek ! :) Zawsze posłuży dobrą radą i oddaje się cały swojej firmie ! Dba o pracowników jak o własne dzieci, interesuje sie ich losem, poprostu anioł nie czlowiek ! :)
Pozdrawiam gorąco Mariusz D.
Anonim 2013-08-15 19:39:59
zgadzam się z przedmówcami, wredny i złośliwy pracodawca!! nikomu nie życzę pracy z tym człowiekiem. Wystarczy własne doświadczenie!
uff 2013-10-10 11:18:35
Jedną z najlepszych decyzji w moim życiu była rezygnacja z pracy w tej firmie.( usunięte przez administratora ). Żal mi było jedynie współpracowników, którzy tam zostali.
Majki 2014-02-05 16:44:19
Szef tej firmy trzepie już portkami bo za dużo ludzi pisze mu negatywy!! szkoda ze posty które mówiły prawdę zostały usunięte..
Danekl 2016-04-21 23:12:27
Muszę powiedzieć, że to świetny sklep muzyczny, kiedyś kupowałem rzeczy u hołdysa, ale potem zmieniło mi się i zmieniłem lokal, na szczęście jest Dziewiątka Sklep Muzyczny czyli mój ulubiony sklep, bardzo dobrze mi się w nich zaopatruje, bardzo, świetnie
Zostaw swoją opinię o Dziewiątka Sklep Muzyczny - Zakopane
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dziewiątka Sklep Muzyczny