Opinie o Grupa Zibi S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa Zibi S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa Zibi S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Zibi S.A. w Warszawa

Macie jakaś konkretna ocenę pracy jako doradca handlowy oraz tego jakie szkolenia oferują? w opisie wskazano w mile widzianych wiedzę i doświadczenie z zakresu sprzedaży instrumentów muzycznych. Przeważa to przy ustalaniu warunków współpracy?

Małgorzata Nowy wpis

Wyrażasz swoje współczucie z powodu sytuacji, która ma miejsce w firmie Grupa Zibi i dodajesz, że Twoje doświadczenia były podobne. Niestety nie podałeś żadnych konkretów, a nie ukrywam, że byłoby to bardzo pomocne. Możesz zatem powiedzieć coś więcej? Co konkretnie wydarzyło się w tej firmie?

Były gracz Nowy wpis
@Małgorzata

Zostałem zwolniony z firmy z podanym bezpodstawnym powodem, zresztą jak wielu innych moich kolegów i koleżanek z pracy. Jak wjechała pandemia, poleciały dziesiątki osób z całej Polski. Ci co pracowali dłużej mieli powód "utrata zaufania", a ci co mieli umowy na czas określony dostali powód związany z pandemią. Powody rozwiązań umów były wyssane z palca i aż wprowadzały w osłupienie osoby, które otrzymały wypowiedzenia. Osobiście, nie polecam tego allegrowicza nikomu.

Rozrzalony

Ta firma to (usunięte przez administratora) plus jakies 10 metrow mulu. Nie dosc ze obcieli premie. Do tego ubzdurali sobie ze obetna dodatek za odziez ( trzeba robic w swoich ciuchach) to do tego jeszcz wymyslili sobie ze jak nie wyrobia czegos tam w grudniu to od stycznia obetna jeszcze bardziej wynagrodzenie. Nie polecam tego nikomu. Lepiej isc zamiatac ulice niz pracowac w tym (usunięte przez administratora)Zbycha

Sentymentalnie

Po listopadowej wypłacie człowiek myślał że już gorzej być nie może, ale jednak może niestety wątpię że każdy z sentymentu będzie pracował na salonach skoro z tygodnia na tydzien dowiaduje się o celach a za nie wykonanie ich obniżkę wynagrodzenia człowiek się ludził że w nowym roku coś się może zmieni ale chyba się pomylił , myślę że czas poszukać nowego miejsca pracy choć ta praca daje mi dużo radości i lubię ją ale z tego niestety nie wyżyje.

Aplikowałeś do Grupa Zibi S.A. na stanowisko Doradca Klienta? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Czy grupa oferuje umowę o pracę? ile trwa okres próbny?

@Kasia

Kasia...lepiej nie idź tą drogą. My już ją przeszliśmy i jeżeli chcesz dać w zastaw swoje życie komuś, kto u tak na koniec Cię potraktuje jak śmiecia, to zastanów się dwa razy :)

Kacper

@obserwator a na jakich umowach pracowaliście ?

@Kacper

Umowy o pracę. Ta firma myśli, że jest ponad prawem i kodeks pracy jej nie dotyczy

Miki
@Obserwator

Brakuje odważnego, żeby po inspekcję zadzwonić.

Darek

Czy pracownicy dostali coś na święta, np jakiś bon ?

Salonowy cukierek
@Darek

Nie ma bonów. Nie ma dodatkowych pieniędzy na święta . . Za wakacje . . Nie ma nic . Na święta dostajesz godziny do wyrobienia, a nie bony . . .

Obserwator

Oho...Widzę, że ładnie wyczyszczone jest wszystko. Gdzie te wszystkie opinie? :) Zostałem zwolniony z firmy jak wielu innych. Podali wyssany z palca powód by nie wypłacać odprawy, do tego kazali pracować zdalnie po 10 h i brać bezpłatne urlopy. Ja wiem, że jest źle, ale nie polecam tego pracodawcy nikomu...

Trzy

Jak tam wasze córy dobrze się uczą :) dbają o siebie. Moja taka nie jest

Czy jest jakiś powód, że przestaliście korzystać z forum?

Ktoś

Tak miła... firma

Danekl

Muszę powiedzieć, że to świetny sklep muzyczny, kiedyś kupowałem rzeczy u hołdysa, ale potem zmieniło mi się i zmieniłem lokal, na szczęście jest Dziewiątka Sklep Muzyczny czyli mój ulubiony sklep, bardzo dobrze mi się w nich zaopatruje, bardzo, świetnie

Majki

Szef tej firmy trzepie już portkami bo za dużo ludzi pisze mu negatywy!! szkoda ze posty które mówiły prawdę zostały usunięte..

uff

Jedną z najlepszych decyzji w moim życiu była rezygnacja z pracy w tej firmie.(usunięte przez administratora). Żal mi było jedynie współpracowników, którzy tam zostali.

zgadzam się z przedmówcami, wredny i złośliwy pracodawca!! nikomu nie życzę pracy z tym człowiekiem. Wystarczy własne doświadczenie!

mariusz

Witam :) mam znajomego który pracuje w tej firmie, i z jego opowiadań wynika że szef to naprawde porządny człowiek ! :) Zawsze posłuży dobrą radą i oddaje się cały swojej firmie ! Dba o pracowników jak o własne dzieci, interesuje sie ich losem, poprostu anioł nie czlowiek ! :) Pozdrawiam gorąco Mariusz D.

Arek

znam moją koleżankę która pracuje już rok ,zarobki są wysokie,szef bardzo przyjazny,podobno bardzo chory ale cały czasz pomaga

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Zibi S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Zibi S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Zibi S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Zibi S.A.?

Grupa Zibi S.A.
  • Wirażowa 119