Peem Producent Mebli Przemysław Pączka

Jelna

Opinie o Peem Producent Mebli Przemysław Pączka

2013-09-19 04:48
Meble jako takie ale nie dotrzymuje terminow, nie odbiera tel, nie oddzwania. Problem z dokonczeniem pracy
naiwniak 2013-10-01 22:14
[usunięte przez moderatora] to przeciętny rzemieślnik i wielki [usunięte przez moderatora], zero wstydu i kultury. Nie dotrzymuje terminów, totalna olewka klienta.
Przemysław Pączka 2013-12-21 18:42
Chciałbym się dowiedzieć kto umieścił ten wpis. Jeszcze nie zdarzyło się tak że meble nie zostały dokończone. Owszem zdarza się że nie odbieram telefonów pracuje na stolarni więc ciężko abym usłyszał każdy telefon.
Przemysław Pączka 2013-12-21 18:48
Jak widzę to tobie "naiwniaku" brakuje kultury i wstydu, pisząc takie słowa. Jeżeli masz trochę odwagi to się ujawnij, a nie ukrywasz się za nikiem.
JacekN 2013-12-30 18:44
Zamówiłem w PEEM całą kuchnię – szafki, blat, montaż AGD. Jestem zadowolony ze współpracy. Szafki są bardzo dobrej jakości, a montaż został wykonany czysto, szybko i w terminie wynikającym z umowy. W trakcie realizacji prac kontrahent wykazał się dużą otwartością na pojawiające się potrzeby oraz elastycznością na zmiany wprowadzane do projektu. Cenne okazało się również jego doświadczenie i sugestie. „PEEM Producent Mebli Przemysław Pączka” mogę spokojnie polecić!.
Pracownik 2014-11-13 20:48
nie polecam pracy u pączki, wielu się przewineło i pewnie wielu jeszcze się przewinie. Nawet doswiadczony stolarz z anielską cierpliwością nie wytrzyma z przemkiem dłużej niż rok i rzuci tą prace.
Przemysław Pączka 2015-02-22 17:44
Masz rację "Pracowniku" nie znam firmy w której pracownicy pracują do emerytury no chyba że w budżetówce.Mogę podać ci setki firm w których rotacja jest bardzo duża.Jak to szef musi być wymagający i nie będzie cię klepał po ramieniu za każdym razem jak zrobisz coś dobrze. Jak na razie w mojej karierze stolarza (20lat) trafiłem na jednego dobrego który u mnie pracuje, więc nie wiem o jakim doświadczonym pracowniku mówisz....
Bogumiła 2015-03-02 21:20
PEEM wykonał dla mnie meble w kuchni, łazience, szafy i regał na książki na podstawie projektów opracowanych wg moich oczekiwań. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, terminowej realizacji, świetnego, precyzyjnego wykonania, kreatywności i otwartości na pomysły, dostępności w każdym momencie. Firmę PEEM szczerze polecam! Naprawdę solidna firma.
pracownik 2015-03-04 22:58
Więc te setki firm, podobnie jak i Twoja Panie (usunięte przez administratora)to firmy tzw. patologiczne. A szef, tak, musi być wymagający, ale nie musi być chamski i wredny tj. np. (usunięte przez administratora)
Anna 2016-05-15 11:02
jak dla mnie, to już szukanie na siłę haków na firmę i właściciela. Nie dziwię się, że kładą nacisk na pracę przy produkcji mebli. Tu łatwo coś schrzanić, a kto za to bierze odpowiedzialność, jak nie właśnie szef. Może jedyne co, to bym dyskutowała o większe zarobki.
doska 2017-02-09 17:11
Nie jestem zadowolona. PAN właściciel jest niewierygodny. Nie dotrzymuje danego słowa jak się dzwoni to po prostu olewa lub kłamie. Bardzo długo trzeba czekać i prosić się o swoje. Ja już zrezygnowalam z dalszego czekania. Firmie życzę samych sukcesów.
Hanna 2017-05-23 12:51
@doska czy możesz napisać więcej o swoich doświadczeniach z Peem Producent Mebli Przemysław Pączka? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja ze strony firmy? Podziel się z nami swoją opinią.
Doska 2017-07-03 16:24
Powiem tak ile można czekać. Ponad rok to za dużo.
Anon 2017-07-05 19:16
Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z firmą . Wykonywał u mnie meble w całym domu , szafy ,kuchnie, łazienki . Kontakt z Panem Przemkiem bardzo dobry szczególnie imail.
Klient 2017-07-13 17:47
Nie polecam pracy w zakładzie stolarskim PEEM, szef chamski, nie płaci w terminie i bardzo krzyczy na swoich pracowników. Meble robione przez szefa, są bardzo słabej jakości. Ciężko z Panem Przemkiem dojść do porozumienia, nie odbiera telefonów od klientów i kłamie, mieliśmy parę sytuacji po których zrezygnowałem z mebli u PEEM
Marek 2017-07-17 17:59
Meble wykonane w terminie w bardzo przyzwoitej jakości , nie wciska tanich chińskich okuć . Umie doradzić i podpowiedzieć rozwiazanie, widać że nie jest nowicjuszem w tej branży. Jestem zadowolony polecam .
Iwona 2017-07-17 22:05
Współpracę z Panem Przemysławem oceniam bardzo dobrze. Meble wykonane w terminie oraz w przystępnej cenie. Jakość wykonania bardzo dobra, nie można się do niczego przyczepić. Meble w domu robiło mi kilku stolarzy ale jedynie Pana Przemysława mogę polecić z czystym sumieniem. Firmę poleciłam też moim znajomym i z tego co słyszałam od nich są zadowoleni a i trochę grosza zostało im w kieszeni.
Klientka Rzeszów 2017-07-18 17:32
Pan Przemek nie wyrabia się w terminie, często nie odbiera telefonów, klamie oraz ciężko z nim dojść do porozumienia, serdecznie nie polecam tego zakładu stolarskiego,
Przemysław Pączka 2017-07-18 21:12
Ok, ktoś mnie bardzo nie lubi ale dlaczego ,czyżby konkurencja się przestraszyła . Jeżeli już piszecie to miejcie tą odwagę cywilną ujawnić się z Imienia i Nazwiska wtedy będę mógł się ustosunkować do stawianych zarzutów .
Hanna 2017-08-16 23:30
@Przemysław Pączka - osoby korzystające z forum nie mają obowiązku podawania swojego imienia i nazwiska. Warto ustosunkować się do opinii zamieszczanych na stronie bez względu na nick użytkownika. Informacje o pracodawcy są pomocne dla osób zainteresowanych potencjalnymi ofertami pracy.
Zostaw swoją opinię o Peem Producent Mebli Przemysław Pączka - Jelna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Peem Producent Mebli Przemysław Pączka