Peem Producent Mebli Przemysław Pączka

Jelna

Opinie o Peem Producent Mebli Przemysław Pączka

2013-09-19 04:48:22
Meble jako takie ale nie dotrzymuje terminow, nie odbiera tel, nie oddzwania. Problem z dokonczeniem pracy
naiwniak 2013-10-01 22:14:08
[usunięte przez moderatora] to przeciętny rzemieślnik i wielki [usunięte przez moderatora], zero wstydu i kultury. Nie dotrzymuje terminów, totalna olewka klienta.
Przemysław Pączka 2013-12-21 18:42:00
Chciałbym się dowiedzieć kto umieścił ten wpis. Jeszcze nie zdarzyło się tak że meble nie zostały dokończone. Owszem zdarza się że nie odbieram telefonów pracuje na stolarni więc ciężko abym usłyszał każdy telefon.
Przemysław Pączka 2013-12-21 18:48:39
Jak widzę to tobie "naiwniaku" brakuje kultury i wstydu, pisząc takie słowa. Jeżeli masz trochę odwagi to się ujawnij, a nie ukrywasz się za nikiem.
JacekN 2013-12-30 18:44:47
Zamówiłem w PEEM całą kuchnię – szafki, blat, montaż AGD. Jestem zadowolony ze współpracy. Szafki są bardzo dobrej jakości, a montaż został wykonany czysto, szybko i w terminie wynikającym z umowy. W trakcie realizacji prac kontrahent wykazał się dużą otwartością na pojawiające się potrzeby oraz elastycznością na zmiany wprowadzane do projektu. Cenne okazało się również jego doświadczenie i sugestie. „PEEM Producent Mebli Przemysław Pączka” mogę spokojnie polecić!.
Pracownik 2014-11-13 20:48:50
nie polecam pracy u pączki, wielu się przewineło i pewnie wielu jeszcze się przewinie. Nawet doswiadczony stolarz z anielską cierpliwością nie wytrzyma z przemkiem dłużej niż rok i rzuci tą prace.
Przemysław Pączka 2015-02-22 17:44:27
Masz rację "Pracowniku" nie znam firmy w której pracownicy pracują do emerytury no chyba że w budżetówce.Mogę podać ci setki firm w których rotacja jest bardzo duża.Jak to szef musi być wymagający i nie będzie cię klepał po ramieniu za każdym razem jak zrobisz coś dobrze. Jak na razie w mojej karierze stolarza (20lat) trafiłem na jednego dobrego który u mnie pracuje, więc nie wiem o jakim doświadczonym pracowniku mówisz....
Bogumiła 2015-03-02 21:20:10
PEEM wykonał dla mnie meble w kuchni, łazience, szafy i regał na książki na podstawie projektów opracowanych wg moich oczekiwań. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, terminowej realizacji, świetnego, precyzyjnego wykonania, kreatywności i otwartości na pomysły, dostępności w każdym momencie. Firmę PEEM szczerze polecam! Naprawdę solidna firma.
pracownik 2015-03-04 22:58:32
Więc te setki firm, podobnie jak i Twoja Panie (usunięte przez administratora)to firmy tzw. patologiczne. A szef, tak, musi być wymagający, ale nie musi być chamski i wredny tj. np. (usunięte przez administratora)
Anna 2016-05-15 11:02:35
jak dla mnie, to już szukanie na siłę haków na firmę i właściciela. Nie dziwię się, że kładą nacisk na pracę przy produkcji mebli. Tu łatwo coś schrzanić, a kto za to bierze odpowiedzialność, jak nie właśnie szef. Może jedyne co, to bym dyskutowała o większe zarobki.
Zostaw swoją opinię o Peem Producent Mebli Przemysław Pączka - Jelna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Peem Producent Mebli Przemysław Pączka