Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

masz racje prawda czysta prawda tak tam jest w tym zakładzie pracy w firmie Sapa.

Ole

Tak Tak ja Franek miał problemy to nikt zanim się nie wstawił taka brygada widać ze brygadzista miał pełne majtki tak to jest pracujesz w zespole a jak masz problemy to wszyscy się od ciebie odsuwają to tak ma pracować zespól smiechu warte.

Wielu robi na Sapie co powinni być zwolnieni popełniają wiele błedów i co robią jeszcze zobaczcie tak to jest jak się chodzi co dzień do biura i się gada na kogós miedzy sobą pracownikami brygadziści rozmawiają ze zmianią swoją mówi tak a pojdzie do biura i mówi kierownikom co innego taka jest prawda wiec nie można ufać całkowicie brygadziście.

Na anadowni to zawsze jest bunt to każdy wie niektórzy grają w kulki lecą balona dlatego jest bunt na Anadowni każdy wie dobrze a jeśli chodzi o w pis Pana franka to ma racje a wy nie komentujcie kogoś i nie oceniajcie tylko się sami oceniajcie a nie kogoś tyle i natemat.

Monter

a ja bylem nie zdali egzaminu ani z BHP ani z przestrzegania Prawa Pracy- zadn4ego prawa

oo trudna ze wzgledu na poszanowanie pracownika

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
oo

Z tego co wiem a wiem na 100% to Franka nie ma w kraju. Ten kto się podszywa pod osobę inną to nawet nie ma cywilnej odwagi wystąpić we własnym imieniu żenada i pokazuje wyłącznie to że ktoś tylko czeka aż ktoś zrobi coś za niego. Czasy robienia coś dla kogoś minęły bezpowrotnie teraz tylko czekać można na wymianę egzemplarzy, ale to tylko wyłącznie zasługa i wina osób milczących. A może to prowokacja kogoś, komu grunt się obsuwa pod ciężarem własnych niegodziwości i pseudo kariery.

Franek

Bunt na anodowni ,tak trzymać chłopaki...

borikson

szumacherka sie niezapała tej swojej niemoze zrobic chyba w ten długi nos sie spuszcza

arni

1500zł a tematy od dawna gorace

borikson

Najlepszy jest Krzysztof M GLOBUSumówił się z kolezanką na randke

@borikson

W końcu 500 + wchodzi..

zosia
@borikson

jak się ma tępą żonę a fajne koleżanki to się zaprasza je na randki :)

jaaaaaaaa
@zosia

Chciałeś powiedzieć "łatwe koleżanki":D

JA
@jaaaaaaaa

łatwo to jest z żoną(obowiązek) z koleżanką fajnie :)

Pewnie szukają to jest zrozumiałe może zapytać zadzwon to się dowiesz więcej pozdrawiam.

ggggggg

szukaja Kierownika Produkcji ( automotiv dosiwadczenia ) czy ktos moze powiedziec cos o strukturze , komu podlega i jaka to fucha

@ggggggg

Jeżeli widać że ktoś ogarnia prace to nie ma problemu żeby przyjąć go na sape. A jak ktoś jest kompletnym gamoniem i który ma gdzieś to co robi to takiego gościa nie wziął bym nawet po 50 miesiącach pracy.

Praca jest ok tylko czemu nie dadzą umowy na sape komus kto przepracował 18miesiecy w Agencji Randstad a takiego co zatrudnil się przez agencje w Styczniu a w połowie lutego już na umowie na Sapie i gdzie tu jest sprawieliwosć pewnie układy znajomości bo innego wytłumaczenia niema.

XYZ

Musisz być dobry w lizaniu pupy. Najlepiej jakbyś rozsmakował się w gruszkach :)

good luck

Z tymi dwoma kursami- życzę powodzenia... :D

Benek

Na niektorych dzialach to nie maja na czym pracowac,chodza i pozyczaja.heehee,paranoja

XYZ

Ostatnio nie jaki GRUSZKA panoszy się po firmie. Ma się za wielkiego specjalistę a w rzeczywistości to PAJAC

smieszne

sam sie zwolnil z el klasiko brawo

Me

Sam się zwolnił. Bez plot ludzie. Juz za duzo ich, ludzie takie bzdyry klepia ze az sxkoda gadać....

Ponoć dyrektora zwolnili prawda to

Król Artór

Pl.astusia powinni zastąpić UKRAIŃCEM bo żaden z niego fachowiec. A procownicy z Ukrainy tokarki obsługiwać umieją, frezarki. Mają wykształcenie techniczne a nie to co ON, szef nad szefy. Ciekawe czy można jeżdzić łałdi prywatnie które jest tankowane bez podatku???

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.