ZUE S.A.

Opinie o ZUE S.A.

KASKA & TOMEK

Wy u gory słuchajcie i czytajcie ,traktujecie pracownika jak niewolnika , zabieracie premie,nadgodziny za pestki pieniadze.Posluchajcie !! wy [usunięte przez moderatora] jeszcze miesiąc dwa i wszyscy was [usunięte przez moderatora] takim rozporządzeniem Pana prezesa z Panią z "BUDIMEXu" ktora sama zarabia kilkanascie tys. a ludziom zabieracie marne grosze! Gratuluje Panie Prezesie POWODZENIA !! w utrzymaniu pracownikow . PRACOWNICY ZUE

KAITO

1,2,3,jutro premi nie masz Ty --------------pracownik torowy S.R.U.E M.O.

on

nikt nie wspomnial otym ze te stawki to sa brutto a operatozy i kierowcy nadal saobciazani logingiem

El_IN

Same "superlatywy" widzę. A co na to ci "kierownicy"?? Nikt się nie wypowie?? Kto jeszcze coś dopowie?

Firma ZUE S.A. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Maszynista PS-00, prowadzący pojazdy specjalne, kierowca kat. C. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
były żull

Ludzie mieszkamy w Polsce, a wy chcecie żeby w czasach kryzysu, który został wymyślony, żeby zarabiać na biednych(kiedyś niewolnikach), pracodawca was szanował-nie rozśmieszajcie mnie.ZUE czy inna firma wszędzie spotka was to samo-krew w piach każdego dnia."Wiem co możemy zrobić -my się poprostu musimy trzymać wszyscy razem solidarnie" heh.Przecież im o to właśnie chodzi żeby skakać sobie do gardeł donosić jeden na drugiego itd.Oni wyprowadzają miliony i tak mają kokosy z tej roboty nawet jak ją poprawiają przez swoją niekompetencję, 5 razy- waszymi rękami, a wy jesteście [usunięte przez moderatora] z urzędu.Jak sie chce psa uderzyć to sie zawsze kij znajdzie.Nie dajcie się poniżać,nie traktujcie sie jak oni was traktują, głowy do góry bo drugiego życia już nie będziecie mieć,więc jak trzeba się odezwać to należy to zrobić we właściwym czasie i miejscu a nie tylko przy piwie na robocie- żart.Nie ma się co nakręcać pociesze was-oni też na górze są pionkami w grze tylko im się wydaje,że znaczą coś więcej,do grobu nie wezmą a ich upadek bardzooo ich zaboli. Prosze o wsparcie drobnymi datkami byłych pracowników z pod budki z piwem numer konta yyy -podają na antenie radia M jak Modlitwa

ZU(L)E

Bobek juz nie jest 1 za 1 tylko 1 godzina za 1,5. Dalej zabieraja i dalej podpisujemy. jak tylko bedzie okazja znikam z tej firmy.Teraz juz nie ma dojazdu w poniedzialek placonego trzeba to odrobic w sobote a i reszta nadgodzin nie jest wyplacana tylko do odsiadek .Dno i jeszcze raz dno

bobek

hej toromistrzu a to Ty mówisz komuś ze chcesz iść na L4? lepiej iść i wtedy nikt nie bedzie niczym straszył. ps. a jak tam z tymi godzinami dalej dają do podpisania że to my chcemy iść na odsiadke i wtedy mamy 1 do 1 za godzine? czy już nie? firma schodzi na psy a prezesa nadal okradają pomimo gps'ów, ale może i dobrze że pan [usunięte przez moderatora] nie wie wszystkiego, bo chyba by na zawał zszedł. ale to przykre że tak się dzieje. pozdrawiam wszystkich pracowników. kolega z brygady.

toromistrz

ZGADZAM SIE ZE WSZYSTKIMIVOPINIAMI, OSTATNIM CZASEM JEST CORAZ GORZEJ, PREMIE CHCĄ ZABRAĆ NADGODZINY TEŻ, NIKT ZA TAKIE PIENIĄDZE NIE BĘDZIE SIEDZIAŁ NA DELEGACJI I TYRAŁ NA NOWE AUTO PREZESA, NOEKTÓRE PRACE WYKONYWANE SĄ PO KILKA RAZY Z POWODU NIEKOMPETENCJI KIEROWNICTWA (POZNAŃ FRANOWO) BYŁO CZTERECH KIEROWNIKÓW I KAŻDY CO INNEGO, W OKRESIE ZIMOWYM PRACA PO 8 GODZIN, A JAK CHCESZ ISC NA L4 TO STRASZĄ KOMISJĄ I ZWOLNIENIEM, ZUE SCHODZI NA PSY.

żona

Witam, wszystko prawda co piszą poprzednicy. Tną wynagrodzenia po najniższych szczeblach, praca w delegacji non stop (sobote, niedziele, święta), brak trzynastek, nagród, odbierają premie bez podania przyczyny, nie wypłacają nadgodzin w pełnej wysokości. Nikogo nie interesuje, czy ktoś ma rodzinę na utrzymaniu, czy chce się uczyć czy szkolić. Odradzam i nie polecam. Samotna żona.

MOCHER

z tego co ja wiem to dyrektor chciał zwolnić wszystkich obecnych pracowników przebywających w delegacji na nowych ale jakoś jemu to nie wychodzi zwolnił kilka osób i na tym się skończyło wie że lepszych nie znajdzie a pracownicy ZUE nie boja sie [usunięte przez admina]....

naiwniak

CHCIAŁBYM POINFORMOWAĆ WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PRACĄ W ZUE IŻ WIELKĄ BUJDĄ JEST TO ZAROBKI W TEJ FIRMIE SĄ BARDZO WYSOKIE.CHYBA ŻE SIĘ PRACUJE W DELEGACJI NA PEŁNY ZEGAR tzn PO 12 GODZ. Z SOBOTAMI I NIEDZIELAMI. WIĘC NIE SŁUCHAJCIE BZDUR A JAK CHCECIE SIĘ PRZEKONAĆ TO SIĘ ZATRUNIJCIE W ZUE.

Robert

potwierdzam, mnie tez tak nieładnie potraktowano.

potwierdzam, bardzo dobra firma

Zostaw merytoryczną opinię o ZUE S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w ZUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZUE S.A.?

ZUE S.A.