ZUE S.A.

Opinie o ZUE S.A.

agent

Zakładam zue sprawe w sądzie pracy o odprawe której niechcą wypłacić,dziwnie uzasadniając swoją decyzje że byłem złym pracownikiem i dlatego zostałm zwoniony i.t.d.dla mnie to śmieszne i nieprawdziwe uzasadninie niewypłacenia odprawy,wiec zakładam im sprawe,jeśli ktoś z bylych pracowników tez bedzie sie sądził z firmą zue to niech też tutaj sie odezwie,chetnie pomoge.

agent

Niech wypłacą odprawy zwolnionym pracownikom,chyba zapomnieli ze owi pracownicy na nich tyrali od rana do nocy zeby prezesi brali premie i bawili sie na imprezach,Czekam panowie prezesi,Byli pracownicy.Wstyd,ale pozostaje jeszcze Sąd.

Siali
@agent

Witam pracowałem w prk Kraków po prywatyzacji w zue. Powiem krótko odradzam .jeździsz po świecie i życia prywatnego nie masz .A jak walczysz o swoje to kierownik mówi Ci żebyś się zwolnił. Mój dział został rozwiązany a koledzy po rozdzielni na inne stanowiska .fakt kasą dobrą ale życie jedno .zarabialem po 2500 .jak trafisz na ekipę donosiciel to lepiej się zwolnić. Bo o wszystkim donoszą nawet o tym ile razy byłeś w ubikacji .kierownictwo .żałosne nikt nie ogarnia niczego .prezes nie wie co się tam dzieje i ile dobrych pracowników zwolniono ..zastanowcie się dobrze bo praca w delegacji ma swoje plusy i minusy .popytajcie starych pracowników ż buku.oni wam powiedzą prawdę. Pozdrawiam siali...

artur1982

że jest oferta na ich stronie to wiem ale chodzi ile można u nich na miesiąc na tym stanowisku wyciągnąć

artur1982

witam interesuje mnie jak wygląda praca na stanowisku maszynista podbijarki jaka kasa ? z góry dziękuję pozdrawiam

Firma ZUE S.A. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Maszynista PS-00, prowadzący pojazdy specjalne, kierowca kat. C. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

obecnie firma przeżywa poważny kryzys i odbija sie to na pracownikach fizycznych. nikt sie z nimi nie liczy i wiecznie sie słyszy idz na l4 a to jest chora sytuacja

agent

witam pracowałem tam 5 lat na początku było ok.teraz to jest moloch który przezera piniądze ludzi z produkcji,i ciągle im mało,2tyś.w delegacji to śmiechu warte,polscy prywaciaże którzy łupio pracowników,niepolecam wrecz odradzam,tam niema pracy jest wyzysk firma nima zlecen i brak perspektyw.

Jan Twardowski.

Szukają, bo poprzedni pracownicy się pozwalniali niemal hurtowo. Firma nie ma pracy, przegrali kilka kontraktów i nic nie wygrywają, od pół roku robią jakieś ochłapy, resztki kontaktów które chwycili kiedyś. Cześć ludzi widząc że nie ma pracy sama się pozwalniała, trochę firma zwolniła, ci co zostali to siedzą na L4, albo na magazynie i sprzątają, liczą sprzęt i ściemniają. Sytuacja w firmie jest obecnie mało ciekawa.

agent

Chcemy pracy nie obietnic.

ala

Brawo!. ktos napisal wreszcie cos sensownego. to ze wyplata na czas i nawet "normalna umowa" "normalne świadczenia to nie wszystko- to jest zreszta obowiazkiem pracodawcy wynikajacym z kodeksu. Nie moza lamac natomiast podstawowych praw pracownika zawartych w kodeksie pracy. To ze pracy nie ma, nowych zleceń,kontraktów, to nie powód aby ludziom prawdy nie mówic i oceniac ich bez odbycia z nimi rozmowy i na tej podstawie pózniej zwalniac.

Manieczek

Ja powiem tak. Pracuje w tej firmie i sobie chwale. W końcu normalna umowa a co za tym idzie wszystkie świadczenia. Wszystko co Ci się należy dostajesz od odzieży roboczej po ręcznik czy mydło. Trzeba pamiętać że w tej firmie są różne działy i jak się trafi na inwestycje to na pewno są to wycieczki po całej Polsce. Ja mogę tylko wypowiedzieć się za siebie, że nie jest to firma w której bedziesz tyrany po 16 godzin na dobę a przy wypłacie usłysz że nie dostali przelewu. Tu jest tak jak powinno być jest 10 jest wypłata. A co do zarobków ja na ta chwile biorę 2500zł.

lukikuki

umowa tylko na okres przetargu

lukikuki

Pracuję juz trochę w tej firmie i powiem że jezeli chodzi o wypłaty to fkt sa na czas, jezeli chodzi podwyzke to marna szansa, napewno jej nie dostaniesz jedynie jako dodatek bo na stale do pensji nie ma szans, a poza tym praca praktycznie rozni sie od tego co jest napisane w umowie. Jestem elektrykiem i nie robie wiecej niz tylko malowanie i zdzieranie ulotek ze slupów. Dla młodego po szkole na 3 miesiące tak,ale potem nie, zadnych szkolen ktore byly lub sa dostepne pomimo iz bylo to pise w ofercie pracy,brak mozliwosci wybicia sie wyzej pomimo skonczenia studiów, zarobki 2tys 2,2 max.

sasek

zgadzam się

pr01

Kwestia umowy na okres probny a potem na czas okreslony lub nieokreslony nie załatwia jeszcze wszystkiego. Atmosfera i tzw" polityka " ktora jest obecnie w firmie potrafi dobić, nawet najlepszego pracownika. Zatrudnia sie osoby z kontaktów i tzw. układów, które dodatkowo nie mają nie tyko doświadczenia, odpowiedniego wykształcenia , ale nawet pojęcia o stanowisku jakie obejmują. Te osoby mają mieć wpływ za zarządzanie politykę personalną firmy. ( ostatni przykład) Załosne. Wartosciowy pracownikom dziekuje dziękuje się za współpracę jesli maja woje zdanie, lub sami sie zwalniają............ nie liczy się co wiesz, potrafisz tylko jaki i z kim masz uklad. Dyrektorzy??...pionki, w rekach Prezesa i Pani Asystentki, bez własnego zdania, bojący się zapytać o cokolwiek, niestety niekompetentni ( poczawszy od najważniejszego działu w firmie w którym sie wszystko zaczyna i kończy ...) ale potrafiący pozbywać się konkurencji. Lepsi sa od nich specjaliści w działach czy pracownicy fizyczni, bo oni sie znają na swojej pracy/robocie. Pieniadze?- wyplata podstawowa- musza zaplacic, ale umówione premie?- ........ mogą powiedziec ze trudny rok byl i kasy nie ma, albo nie powiedza nic, bo przecież pracownik jest "wlasnośćią " firmy i nie trzeba go tak naprawde szanować i mówić mu prawdy. Mozna udawac Greka w polskiej firmie.

kicia ze słomnik

Do tego kompletu brakuje Ci jęzora Z wielką szczęką przenieś się do Nilu. Tu miejsca nie ma dla rekinów Do lasu uciekaj z podkulonym ogonem Kot futerko swe najeżył: Cóż, nie jedno widział, przeżył „amstaw” wielkie oczy ma i przed kicią ucieka P.S. Pisze się amstaff

amstaw z warszawy

Mam szczene i oczy jak rekin

zue

Ci co chwałą to niech wejdą im do (usunięte przez administratora)

Pracownik ale nie w ZUE

Rosiczka mam pytanie - czy" kobieta z lasu" to wysoka brunetka jeżdżąca szwedzkim samochodem?

GUCIO

Narzekacie ,a wcale nie jest tak żle, przynajmniej wypłaty są na czas ,jak nie pasuje to idzcie do prywaciarza on wam kase napewno da...............

mongoł i szympans

nam jest tu dobrze ,my sie kochamy

Zostaw merytoryczną opinię o ZUE S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w ZUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZUE S.A.?

ZUE S.A.