Salveo S.C.

Poznań

Opinie o Salveo S.C.

żenada 2014-05-09 15:08:27
Powiem tak. Firma opisuje się jako profesjonalista w marketingu farmaceutycznym, ale jeśli reprezentuje sobą taki poziom jak na rozmowie rekrutacyjnej to życzę powodzenia. "Pan" z którym rozmawiałam był na tyle bezczelny,że zadawał pytania które nigdy nie powinny paść (min. o dzieci, czy mam, noo ale przecież może Pani mieć... :/..."wiem, nie powinienem zadawać tego pytania, ale już zadałem", "to jest Pani do wzięcia od zaraz" - tak zostało sformułowane pytanie dotyczące możliwości rozpoczęcia współpracy). (usunięte przez administratora)
aplikujący 2014-05-12 17:28:13
ojej, to oni nadal rekrutują???
ciekawe czy to jeszcze ten sam Pan co w lato ubiegłego roku
żenua 2015-02-14 16:23:45
widzę, że nadal szukają przedstawicieli... nie dziwie się że nikt nie chce pracować z tym panem... dno! chodząc po konferencjach i chwalac się że jest dyrektorem i jezdzi audi pokazuje swoj poziom!!! slyszalam, że jest kierownikiem rodem z biedronki
kicuś 2015-04-30 16:05:33
Hej,
Oceniam firmę jako całkiem ok z normalną atmosferą pracy. Na pewno duuuża odskocznia od popierdzielonych korporacji. Normalnie można pracować, jak zadania to z wyprzedzeniem, żadnych chorych tabel, estymacji, itp. Kierownicy normalni, pomagają i wspierają. Na pewno polecam tym którzy mają dość prania mózgów.
Abc 2015-05-07 02:57:29
A Ty w tej firmie pracujesz kicuś?:)
Zorro 2015-11-19 15:06:33
Idę jutro na rozmowę - czy ktoś coś może mi powiedzieć na temat tej Firmy?
4rt5y 2016-05-16 21:20:44
@marcin mysle ze standardowo pewnie zapytaja cie o twoje wyksztalcenie czy dosiwadczenie o to czy wiazesz plany z firma itp
Zostaw swoją opinię o Salveo S.C. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salveo S.C.