Opinie o Tewex Sp. z o.o. Pracownia Poligraficzna w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tewex Sp. z o.o. Pracownia Poligraficzna. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tewex Sp. z o.o. Pracownia Poligraficzna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tewex Sp. z o.o. Pracownia Poligraficzna w Warszawa

Taaaaaaaaa

Z tego co się orientuję to komornik niedługo zapuka (albo już to zrobił bądź jest w trakcie) do niektórych banków i zablokuje konta........... więc bym uważał, i nie tylko firma jest na celowniku :/

Juras

Czyżby adresik znowu zmieniony na Kołbiel (po Otwocku, Celestynowie)? Znowu szukają w ogłoszeniach grafików - widać trzeba nowych frajerów do firmy zanim się połapią o co chodzi i dadzą sobie wmawiać ze pensja będzie w przyszłym miesiącu, bo teraz to firma ma ho, ho wydatki :-)

11-latka

Dzięki tej firmie zdobyłam cenne doświadczenie za które dziękuję, niestety stopniowo umierała pozytywna motywacja. W związku z wydarzeniem z 30.08 zostałam zwolniona po latach pracy, za co jestem wdzięczna bo wykonano za mnie ruch i otworzono furtkę na lepsze jutro. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i nie bójmy się być prawdziwi tacy jak jesteśmy, ktoś to kiedyś doceni...[usunięte przez moderatora]

Szalony Kurp

Ludzie którzy już tam już nie pracują mają dużo lepiej. Przynajmniej nie słyszą łganania do telefonu. Ostrołęka Pozdrawia.

Firma Tewex Sp. z o.o. Pracownia Poligraficzna poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Artur

wiadomo kto się bawi ... a pracownicy przychodzą dla samej przyjemności pracowania w tej wspaniałej firmie. Bo nie dla kasy przecież nikomu w Teweksie nie są potrzebne pieniądze.

Taaaaaaaaa

Aż dziwię się że ludzie jeszcze tam pracują. Zastanawiam kto bawi się tam lepiej czyimś kosztem...... czy szef pracownikami czy pracownicy szefem??

Hilary

10 września, pracownicy Tewexu czekają na wypłaty. Ciekawe na co wydał je tym razem Prezes.

Fircyk Ludogłos

Gdyby ta litania nie była tak okropnie długa, wszyscy pracownicy chętnie sporządziliby listę skarg i zażaleń. Ale komu by się chciało to czytać. Zgadzam się z Papą [usunięte przez moderatora], że pieniądze niszczą tego Prezesinkę, bo im więcej ma się pieniędzy tym bardziej spada współczynnik empatii i godności. Kto szanuje człowieka, który innych ma za nic?!!! Tak więc, szefie tego wspaniałego kramu, zacznij szanować swoich pracowników, albo przestań wymagać, by oni liczyli się z Tobą. Bo Twoje podejście jest żałosne...

30.08.2012 3/4 pracowników nie przyszła do pracy ( brak wynagrodzeń od dwóch miesięcy) a Tobie się tam podoba ?! Musisz być idiotą !!! niezależnie kim jesteś

Artur

Mi się w Teweksie podoba.

mariusz

uważam że nie jest gorzej niż w innych firmach, jak komuś się nie chce pracować, to wszędzie będzie mu źle, jest trochę minusów, ale więcej jest plusów.

ost

Adresik nieaktualny?.Nic dziwnego.Adresy ciągle się zmieniają bo tewex nie płaci za wynajem pomieszczeń.

LOL

Heja. Ale trzeba adresik zmienić... bo nieaktualny jest

Zostaw merytoryczną opinię o Tewex Sp. z o.o. Pracownia Poligraficzna - Warszawa

Tewex Sp. z o.o. Pracownia Poligraficzna