MERAWEX Sp. z o.o.

Opinie o MERAWEX Sp. z o.o.

Użytkowniczka

Brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika, tylko robić robić robić.. Powoli robi się tam (usunięte przez administratora)

Tymon

Ja słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Lena
@Tymon

Chyba od Zarządu

User

Szkoda nerwow na ta firme, nie szanuja pracownikow

Czarek

Czy firma ma jakieś oferty pracy?

MERAWEX Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. księgowo-kadrowych. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Edyta

@Victoria, swoją opinię poświęciłaś głównie atmosferze w Merawex i osobom zatrudnionym w tym miejscu. Rozumiem, że to przyczyniło się do tego, że nie współpracujesz już z tą firmą. Czy mogłabyś jednak dodać do swojego wpisu informacje na temat Twoich warunków zatrudnienia w tej firmie?

Edyta

@były, za jakie obowiązki byłeś odpowiedzialny i jak długo trwała Twoja współpraca z Merawex Sp. z o.o.? Rozumiem, że w miejscu pracy nie odpowiadała Ci atmosfera. Jak natomiast wyglądały w Twoim przypadku warunki zatrudnienia? Zainteresuje to te osoby, które rozważają rozpoczęcie pracy w tej firmie.

były

brak szacunku do pracownika, żyją przekonaniem jak nie ten to inny

Edyta

@gość, podzieliłeś się informacją o stawce godzinowej. Użytkownicy forum chętnie dowiedzą się więcej na temat pozostałych warunków zatrudnienia oferowanych przez Merawex Sp. z o.o. Mógłbyś uzupełnić swój wpis o ich opisanie? Jaka atmosfera panuje na co dzień w miejscu pracy?

@Edyta

Co więcej oferuje Merawex hmmm ? w ramach funduszu socjalnego - paczkę herbaty co miesiąc, bony na święta Bożego Narodzenia z roku na rok niższe - i dodatkowo gorsze premie w grudniu bo przecież bony były! Atmosfera zależy gdzie - produkcja elektroniki - najlepiej się nie odzywać i tylko gonić ze sztukami, zarząd chodzi i sprawdza wszystkich czy aby się nie obijają. A jak się ktoś z kimś skumplował to już wg. tragedia i próbuje się to popsuć.

Edyta

@gość czy Twój wpis oznacza, że Twoim zdaniem warunki zatrudnienia w Merawex Sp. z o.o. nie są satysfakcjonujące? Czy chodzi o inny aspekt współpracy? Zachęcam Cię do rozwinięcia swojej opinii o tej firmie, będzie ważna dla użytkowników, którzy szukają aktualnych informacji o tym pracodawcy.

Warunki nie są satysfakcjonujące - 8 zł na godzinę - szału nie ma ;(

Edyta

@synek, forum służy do przekazywania sobie ważnych informacji dotyczących pracy w Merawex, jeżeli masz coś konkretnego do powiedzenia w kwestii umowy, zatrudnienia czy rekrutacji ,to wypowiedz się na ten temat. Może prowadzona jest rekrutacja? Wiesz coś na ten temat?

@Edyta

Szukają bo mało kto chce przyjść

synek

Do palaczy: jak Ci praca w paleniu szkodzi, to porzuć pracę - o co chodzi ? Do pracy chodzi się zarabiać pieniądze a nie palić i pierdoły pociskać. Dorośnijcie Panowie i Panie.

pakin

erty, kolego raczej nie masz na co liczyć bo oni nie poszukują pracowników. Warto chyba papierki złożyć i siędowiedzieć czy będą kogoś potrzebowali

jed.k

na montażu czasami strach oddychać...

Nie_jest_zle

Socjal na bardzo dobrym poziomie. Wypłaty i składki zawsze w terminie (znowu plus):). Kolesiostwo jest zawsze i wszędzie w każdej firmie! Chociaż patrząc na to z boku, faktycznie atmosfera jest "gęsta". WSZĘDZIE LEPIEJ GDZIE NAS NIE MA! :P:P;):D Pozdrawiam czytających. :)

były

tu powinno pisać nie pracownika pracodawca taki mały błąd :)

również były

też były - 2012-11-07 19:12:37 słowa "ambicja i praca" należy czytać: donosicielstwo.z tym się zgadzam - szczera prawda

rówież były

Zgadzam się w 100%

też pracownik

pracownik - 2012-12-07 13:00:10 Merawex zenada dno same przekrety zero profesjonalizmu nie polecam pracy tam sam [usunięte przez admina]pracownikow!!!To dlaczego tam pracujesz,skoro jest tam tak źle?!

Merawex zenada dno same przekrety zero profesjonalizmu nie polecam pracy tam sam [usunięte przez admina] pracownikow!!!

też były

słowa "ambicja i praca" należy czytać: donosicielstwo.

Zostaw merytoryczną opinię o MERAWEX Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w MERAWEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MERAWEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MERAWEX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MERAWEX Sp. z o.o.