MERAWEX Sp. z o.o.

Opinie o MERAWEX Sp. z o.o.

Antek Nowy wpis

Dla wszystkich, w żyłach których płynie prąd, i dla których obcowanie z elektroniką to czysta przyjemność, jest tu ponoć robota. Taki tekst znalazłem w zakładce kariera. Patrzę więc w lustro, a tam z oczu gromy lecą, czupryna zaś sypie iskrami przy najmniejszym ruchu. Myślę sobie, może to i dla mnie, może coś w tym jest? Tym bardziej, że firma kusi, a to zgranym zespołem, a to możliwością rozwinięcia skrzydeł pod okiem specjalistów. Skoro tak by się tu sprawy miały, to jak w praktyce byłbym szkolony? Miałbym jakiegoś przypisanego opiekuna na sam początek?

Nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Aktualnie jaki procent załogi to ludzie ponizej 30 roku zycia ???

VY Nowy wpis

Planuje obserwować rekrutację na stanowisko Samodzielny referent ds. kadrowo-księgowych. Ostatnio firma rekrutowała rok temu na to stanowisko. Jak się coś zwolni to może się uda. Napisał ktoś o wynagrodzeniach, że jest tendencja spadkowa. Zastanawiam się w takim razie jak obecnie przedstawia się wynagrodzenie dla tego stanowiska? Zarobki netto około 5 tyś będą realnymi oczekiwania ze strony pracownika? Pierwsza umowa o pracę na jaki czas?

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy pracodawcy wolno obserwować pracowników na kamerach? Chyba nie.

MERAWEX Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. księgowo-kadrowych. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
GK

Jeśli chodzi o płace to tendencja spadkowa. Wkrótce będzie mniej niż najniższa krajowa. A wymagania rosną.

VE
@GK

W jakim sensie wymagania rosną? Ilościowo wymaga się więcej, czy to nie o to chodzi?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy w MERAWEX Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

VY

Jest tu ktoś kto brał udział w tym ich programie dla absolwentów? Jak ot wygląda? Na ich stronie jest taki plakat i bardzo mnie to zaciekawiło. Podali mail do kontaktu, ale nie wiadomo nawet czy taki staż, czy praktyka jest płatna. Jest tu kasa jakaś? I czy ten program jest na jakiejś umowie? Jak tak to na jakiej?

Pan Yapa

Co do integracji to raz na 5 lat jest impreza rocznicowa i jest spoko. Cała reszta jak się pracownicy zorganizuja to się integrują

jescze pracownik

Trzeba się będzie zwolnić. Za niskie zarobki przy takiej inflacji.

Paulina

Znaczy nie wszyscy są rozczarowani zarobkami? Skoro się przyjmują, przecież chyba informują na rozmowie o wysokości wynagrodzenia? Powiedz, jak to wygląda. No i oczywiście, czy płacą tyle na ile się umówią?

Paulina

To chociaż powiedz, czy jest bliżej minimalnej czy średniej. Fajnie byłoby, jakby wszystko było bardziej transparentne na rynku pracy. Od razu by człowiek wiedział, czy mu pasuje czy nie. A premie są?

Czy MERAWEX Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak

Tak

Krystyna
@Tak

A w jakich godzinach się tu pracuje, są jakieś zmiany? No i czy jest problem z nagłym wzięciem wolnego w razie potrzeby czy podchodzą do tego elastycznie?

Czy pracownicy MERAWEX Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Mira

Nie

Maja
@Mira

A czemu w sumie? No bo to jednak zbliża pracowników do siebie? Rozmawialiście o tym z szefostwem, że może warto to wprowadzić ?

Ola
@Maja

Bo jeden na drugiego krzywo patrzy

Zuzanna
@Ola

W sensie pracownicy w firmie się nie lubią wzajemnie? Czemu?

Zuzanna
@Ola

i znowu pojawia się pytanie czemu? :( Coś z atmosferą pewnie? Jakieś zgrzyty? Bo jak tak to czy nie warto tego wyeliminować?

Megi
@Zuzanna

Atmosfera bywa czasem grobowa, sama praca jest spoko, gdyż nie jest ciężka. Niestety są tam ludzie którzy lubią ubliżać innym.

Karol
@Megi

Naprawdę? Takie odzywki mogą prowadzić do sporych konfliktów. Kierownik wie że zdarzają się takie sytuacje?

Czy pracodawca MERAWEX Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kata

Nie, raczej zniechęca

Lolka

Nie, motywuje wogóle

Lusia

Praca za głodową stawkę, nie polecam

Czy często w firmie MERAWEX Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Red

Nie,wszystko działa jak szwajcarski zegarek

Red

Nie,wszystko działa jak szwajcarski zegarek

Mobbing

Kierownik produkcji jest określany w firmie jako drugi człowiek po Chucku Norrisie na ŚWIECIE który przeczytał cały internet. To mówi samo za siebie. (usunięte przez administratora) Powinni go już dawno wymienić na kogoś bliższego ludziom. Używa mobbingu (który ciężko udowodnić bo ludzie się boją) i wydaje mu się, że jest najmądrzejszy ze wszystkich (wielki błąd). Bardzo mało wie i nie potrafi się do tego przyznać. Za to potrafi podnieść głos! Dlaczego go nie zwolnią???? Atmosfera na pewno byłaby lepsza. Dopóki tam jest nie polecam nikomu. Jeszcze pracownik.

Iga

Potwierdzam dobrą pracę w dobrej atmosferze bo jeśli firma ma dobre opinie to nie może być inaczej.

Jak jest z pakietem medycznym w MERAWEX Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Odpowiedź

Jest ubezpieczenie w axa I tam masz różne pakiety I dla całej rodziny łącznie z konkubentami

Andrii Pikh

Super się pracuje. Atmosfera odpowiada. Warunki pracy jak dla mnie dobre. Nie mogę mówić za wszystkich. Pozdrawiam Merawex!!!

W końcu coś ruszyło w dobrą stronę.Zarząd się postarał...nareszcie

Gosc
@Gość

Rozwin

@Gosc

O produkcję chodzi .Wszyscy wiedzą jak było a teraz ,,władza,,nie ma takiej mocy jak kiedyś.

Szkoda, że opinie które pokazują prawdę o firmie są usuwane

Zostaw merytoryczną opinię o MERAWEX Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w MERAWEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MERAWEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MERAWEX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MERAWEX Sp. z o.o.