99rent Sp. z o.o.

Opinie o 99rent Sp. z o.o.

Beewson

Polecam. Pełny profesjonalizm, miła atmosfera oraz przyjaźni i pomocni ludzie, co zazwyczaj nie idzie ze sobą w parze.

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w 99rent Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Wszystko zależy od stanowiska. Jeśli na Agenta Wynajmu to wiadomo że prawo jazdy. Jeśli do biura to na pewno Word i Excel.

Duke Nukem

Robię w dziewiątkach już drugi rok. Sporo się zmieniło przez ten czas. Generalnie jest spoko. Fakt czasem czepiają się o niedoróbki przy wydaniach czy niedokładne zdjęcia ale da się wprawić aby nie było problemów. Kiero ostatnio użyczył mi auta za darmo jak potrzebowałem załatwić to i owo. Musiałem tylko zatankować pojazd ze swoich pieniędzy. Ostatnio wprowadzili fajny konkurs sprzedażowy główną nagrodą jest wycieczka zagraniczna. Sporo sprzedaje więc może się uda :)

Pracuje od dwóch lat w biurze. Jestem jak do tej pory zadowolony. Dobra atmosfera w pracy. Satysfakcjonujące wynagrodzenie. Elastyczne godziny pracy

Student
@Piotr

Potwierdzam. Godziny pracy bardzo elastyczne. Można sobie ogarnąć studia przy okazji. Dla mnie naprawdę dobra robota.

Rozmowę przeprowadzała bardzo miła Pani. Na początku opowiedziała mi o firmie a potem szczegółowo wypytałam o poprzednie miejsca zatrudnienia. Dokładnie opisała zakres obowiązków. I na końcu spytała czy uważam, że ten zakres mi odpowiada. Bardzo konkretnie czyli tak jak powinno być.

Excel, Outlook

Cash

Pracuję w 99 już kilkanaście miesięcy. Zdecydowanie atmosfera daję pozytywnego kopa, żeby tu pracować dalej. Finansowo jest raz lepiej raz gorzej, jednak poziom minimum jest ok. Jeśli ma się dryg do handlu to w prosty sposób można sobie dorobić na prowizjach od wynajmów. Kierownik życiowy gość, ale potrafi czepiać się o błędy dość skrupulatnie. Jednak jak nie przeginasz pały to najczęściej kończy się na omówieniu błędu i jego poprawie bez żadnych kar. Jak szukasz miejsca, żeby się obijać 8h i iść do domu to raczej szukaj dalej. Jeżeli nie Kierownik to zespół się Ciebie pozbędzie XD Pozdro Północ gurom XD

Stary

W 99 najbardziej cenie atmosferkę. Tam się dogadasz z każdym. A jak ludziska spoko to wiadomo jakoś się bardziej chce pracować. No i jak robisz błędy to wkoło maglują z Tobą to samo. Da się ogarnąć.

Młoda

Pracowałam w biurze 2 lata i bardzo mi sie podobało. Wynagrodzenie adekwatne do odpowiedzialności. Miła atmosfera pracy. Pieniądze na czas i zgodnie z umowa. Polecam!

Urszula
@Młoda

Napiszesz coś więcej o tej całej odpowiedzialności? jest dużo pracy czy nie bardzo? masz z kim ewentualnie podzielić się swoimi obowiązkami jak coś nie idzie?

Młoda
@Urszula

Jak było dużo pracy to koleżanki pomagały. Ale to się bardzo rzadko zdarzało bo praca była dobrze rozdzielona. Dzięki bardzo dobrym szkoleniom wpadki prawie się nie zdarzają. Trzeba być dokładnym. Jak coś się źle zrobiło trzeba było poprawić. Nie było z tego tytułu żadnych nieprzyjemności. Po prostu trzebabylo ogarnąć temat i tyle.

M

No tak GoWork nie wkleja emotikonek. Firma jest na prawdę spoko. W biurze panuje miła atmosfera. Współpracownicy bardzo pomocni. Kasa zawsze na czas.

Piotrek

Witam pracowałem w tej firmie na kontrakcie, bardzo polecam rzetelni i konkretni ludzie.

Mordka

Śmigam w dziewiątkach jako Agent już pełny rok. Niedawno dostaliśmy aneksy z nowymi warunkami. Firma dba o rozwój mam opcje na wyższe stanowisko po spełnieniu jasnych wymagań kierownika. Jest lepiej niż w konkurencji bo nie ma logistyki z centrali tylko lokalna. W poprzedniej firmie często byłem zostawiony samemu sobie bez powrotu. Tutaj tak nie ma, jest dolot z kolegą czy wcześniej zaplanowana komnikacją. Oprócz tego wypłata jest nie od samych zleceń a od godzin i dostępności. Za siedzenie w Ikei i czekanie na zlecenie w poprzedniej wypożyczalni nikt mi nie płacił.. Tutaj jest lepiej, roboty i zleceń sporo więc premie przyzwoite.

Marcel
@Mordka

Potwierdzam. Spoko jest.

Wąski

Robota jak robota. Trze zrobić i już. Wiadomo, że jak się nie jest dyrektorem to trzeba się nabiegać. A że Ci z biura mają lepiej bo im na łeb nie kapie to wiadomo nie od dziś. Hajs uczciwy. Kiero też. Nie ma się do czego przy... przyczepić. Polecam

Lopez

Potwierdzam opinie Koleżanek i Kolegów, jest spox, jak się chcę to można dość dobrze zarobić jak na pierwszą pracę. W firmie jest możliwość migracji, zmieniałem uczelnie i wyprowadziłem się z Katowic do Lublina. Nie było żadnych problemów a pracę miałem od razu w nowym mieście. Da się dogadać jest luźno.

WR

Polecam! Byłem na praktykach w biurze - w poprzednie wakacje. Sporo się nauczyłem. Dla mnie najważniejsze było to że wszystko mi tłumaczyli. Nawet kilka razy dopóki się nie nauczyłem. No a potem już z górki. W biurze panuje miła atmosfera. Każdy robi swoje i nie czepia się bez potrzeby innych. Dla mnie to była pierwsza praca w biurze i uważam ze było naprawdę spoko.

Karolek

Dostałem awans na Agenta po dwóch miesiącach, dodatkowo załapałem się jeszcze na nowe warunki. Cyk - 500 PLN do podstawy. Ja jestem mega zadowolony Kolega poniżej chyba faktycznie mierny skoro tak długo robi jako młodszy :)

Urszula
@Karolek

Czyli ta "mierność" według ciebie z czego tak konkretnie wynika? Jakie predyspozycje trzeba mieć, żeby odnaleźć się w firmie podobnie jak Ty? Porada jakaś?

DM
@Urszula

Trzeba przede wszystkim trzymać się jasno ustalonych procedur. Nie spóźniać się do klienta, być punktualnym w pracy, robić foty auta jak jest brudne albo jak jest nowa szkoda, przykładać się przy oględzinach auta, nie przeginać podczas jazdy i jak obiecujesz ze coś zrobisz to po prostu to robisz… Jest trochę tego wiec nie dziwne ze niektórzy nie ogarniają…

Żal

Podwyżka o jeden banknot z wizerunkiem Zygmunta I Starego to hicior (inaczej zamazali by kwotę) podnieśli stawkę za ruch w godzinach pracy o jednego srebrnego orzełka większy hicior pozostałe ruchy dodatkowe bez zmian. Awans na stanowisko? Stawiane warunki do poprawy a kiedy już je spełniasz znajdują następne. Młodszym Agentem to z 2 lata trzeba być.

Minimalny krajowy
@Żal

Podwyżka o banknot Zygmunta I Starego Xd. Nie wiem w jakim świecie żyjesz, ale jak rośnie minimalna to pensje nie rosną maksymalnie tylko minimalnie. I tak się działo w każdej firmie jakiej pracowałem. Nie oceniam, bo nie wiem jakiego rodzaju agentem jesteś lub byłeś skoro cały czas blisko minimalnej zarabiałeś i nie byłeś w stanie spełnić warunków na awans xd. Ja, czy moi koledzy z oddziału oraz sąsiadujących oddziałów zarabialiśmy stale dużo powyżej minimalnej i to nawet tej, która nadejdzie w lipcu. Wystarczy tylko się przyłożyć do pracy. A to że dadzą nam do podstawy Zygmunta I starego to tylko na plus. Bo w tej pracy jest kilka możliwości żeby zarobić więcej. Ps. Czekam jeszcze na moja nowa umowę i na mojego Zygmunta

Nie wiem
@Żal

Nie wiem jak pracujesz, ale chyba nie najlepiej, skoro 2 lata musiałbyś być młodszym agentem. Jak to mówią, mało z siebie dajesz to mało dostajesz. A w tej firmie akurat można zarobić i to całkiem fajnie, tylko trzeba chcieć i się postarać. Może jakbyś się bardziej starał jak ja to byś awansował po 3 miesiącach XD

DM
@Żal

Stary, przykro mi ze masz takie odczucia. Ja dostałem i awans i podwyżkę. Tylko ja się staram. Może zamiast marudzić weźmiesz się do pracy. To nie jest robota dla leserów. To wiadomo nie od dziś. Robisz masz hajs, a jak nie robisz to masz żal… Pozdro

Rio

Robota spoko. Najważniejsze że jest tablet i wiadomo co robić. Kasiora się zgadza. Praca na pewno nie dla obiboków, bo tu trzeba się nabiegać ale oczywiście luźne dni też się zdarzają. Polecam

PSzak

Pracuję tutaj już jakis czas. Z przełożonym da się dogadać, z innymi pracownikami rownież. Aż się chce robic więcej niz wynika z obowiązków, bo czlowiek jest doceniany. Polecam.

PW

Pracuję w tej firmie ponad trzy lata. Jestem zadowolony i nie zamierzam zmieniać pracodawcy. Z innymi pracownikami jak i bezpośrednim przełożonym dogaduję się bez problemu. Przyjazna atmosfera , spoko ludzie i pieniądze zawsze na czas. Naprawdę polecam.

Bizon

Miła atmosfera w pracy. Pieniądze dobre. Zawsze na czas i zawsze zgodnie z umową. Grafik do ustalenia. Kierownictwo nie robi problemów. Bardzo polecam

P

Pracuję tutaj już kilka lat. Owszem, okres pandemii nie był łatwy, ale firma nie redukowała zatrudnienia a to się ceni. Na corocznym, wyjazdowym spotkaniu integracyjno/wigilijnym, na którym są pracownicy z większości oddziałów w Polsce, miałem okazję poznać i rozmawiać z koleżankami i kolegami, którzy pracują w firmie znacznie dłużej ode mnie. Gdyby było tak źle, jak pisali niektórzy wcześniej, chyba nikt nie pracowałby tak długo. Ja też nie mam zamiaru rozstawać się z firmą. 99rent, oby tak dalej 

Zostaw merytoryczną opinię o 99rent Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w 99rent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 99rent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 99rent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 57 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 99rent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 99rent Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

99rent Sp. z o.o.