99rent Sp. z o.o.

Opinie o 99rent Sp. z o.o.

Gordon Freeman

Miałem tylko pracować przez wakacje, ale mija już drugi rok w 99. Atmosfera bardzo spoko, o dziwo można chodzić w krótkich gaciach jeśli są w jednym kolorze i za kolano. Do tego t-shirt firmowy z dobrego materiału który nie kurczy się po jednym praniu. Chłopaki z konkurencji z lotniska mi zazdroszczą. W tym roku mam zaplanowany urlop wakacyjny i mimo zlecenia mogę go odbyć bez problemów. Trzeba było wcześniej się zgłosić i dogadać z Kierownikiem i Koordynatorem. Wiadomo jest czasem dużo pracy ale gdzie w tej branży nie ma.

Ewaaaaaaa

Prace w tej firmie oceniam bardzo pozytywnie. Super atmosfera w zespole. Pracy jest dużo, ale wynagrodzenie jest dobre. Zawsze można dostać wsparcie od przełożonych albo od bardziej doświadczonych kolegów. Dogodna lokalizacja biura. Polecam współpracę!

Bienio
@Ewaaaaaaa

Potwierdzam!

Pysiaczek

Bardzo lubię tu pracować. Jest miła atmosfera a jak się człowiek stara to jest doceniany. Pracuje tu prawie dwa lata. Polecam.

@Pysiaczek

widzę, że kolejna osoba wskazuje na dwuletni staż pracy . A ile średni wynosi? jak długo ludzie tu pracują co z rozwojem? kiedy można napotkać szklany sufit wobec niego? jakieś perspektywy na awans?

DA
@Urszula

Ludzie pracują tu bardzo różnie. Ja pracuje 4 lata i bez problemu awansowałam. Są osoby które pracują od początku istnienia firmy czyli od 2008 roku. Ten kto chce może się rozwijać. Firma jest już na tyle duża, że daje możliwości rozwoju. To na pewno nie miejsce dla ludzi którzy chcą przesiedzieć 8 godzin nic nie robiąc. Tu na wszystko musisz zapracować. Jak się wykazujesz na pewno dostaniesz awans.

M
@Urszula

Ja pracuje w 99rent ponad rok i właśnie niedawno dostałam awans. Moim zdaniem jest to praca dla ludzi którym się chce pracować. Osobiście znam kilka osob, które pracują tu ponad 10 lat.

Rafaello
@Urszula

Ja już tu 4 lata siedzę i jest okej. Zdecydowanie potwierdzam, że jest to firma w której przychodzisz i pracujesz. Na pewno nie da się tu obijać bo pozostali nie dadzą Ci żyć. Jeśli uczciwie pracujesz to jest bardzo fajnie i miło. Można pogadać i pożartować. No a jak ma się łeb na karku to awans też się ogarnie.

@Rafaello

Dzięki za odpowiedzi. Jakieś jeszcze predyspozycje musze wykazywać prócz podkreślonej pracowitości? Co z tym stażem po 10 lat, są przy tym jakieś cykliczne podwyżki? I jakieś dodatkowe przywileje z tego wynikają? Np., w formie dodatków?

Bizon
@Urszula

Przy każdym awansie są podwyżki. Ponadto co pewien czas też się zdarzają. Dodatki są bardziej od wyników. Pakiet medyczny i sportowy jest dla wszystkich. Są też szkolenia wewnętrzne. Dla osób których praca tego wymaga są też szkolenia zewnętrzne. Oczywiście są tez integracje. Pod tym względem jest okej.

Pączek
@Pysiaczek

Bardzo miła atmosfera. Polecam!

Kamil

Pracuje tutaj już 3 lata. To najlepszy dowód na to że jest spoko robota.

Rozmowę przeprowadzała bardzo miła Pani. Na początku opowiedziała mi o firmie a potem szczegółowo wypytałam o poprzednie miejsca zatrudnienia. Dokładnie opisała zakres obowiązków. I na końcu spytała czy uważam, że ten zakres mi odpowiada. Bardzo konkretnie czyli tak jak powinno być.

Excel, Outlook

Bionicle

Robota naprawdę spoko Kasiora na czas Elastyczny grafik Polecam

Widzieliście, że 99rent Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Ja w 99 robie już 6 lat. Przerobiłem już kilka stanowisk. Jestem zadowolony. Kasa zawsze na czas - pozdrowienia dla Pań z HR

Warszawiak

Praca naprawdę spoko. Polecam.

Urszula

Ktoś pytał na forum o umowę dla młodszego speca do obsługi klienta. Ja jak widziałam ogłoszenie z tamtego roku to było napisane, że umowa o pracę. Czy ktoś to potwierdzi? Ile osób jest teraz potrzebnych na tym stanowisku? Były to nabory dla pięciu kandydatów. I co o aktualnych zarobkach można napisać jeśli w ubiegłym roku max widełki wynosiły do 5,5 tys?

M.K

Polecam

Wszystko OK

KAROL87

Dobre warunki, przyjazna atmosfera

SA-WOL

To jest już moja druga wypożyczalnia i muszę przyznać że tu pracuje się lepiej. Polecam!

młodyburger

To trzecia firma z branży car rental, w której pracuję i z perspektywy pracownika bije poprzednie na głowę. Miła atmosfera, rozbudowane struktury, możliwości awansu i w porządku kasa. Przełożeni doceniają kreatywność i zaangażowanie, co jest bardzo dużym plusem.

masterboy

Pracuje już trochę w tej firmie. Jak narazie wszystko super począwszy od przełożonej, która mocno wspiera swój Team. Wszystkie ustalenia zgodne z umową o pieniądze zawsze na czas. Zespół, w którym pracuje jest niesamowity, wszyscy są uprzejmi i pomocni. Pracodawca na duży plus. Jeżeli myślisz o pracy w rencie to spokojnie możesz tutaj aplikować.

sprawiedliwy
@masterboy

Słuchaj jaką umowę proponują na początku pracy? na stanowisku młodszy specjlaista ds. obslugi klienta?

Praca jest OK. Pieniądze zawsze na czas. Jasny sposób rozliczenia. Elastyczny grafik. Polecam

K

Pracodawca bardzo uczciwy, przełożony szanuje swoich managerów i daje im dużo swobody w działaniu. Firma docenia ludzi ambitnych i zaangażowanych w prace swoich zespołów. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

M

Pracuje już ponad rok i mogę z czystym sumieniem polecić tego pracodawcę. Ludzie mili i bardzo życzliwi, pieniądze zawsze na czas.

R

Po kilku latach pracy w tej firmie z czystym sumieniem mogę polecić tego pracodawcę. Firma zapewnia podstawowe warunki wymagane od dobrego pracodawcy, w tym możliwość rozwoju. Atmosfera ok, przełożeni ok, nie ma na co narzekać.

Arkadio Morales

Pracuje już rok czasu, rewelacyjny team z Super Kierowniczką na czele. Dział Mechaniczny.

Zostaw merytoryczną opinię o 99rent Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w 99rent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 99rent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 99rent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 57 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 99rent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 99rent Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

99rent Sp. z o.o.