99rent Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o 99rent Sp. z o.o.

RP Nowy wpis

W tym biurze jest faktycznie jakoś lepiej niż na myjni? Moją uwagę zwróciły te komentarze z ostatniego czasu, gdzie ludzie pracę polecali. Ja to chciałbym się dowiedzieć czy na tej myjni można się czuć stabilnie podczas (usunięte przez administratora) niby jest wskazane zlecenie ale dla mnie wygodniej byłoby pracować na umowie o prace, jest w ogóle możliwa?

Zen Nowy wpis
@RP

W biurze praca jest bardzo spokojna. Robisz swoje prawie nie masz kontaktu z klientem o tyle. Na myjni podobnie. Dostajesz auto robisz swoje i masz w nosie. Agenci mają gorzej bo mają kontakt z klientami i często napięty grafik podstawień. Więc jeśli taki ma kilka podstawień i jeden klient się spóźni albo agent zaśpi do roboty to wtedy lawinowo wszystko się obsuwa i ludzie się irytują i dają to odczuć agentowi i pracownikom i infolinii Czasem zdarza się tak że agent ma podstawić auto od klienta do klienta a okazuje się że poprzedni klient oddaje auto brudne i robi się znowu obsuwa więc wtedy chłopaki na myjni muszą się spieszyć bo jest obsuwa. To tak mniej więcej wygląda.

pracownik Nowy wpis

Pracuję w firmie ponad rok i wszystkim szczerze polecam prace tutaj.

MG Nowy wpis

Pracuje tutaj pół roku i jestem zadowolona. Fajni ludzie a robota jak robota. Taka sama jak wszędzie.

Jest ok

Rozmowę przeprowadzała bardzo miła Pani. Na początku opowiedziała mi o firmie a potem szczegółowo wypytałam o poprzednie miejsca zatrudnienia. Dokładnie opisała zakres obowiązków. I na końcu spytała czy uważam, że ten zakres mi odpowiada. Bardzo konkretnie czyli tak jak powinno być.

Excel, Outlook

Goliat

Pracuje już 2 lata i jestem zadowolony z pracy. Pracuje w biurze z młodymi fajnymi ludzmi

Nowa

Praca w biurze jest super. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo polecam.

WX

Czemu jest tak w ofertach, że pracownik myjni ma wskazane ze zarabia od 4 400 do 5 500 zł a młodszy specjalista ds. jakości i administracji już nie? piszą, że szukają kogoś od zaraz a chce wiedzieć na jakie zarobki się pisze składając dokumenty. Znacie stawkę?

gm
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Hej, czy ktoś wie jak sytuacja wygląda w oddziale w Szczecinie? Dostałem oferte pracy. Ale jak wygląda to od kuchni właśnie w tym mieście, czy się opłaca czy lepiej nie marnować czasu?

GX

Jak teraz oceniacie sytuacje agentów? Tak jak kiedyś już wspomniano wszystko zależy od ilości zleceń. Na jakie w bieżącym czasie można liczyć? Teraz właśnie od ponad tygodnia już widnieje oferta, dlatego się nią interesuję. Macie jakieś podsumowanie finansowe z wyników może?

Kandydat88

Nie polecam tego pracowadawcy. Rekruterka nie jest słowna. Obiecała mi dać odpowiedź zwrotna odnośnie rozmowy o pracę i słowa nie dotrzymała. Sms ani maila nie otrzymałem , telefonu z ich strony też żadnego nie było. Czekałem cały dzień. Omijać szerokim łukiem. Brak szacunku dla człowieka i jego czasu.

Matt

Miałem to przemilczeć ale nie daje mi spokoju. Totalnie nie polecam. Stracicie czas młodzi ludzie rekrutując do 99rent w Warszawie. Pan Mateusz K. nie dość, że przeprowadza rozmowę ok. godzinę swoim monologiem gdzie nawet do korporacji tyle nie trwa to nie ma szacunku do ludzi. Zapewnia, że będzie feedback z jakąkolwiek decyzją gdy potem milczy zupełnie i nie odbiera tel. Słabe zachowanie. Ponadto zapewnia, że w większości pracownicy to studenci więc noe rozumiem dlaczego zostałem tak źle potraktowany będąc przed 30, posiadając prawo jazdy i doswiadczenie w branzy ubezp. Nie pozdrawiam.

Misia
@Matt

Tutaj jest sporo różnych rekruterów? Nie wiem co konkretnie się zdarzyło, ale czy możliwe, że jakoś „źle” trafiles, skoro inny pisali raczej pozytywne opinie? Mnie współpraca zastanawia ale to dopiero od kolejnego semestru jeśli już. Zastanawiam się przy tym czy ten Twój temat do tego czasu zostanie wyjaśniony? Będziesz jeszcze starał się o kontakt?

Jak wygląda ścieżka kariery w 99rent Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

CATE

Praca biurowa jest super. Ludzie są naprawdę pomocni. W biurze panuje miła atmosfera. Oczywiście Luxmed i Multisport jest. Bardzo polecam.

Łukasz

Praca dobra dla studentów ponieważ jest elastyczny grafik. Mamy Luxmed i Multisport. Jest OK

Siwy

Witam, jak wyglądają obecnie warunki pracy na stanowisku młodszego agenta ds wynajmu, w ogłoszeniu widełki zarobkowe podane 3100-4500 brutto. Czy jestem w stanie osiągnąć takie zarobki tyle że netto? Jak wygląda sytuacja z awansem na takim stanowisku?

Agent Wynajmu
@Siwy

Mozna zarobic nawet wiecej tylko trzeba sie nabiegac bo zarobki sa uzaleznione od ilosci zrobionych zlecen Stanowiska to Młodszy Agent potem Agent, Starszy Agent, Koordynator. Na kierownika bym nie liczyl bo tam od lat te same geby

Siwy
@Agent Wynajmu

@Agent wynajmu dziękuję bardzo za odpowiedź, a jak wygląda atmosfera pracy w firmie? Faktycznie jest tak jak ludzie niżej piszą że wszystko kwestia dogadania i kierownictwo jest z reguły wyrozumiałe?

Mlody
@Siwy

@Siwy Atmosfera jest naprawdę spoko Wiadomix ze sa ciezkie dni gdy wszyscy sie spiesza i czuc stres ale to nie zmienia faktu ze staraja sie zawsze byc mili A jak jest jakis dramat i ogien to Cie poprostu odesla zebys przyszedl w innym terminie Jezeli uczciwie pracujesz to zawsze sie dogadasz Jesli sciemniasz to ofc masz zwracana uwage na to i pogadanki jak u mamy no i czesciej uslyszysz ze nie bo poprzednio dales ciala wiec albo sie dostosujesz albo muszisz szukac szczescia gdzie indziej

JT
@Mlody

Pamiętaj ze to praca sezonowa wiec jest tez czas mniejszego natężenia Teraz mamy sezon wysoki wiec jest jazda bez trzymanki

Tom

Robota jak robota. Bez rewelki. Najważniejsze ze wypłata zawsze się zgadza i jest ruchomy grafik. A to ze trzeba się narobić bo przełożeni są wymagający to już standard w tej branży

Pracuś

Robota jest ciężka. Bywają dni ze trudno nawet o spokojną przerwę. Ciagle coś. Bardzo szybkie tempo pracy i duże wymagania.

Praaaacownik

Pracuje w firmie prawie 3 lata. Firmę oceniam na 5+.

Gordon Freeman

Miałem tylko pracować przez wakacje, ale mija już drugi rok w 99. Atmosfera bardzo spoko, o dziwo można chodzić w krótkich gaciach jeśli są w jednym kolorze i za kolano. Do tego t-shirt firmowy z dobrego materiału który nie kurczy się po jednym praniu. Chłopaki z konkurencji z lotniska mi zazdroszczą. W tym roku mam zaplanowany urlop wakacyjny i mimo zlecenia mogę go odbyć bez problemów. Trzeba było wcześniej się zgłosić i dogadać z Kierownikiem i Koordynatorem. Wiadomo jest czasem dużo pracy ale gdzie w tej branży nie ma.

Ewaaaaaaa

Prace w tej firmie oceniam bardzo pozytywnie. Super atmosfera w zespole. Pracy jest dużo, ale wynagrodzenie jest dobre. Zawsze można dostać wsparcie od przełożonych albo od bardziej doświadczonych kolegów. Dogodna lokalizacja biura. Polecam współpracę!

Bienio
@Ewaaaaaaa

Potwierdzam!

Zostaw merytoryczną opinię o 99rent Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w 99rent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 99rent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 99rent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 57 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 99rent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 99rent Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

99rent Sp. z o.o.