99rent Sp. z o.o.

Opinie o 99rent Sp. z o.o.

Olaf 2016-07-17 08:27
Pytanko do byłych pracowników. Czemu odbierajacy auto za wszelką cenę chce zaznaczyć że auto jest brudne w środku? Zarabiają na tym na fakturach z myjni?
Ovescreen 2016-08-21 13:40
Firma szuka specjalisty ds. sprzedaży B2B w Warszawie.
Minona 2016-08-22 16:27
A jak sprawa wyglada z zarobkami na stanowisku kierowcy?
maki 2016-08-22 16:31
jak kogoś interesuje zatrudnienie w tej firmie jako Specjalista ds. Sprzedaży to teraz jest ogłoszenie że poszukują właśnie takiego pracownika - fajna okazja bo to solidna wypożyczalnia samochodów działająca na polskim rynku, coraz silniejsza marka.
99Rent 2017-02-22 13:31 [pracodawca]
Szanowny Panie.
Pytanie jest skierowane co prawda do byłych pracowników, ale mimo to chcielibyśmy się do niego odnieść.
Przede wszystkim chciałbym poinformować, iż nasi pracownicy nie mają żadnych korzyści z faktu, iż opiszą w dokumentach wynajmu, iż auto zostało zwrócone brudne a nie czyste.
Jednym z najważniejszych dla nas aspektów jest jakość podstawianych samochodów przez naszych Agentów Wynajmu.
Kluczowym aspektem jest w tym przypadku również czystość samochodów.
Nasi pracownicy skrupulatnie opisują auto przy wydaniu jak i przy odbiorze. Zawsze podstawiamy Klientom auta czyste w środku i na zewnątrz i prosimy ich również, aby w momencie zwrotu pojazdu był on w takim samym stanie czystości.

Mariusz 2017-02-26 10:51
Solidna firma dla ludzi którzy chcą pracować, duża swoboda działań, przejrzysty system motywacyjny, praca jako kierowca dość czasochłonna lecz zarobki jak najbardziej ok.
Michał 2017-02-27 11:17
Firma, która rozwija się w zawrotnym tępie. Na stanowisku Agenta wynajmu (kierowcy) wymaga się dyspozycyjności - lecz wszystkie dodatkowe obowiązki są dobrze gratyfikowane.
Fajny system motywacyjny, spotkania integracyjne, młody zespół, z którym się świetnie współpracuję.
Możliwość rozwoju dla najlepszych.
Zostaw swoją opinię o 99rent Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 99rent Sp. z o.o.