CONTACT SALES

Opinie o CONTACT SALES

Opinia

Najgorsza praca w moim zyciu. Zdecydowanie nie polecam!!!!

Anonimek

Pracuję w Contact sales od 2 ms. i narazie jest okey. Są fajni ludzie ;) A to dla mnie mega wazne w pracy.

Mee

Według mnie nie ma co narzekać na pracę. Jest ok. Fajna atmosfera. Kasa też na plus :)

InvisibleBoy

Jedno wielkie nieporozumienie. Zdecydowanie odradzam, straciłem 3 miesiące (usunięte przez administratora)..

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CONTACT SALES, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Eli

Hejka moge pomoc tam sie dostac prosze o kontakt sms , pracuje tam , 786637180

konsiu
@Eli

Hej, a możesz udzielić informacji czy szkolenia wprowadzające są płatne? W sensie czy pracownik dostaje wypłatę za udział? Wiem, że jest taka praktyka w wielu firmach i jestem ciekawy, czy w tej również

Aktualność
Systemy poleceń w pracowniczych są coraz bardziej popularne. W Contact Sales zwiększyliśmy kwotę którą można otrzymać za polecenie znajomego do pracy! Aktualnie za jedna poleconą osobę można otrzymać 750 zł w bonach sodexo.

Aktualność
Contact Sales łączy przyjemne z pożytecznym! Nasi pracownicy korzystają z szeregu przygotowanych specjalnie dla nich atrakcji!
Ostatnie Grill Party Cieszyło się ogromnym powodzeniem!

@Ostrzegam - czy próbowałaś negocjować warunki umowy ze swoimi przełożonymi? Czy w firmie istnieją możliwości awansu? Na stronie internetowej firmy CONTACT SALES znalazłam kilka aktualnych ofert pracy: http://contactsales.pl/oferty-pracy/ Czy ktoś z Was starał się już o pracę w tym miejscu? Jak oceniacie ścieżkę rekrutacyjną?

Ghbn
@Ewa

Tylko obiecują... Szkoda czasu

Baca

Dziwne te opinie serio, pracowałem tam ponad pół roku, raz było gorzej raz lepiej ale to ile zarobisz zależy tylko od ciebie, jeżeli przyszedłeś po kasę i sprzedajesz to zarobisz spoko kasę, klimat z karami był przez chwile ale szybko doszli do wniosku, ze to Się nie sprawdza i nic takiego już nie ma. Generalnie jak się chce pracować to jest w porządku, koordynatorzy pomocni i generalnie ludzie pozytywnie nastawieni. Może nie jest to raj na ziemi ale na pewno spoko miejsce do pracy.

Pracuję jakiś czas w tej firmie i zdecydowanie odradzam. Bo chociaż zarobki są w miarę ok, to nacisk jaki jest kładziony na konsultantów jest często nie do zniesienia. Po prostu nie warto się w to mieszać.

NICK

Pozdrowienia dla całego projektu TV! :D Jest MEGA!

PPP

Wg mnie atmosfera i ludzie są mega ;) Jeśli chodzi o zarobki, to kto chce pracować i sie angażuje, zarobi całkiem fajne pieniądze.

gru

Mnie interesuje to, czy każdemu odpowiada teraz bieżąca atmosfera

guli

@adam Umowa zlecenie, ale jesteś w pełni ubezpieczony, wszystkie składki itp więc różnicy dużej nie ma.. nawet wygodniej, żadnego okresu wypowiedzenia.. A jak masz status studenta to już w ogóle miód bo większe netto dostajesz.

Szopcia

Po ponad 2 miesiacach pracy tam moge spokojnie stwierdzic ze praca jak najbardziej ok.Bardzo fajna atmosfera,ludzie z ktorymi pracowalam rewelecyjni i zawsze chetni do pomocy.Sama bylam kiedys przeciwnikiem tego typu pracy ale jak sie okazalo mylilam sie. Jezeli sie samemu nie sprobuje a bazuje tylko na opiniach ludzi ktorzy zrezygnowali po miesiacu bo po prostu nie czuli tej pracy to zawsze bedzie negatywne nastawienie. Ja musialam zrezygnowac z powodow osobistych ale jakbym miala wrocic do kraju to na pewno bym sie tam zglosila ponownie:).Wielki szacunek dla koordynatora który naprawde dba o swoich pracownikow i zawsze sluzy pomoca. To nieprawda ze jak ci nie idzie to strasza zwolnieniami.Nigdy z czyms takim sie nie spotkalam.A raczej zawsze wtedy poswiecaja ci wiecej uwagi na doszkolenie cie. A i zarobki sa dobre czasem i swietne w zaleznosci jak jestes dobry ale przecietnie kolo 2-3 tys mozna zarobic,a i sa tacy co wyciagali po 5 tys.Wiadomo ze nie od razu takie zarobki sa mozliwe ale juz od 3 miesiaca jak juz sie porzadnie wdrozysz i wiesz co i jak. Takze ja jak najbardziej polecam

admin

Nowych informacji brak, ale firma CONTACT SALES nadal działa. Wiecie jaka jest jej obecna sytuacja, jak wygląda proces rekrutacyjny i warunki pracy? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o CONTACT SALES - Kraków

• Jak się pracuje w CONTACT SALES?

Zobacz opinie na temat firmy CONTACT SALES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CONTACT SALES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 12 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CONTACT SALES