Opinie o Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. w Kleszczów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. w Kleszczów

Nie polecam pracy... Bardzo niskie zarobki jak za taką kasę (lakiernia)ludzie juz nie chcą tam przychodzic do pracy.Ludzie zarządzający makabra zm K. Kmiec skąd wy wzieliscie tych liderów??? Oni o zarzadzaniu ludźmi nie mają pojęcia z kierownikiem zmiany na czele

prapracowity

Zapierdziel za mala kase gorzej chyba tylko w tenneco. Strasznie śmierdzi na hali. Omijajcie szerokim lukiem.

Uczciwy czlowiek

Nikomu nie polecam, PO kleszczów to brak szacunku do ludzi, niskie zarobki w porównaniu do pracy na produkcji w innych zakładach plus niekompetentne kierownictwo. Szkoda czasu na tą firmę. Pozdrawiam.

były

Pracowałem i nie polecam! Straszna atmosfera, którą tworzą sobie sami pracownicy + kierownictwo. Uwalają premie za byle co, w dodatku ludzie donoszą jeden na drugiego i sami sobie podkładają kłody pod nogi. Ten co pracuje dłużej może stać i się obijać, a nowe osoby zapie.... na ich wypłatę. Ogólnie zajob na maxa a kasa słaba na tle konkurencji. Na prawdę szkoda czasu, jeśli ktoś się zastanawia nad pracą tutaj, to niech od razu się puknie w łeb i szuka czegoś innego.

Pracownik Produkcji

bardzo mila rozmowa w pelni profesjonalna mimo ze przez agencje pracy:) randstad rządzi

dlaczego chcialby pan pracowac na produkcji?

Malinowski

Nie polecam, złe traktowanie i straszny smród na hali. Odradzam szczerze.

Były pracownikkk

szkoda gadać szkoda czasu na tą firmę

Pluszczak

Wiadomo cos juz o podwyzkach dla ludzi ktorzy pracuja dla OP po kilka lat? Bo kwiecien nie ma 38 dni ...;)

Pluszczak

Al

Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. z tego co wiem to do Kleszczów zatrudnia w tym momencie Analityków Produkcji i Techników Metrologii na teraz.

zawiedziony

To co się dzieje w PO to jakaś KPINA!! Odeszło tylu kompetentnych specjalistów i dalej nie wyciąga się wniosków, dział IT w Kleszczowie to dramat, poprzedni informatyk działał sam ale w miarę możliwości jednej osoby wszystko działało, gasił pożary, teraz jest 2 informatyków i praktycznie co chwile jakieś problemy, tłumaczenia że się nie da, że nie wiedzą, że Francja itd itp Poprzedni Informatyk potrafił to ogarnąć nowi wiecznie niechętnie nastawieni a ich kompetencje kończą się na formatowaniu komputerów i stawiania od nowa systemów (tak rozwiązują problemy) DRAMAT

Mona

Hej napiszcie mi o ile wzrosną zarobki jeśli już przejdzie się z Ranstadu pod PO ? chodzi mi o zwykłego pracownika hali

bolo

A czy jest toś w stanie podzielić się opinią na temat tej firmy ale w swarzędzu koło poznania?

hfjkwegfw

Latem tam można paść na twarz z gorąca, w dodatku strasznie śmierdzi farbami z lakierni i plastikiem. Ciekawe czy są tam zachowane jakiekolwiek normy. Wątpię żeby ktoś sobie chwalił tam prace. Ogólnie nie polecam.

Nie

Odradzam, umowy śmieciowe stawka niska ludzi traktują jak rzecz łamanie doby pracowniczej BHP szkoda gadać kierownictwo niekompetentne

do german

Co ty człowieku piszesz ?? kadra na odpowiednim jakościowo poziomie ?? Pracuje tam i widzę co się dzieje przykładów gdzie odchodzą zajebiści ludzie a przychodzą miotły bo do tego się nadają a przykłady ?? WCM, IT, Inżynieria Produkcji, Jakość, Logistyka gdzie nie popatrzysz tam z każdego działu po 1-2 nazwiska można strzelić od tak a zastąpiło te osoby nie raz 2 razy tyle ludzi z marnym skutkiem o czym to świadczy ??

witajcie pracowalam w tej firmie kilka lat w sumie praca jak praca nawet ja lubilam ale pani menadżer mysli ze rozum pozjadala traktuje ludzi jak "białych murzynów"jej zastępca nie lepszy na niczym sie nie zna a wszystko uchodzi mu płazem a od ludzi wymagaj, najbardziej smieszlo mnie jak biega i wyzywa ze balagan i kurz wszedzie ale co sie dziwic jak hala ma dobre 100 lat podczas deszczu to kalosze by trzeba zakładac na hali ale wazne ze słupki sa odpowiedniej wysokosci i pokazuje sie oszczednosci cała super kadra ktora naprawdę reprezentowała wysoki poziom wiedzy ucieka bo nie moga z nia wytrzymac jej humorów i wogóle ale coz jej celem to ciac koszty i traktowac ludzi jak przedmioty!!!!!

Jaq
@:)

Chyba piszesz o Poznaniu...?

allah akbar

niebawem się tobą brodaty zajmę

dasar

Seni, a możesz napisac więcej szczególów? zastanawia mnie fakt jakie kompetencje u kandydata są dla nich najważniejsze, jak jest na dzień dzisiejszy, jak można opisać atmosferę pracy w firmie , co z wynagrodzeniem, jakie są to miesieczne sumy i na podstawie jakiej umowy? bedę wdzięczny kazdemu za udzielenie informacji

diamond

a jak wygląda praca w oddziale w diamond busines park przy wyważaniu opon jaka atmosfera jakie tempo pracy ?

szymi:)

kto jedzie na kleszczowa z zabrza poniedzialek na nocke? bo chetnie sie zabiore a przy pierwszej wyplacie wynagradzam:)

stracone3latawPO
@szymi:)

Gadasz głupoty synek, chwalisz sie czy zalisz mowiac o pracy w teneco? pod twoim komentarzem moglby napisac ukrainiec, ze robil 2x wiecej niz ty 2 teneco za 2x mniejsze pieniadze, a pod nim chinczyk itp... ale czy na tym to polega? Ludzi, ktorzy narzekaja ze w PO jest ciezko moze zamiast nazywac leniami nazwijmy ich takimi ktorym pozostalo cos z ze zdrowego rozsadku i szacunku do samego siebie, bo w firma w ktorej przelewaja sie miliony euro miesiecznie, a ktora wyplaca swoim pracownikom najnizsza krajowa tylko dlatego zeby statystyki sie we Francji zgadzaly to jeden wielki wyzysk i murzynownia i nie nazlezy na to przystawac... myslisz ze gdyby podniesliby pensje o 1000 zl wszystkim pracownikom cos by odczuli? 1 wypad na dziwki mniej glownego szefa i kwit wyrownany... szanujmy sie ludzie i nie wmawiajmy sobie, ze to co sie dzieje w PO czy gdzies indziej jest dobre bo np "inni maja gorzej" wiem, ze to co napisalem jest oczywiste i przez wiele lat sie nie zmieni(pewnie bedzie gorzej) ale przynajmniej nie pier***my farmazonow. ps pamietajcie, ze szefostwo ustala stawki i normy ale to ludzie decyduja sie czy za to chca robic, a pokazujac ,,ze mozna wiecej" robia najgorsze co moga zrobic w takich firmach... i te ,,dziekujemmy pani/panu" zebyscie sie poczuli tacy dumni z siebie, a potem wyplata i powrot na ziemie...

Zostaw merytoryczną opinię o Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. - Kleszczów

• Jak się pracuje w Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.