Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.

Kleszczów

Opinie o Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.

wiki 2010-07-23 19:25:13
ciężka praca fizyczna przy robieniu kół dla opla,płaca ( usunięte przez administratora ) brutto za godzine, dojazd najlepiej samochodem z kilkoma innymi bo inaczej sie nie oplaca,o autobusie zapomnijcie
Seba 2011-05-05 20:31:52
Jaka agencja pracy tymczasowej do nich zatrudnia ? Gdzie mam złożyć papiery ?
anonim 2011-05-14 10:10:36
CV należy składać do firmy. Tam następuje wstępna rozmowa.
Gucio 2011-09-17 18:40:35
a jak tam atmosfera w pracy?
klimat szefostwo itp.
czy warto tam iść?
JAAAA 2011-10-05 16:20:43
Ogólnie pracowałem tam rok przy kołach i zderzakach.. w sumie jak się trafi na dobrego brygadziste to jest ok "polecam zieloną zmiane":)
Zarobki dużo lepsze gdy przejdziesz już bezpośrednio pod firme...Jedyny minus to MONOTONIAA!!! Ale osobiście bardzo polecam
anonim 2011-10-13 01:01:33
póki co warto .. a potem zależy na jakiego trafisz brygadzistę, jeśli będzie "normalny " a Ty nie będziesz się spóźniał , obijał i przedstawiał L4 co miesiąc to powinno być ok
mi się na razie podoba:)
Kossa 2012-06-18 18:20:25
Plastic Omnium , to jest jeden wielki chaos. Nic nigdy nie wiadomo do końca. Co chwile powtarzane jest do ludzi ,że kilka osób jest na dane miejsce. Marne pensje, bo niby francuzi nie mają, a zakupili niedawno Plastal-a. Najbardziej mi,żal ludzi z agencji pracy, bo jak opel stanie w piątek, to oni w ten dzień nie mają zapewnionej pracy a wypłata dla nich to śmieszne prze te śmieszne postoje to ( usunięte przez administratora )ł z umową co miesiąc. Ale raz jest lepiej raz gorzej. Ja osobiście nie polecam.
plastuuus 2012-06-19 19:21:26
Tak, zgadzam się Plastic Omnium Kleszczów to chaos. Pracują tam ludzie, którzy nie znają się na tym co robią ale jak na zakłady jest luz. Ciężko z dojazdem do kleszczowa (Tulipan Park i jeszcze ostatnia hala) bo to koniec świata jest ;p
BYLY PRACOWNIK 2012-06-19 19:29:25
W końcu ktoś poruszył temat PO Kleszczów. To co się tam wyprawia z ludźmi to skandal. Jak można pracować po 15 miesięcy przez agencję pracy uwaga TYMCZASOWEJ? tam, to jest standard. Baaardzo marne płace wszystko regulowane premiami i jedna wielka niepewność co do pracy np. w piątki przez ciągłe postoje. Szefostwo tam to drugi sort zarządzanie. Odpady z porządnych zakładów. Nie polecam, no chyba, że ktoś odnajdzie się w tym marnie płatnym chaosie.
4092 2012-07-12 21:57:11
Cała ta firma ciągnie na wielki (usunięte przez administratora). Nie opłaca się w niej pracować ani pracownikom z agencji ani tych z pod firmy. (usunięte przez administratora) w jakimś baraku. Brak jadalni i porządnej szatni.( kiedyś stały toi-toie ;D ). Polecam tą firmę jeśli lubicie szkołę przetrwania z bearem gryllsem! Jest podobnie jak na survivalu. ;D
heheh 2012-07-14 22:47:27
Kokosów to tam nie zarobicie, a na stały etat też raczej nie ma co liczyć szybko. To jest właśnie całe PO ;) dużo (usunięte przez administratora) tam pracuje ale widziałem zakłady w których jest ich więcej, W kleszczowie brakuje porządnej stołówki z jedzeniem i jakiegoś dojazdu firmowego (np autobus). Jeśli ktoś chce tam iść to trzeba się zgłosić do Work Express - biorą każdego ;p gdyby konie i krowy umiały pracować przy zderzakach to by tam były ;p
lalka 2012-07-20 19:34:27
do Plastic Omnium mozna dostac sie przez agencje pracy WOORK EXPRES POZDR:)
kruszi 2012-07-21 12:49:09
Mam do ciebie pytanie w poniedzialek ide do plastica 1 dzien w pracy mam pracowac przy zderzakach malowanie dokladnie tak mi powiedziano jak wygląda praca?mogl bys mi ja opisac mniej wiecej i jaki jest target
kruszi 2012-07-21 12:50:22
Workj express
minimoris 2012-07-27 23:08:25
Witam.
Mam do was takie pytanie.
Ostatnio bylem na rozmowie no i przyjeli mnie do plastic omnium czy jakos tak jeszcze tylko musze zrobic badania i od 13 zaczynam i czy moze mi ktos z was napisac co i jak jak z umowa bo podobno na poczatek dostaje sie co miesiac nowa umowe a kiedy normalna jak z tym bylo u was??ja mam robic na zderzakach przy kontroli/pakowaniu i w ogole jak tam jest jakie zarobki czy praca ciezka?aha a znacie moze kogos kto dojezdza to OP autem najlepiej tak z Zabrza lub Gliwic?
Z gory bardzo dziekuej za odpowiedz.
OLA 2012-08-09 12:43:36
praca na luzie ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] straszny maja tylu inzynierow ale zaden nic nie potrafi tylko zbieraja kase za nic.
ola 2012-08-09 12:46:16
duzo osob jedzie z Gliwic wystarczy popytac.
takaOna 2012-08-14 15:12:55
Plastic omnium śmiech na sali tyle powiem-polski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystkim szczerze odradzam.
pracownik tymczasowy 2012-08-31 09:29:33
Nie,no aż tak źle to nie jest....
zarobki owszem-niskie
umowy-owszem do bani-miesięczne :(
praca-nie jest ciężka (lakiernia)

Jednak niektórzy liderzy spełniają się chyba tylko w pracy,bo potrafią nieźle innym zycie obrzydzic
A 2012-09-11 12:33:23
Pod Plastica +dostac sie mozna dopiero po przepracowaniu 1 roku.
ona 2012-11-05 16:41:22
nie polecam tam pracy.. Pracowałam jakiś czas, ale na dawnych magazynach Plastala, pracowaliśmy przy zderzakach projekt Petersburg. Kiedy miałam drugą zmianę, o godz. 15 skończyły nam się zderzaki. Zadzwoniliśmy do (usunięte przez administratora) który nas poinformował, że dostawa już jedzie z Tulipana.. Po czym o godz. 19.30 nadal nic nie było. Krzątaliśmy się, trochę folii nacinaliśmy, to tu, to tam. Przyjechał na następny dzień oburzony naszymi wynikami, zwyzywał nas i liderkę, po czym zmienił całkowicie skład zmiany. Przecież to nie była nasza wina. Wielce on wszystko wie, a awans otrzymał z widłowego.. haha. Nic nie wie o kierownictwie, potrafi tylko (usunięte przez administratora) i zmuszać do nadgodzin. Jeden chłopak z TP nagrał jego rozmowę z nim, kiedy ten zmuszał go do nadgodzin.. Ciekawe co się wydarzyło, gdyż ja już nie pracuję trochę.. Jeżeli ktoś wie, to proszę dać znać :)
Pozdrawiam obecnych na Petersburgu, którzy wytrzymali :))
Zniesmaczona 2012-12-02 18:22:03
Nie polecam pracy. To co tam się dzieje to istny meksyk! [usunięte przez moderatora]Jeżeli się tam znajdziesz uciekaj gdzie pieprz rośnie!!!
Pastik 2013-02-03 01:10:37
Kiedyś w PO Kleszczów nie było takie złe. Teraz jest coraz gorzej. Pewnie skończył się czas rozkręcania fabryki i teraz zaczyna się prawdziwy meksyk.
pracownik PO 2013-05-19 09:05:43
Pensja na czas,jednak jest to najniższa krajowa.
Praca nawet ok,ale ostatnio bardzo z nas wyciskają....

Lolka 2013-07-03 22:03:05
Witam.
Czy ktoś z Gliwic centrum ma miejsce w samochodzie na dojazdy do Kleszczowa do PO. ? W piątek się dowiem na konkretnie jaka zmianę.
ralf000 2013-08-13 17:43:38
Pracuję tu w PO od niedawna, i różne historie juz słyszałem praca może nie jest rewelacyjnie płatna no i te miesięczne umowy ale pracowałem w tenneco tam dopiero Sajgon a tu na plastic omnium jest luz w porównaniu do tenneco wiec niema co nazekac ważne ze jaka kolwiek praca jest przy dzisiejszej stopie bezrobocia, ale uważam ze jak komuś zależy na pracy to doceni to co ma
gość 2013-08-16 17:31:56
I co? załatwiłaś dojazd?
anonim 2013-10-27 20:46:53
to jest praca dla wytrzymałych odporność na stres trzeba mieć na pewno ale ja też odradzam przeraża mnie to tam nie jest wesoło.
szymi 2013-12-06 12:45:36
jestescie smieszni. narzekacie na tempo pracy ze za szybkie hehe ja przepracowałem rok w tenneco gdzie tempo jak tak szybkie ze po godzinie czlowiekowi z jajec kapie a robilem na kontroli jakosci. dwa narzekanie ze czlowiek sprzata? no to sie prosi o pomste do nieba.. ludzie jak nie chce sie wam robic to nie szukajcie pracy.. czlowiek idac do pracy idzie pracowac a nie na wczasy.. choc przy tym co mialem w tenneco a widzac co bedzie w plastic omnium to stwierdzam ze dla mnie to bedzie lajt.. chyba dlatego ze mi sie chce isc do pracy pracowac
szymi:) 2013-12-06 12:56:00
kto jedzie na kleszczowa z zabrza poniedzialek na nocke? bo chetnie sie zabiore a przy pierwszej wyplacie wynagradzam:)
stracone3latawPO 2014-11-03 01:09:51
Gadasz głupoty synek, chwalisz sie czy zalisz mowiac o pracy w teneco? pod twoim komentarzem moglby napisac ukrainiec, ze robil 2x wiecej niz ty 2 teneco za 2x mniejsze pieniadze, a pod nim chinczyk itp... ale czy na tym to polega? Ludzi, ktorzy narzekaja ze w PO jest ciezko moze zamiast nazywac leniami nazwijmy ich takimi ktorym pozostalo cos z ze zdrowego rozsadku i szacunku do samego siebie, bo w firma w ktorej przelewaja sie miliony euro miesiecznie, a ktora wyplaca swoim pracownikom najnizsza krajowa tylko dlatego zeby statystyki sie we Francji zgadzaly to jeden wielki wyzysk i murzynownia i nie nazlezy na to przystawac... myslisz ze gdyby podniesliby pensje o 1000 zl wszystkim pracownikom cos by odczuli? 1 wypad na dziwki mniej glownego szefa i kwit wyrownany... szanujmy sie ludzie i nie wmawiajmy sobie, ze to co sie dzieje w PO czy gdzies indziej jest dobre bo np "inni maja gorzej" wiem, ze to co napisalem jest oczywiste i przez wiele lat sie nie zmieni(pewnie bedzie gorzej) ale przynajmniej nie pier***my farmazonow. ps pamietajcie, ze szefostwo ustala stawki i normy ale to ludzie decyduja sie czy za to chca robic, a pokazujac ,,ze mozna wiecej" robia najgorsze co moga zrobic w takich firmach... i te ,,dziekujemmy pani/panu" zebyscie sie poczuli tacy dumni z siebie, a potem wyplata i powrot na ziemie...
diamond 2014-11-20 16:15:13
a jak wygląda praca w oddziale w diamond busines park przy wyważaniu opon jaka atmosfera jakie tempo pracy ?
Seni 2014-12-13 21:03:30
Banda, banda!!!! Państwo w państwie ręka ręke myje!! Nikomu nie polecam pracy w tej okropnej smierdzącej, latem gorącej firmie zwanej OP. To jak tam sie traktuje pracowników tragedia!!!
dasar 2015-02-18 17:14:33
Seni, a możesz napisac więcej szczególów? zastanawia mnie fakt jakie kompetencje u kandydata są dla nich najważniejsze, jak jest na dzień dzisiejszy, jak można opisać atmosferę pracy w firmie , co z wynagrodzeniem, jakie są to miesieczne sumy i na podstawie jakiej umowy? bedę wdzięczny kazdemu za udzielenie informacji
allah akbar 2015-03-06 11:35:16
niebawem się tobą brodaty zajmę
:) 2015-04-03 19:00:16
witajcie
pracowalam w tej firmie kilka lat w sumie praca jak praca nawet ja lubilam ale pani menadżer mysli ze rozum pozjadala traktuje ludzi jak "białych murzynów"jej zastępca nie lepszy na niczym sie nie zna a wszystko uchodzi mu płazem a od ludzi wymagaj, najbardziej smieszlo mnie jak biega i wyzywa ze balagan i kurz wszedzie ale co sie dziwic jak hala ma dobre 100 lat podczas deszczu to kalosze by trzeba zakładac na hali ale wazne ze słupki sa odpowiedniej wysokosci i pokazuje sie oszczednosci cała super kadra ktora naprawdę reprezentowała wysoki poziom wiedzy ucieka bo nie moga z nia wytrzymac jej humorów i wogóle ale coz jej celem to ciac koszty i traktowac ludzi jak przedmioty!!!!!
Jaq 2015-08-05 21:05:36
Chyba piszesz o Poznaniu...?
do german 2015-09-01 17:13:29
Co ty człowieku piszesz ?? kadra na odpowiednim jakościowo poziomie ?? Pracuje tam i widzę co się dzieje przykładów gdzie odchodzą zajebiści ludzie a przychodzą miotły bo do tego się nadają a przykłady ?? WCM, IT, Inżynieria Produkcji, Jakość, Logistyka gdzie nie popatrzysz tam z każdego działu po 1-2 nazwiska można strzelić od tak a zastąpiło te osoby nie raz 2 razy tyle ludzi z marnym skutkiem o czym to świadczy ??
Nie 2015-11-08 02:01:14
Odradzam, umowy śmieciowe stawka niska ludzi traktują jak rzecz łamanie doby pracowniczej BHP szkoda gadać kierownictwo niekompetentne
hfjkwegfw 2016-02-03 18:31:01
Latem tam można paść na twarz z gorąca, w dodatku strasznie śmierdzi farbami z lakierni i plastikiem. Ciekawe czy są tam zachowane jakiekolwiek normy. Wątpię żeby ktoś sobie chwalił tam prace. Ogólnie nie polecam.
bolo 2016-03-10 21:55:43
A czy jest toś w stanie podzielić się opinią na temat tej firmy ale w swarzędzu koło poznania?
Mona 2016-07-06 09:49:49
Hej napiszcie mi o ile wzrosną zarobki jeśli już przejdzie się z Ranstadu pod PO ? chodzi mi o zwykłego pracownika hali
zawiedziony 2016-07-17 12:30:39
To co się dzieje w PO to jakaś KPINA!! Odeszło tylu kompetentnych specjalistów i dalej nie wyciąga się wniosków, dział IT w Kleszczowie to dramat, poprzedni informatyk działał sam ale w miarę możliwości jednej osoby wszystko działało, gasił pożary, teraz jest 2 informatyków i praktycznie co chwile jakieś problemy, tłumaczenia że się nie da, że nie wiedzą, że Francja itd itp Poprzedni Informatyk potrafił to ogarnąć nowi wiecznie niechętnie nastawieni a ich kompetencje kończą się na formatowaniu komputerów i stawiania od nowa systemów (tak rozwiązują problemy) DRAMAT
heh 2016-08-10 12:35:27
Analityk produkcji fajnie nazwane stanowisko :) ogólnie spadnie na taka osobę wszystkie problemy produkcyjne począwszy od wtrysku przez lakiernie i montaż :) w praktyce wygląda to tak że na każdym dziale są problemy produkcyjne scrap scrap scrap, będziesz dostawał po głowie za to że nie ma detali do wysyłki nie z twojej winy ale w końcu trzeba będzie na kogoś zwalić, dostaniesz pewnie prze analizowania sytuacji i podania rozwiązania, a wszyscy wiedza ze takie nie istnieje bo hale w kleszczowie to hale magazynowe a nie produkcyjne i nie wskazane jest lakierowanie czesci na tej hali bo hala nie jest przystosowana ale madre głowy we Francyji postanowiły inaczej:)
Al 2016-08-10 20:02:41
Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. z tego co wiem to do Kleszczów zatrudnia w tym momencie Analityków Produkcji i Techników Metrologii na teraz.
Zostaw swoją opinię o Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o. - Kleszczów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plastic Omnium Auto Exteriors Sp. z o.o.