Opinie o TMF-Jobs B.V w Weert

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TMF-Jobs B.V. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TMF-Jobs B.V o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMF-Jobs B.V w Weert

Pracuję przez TMF od roku, wyjechałem przez i-Work.pl zawsze mam kontakt z koordynatorem z TMF a jak nie to z i-Work. Mieszkam w Holandii od 2012 roku i takich mieszkań jak od TMF to nie miałem. Normalne mieszkania, czyste i fajnie wyposażone. Wiadomo, że współlokatorów sobie nie wybierasz i zdarzają się głupki z którymi nie da się mieszkać, ale pracują skoro tam siedzą więc ich agencja nie wyrzuci z powodu że ktoś się z nimi nie może dogadać. To że są ludzie co chleją i jarają marychę to nie jest wina agencji tylko społeczeństwa, grupy ludzi, ich wykształcenia, poziomu społecznego. Więc do tych najprostszych prac niewymagających znajomości języka obcego, jakichkolwiek kwalifikacji, wykształcenia czy kompetencji, a jedynie dwóch rąk do pracy, zostają zatrudniane właśnie takie osoby bo przecież ktoś z w/w kwalifikacjami nie będzie tam pracował. Więc co niektórzy to niech się cieszą, że w ogóle ktoś dał im pracę. I to że ktoś pracuje 3 dni na jednym zakładzie a 2 na innym jest problemem? Niesamowite. Trzeba było się uczyć, zdobywać kwalifikacje i doświadczenie to teraz mogli by sobie wybierać miejsce pracy. Pozdrawiam współlokatorów.

Urszula

To znaczy, że Ty pozytywnie oceniasz współpracę z TMF-Jobs i polecasz innym rozpoczęcie współpracy z tą firmą? Mógłbyś powiedzieć na jakim stanowisku pracujesz? Ciekawi mnie też na jakich warunkach jesteś zatrudniony.

Hehe

Chodzi Ci o frezzit i amycel pros taku? Chcesz to rób za 300 euro . Henk sam mówi że frezzit jest dla głupich ludzi ;) A amycel hahahaha mycie kibli to jest widocznie szczyt twoich ambicji

Andrej

Najgorsza agencja na świecie... Zero pomocy w sprawach różnego typu. Zawsze mają jakąś wymówkę i wszystko im przeszkadza moim zdaniem omijać jak najdalej.

Czesław
@Andrej

Brak pomocy ze strony koordynatora projektu jest oczywiście dużą niedogodnością. Powinieneś zgłosić to w agencji? Pracując za granicą musiałeś znać dobrze język obcy, a ubezpieczenie i zakwaterowanie miałeś w pakiecie od TMF-Jobs B.V?

Kamilll

Najgorsza agencja w jakiej pracowałem, trafiłem na pokój 3-osobowy, jak masz jakieś doświadczenie i komunikatywny j.angielski szukaj innej agencji, byłem na pieczarkach bo nic innego technicznego nie mieli (zwodzili mnie że będzie zaraz praca na moje kwalifikacje), na pieczarkach ludzie są popierdzieleni latają jak (usunięte przez administratora)(zapierdzielają) za ok.9.5eur , pracowałem 5 dni po czym zrezygnowałem. Obecnie mieszkam w pokoju 1-osobowym i mam stawkę 13 euro i nie trzeba (usunięte przez administratora)

Czesław
@Kamilll

Jak sam wiesz warunki mieszkaniowe nie zawsze są w hotelowym standardzie, a zasady wynagrodzenia i rodzaj pracy na pewno miałeś ustalony wcześniej w kontrakcie. Kilka dni to mało czasu , żeby dokładnie poznać pracę i warunki jakie w niej panują. Miałeś kontakt z koordynatorem projektu, który mógłby Ci pomóc rozwiązywać problemy, które zaistniały na miejscu? A inne osoby wyjeżdżające poprzez agencję TMF-Jobs. Mieliście podobne doświadczenia, czy zupełnie inne.

Jan

Ja pracuje przez TMF juz ponad rok na ocynkowni i sobie chwale, mieszkanie mam (usunięte przez administratora) rower dostałem i śmigam rowerem. /z tego co wiem to na jajkach jest 3-4 dni pracy ale na reszte idzie się na pieczarki albo gdzieś indziej i nie ma problemu. Ja sobie chwale

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie TMF-Jobs B.V? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Blacharz samochodowy z językiem angielskim.
Weert
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Reach truck opreator
Weert
TMF-Jobs B.V
KotDachowiec

Praca za 800euro miesięcznie, (usunięte przez administratora) na. Mieszkaniach, zbiorowisko niepgarnietych ludzi bez języka, alkoholików i skazanych na Holandię dozywotnio przy pracach prostych. W biurze buta, arogancja i szowinizm. Z dala, niech agencja umrze śmiercią naturalna. Jak nie macie oporów pracuj ie w Niemczech, Holandia już dawno przestała być miejscem do pracy czy mieszkania.

Kriss
@KotDachowiec

Dokładnie tak jest .....

Urszula

@Tobi, dlaczego zwracasz się do mnie w liczbie mnogiej? Nie reprezentuje firmy ani nie jestem jej pracownikiem. Warto dzielić się na forum swoimi spostrzeżeniami i opiniami - do tego służy forum GoWork.pl. Jednym z jego celów jest także pomoc osobom, które planują podjąć zatrudnienie w danej firmie. Z tego względu największą wartość mają te komentarze, które są odpowiednio uargumentowane i warto o tym pamiętać pisząc swoją opinie.

Urszula

@Tobi, co chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojego komentarza? Jak rozumiem według Ciebie zgłaszanie zastrzeżeń do kierownictwa nie przynosi oczekiwanych efektów? Czy Twoim zdaniem dzielenie się uwagami na forum będzie miało większe szanse na realną poprawę warunków pracy? O jakim kasowaniu komentarzy mówisz? Jedyną osobą, która ma możliwość usuwania komentarzy w wyjątkowych przypadkach łamiących polskie prawo lub regulamin forum jest administrator serwisu. Jeśli masz wątpliwości co do działania serwisu proponuje zapoznać się z poniższymi linkami: https://www.gowork.pl/faq_uzytkownicy oraz https://www.gowork.pl/faq_pracodawcy

Tobi
@Urszula

Nic nie chciałem Wam przekazać.. Sami pracujecie na swoją opinie Mam tylko nadzieje, że kolejne osoby rozważające przyjazd zastanowią się dwa razy nad podjęciem pracy przez TMF

Urszula

@Tobi, czy zgłaszałeś uwagi, o których piszesz na forum bezpośrednio do kierownictwa? Warto rozmawiać jeśli nie czujemy się usatysfakcjonowani sytuacją w firmie. Czy aby na pewno nie można napisać o firmie nic chociażby neutralnego?

Tobi
@Urszula

Z kim się na głowy zamieniłaś Urszula? Kierownictwo ma koordynatorów od kontaktu z pracownikami. Koordynatorzy mają bałagan... Tym sposobem pojawiają się sytuacje, że na planingach ktoś wymaga by zawieźć innych pracowników do pracy w godzinach gdy jest się na zmianie, albo po nocy potrafią ustawić drugą zmianę lub wejść komuś na chatę gdy właśnie odsypia nockę. Zapomnijcie też o darmowym postoju na zakupy podczas powrotu z pracy. Ogólnie lepiej nie być tam kierowcą, chyba że lubi się nagłe zmiany planów Pracuje tam masa ludzie, którzy codziennie zgłaszają takie sytuacje więc może nauczcie się ich słuchać i lepiej organizować swoją pracę zamiast kasować komentarze na goworku

Bolo

Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Karol
@Bolo

ja mieszkalem w bloku na selwilustraat w miejscowosci Weert. fajne miasteczko fajni ludzie, kuchnia. salon. balkon na gorze 2 male pokoje i jeden duzy, 2 lazienki, czysto schludnie, moze dlatego ze odrazu ustalilismy ze ma byc porzadek.. niektorzy juz lata tam pracuja... do pracy cie zbieraja autem lub daja rower, prace bardziej w fabrykach, kolega cos robil przy betonach. kolezanka cos skladala plastikowego. inny zas jajka wrzucal do maszyny. kto inny na pieczarki chodzil zbierac, zalezy gdzie trafisz,,, wiekszosc ma stala jedna prace a niektorzy robia za skoczka,, soboty wolne lub na 4 godziny.. polecam

Karol

przedewszystkim wyplacalni jest to holenderskie biuro gdzie pracuje 1 lub dwie polki ktore wrazie czego pomoga maja dobre mieszkania tylko zeby nie trafic na lokatorow bałaganiarzy ,, prace sa rozne i dla kobiet i dla mezczyzn... pierwsza wyplata przyszla na konto chyba po ok 3-4 tygodniach bo nie mialem po przyjezdzie odrazu numeru sofi , zapewniaja transport do pracy (zgrabne suzuki albo rower) polecam

Urszula

@Antek, czy już masz pierwsze opinie o firmie? Jak się pracuje Tobie i Twoim znajomym? Kto jeszcze zna Tmf-jobs B.V? W jakim stopniu wymagana jest znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego? Podzielcie się opiniami. Czekamy na nie.

Urszula

@Anek, aplikowałeś? Masz już pierwsze doświadczenie z tą firmą? Jeśli tak to czekamy na Twoje opinie. Kto jeszcze napisz OPINIE o Tmf-jobs B.V? Jaka jest atmosfera wśród pracowników? Firma godna polecenia?

Antek
@Urszula

Wybieram sie po 10 maja zaraz.Mam tam 2 znajomych, ktorzy sa zadowoleni z pracy, mieszkania i zarobkow.Dlatego wlasnie wybralismy ta agencje, bo jedziemy w 3 osoby.Narazie mamy wyslane cv i mamy dzwonic 1.5 tyg przed planowanym wyjazdem.Wtedy dostaniemy oferty pracy, ktore sie zmieniaja.

Urszula

Kto jako pierwszy doda opinię o tym pracodawcy? Polecacie pracę w Tmf-jobs? Firma zapewnia nocleg pracownikom? Jakie warunki mieszkalne?

Herman80
@Urszula

Jedź śmiało.W mieszkaniach jest internet . Są pralki lodówki .Prysznic .Mieszkania mają jedno lub dwuosobowe.Zdarzają się imprezy na mieszkaniach ale obecnie bez większych ekscesów.Sama agencja mieści się przy pieczarkarni właściciela agencji.Wyplaty są w terminie ale zdarzają się im czasami pomyłki na solarisach mi np.źle policzyli godziny pracy ale po upomnieniu się o to wszystko mi wyrównali.Prace mają różne.Kobiety najczęściej pracują przy sortowaniu pieczarek.Stawka 9.11brutto.Chyba że trafisz na jajka to stawka jest 9.86 bodajże.Jest też praca przy zepsutych jajkach to stawka jest 11€.Z godzinami różnie jest .Ale ja z nimi nie miałem problemu ale słyszałem że niektórzy mieli z tym problem.Ale to w sezonie zimowym najczęściej.Wyplaty oblicza Ci jedna z dwóch agencji którym je TMF zleca.Za mieszkanie płaciłem 70 euro ale od kwietnia prawdopodobnie miała być podwyżka do 90€.Ja musiałem zjechać do kraju że względów zdrowotnych.ubezpieczenie 22 ???? .

Antek
@Herman80

To fajnie slyszec dobra opinie, bo sie wybieram przez ta agencje do pieczarek.

Zostaw merytoryczną opinię o TMF-Jobs B.V - Weert

• Jak się pracuje w TMF-Jobs B.V?

Zobacz opinie na temat firmy TMF-Jobs B.V tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMF-Jobs B.V?

TMF-Jobs B.V