Opinie o TMF-Jobs B.V w Weert

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TMF-Jobs B.V. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TMF-Jobs B.V o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMF-Jobs B.V w Weert

Wojciech

Dobra agencja nie wiem czemu ludzie piszą takie bzdety zarobki dobre mieszkanie dobre ludzie po prostu głupoty piszą nie ma na co nazekac

Magdalena
@Wojciech

A od kiedy z nimi współpracujesz? Bo zdajesz sobie sprawę z tego, że dawniej mogło być inaczej?

Ktoś już pracował z nimi w tej drukarni Vista Print? Napisali, że trzeba miec chcę pracy w weekendy. To jak wygląda praca w tygodniu? Jak ktoś ma zmianę weekendową, to ma dwa inne dni wolnego w tygodniu? I ile wynosi dniówka weekendowa? Taka sama jak w tygodniu czy lepsza?

Ayo
@ciastkarka

Nie ma gwarancji jakiejś minimalnej ilości godzin w tej ich umowie o pracę? Widać jeszcze, że operatorowi ciastkarni, zresztą jak i pozostałym, dają taką właśnie umowę. A poza tym, czy jest na miejscu jakiś koordynator,

Nie* Nowy wpis

Odradzam zdecydowanie pracować przez tą agencje , brak szacunku kompletny do ludzi , jeden z pracodawców nie potrafi trzymać nerwów na wodzy. No i praca jest 3 dni w tygodniu żeby mieli z czego ściągnąć za domek.

@Nie*

Co właściwie oznacza, że praca jest 3 dni w tygodniu, czyli nie ma tu pracy na cały etat?? Jak ktoś chce pracować 5 dni w tygodniu, to nie ma opcji? O co chodzi z tym, że firma ma mieć z czego ściągać za domek, nie wiem, co to znaczy, i chciałabym, aby ktoś to wyjaśnił.

ciastkarka Nowy wpis

bardzo często zdarzają się dni wolne oczywiście bezpłatne, bo nabiorą za dużo pracowników i potem brakuje pracy dla tak wielu pracujących rąk. Fakt że stawki godzinowe są dość fajne ale co z tego, jak tych godzin jest na tyle mało, że już chyba lepiej za minimalną walić dużo godzin, niż te ochłapy tutaj "zarabiać". Hotele też w opłakanym stanie, zagrzybiałe, brudne, masa rumunów ktorzy nie sprzątają i nie interesują ich zasady hotelu, przez co śmierdzi jak nie wiem. Kontakt z agencją też jest żenujący, odpiszą ci z wielką łaską po długim czasie, kiedy jest juz za późno, szczególnie co do grafiku pracy, więc nie wiesz nawet kiedy pracę zaczynasz. Praca sama w sobie nie jest zła (Nora w Maastricht), jest ciężka i momentami nie idzie dotrzymać tempa, ale nie ma (usunięte przez administratora) (operatorzy to lenie niesamowite, ale współpracownicy są pomocni jeśli okazujesz chęć do pracy) Byłabym tam dłużej ale dostać urlop na 2 dni to było chyba zbyt wymagające więc zjechałam i nie wrócę. Nie było tragicznie ale nie polecam

Ayo Nowy wpis
@ciastkarka

Andrej

Najgorsza agencja na świecie... Zero pomocy w sprawach różnego typu. Zawsze mają jakąś wymówkę i wszystko im przeszkadza moim zdaniem omijać jak najdalej.

@Andrej

Brak pomocy ze strony koordynatora projektu jest oczywiście dużą niedogodnością. Powinieneś zgłosić to w agencji? Pracując za granicą musiałeś znać dobrze język obcy, a ubezpieczenie i zakwaterowanie miałeś w pakiecie od TMF-Jobs B.V?

Wojciech

Magdalena
@Wojciech

@pracodawca fajnie byłoby uzyskać jakieś potwierdzone informację od firmy na temat ofert pracy aktualnych, czytam te opinie i sam się zastanawiam co jest prawdom. Co nie, w innych agencjach pracy, jest jakaś komunikacja, wymiana zdań, potwierdzeń, tutaj nikt się nic nie odzywa, jestem skołowany ci jest prawdom co nie, wyjechaćc łatwo, kasę się wyda ale co wracać zaraz bo zakwateruja w jakiejś (usunięte przez administratora) Macie jakieś info jak to wygląda?

@Adam

Też się dziwię, że forum takie nie żywotne :/ Bo wydać kase na wyjazd to żadna sztuka, ale nie o to chodzi! Na fb piszą z tej agencji, że szukają operatora do robienia słodyczy. Z października to jest propozycja. Piszą o stawce 14,31 euro / godz i że praca długoterminowa, pod warunkiem jej należytego wykonywania. Wie ktoś, czy ta stawka, to netto, i w jakim stanie oraz z jakimi opłatami są lokale do zamieszkania? I czy płacą na czas? Bo nie ukrywam, że na innym forum są wpisy z sierpnia, że trudno o to, by wziąć wolne, czy otrzymać zarobione pieniądze. Ile więc jest w tym prawdy?!

@Adam

Witam, Prosze napisac CV i wyslac na info@tmf-jobs.nl ,lub zadzwonic pod numer telefonu +31495563144 i dowiedziec sie wiecej informacji.

@Pracodawca

Hola, hola, a co z pytaniami, na które nie padła odpowiedź? Jaki jest standard lokalu do zamieszkania oraz opłaty w miejscowości Bree? Wiem, że do pracy przy pieczarkach wystawiliście ofertę z kwotą 12 euro netto / h. Są też słowa o pracy na dluzszy okres czasu, a nawet, że na stale. To oznacza miejscową umowę o pracę, czy polską?

Hehehe

Chodzi o firmę Nora w Maastricht. Powiem tak jedyne miejsce jakie posiada Heniek gdzie się dobrze zarabia ponieważ szef firmy (usunięte przez administratora) kładzie nacisk na biura pośrednictwa pracy . Agencje boją się (usunięte przez administratora) ludzi w tym miejscu tak to wygląda. W (usunięte przez administratora) startujesz od 14 z kawałkiem brutto ale po 3 miesiącach masz podwyżkę i później co pół roku . Z drugiej strony heniek nie jest w stanie zapewnić pracę tam na stałe ponieważ tam pracują już (usunięte przez administratora) Polacy z wiertza . Polaczki zazdrośni myślą (usunięte przez administratora) że im ktoś pracę chce (usunięte przez administratora). A te (usunięte przez administratora) z kremów to (usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora). Na kremach jest najbardziej (usunięte przez administratora) praca . Nie dość że ciągle dźwigasz worki z mlekiem fruktozą itd to jeszcze (usunięte przez administratora) operatorów z taśm musisz wyręczyć by umyć im sprzęt po zmianie produkcji. Ciągle uwalony i brudny bedziesz chodził a taki (usunięte przez administratora)Rafałek siedzi na kaperze cały dzień gapi się na ciastka i jak się zatną musi palcem popchnąć ot całą jego robota a zarabia dużo więcej niż gość na kremach . Powiem tak jak masz rozum to się tam nie pchaj . Im więcej polaczkow w jednym miejscu tym gorzej . W(usunięte przez administratora) sami(usunięte przez administratora) pracują ludzie myślą tam że złapali Boga za (usunięte przez administratora) a żaden z (usunięte przez administratora) nawet kontraktu tam nigdy nie dostanie. Siedzą tam po 8 lat jak nie dłużej i dalej mieszkają w domach agencyjnych. Najlepszy jest taki(usunięte przez administratora)z piekarni Mariuszek ten to (usunięte przez administratora) jest . Poszedł na początek taśmy (usunięte przez administratora)chłopaków że mu ktoś taśmę ciągnie i mu ciastka jajowate wychodzą a sam (usunięte przez administratora)Nie potrafi maszyny ustawić. Zresztą w każdej pracy jaką wykonywał potrafił tylko niszczyć ale to znów konfitura z tmf , (usunięte przez administratora) na pracowników tylko po to by zająć ich miejsce a później być zwolnionym przez szefa firmy przynosząc wstyd . Dobrze że jego (usunięte przez administratora) bo inaczej ju dawno by wylecieli oboje . O urlopie na ciastkach zapomnij jak zjedziesz to dadzą kogoś innego na Twoje miejsce i tak właśnie masz zagwarantowaną pracę przez tmf . Dodatkowo mieszkania w opłakanym stanie na selwirusie i kwaterują Cię z totalnymi (usunięte przez administratora)jak Mateusz, (usunięte przez administratora) mieszkasz (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) i brudzie bo nawet się (usunięte przez administratora)sprzątać nie chce. W innych firmach tmf celowo robi pomyłki w solarisie twierdząc że system się pomylił. Liczą na to że ktoś nie liczy ile powinien wypłaty dostać. Heniek i Marin to dwa kombinatory więc nie polecam ... jak Marin woził ludzi na drukarnie to się chował za murkiem żeby go nikt nie widział i mówił do ludzi by nie mówili że są z tmf , później przychodził solaris z easymach czyli z kolejnego biura pośrednictwa pracy więc tak na prawdę nie wiesz dla kogo pracujesz. Na frezicie kolejny (usunięte przez administratora) Pawełek gościu umie tylko(usunięte przez administratora) a jak narobi (usunięte przez administratora) to wypisuje (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie TMF-Jobs B.V? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Blacharz samochodowy z językiem angielskim.
Weert
Jobwise Łukasz Frankowski
logo firmy Reach truck opreator
Weert
TMF-Jobs B.V

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w TMF-Jobs B.V?

Kryzsytof Kuakowski

Witam, serdecynię. Jejszę raz chciabłem prypłrosii tatym niedo mouw nieniewaraim pryzjadu(sprw, rodzinne ifinanfosę)Teraz jestesm jesk najbardziej gotowy do wyjazdy i ti w akzdejwwchiwli ;) pozdrawiam, Mam jeszcze jedna pytanie czy beźe możilowsćpracy u kllegi w firmie on tam vhyba na rozkladuknku konterer orwa pracuje :) (mPODOBNEDOŚWIADZCENIE,KOMUNIKATYWNYANG) cZEKAM IE CPIERPLIWIE NA ODPOWDZ poZDRAWIAM SERDECZNIE milegodnia

Robił już kto w zakładzie Belden Wire and Cable w Venlo? Szukają na III-zmiany pracownika technicznego z zamiłowaniem do technologii i własnymi pomysłami co by ulepszyć. Piszą, że od 14 do 19 euro można zarobić / godz. Zabrakło informacji, jakie koszty i warunki zakwaterowania i kogo biorą?

Hc group

Agencja 40h 200euro wypłaty... Sami sobie wnioski wyciągnijcie... Żenada

Ona

Jedna z najgorszych agencji z jaką dane mi było współpracować. Brak szacunku do pracownika - jesteś pionkiem, który każdego dnia jest rzucany w inne miejsce, aby zapełnić grafik lub listę rezerwowych. Co z tego, że chcesz pracować SKORO nie ma dla Ciebie tej pracy. Każdego dnia czekasz na utęsknionego sms-a GDZIE TERAZ JEDZIESZ? A może masz wolne? Obiecywana inna specyfika pracy, a trafiasz na pieczarki? Odradzam z całym szacunkiem. Lepiej startować do StartPeople czy Randstad.

@Ona

Potwierdzam ...... Mam filmiki odnośnie mieszkań i pracy Nie polecam .... P.s. i work wysyła do tmf ludzi uważajcie.......

Jan
@Kriss

Mnie i-work też wysłał do tmf i sobie chwale i tylko z nimi bede jeździć

Mmm

Proszę o priv

Robert

Mam zakwaterowanie z tej agencji, i to jest kpina, stan zakwaterowań to (usunięte przez administratora) dna, a ilość hołoty polsko rumuńskiej przekracza wszelkie normy... Unikać jak ognia 85 ojro za tydzień żeby bić się o kibel z 15stoma osobami, a dzień polega na dochodzeniu przez niektórych, kto obsrał kibel... No hołota... Warunki tragedia, mają dużo lokacji, ale to meliny... W przytułku brata Alberta jest lepiej.

Jakie warunki pracy są w TMF-Jobs B.V? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Spawacz?

Mała

Za taką stawkę na pieczarkach w t.m.f to była 6 lat temu a tu jeszcze jest za przeszło 9 euro tragedia nie życzę nikomu

My tu byli my zyli i ch.. zar

Problem jest ciągle z solarisami, kasą sie nie zgadza... biuro drugie biuro utrzymuje z naszych zarobkow takze nie polecam. Pozdrawiam

W jaki sposób u was rozwiązują sprawę z nadgodzinami?

SZAOKHAN

szukam pracy przez TMF

Mała

Już od dawna z kilka miesięcy będzie Czesław tak że ciężko z pracą u nich trzeba raczej myśleć o zmianie

Mala

Firma zrypana chodzi się do pracy dwa dni w tygodniu masakra po 10 godzin albo nawet jeden dzień mam o tej firmie źle opinie po kilku latach pracy w t.m.f. tak szanują.

@Mala

Piszesz, że pracujesz tam już dość długo. Czy problemy o których wspominasz pojawiały się już wcześniej, czy jednak dopiero od niedawna zdarzały się takie sytuacje? Mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz!

Urszula

@Karol, dziękujemy za informacje na temat warunków pracy w tym miejscu. Czy powiesz nam coś na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe były dostępne dla pracowników? Może w postaci premii na święta bądź w innej formie? @Bolo, jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu? A może złożyłeś już swoje CV?

Tobi
@Urszula

Firma mocno zdezorganizowana. Codzienne zawirowania na planingu, ogólna niepotrzebna sraczka to normalka. Zamieszanie z autami służbowymi i transportem do pracy w których rezultacie kierujący wstaje czasem dwie godziny wcześniej żeby wszystkich zgarnąć (za darmo). Żeby trafić na lokacje o normalnych warunkach musisz trochę przepracować jeśli nie, zdany jesteś na przerzucanie między melinami. Jeśli nie dochodzisz swoich racji i dajesz się czesać to popracujesz. Firma nie lubi osób, które ubiegają się o swoje. Takim pracującym rozpisują niepełne grafiki, żeby stać Cię było tylko na potrącenie za mieszkanie i na miskę ryżu

Adolf
@Urszula

Ewelina widać że byłaś na kursie ? Czy nauczyli Cię gadać jak babke z tele zakupów? Jeśli tak to teraz już możesz tak gadać za jedyne 6.51 euro w Tmf - efie. Moje szkolenia są lepsze używamy wyrazów typu musimy czy zrobimy ;) że niby razem wiesz a tak na prawdę oni sami zapierdzielaja A ja siedzę:-p

kl

Praca na ciastkach super, szybkie tempo ale fimra fajna i można super zarobić. z tmf można wszystko dogadać byłam świadkiem jak Panu nie odpowiadała praca i bez problemu zaproponowali mu inne stanowisko . super tylko polecać mieszkania super a jak coś jest nie tak zawsze można zgłosić grzecznie w biurze i rozwiaza problem. pozdrawiam KL

@kl

Widzę, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Czy firma zapewnia Ci transport z miejsca zamieszkania do pracy i możesz liczyć na pomoc koordynatora?

Adolf
@Czesław

Tak zapewnia i muszę jeszcze dokładać 20 euro które znika po cichu z mojej wypłaty A nikt o tym nie poinformował;)

Konstanty

Z pewnością każdy podejmuje swoją decyzję ale agencja generalnie ma bardzo dobre opinie!!

@Konstanty

I właśnie na to dałem się nabrać na dobre opinie ..... wcale tak nie jest dopiero po przyjeździe zaczynasz żałować ze masz do czynienia z tą agencją ...... ostrzegam

Kamil
@Konstanty

Dobre opinie to piszę Ewelina ta co rozbiła małżeństwo Henka brata i sama mu dała teraz jest żona Holendra i po prostu musi pisać takie dobre opinie. To się nazywa zasadność

KRISS

WYBIERAM SIE Z PARTNERKĄ DO PRACY PRZEZ TĄ AGENCJE TAKZE TRZYMAC KCIUKI..... HEHE ZA 2 TYG OPISZE CO I JAK POZDRAWIAM

@KRISS

Nie polecam stanowczo odradzam..... (usunięte przez administratora)to co robisz i do czego przyjedziesz z reguły jest tak że jedziesz z Polski bo aplikowaleś na daną ofertę A okazuje się że będziesz pracował/a gdzie indziej np przy swiniach czy przy sortowaniu śmieci..... ludzie szczerze od serducha zdala od tej agencjii..... szukajcie czegos innego.... szkoda czasu zdrowia i pieniedzy .... Pozdrawiam

tmf
@Kriss

Pracy przy sortowaniu smieci nie posiadamy na na trzode chlewna trzeba miec duze doswiadczenie takze nie prawda co tutaj wypisujecie

@tmf

Wy może nie ale kolejny pośrednik do którego wyslecie z pewnością tak .... Idziesz do biura tmf podpisujesz umowe a pracujesz przez inna agencje ja tak mialem stwierdzam fakty ..... znam osoby które tam pracują i proszę się nie ośmieszać na forum (usunięte przez administratora) Mam nadzieję że już niedługo te wasze niewolnicze biura się wykruszą A Pani lub pan znajdzie sobie normalną uczciwą pracę i życzę powodzenia bo kiedyś w końcu trafi kosa na kamień.... (usunięte przez administratora)

Psss
@tmf

Z dużym doświadczeniem to w Holandii jako rzeźnik nikt nie pracuje Ewelina skończ pisać głupoty 1600 euro za trybowanie kości to jest śmiech Niemcy dają 2500 euro więc to co napisałaś że osoby z dużym doświadczeniem tam pracują to jest brednia totalna każdy rzeźnik to powie. Wiem bo zanim do was przyjechałem to pracowałem na mięsie w Niemczech dla Dunczyka i tam są ludzie z dużym doświadczeniem. Również prawda jest to że aplikujesz na coś innego A trafisz na pieczarki ;)

Zostaw merytoryczną opinię o TMF-Jobs B.V - Weert

• Jak się pracuje w TMF-Jobs B.V?

Zobacz opinie na temat firmy TMF-Jobs B.V tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMF-Jobs B.V?

TMF-Jobs B.V