DOVISTA Polska Sp. z o.o.

Opinie o DOVISTA Polska Sp. z o.o.

Skazańcy?

Witam czy to prawda że dovista przyjmuje skazańców z więzienia. ?

@Skazańcy?

Czyżby mowa o dyrektorze który spowodował wypadek i zabił 3 osoby?

Czy Dovista przyjmuję tylko przez Agencję?

Ghost

Tak tylko przez agencje po paru miesiącach jest szansa na zatrudnienie przez Doviste

@Ghost

Jest? Teraz już nie ma

Hans

Super firma T5

Czy przyjmują na tą chwilę pracowników na halę T1 ?i bardzo proszę o opinię tej hali

Ciekawy

Też mnie ciekawi. A co chcesz się przenieść????? Lepiej siedź tam gdzie siedzisz ,;) Chyba że chcesz się denerwować :)

Szczerze

Tak, bo jest dla nich to bardziej opłacalne :(

operator produkcji

sa 2 Panie ..jedna C. i druga M. o ile pamietam...Pani C. wersja mega pesymistyczna odpychajaca...mowiaca o samej podstawiw 2250 brutto czyli 1600 na reke..nadgodziny nic nie wiadomo bo kazda hala inna...wersja optymistyczna Pani M. sa premie dodatki bus ..bedziesz sie staral bedzie ok, sa darmowe autobusy ...itp

jak dla woła do pracy po podstawowce..czy masz auto by walic nadg. Testy jak dla idioty..masz 20 IQ lub jestes ukraincem nie panie maju (nachlany czy nie by stał na nogach dostanie prace)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Zadowolony Pracownik T5

Robota złota, na piątce oczywiście, nie wiem jak tam inne hale Pozdrawiam wszystkich z Malarni i Gipo

Czy w DOVISTA Polska Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Wera

Nie masz co się łudzić. Premia za absencję raz na rok 500zł brutto (319zł na rękę) Premia za jakość 12,50zł brutto / dzień roboczy obecny w pracy - zależna od błędów całej hali ( 1 błąd na innym dziale i nic nie masz)... Średnia realna premia jakościową to 100zł brutto (ok. 70zł netto/ m-c) I nic poza tym nie masz. Ludzie z 8-10 lat stażu mają po 3350-3450zł brutto na m-c Nowi pracownicy 3150 - 3450zł brutto Jedynie nadgodzinami możesz sobie dorobić lub przychodząc na umowę zlecenie w urlopie czy święta.

Fg
@Wera

To są śmieszne pieniądze na dzisiejsze zarobki w tej firmie

Fg
@Wera

W tej firmie przynajmniej powinno się zarabiać 6 tysięcy na rękę za tą pracę co się tam wykonuje

Bezrobotny

Czy osoby po 50.- tce mają szanse na pracę w tej.firmie?.

Miki

Ktoś kiedyś napisał praca czyni wolnym ale nie w dov a do pracy nikogo że znajomych bym nie ploecicł chyba że kogoś nie lubię danej osoby a cała reszta jak chce się przekonać o warunkach pracy to niech sama składa cv Miło tej firmy i przełożonych nie wspominam ale większość zwykłch pracowników jest w porządku choć są wyjątki

Renata
@Miki

Bez sensu, bo jak nie polecasz to napisz czemu, a nie każ składać cv i się przekonywać ludziom samym. Taki to i pomagacz internetowy - wiem, ale nie powiem. Chciałam się dowiedzieć ile na produkcji płacą, ale widzę, że tu tylko powieści są pisane, żadnych konkretów.

Xxx
@Renata

3100 brutto trzy zmiany jak już się wprawisz możesz brać nadgodziny

Marian Dania

Szanowni Państwo, pracownicy firmy Dovista. Zajmuję się budową domów w Danii i właśnie szykuję zamówienie na dużą ilość okien typ skandynawski. Znalazłem firmę Dovista i już się ucieszyłem... Niestety, czytając Wasze opinie na temat atmosfery panującej w Waszym zakładzie, prawdopodobnie zrezygnuję z usług Dovista. Nie chciałbym , aby towar, który wykorzystuję w swojej pracy, był wyprodukowany z naruszeniem dóbr osobistych, praw człowieka i pracownika. Obawiam się, że patrząc na te okna miałbym przed oczami Wasze dramaty. W Danii (usunięte przez administratora) jest nie do pomyślenia. Wybiorę innego dostawcę a Wam życzę poprawy sytuacji w Waszej firmie i profesjonalnej kadry kierowniczej. Pozdrawiam każdego szarego pracownika firmy Dovista.

bialy
@Marian Dania

panie dunczyk co pan za bzdury piszesz ? pozdrawiam kazdego szarego pracownika ? co to jest za forma ? poknij sie w łeb zanim cos napiszesz i na koniec Dovista to dunska firma wiec nie pisz farmazonow ze w danii to nie do pomyslenia maz braki w edukacji i brak respektu pozdrawiam cie szary dunczyku

nnn
@bialy

co za kultura w wędkowy masakra , a duńska nie znaczy że nie ma kultury jak ty a obrażanie ? , przepisy takie same wszędzie obobiązują i nie masz prawa nikogo obrażać . Zgłosiłem cię !!!

Marian Dania
@bialy

Szanowny Panie bialy, Trochę podstaw edukacyjnych - szary pracownik to pojęcie ogólnie znane a oznacza dokładnie pracownika fizycznego, na najniższym poziomi organizacyjnym każdego przedsiębiorstwa, np. o brygadziście nie można powiedzieć, że jest on szarym pracownikiem. Szary pracownik to Ten, który pracuje na wszystkich zajmujących stanowiska powyżej niego, od brygadzisty w górę. To, że Dovista to duńska firma wcale nie oznacza, że są w niej stosowane standardy społeczne i miedzyludzkie takie jak w Danii. Przypuszczam, Panie biały, że nigdy Pan i nie pracował w Danii w duńskiej firmie. Nie ma Pan pojęcia jak się tu pracuje i w jakiej atmosferze. Ja natomiast przepracowałem w Polsce 20 lat, zaczynałem jako szary pracownik, a po skonczeniu studiów na stanowisku kierowniczym, więc jeżeli chodzi o braki w wykształceniu, dla Pana informacji, jestem magistrem inżynierem w specjalnosci konstrukcje stalowe. Nie będę się wdawał w dyskusję z Panem, ponieważ uważam to za stratę czasu. Pozdrawiam

Administracja DVA
@Marian Dania

Błąd Wszystkie obecne polecenia idą z Danii. kadra kierownicza w PL nie jest idealna, ale to co wykonują jest narzucane przez szefów z zagranicy. Widać to po mailach służbowych i informacjach i intranet zakładowym. Polska kadra robi to na co pozwala Dania. Wysyłane były listy i zarówno od kadry administracyjnej jak i związków. Po doniesieniach zrobiło się tylko gorzej. Zachód to cywilizacja i kultura pracy. Ale trzeba odczarować mit zarządzania zakładem bez skazy. Tu tak mamy tego przykład. Kiedy wchodzą duże pieniądze i biznes to wszystko inne idzie w odstawkę.

Olka
@Marian Dania

No popłacz się jeszcze ????????

Grzegorz

Jaka firma pierze odzież dla pracowników?

T2
@Grzegorz

Firma "Twoja żona lub mama "

Barbara
@T2

Żałosna odpowiedź, jak dziecka z przedszkola. Też jestem ciekawa, więc odpisz normalnie jak dorosły człowiek!

Kiszka

T1 hala - odradzam ????

Grzegorz

Pracowałem w Dovista w T3 załoga była super . Pozdrawiam zmianę tygrysa i innych którzy mnie znają Grzegorz S.

Szklanka
@Grzegorz

Interesujace

Div

Co myślicie o kierowniku P. J?

Ciekawski podróżnik
@Div

Czekam na wypowiedź. Czyżby ludzie się bali pisać prawdę o 'przełożonym'? :)

Dovisciak
@Div

Według mnie bardzo konkretny facet. Długo w tej firmie nie popracuje bo ma swoje zdanie i byle kto nie będzie go poniżał. Tak jak to jest tutaj.

Aja

Witam. Jaka atmosfera panuje w zakładzie. Jaka. Prace wykonują Panie? Czy warto iść przez agencjie?

Nn
@Aja

Przez agencję nie warto się zatrudniać. Odradzam.

Der
@Nn

Lepiej weź się za robote

Strawbery

Najlepsza jest muza puszczana na hali.

Jaki jest wkład kierownictwa DOVISTA Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Heh

Brak wkładu, brygadziści do wymiany

Bummmbummm

Too teraz może ja się wypowiem. Firma sama w sobie wprowadza dużo technologii i niby ułatwień , ale to jak kto lubi jedni się przyzwyczają drudzy nie, SAP to porażka, ale to już nie jednemu kierownikowi było mówione i mają to gdzieś, oszczędzanie jest na pracownikach wielkie w 2020 nie dostaliśmy żadnej podwyżki i premie słabe. Niby była rekompensata w 2021 No ale wiecie jak jest I tak przy największej puli  150 w plecy  . Co do pracy dla kobiet... czasami nie patrzy się na to czy da radę czy nie, Góra stwierdzi że na ten np. Maszynie mogą pracować i dadzą Cię na najgorszą maszynę,  początku fajnie ale z czasem kręgosłup dostaje, nikt nie patrzy na to czy zaprawki czy też inne działy same podstawiają wózki, lub czy muszą sobie je podstawić na stanowisko z prawie drugiego końca hali, można liczyć tylko na dobroć kolegów czy koleżanek.  nie ma osób organizacyjnej która po prostu wszystko podstawia,  rób sam i jeszcze wyrób normę.  Nie jest tragicznie , ale jak się przychodzi gwiazdorzć to logiczne że ktoś się w końcu wkurzy. Widziałam obrażane tu osoby z t4 zmiany B . Szczerze ? Zmiana najlepsza, jeżeli los by mnie pokierował i zawrócił w stronę dovisty , to tylko na zmianę B. Każdy jest jaki jest, ale przychodzi się tam pracować a nie poznawać nowych kumpli.  Atmosfera owszem powinna byc fajna w pracy, ale jak ktoś nie daje nic od siebie to w końcu hamulce puszczają.   Pozdrawiam i ściskam T4 zm.B maszynownia.

Bummmbummm

Too teraz może ja się wypowiem. Firma sama w sobie wprowadza dużo technologii i niby ułatwień , ale to jak kto lubi jedni się przyzwyczają drudzy nie, SAP to porażka, ale to już nie jednemu kierownikowi było mówione i mają to gdzieś, oszczędzanie jest na pracownikach wielkie w 2020 nie dostaliśmy żadnej podwyżki i premie słabe. Niby była rekompensata w 2021 No ale wiecie jak jest I tak przy największej puli  150 w plecy  . Co do pracy dla kobiet... czasami nie patrzy się na to czy da radę czy nie, Góra stwierdzi że na ten np. Maszynie mogą pracować i dadzą Cię na najgorszą maszynę,  początku fajnie ale z czasem kręgosłup dostaje, nikt nie patrzy na to czy zaprawki czy też inne działy same podstawiają wózki, lub czy muszą sobie je podstawić na stanowisko z prawie drugiego końca hali, można liczyć tylko na dobroć kolegów czy koleżanek.  nie ma osób organizacyjnej która po prostu wszystko podstawia,  rób sam i jeszcze wyrób normę.  Nie jest tragicznie , ale jak się przychodzi gwiazdorzć to logiczne że ktoś się w końcu wkurzy. Widziałam obrażane tu osoby z t4 zmiany B . Szczerze ? Zmiana najlepsza, jeżeli los by mnie pokierował i zawrócił w stronę dovisty , to tylko na zmianę B. Każdy jest jaki jest, ale przychodzi się tam pracować a nie poznawać nowych kumpli.  Atmosfera owszem powinna byc fajna w pracy, ale jak ktoś nie daje nic od siebie to w końcu hamulce puszczają.   Pozdrawiam i ściskam madzynownia T4 zm.B ❤

Bummmbummm

Too teraz może ja się wypowiem. Firma sama w sobie wprowadza dużo technologii i niby ułatwień , ale to jak kto lubi jedni się przyzwyczają drudzy nie, SAP to porażka, ale to już nie jednemu kierownikowi było mówione i mają to gdzieś, oszczędzanie jest na pracownikach wielkie w 2020 nie dostaliśmy żadnej podwyżki i premie słabe. Niby była rekompensata w 2021 No ale wiecie jak jest I tak przy największej puli  150 w plecy  . Co do pracy dla kobiet... czasami nie patrzy się na to czy da radę czy nie, Góra stwierdzi że na ten np. Maszynie mogą pracować i dadzą Cię na najgorszą maszynę,  początku fajnie ale z czasem kręgosłup dostaje, nikt nie patrzy na to czy zaprawki czy też inne działy same podstawiają wózki, lub czy muszą sobie je podstawić na stanowisko z prawie drugiego końca hali, można liczyć tylko na dobroć kolegów czy koleżanek.  nie ma osób organizacyjnej która po prostu wszystko podstawia,  rób sam i jeszcze wyrób normę.  Nie jest tragicznie , ale jak się przychodzi gwiazdorzć to logiczne że ktoś się w końcu wkurzy. Widziałam obrażane tu osoby z t4 zmiany B . Szczerze ? Zmiana najlepsza, jeżeli los by mnie pokierował i zawrócił w stronę dovisty , to tylko na zmianę B. Każdy jest jaki jest, ale przychodzi się tam pracować a nie poznawać nowych kumpli.  Atmosfera owszem powinna byc fajna w pracy, ale jak ktoś nie daje nic od siebie to w końcu hamulce puszczają.   Pozdrawiam i ściskam maszynownie T4 zm.B

Zostaw merytoryczną opinię o DOVISTA Polska Sp. z o.o. - Wędkowy

• Jak się pracuje w DOVISTA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DOVISTA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOVISTA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 8 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOVISTA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOVISTA Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOVISTA Polska Sp. z o.o.