UPM Service

Opinie o UPM Service

joRKM

Pracownicy Firmy UPM to poprostu banda z pod Biedrony, Yogi na robote daje dwóch co robią robote a reszta stójkowych, za których biora z RKM duże pieniądze.

Joanna

@anonymous rozumiem, że nie masz najlepszych odczuć co do pracy w UPM service, ale postaraj się podzielić swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób, pamiętając o szacunku wobec innych. Każda wypowiedź ma sens, jeśli jest poparta argumentami i nie krzywdzi dóbr osobistych innych.

Joanna

@Artur, co konkretnie nie pasowało Ci w firmie UPM service? Chodzi o atmosferę, warunki płacowe? Każda szczera, zarówno pozytywna, jak i negatywna opinia bardzo wiele wnosi dla przyszłych pracowników. Takie rady są bardzo pomocne.

@Joanna

warunki pracy i atmosfera jest tragiczna

NIE POLECAM

TO wszystko prawda monter dostaje 10,50 brutto.Skoro jest tak dobrze to po co daja co chwile ogloszeia.Nie polecam tej firmy !!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie UPM Service? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Przezorny

TO wszystko prawda monter dostaje 10,50 brutto.Nie polecam tej firmy.

Szefo 1234

Witam a ja właśnie staram się tam o pracę ale podobno muszę zrobić jakieś badania za 1000 zł i lipa a podobno oni załatwiają to wszystko i staram się dzwonię i no niestety, nie wiem trzeba tam mieć jakieś wtyki?

@Szefo 1234

daruj sobie tą prace

Szefo 1234
@anonymous

Czemu? Nie wiem o co tam chodzi ale podobno z tego co mi znajomy mówił to robota ok wiadome trzeba zapier... Ale coś za coś wiadomo i że ten cały jogi wali w kulki jak się da, szukam pracy a nawet podobnej firmy jak u nich w Tarnowie ale niestety nie znam Tarnowa i gdzie mógłbym znaleźć coś podobnego? Bardzo bym prosił o jakieś info skoro odradzacie tej firmy

Joanna

@Wacek czy możesz nam zdradzić na jakim stanowisku są takie warunki pracy? Firmy w dzisiejszych czasach zmieniają stale warunki wynagrodzenia, może słyszeliście, czy w UPM service ma dojść do podwyżek? Wypowiadajcie się zgodnie z regulaminem.

monter

Katarzyna

Wszyscy wiemy, że nie ma idealnych firm. Może osoby niezadowolone poprostu robiły cos czego nie lubiły??

Artur
@Katarzyna

Nie polecam, dziad firma.

Joanna

@Robert, po Twoim komentarzu widzę, że firma bierze pod uwagę oczekiwania pracownika co do na przykład długości wyjazdów. Jak ogólnie oceniasz atmosferę panującą w UPM service? @Normalny pracownik, czy mógłbyś napisać coś więcej? Jakie warunki zatrudnienia oferuje ta firma?

Normalny
@Joanna

Umowa o prace, stawki monterow od 9 do 13 euro na reke, spawaczy od 11 do 16 /17 na reke. Nowe samochody, firma placi za dojazdy i noclegi, daja ubranie i buty robocze. Wyplaty bez problemow, jak sie chodzi do pracy i wykonuje sie swoje obowiazki to sie nie ma czym martwic. Wlasciciel spoko, w sumie to tylko on tam cokolwiek jest wart bo reszta gałganow tylko kłamie i kombinuje.

Robert

Pracuję w UPM od sierpnia 2017 r , kontrakty od 2 do 3 tygodni / takie mi odpowiadają / ale są też czasem krótsze no i dłuższe - na te ostatnie zgłaszają się chętni i są w delegacji nawet po 6-12 miesięcy . Generalnie w UPM starają się dopasować okresy wyjazdowe do oczekiwań pracownika . Okresy po między wyjazdami zależne są od pory roku gdyż w większości są to remonty kotłów w spalarniach i remontuje je się latem / jesienią , wówczas pracy jest natłok . Firma stara się jednak znaleźć inne kontrakty w okresach przejściowych . Opłacany jest cały czas ZUS i to od godziwego wynagrodzenia , można też przyjąć się do Firmy na własnej działalności . Ja jestem zadowolony , i choć z niejednego już pieca chleb jadłem to nie ma co narzekać . Trzeba mieć świadomość specyfiki pracy w delegacjach - spanie z kolegami w wspólnych pokojach / z reguły 2 osobowe / , nocne przejazdy prosto na budowę , jednak mimo ,że za każdym razem jedzie inna ekipa - to nie ma konfliktów . ”Towarzysze niedoli „ są w porządku . Dzięki nim wdrożyłem się do zawodu , trzeba tylko chcieć . Zarobki są OK. i zależą od wiedzy i umiejętności , ale i te najniższe stawki dla początkujących są godne . Z UPM poznałem już trochę świata i jak na razie nie myślę o zamianie Firmy .

wesołek
@Robert

Ta ata ta ata śrutu pierdu tu aż chce się zygać jak się to czyta większego idiotyzmu nie czytałem ale super kolorowo IDEALNE BZDURY . Pewnie masz premie za pisanie tego ścierwa, co wy bierzecie ze takie rzeczy macie czelność pisać, ja na wet na haju nie napisał bym takich bzdur . Ha ha ha ha ah ah PORAŻKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pimp
@wesołek

No ja pracuje w UPM dlugo i wszystko co kolega napisal to prawda

Olek

Podpowiedzcie jak się z firma pracuje za granicą?

Jarosław

Hahaha... Ale ciekawe rzeczy tu wypisują. Ja pracuje w Upm już parę lat praca jak praca jeśli ktoś jest ułomny i leser A jest tu ich dużo ( no cóż sztuka jest sztuka) to będzie narzekał że źle i ciężko... ludzie jak ludzie każdy inny i z każdym trzeba jakoś żyć ... np z panem K.P. To masakra pracowałem z nim na cementowni (pierwszy i ostatni raz) tzn my pracowaliśmy na 20stopni mrozie A on albo sklepy albo warsztat z Niemcami i tylko wszystko źle i mało i bałagan A na mieszkaniu z nim mieszkać uuuuuuu to już wyzwanie. Więc jedno co to nie polecam z Tym panem nigdzie reszta ok kto ma głowę na karku to da radę...siema

Joanna

@Daniel, a czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w UPM service? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu? Jak socjal? @Marek, @Waldi, widziałam, że byliście zainteresowani pracą w UPM service. Zdecydowaliście się aplikować? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w UPM service? Co możecie powiedzieć o tym pracodawcy?

Jakieś opinie na temat firmy Upm Tarnów, jak z kasą na konto płacą,a stawki jak mają dla montera,?Firma godna żaby zniech jechać za granicę?

Waldi

Witam,mam propozycję jechania od nich do Niemiec,jak z kasą przelewy na konto czy do ręki bo co takiego słyszałem, a umowa wporzadku od całości składki odprowadzaja,.Prace mają podobno cały rok,a jakie są okresy zjazdu na urlop.z góry dzięki?

Arek

10 euro brutto/godz.Przelw bankowy po 10 tym każdego miesiąca.Zawsze brakuje 10-15 godzin.Bo kto przyjedzie 400 km upomnieć się o nie.Praca głównie na spalarniach śmieci.Opinia o firmie zła w kraju.Ostatni dużo ogloszen o pracowników - bo coraz mniej chętnych.Firma z Tuchowa a nie z Tarnowa.NIE POLECAM.

Daniel

Niestety niektórzy potrafią jedynie narzekać, jak stracą coś dobrego to jest użalanie się !!!

Ogarnięty

Cześć, Postanowiłem dodać jakąś rzeczową opinię bo jak czytam te pomyje to mi się słabo robi. Sprawa wygląda tak: Kasa ok, jak umiesz coś robić a nie szluga od szluga tylko odpalać to godnie zarobisz, tu akurat nie ma sie do czego doczepić. Ciuchy dają, łachy straszne no ale daja bez problemu. Sprzęt juzteraz nawet jest, jeszcze rok - dwa temu byl z tym problem ale teraz naaaawet jest spoko. Co do samych wyjazdów to jest róznie ale wybaczcie, mozna bylo sie uczyć i siedzieć w biurze teraz, firma robi co moze, zeby ogarnąć robote i czasem jest lepsza a czasem ciulowa, życie. Mateusz + Jogi ? No kombinatorzy i klamcy jak cholera ale trzeba sie postarac, zeby ich nie lubić, gdyby ktoś usiadł tamw tym młynie (biurze) na miesiac to bylby taki sam. Generalnie z Jogim/Marcinem da sie wszystko zalarwićjak sie nie zaczyna gadki od pretensji jak ksiaze a normalnie i rzeczowo mowi jak jest. Jedynie co mnie wpieniało to nieodbieranie telefonow jak cos waznego sie dzialo ale tez staralem sie rozumieć, ze roznie bywa. Aha, ci co pisza, ze prezes auta kupuje itd to hmmm... no bezmozgi totalne, co tu duzo mowic, firma sie rozwija i kupuje auta, zebyscie mieli czym do roboty dojezdzac bo jak trzeba bylo jechać "słynna" Oktawia to kazdy krecil nosem a jak prezes auta nowe kupuje to tez zle, no polaczkowi nie dogodzisz. Co do pracowników to spoko ludzie, starsi wiekowo troche sobie duzo wyobrazaja i czasem jakw kazdej firmie pojawi się "samozwańczy kierownik" ale ja to zlewam, robie swoje, nie mogam sie od roboty a jak trzeba to i cygara zapale, normalna robota, kazdy co jest w branzy wie jak jest. Ps: W ciuchach od nich wygląda sie jak rolnik, polecam kupić sobie swoje jak sie nie jedzie na remont.

wiarygodny
@Ogarnięty

Ogarnięty zajmij się papierkami biurowymi a nie wypisywaniem dobrych komentarzy dla tych popaprańców :-( Wiemy ze macie Małgosie która bardzo ładne poematy pisze , tylko ze każdy już zna wasza firmę i tego bełkotu już nikt nie bierze pod uwaga ze firma super . Każdy wie za ta Firma to życiowa porażka, szkoda życia i zdrowia dla was , jest za dużo innych normalnych firm anie takie szambo jak WY . A tak nawiasem mówiąc niech Ci ludzie biurowi zajmą się praca swoja a nie pisanie wam dobrych komentarzy. Normalny człowiek do was nie przyjdzie a renomę już macie wyrobiona wiec już nie trzeba po was jechać więcej. W naszym środowisku spawaczy każdy was zna i uwierzcie wszyscy was omijają dalekim łukiem. NIE POLECAM. CZY MAJCIE SIĘ Z DALA OD NICH.

Normalny pracownik

Pracuję w tej firmie od ponad roku. Z czystym sumieniem mogę ją polecić. Nigdy nie miałem problemów z wypłatą czy czymkolwiek innym. Jeśli chodzi o kontrakty to przeważnie 3-5 tygodni. Może jeżdżę na takie bo nie jestem roszczeniowym pijakiem? Myślę, że jeśli ktoś będzie w porządku wobec nich to nie będzie miał powodów aby narzekać.

Spawopon

Pieniądze dobre dają . Kontrakty niektóre krótkie , ale kasa zawsze jest . Współpracuje z nimi od kilku lat . Roboty krótkie ,ale nie chodzi by na kontrakcie spędzić większość życia, szybka kasa i można w domu posiedzieć . Socjal dają wiec nie ma co narzekać. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o UPM Service - Tuchów

• Jak się pracuje w UPM Service?

Zobacz opinie na temat firmy UPM Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPM Service?

UPM Service