UPM Service

Opinie o UPM Service

niekumaty

no to ładny syf tam jest.

Joanna

@Tomi chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda Twoja praca w firmie. A na jakie wynagrodzenia mogą liczyć pracownicy?

@Joanna

Już tam nie pracuje a wynagrodzenia po co pytasz przecież wiesz...

Tomi

To tak tylko w dużym skrócie bo jest tego dużo wiecej

Tomi

Okropne braki w sprzęcie a jak już jest to przeważnie dziadostwo czasem zdarzało się że ani jedna dobra spawarka nie pojechała na budowę magazyn w dwóch garażach obciach jak na taką firmę braki kadrowe chyba coraz większe na 10 osób na budowie 4 lub mniej ogarnia robotę reszta to durnie oczywiście są też kadry zaufanych gdzie goście potrafią nagrywać to co dzieje się na hotelu i później pokazywać te materiały w biurze straszne cymbaly i karierowicze których lepiej omijać szerokim łukiem lub opluć hehe co do w całym tym balaganie to Staszek wydaje się być naj mądrzejszy bo reszta hmmm.. Niewiem co napisać na ich temat raczej niewiele można o nich powiedzieć no proszę ie się o kasę dzwonienie pi 20razy to męczy a jak już jest kasa to jeszcze tylko kolejeczka na korytarzu międzyczasie 2 razy zabraknie pieniędzy i tak cały dzień możesz czekać aż dostaniesz swoje siano urlop oczywiście nie płatny brak szacunku ogólnie nie polecam fachowcom tym którzy chcą się uczyć prędzej ale niewiem czy jest jeszcze od kogo pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie UPM Service? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
obiektywny

Panowie a z czego oni maja płacić auta non stop kupują, Pani prezes z wielkim tyłkiem się panoszy wszędzie, drugi gruby rządzi jak się patrzy, szefuncio do Tuchowa jeździ sobie hale stawia a to tu idzie kasa i dlatego nie ma dla nas szaraków na wypłatę i dlatego musimy dzwonnic jak murzyni i zebrać o swoje ciężko zarobione pieniądze . Tylko Jogi i Mateuszku już nie wysilaj się i nie pisz dobrych komentarzy bo to już nie działa . Nowa spółeczka no i Andrzeja słupem zrobili jak się chłop dał w to ubrać, szkoda mi Cię .

erni

Qwerty, wiesz ja zdaje sobie z tego sprawę, i uwazam tez podobnie ze nic nie dzieje sie bez przeceny tak jak komentarze tutaj na ich temat jednak czasami jest tak ze jak ktos jest zły na cos to już wszystko jest złe ,masz racje może sie przekonam i sam spróbuje

pysio

Zwolnilem się jakiś czas temu i powiem ze Firma jak firma, nie każdy tam pracujący jest pod kreska, jeżeli jesteś fer do nich to oni są do ciebie nie miałem nigdy problemu . W biurze nie ma co narzekać na pracujących tam. W kadrach można na spokojnie różne tematy dograć z chłopakami jakieś ciuchy czy narzędzia załatwić. Największą bolączką tej firmy gdzie może doprowadzić do ruiny są młode Slagi i grubas jogi. Kawał chamow mających człowieka za nic, woza się furami i (usunięte przez administratora) robią jedynie zamieszanie gdzie pewnie o połowie różnych akcji stary nic nie wie, śmiech na sali. Co do kasy to bardzo dobra jeżeli jeździ się na dłuższe kontrakty, wprawdzie kasa do ręki ale nie miałem problemu, umawiałem się przyjerzdzalem i po problemie. Wiadomo czasem są krótkie awarię czy przypinki ale taka branża. Gdyby nie młode "kierowniki" to wsumie firma ok.

długi
@pysio

co ty chłopie wciągałeś jak to pisałeś chyba ze masz na imię Mateuszek, wy nie macie już żadnego człowieka co ma dobre imię na wasz temat , okradacie ludzi , wykorzystujecie , nie macie litości ani sumienia , a żeby was tak ktoś okradł i żebyście się poczuli tak jak my . ten co to pisał to człowiek z biura dodaje tylko opinie żeby nie była negatywna

Qwerty

O czym Ty chłopie mówisz?? Jakie drobne druczki?! Zejdź na ziemię to raz a dwa to nie łódź się że będzie zaje...... w tej firmie. Stawkę masz na gębę!!!!! A umowę na 1750 zł brutto w okresie próbnym a później albo dostaniesz na rok na 1850 zł brutto albo wgl Ci nie przedłuża. Także powodzenia i już Ci tłumaczył nie będę więcej bo masz klapki na oczach i zero doświadczenia.

Qwerty

Ty to jesteś jakiś nie kumaty albo jesteś którymś z nich co się podszywa i próbuje wyrobić dobre imię o firmie. Jak masz klapki na oczach to powodzenia :-D

Qwerty

Erni nie łódź się że będzie. A jak będzie to po 2/3 miesiącach będziesz musiał się prosić o kasę. Chcesz spróbuj. Ale z czasem się przekonasz że te wszystkie negatywne wpisy to prawda. Mam wykaz firm typu Upm które mają gdzieś pracownika i wykaz firm w których pracownik jest poważany chodź trochę mniej zarobisz. A lepiej jest mieć mniej a stale niż obiecane dużo i wgl kasy nie widzieć.

Qwerty

Śmiech na sali. Pracowałem to wiem. I nikt mi nie wmowi że się rozwija bo tak nie jest. Szukają głupców którzy pojadą i będą robić dla nich godziny. A za dietę pracowników mają na zapłacenie mieszkania za granicą i paliwo na dojazd z Polski na zachód jazdę tam do pracy i powrót po kilku dniach. Omijać szerokim łukiem bo dużo obiecują a synki się woza brykami a o jogim nie wspomnę (m.zbylut). Szukajcie w innych firmach które dają mniej albo w Spaw-Marze.

wierzyciel

Kasa to jest na koncie starego a ty robolu to się proś o własne pieniądze a i jedz do tarnowa bo wiesz Urząd Skatbowy może się czepiać.

Tymbark

Nie polecam firmy byłem pracowałem z kazdego rozliczenia godzinowego ginie po 10-15 godzin .... ślaga łysy wąż widać odrazu że przekręt jakich mało nie miła atmosfera w biurze wyjazdy po 4-7 dni zwodzenie praca co kilka dni w efekcie zastoje po dwa tygodnie. Tylko garstka ludzi ma prace Ci co robią w nierdzewce ale to przez koleżeństwo z marcinem czy młodym ślaga. Chcesz wpaść w długi lub stracić duzo pieniedzy ??? zapraszam do pracy w tej firmie pozdro

młody

W kazdej opini ziarnko prawdy.

DZIADEK!

Koledzy spawacze!!! firma ŻENADA przy rozmowie tel.ile oni roboty nie mają! a naprawde nic nie mają szukaja tam miejsca gdzie się coś kończy i termin zagrożony wtedy naganiają spawaczy na pare dni koledze nie wypłacili jeszcze za lipiec a mamy połowe wrzesnia omijać szerokim łukiem!!! POZDRAWIAM!Skrót UPM oznacza uciekających pracowników mamali w ciągu miesiąca zmiana roboty 5 razy

dero

Wczoraj był ostatnim d niem mojej pracy w tej firmie JAK TO MOŻNA nazwać firmą nie myście o o dużych zarobkach w tej firmie pracują wszystcy z TUCHOWA od kolesi co kostke układają po spawaczy co im niby firma certyfikaty załatwiła jak chcesz się orobić i na pół Tuchowa zarobić to polecam a na sam koniec i tak Ci Pupile u Staszka opinie wystawią NIE POLECAM

patrik

Tą firmę powinni zamknąć zanim dostała pozwolenie na działalność OMIJAJCIE ją dalekim łukiem odszedłem w maju a do dzisiaj nie dostałem pieniędzy bo przelewy nie przyszły NORMALNE jaja sobie robią nawet MAMALA był udzciwszy nie róbcie sobie nadziei

Pozdrawiam

Nie każdy jest taki jak Twoje towarzystwo, że mają za wódę wywalać. Ja mogę Ci potwierdzić wcześniejsze komentarze."Przecież im nie powiem, że wyjazd na pięć dni bo by nie pojechali" Słowa szefa. Mogę dodać, że wywalają za spytanie kiedy będzie wyjazd. Po prostu maj (usunięte przez administratora) nie robotę a na wyjazdy jad (usunięte przez administratora) tacy tam są cenieni, później inni jadą na poprawki. Takie jest tam "ferrr" traktowanie. Przyjdzie kolej i na Twojego jak go nazwałeś kolegę, no chyba, że on z tych wyjątkowo miłych dla szefunia.

mix321

jak prcujesz tak masz płatne , kolega robi wtej firmie i sobie chwali jasne że trzeba zrobic troche godzin żeby mieć z tego jakiś pieniądz wydaje misie że cenia tam fachowców dobrych fachowców !! jeżeli jesteś wobec nich ferrr to to działa w obydwie strony a pijaków nie cenią więc te nie pozytywne opinie wydaje mi sie że napisaliście bo was z tamtąd (usunięte przez administratora) a zaco ?? za wóde

upm

Oj Panie Marcinie widzę, że prawda boli. Na rozmowę możecie sobie iść, wszystko się okaże jak podejmiecie "pracę"

Zostaw merytoryczną opinię o UPM Service - Tuchów

• Jak się pracuje w UPM Service?

Zobacz opinie na temat firmy UPM Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPM Service?

UPM Service