UPM Service

Opinie o UPM Service

Boguśka Nowy wpis

Dzień dobry, jak widać w zakładce z karierą poszukiwani są także konstruktorzy. Niestety po tej krótkiej ofercie nie mam pojęcia nawet na jakie widełki placowe można byłoby liczyć. W sieci też trudno było o takie ogłoszenie. czy jest tu ktoś zorientowany w warunkach?

Cześć, widziałem zapytanie o stawki dla monterów na Niemcy. Czemu nikt jeszcze nie odpowiedział? Od nowego roku będę kasy potrzebował, mam doświadczenie i zastanawiam się czy by w końcu za granice nie wyjechać. Jak to wszystko od strony organizacyjnej teraz wygląda? czy jest tu ktoś kto teraz siedzi i robi albo na świeżo wrócił i by opowiedział?

Pan pracownik

Przepracowałem w tej firmie sporo czasu wszystko zależy od tego gdzie Cię wyślą kotły/nierdzewka/warsztat gdy ja pracowałem pamiętam były takie momenty ze ludzie mieli spore doświadczenie ale jeśli za dużo gadasz (czyli chcesz godnie pracować masz swoje zdanie) to choć byś był najlepszy to i tak porobisz tu jeden wyjazd. Często fatalne warunki mieszkalne POZOSTAWIALO WIELE DO ZYCZENIA. Najlepiej na 2m 3 ludzi wrzucić i jest dobrze nie którym to pasuje nie którym nie no ale jeśli chłopaki przyjechali pomieszkali miesiąc czasu to jeśli inne osoby odezwa się później to przecież o co mu chodzi? jak nikt nie narzeka a po pijaku napierdzielaja na warunki szkoda ze na trzeźwo nikt tego powiedzieć nikomu nie potrafi stawki najlepiej 10 euro na start nie polecam nikomu (oczywiście to jest ironia z tego co się orientuje to 12 na start w tych czasach gdzie idzie człowiek do sklepu dziennie wydając 25 euro dostanie na start) oczywiście brak diet i dojazdu :) a i tak na marginesie monter dla nich się nie liczy(usunięte przez administratora)a pan spawacz ma tylko pospawać

EMERYT Nowy wpis

JESTEM NA EMERYCIE I KRÓTKO CI ODPOWIEM JAK ZNASZ SIE NA ROBOCIE TO SA LEPSZE FIRMY TU BYWAŁO RÓZNIE JA NIE NIE NARZEKAŁEM MIALEM ZDROWO MYŚLĄCEGO MAJSTRA TO WSZYCHO OK BYŁY KOMPLIKACJE COŚ NIE PASOWAŁO ZMIANA PRZEZ INWESTORA TRUDNO TRZA BYŁO CZEKAC ZA DECYZJĄ A TAK BYWAŁO CZESTO TROCHĘ NERWÓW NO ALE MAJSTER OPANOWANY DOBRY FACHOWIEC WIEDZIAŁ ZE TAK MUSI BYĆ BO MY NIE DECYDUJEMY TYLKO INWESTOR A JAK TRAFISZ NA MAJSTRA (usunięte przez administratora)TO JEST DO KITU NERWY I SZKODA GADAĆ BO ON WIE NAJLEPIEJ A TAK NIE JEST TYLKO ZNA LEPIEJ JĘZYK WIĘC TO TAK WYGLĄDA NO I ZALEZY Z KIM PRACUJESZ JAK SA LUDZIE CO MAJA DOSWIADCZENIE TO JEST SUPER BO WSZYSCY WIEDZĄ NA PAMIĘĆ O CO CHODZI WIĘC NIE MA NERWÓW I SIE NIE NAROBISZ NIEPOTRZEBNIE JEST ŁATWIEJ BEZ PANIKI RAZEM SIE UZGADNIA CO JAK ROBIMY I TO IDZIE KASA JAKA 16 EURO NA ŁAPE DOBRA MUSISZ TO PRZEMYŚLEĆ

Dzień dobry, wiem ze napisane jest w wymaganiach w ofertach, żeby zachować gotowość do pracy poza krajem, ale czy można zatrudnić się jedynie w Polsce? Przyjmują teraz na takich warunkach czy jednak wola kandydatów bardziej elastycznych?

a z kontrolą jakości jak sytuacja wygląda? nie piszecie o tej pracy na bieżąco a oferta od niedawna jest dostępna. Jeśli to możliwe to opiszecie ten dział? Jak jest duży? Jak się ludzie dogadują? I czy jakkolwiek zarobki są możliwe do określenia?

Pracownik Nowy wpis

Jak się ma doświadczenie i uprawnienia to spoko kasę można wynegocjować. Zawsze można zadzwonić i zapytać o warunki zatrudnienia i zarobki, to co dla innych jest spoko, dla innych niekoniecznie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie UPM Service? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z UPM Service? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Lila

Skąd ta pewność? gdzie taka robota? piszesz, że hajs lepszy czyli tu stawki są poniżej rynku czy jak? w tym roku ile dają?

Bartosz Gniadek

Dzisiaj mija rok od mojego zatrudnienia w firmie @UPM Service, szczerze polecam, jest wszystko tak jak trzeba.

Pppp
@Bartosz Gniadek

Jakie stawki dają monterą na początek na niemcy ?

Bartosz Gniadek
@Pppp

jeśli zdasz izometryk i robiłeś po kotłach to 15-16 w zależności co umiesz, dla mnie ok

Można mieć tu jakaś pewność odnośnie tego gdzie cię wyślą? W ostatniej opinii było właśnie napisane, że warunki pracy mogą od tego zależeć. Ciekawi mnie przy tym czy są polecane jakieś lokalizacje lub sezonowe roboty, na które warto będzie się udać? Rozumiem także, że ciężko na umowie teraz jakąś stabilizacje mieć gwarantowaną?

Jak wygląda sprawa grafiku w UPM Service. Czy pracodawca idzie na rękę?

Czemu nie ma odp co do stawek dla monterów lub spawaczy? Czy są one różne w zależności od doświadczenia i stażu? Mnie interesuje praca jako malarz, była oferta pod koniec lutego. Podano w niej kwotę od 4 tys w górę. Jaki jest relatywny max i jak oceniacie aktualne warunki pracy?

Spawacz

Jakiej stawki można się spodziewać dla spawacza i montera ?

Jaki jest styl zarządzania w UPM Service?

Czy ta firma jest zakładem pracy chronionej? Po komentarzach można wywnioskować, że z byłymi pracownikami jest coś nie tak. Doszły mnie opinie, że wyrzucają z pracy alkoholików i ćpunów, ale chyba portal gowork powinien jakoś sprawdzać te komentarze, czy są pisane pod wpływem używek i nie publikować ich. Może ktoś ogarnięty napisać tutaj jakie firma daje warunki współpracy dla jednoosobowych działalności i czy jest możliwość dobrania sobie zespołu bez pokręconych ludzi, którzy ze wszystkiego są niezadowoleni? Nie interesują mnie opinie typu „omijaj szerokim łukiem”, bo takie banały powielają ludzie, którzy omijali szerokim łukiem naukę umiejętności pisania i czytania. Konkrety poproszę, bez złośliwości i agresji.

Panstwowa Inspecja Pracy

Pracodawca zalegający z wypłatami musi liczyć się z konsekwencjami. Pracownik, który nie otrzyma pensji, ma bowiem prawo do: zgłoszenia sprawy do Państwowej Inspekcji Pracy; złożenia pozwu do sądu pracy.

Pan Spawacz i Pan Monter

Problemy z płatnościami od dłuższego czasu. Jeśli ktoś szuka stałych wpływów na konto to raczej nie polecam sam zrezygnowałem. Ja rozumiem ze mogą mieć problem z wypłaceniem na czas ale powinni o tym w jakiś sposób poinformować pracownika swojego pracownika. Prosty przykład wysyłają kogoś do pracy i ma być powiedzmy 10 stycznia na robocie to gość na robocie jest 10 stycznia a nie 20. Tak samo powinno być z wypłatami jest powiedziane ze 10 kasa ma być to 10 być powinna a nie 20 bo przecież ludzie maja kredyty wydatki ale co ich to obchodzi. Jakoś przecież tam będzie..

@Pan Spawacz i Pan Monter

Słuchaj a kiedy byłeś na wyjeździe? I generalnie wprost konsultowałeś te sugestie z kimkolwiek? jest tu w ogóle z kim gadać? Ciekawa jestem jakby się do tego odnieśli

Tigowiec

Słyszałem że w tym roku mają mieć duży kontrakt na Norwegię. Ktoś może powiedzieć jakie stawki proponują spawaczom tig na umowe o pracę? Płacą nadgodziny normalnie? I wypłata jest do 10ego każdego miesiąca?

@Tigowiec

Odnośnie tego wspomnianego kontraktu na Norwegię to skąd jest taka informacja? pytam bo ktoś wcześniej wspominał o jakimś upadku firmy i zastanawiam się nad tymi rozbieżnościami. Ilu spawaczy dzięki takiemu kontraktowi mogłoby uzyskać fajną pracę?

Chętny

Ktoś wie jaki termin płatności na działalności? Interesuje mnie exprot na Niemcy. Trzymają się terminów?

Jaki termin płatności dla spawaczy na działalności? Mają przewidzianą dłuższą pracę na 2023r ? Czy tylko jakieś krótkie remonty?

Robcio

Jeśli chodzi o ludzi w firmie, to tak jak w każdej -jedni bardzo ok jako fachowcy i koledzy, a inni mniej. A o samej firmie......? Od kilku miesięcy problem z kasą (terminowe płatności. Najgorsze jest to, że nikt nie powie prawdy, tylko kręcenie. Dlatego nie wiadomo, czy firma chyli się ku upadkowi, czy jest jakiś inny powód. Ale czekanie na zasłużoną wypłatę jest mega irytujące.

@Robcio

No ładnie... A po dwóch miesiącach już wiadomo? Co się tam w firmie dzieje, pytam bo nikt w zasadzie niczego po tym nie napisał. Dalej coś z płynnością jest nie tak? Ktoś odszedł może odkąd to pisałeś?

Dziadek

Pozdrawiam Stanisława slage i tych co robili ze mną na Skawinie rurociagi

Julia

Ale jak jedziesz do Niemiec, to masz umowę z num, czy z Niemcem, u którego robisz? Bo ktoś tu pisał że z Niemcem....

Zostaw merytoryczną opinię o UPM Service - Tuchów

• Jak się pracuje w UPM Service?

Zobacz opinie na temat firmy UPM Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPM Service?

UPM Service