UPM Service

Opinie o UPM Service

Tomasz W.

Pracuję w tej firmie już drugi rok, nie piję i chodzę do pracy, więc nie powiem złego słowa. Kasa dobra i na czas, niech dalej płaczą Ci co jadą a udają fachowców to później zdziwieni, że Niemiec zsyła do domu. Polecam firmę !

Dominika
@Tomasz W.

Ty miałeś pracodawce chyba ocenić a nie swoją postawę ;D Co za dziwna opinia, o stawkach i tym co maja oni do zaoferowania już nie łaska napisać?

Tomasz W.
@Dominika

Praca jak wszędzie w tej branży raz lepsza raz gorsza, stawki jak robiłem rozeznania po innych firmach jedne z wyższych. Czy teraz Pani Dominika jest zadowolona ?

Rorirnxiet
@Tomasz W.

„Monterzy „ na umówie to maks 14 euro,tig na działaności to okolice 30 ruro takie stawki

Stefan
@Rorirnxiet

No ale na działalności samemu sobie odprowadzasz składki to wiadomo że stawka wyższa. Ty na jakiej jesteś umowie?

Ss
@Rorirnxiet

A mają teraz robotę i ludzi bo nic nie widzę żeby dodawali ogłoszenia ?

prac
@Stefan

Umowę możesz dogadać.

Hanna
@prac

Na wszystko są tu elastyczni?

xyz

Tak się składa, że pracowałem w firmie co do pieniędzy firma za godziny przepracowane płaci ( ale nie płaci za przerwy w pracy), natomiast to jak się traktuje pracownika pozostawia wiele do życzenia, niemcy Polaków traktują jak (usunięte przez administratora) do tego Polscy brygadziści nie lepsi. Każdy wie co robił brygadzista S, a swoją drogą ludzie go na taczkach wywieźli ze już tam nie pracuje?.

Szkoda, że firma nie dba o pracowników tak jak o opinie o firmie, a wystarczy płacić nadgodziny, przerwy na których rzniecie pracowników ( miesięcznie to jest 30 godzin) aby dostać wypłatę to trzeba nacałować się klamkę Prezesowi, ten bajkowy gufi czy snupi jak on tam ma też jest nie zły cwaniak. Sprzęt do roboty to masakra: szlifierką ciągle spadają osłony bo są tak wuj... że nadają się na złom.Nie mam tam nornormalnej pracy, ciągle stoi nad tobą Niemiec lub Polak i (usunięte przez administratora) cię szybciej szybciej i szybciej. Jesli trafiłeś pod RKM jako podwykonawca mogłeś wrócić do Polski nie wysiadaj z busa, UPM jest tylko podwykonawcą. Bardzo nie polecam tam pracować !!!!!!!!!!!!!!!!!

Taiger
@Marek

Nie wiem z jakiego drzewka spadliście nie którzy ale w jakiej firmie w De itd.pracodawca płaci ci za przerwę robisz 11 jedna godz.przysługuje przerwy .A po za tym idziesz do pracy po to żeby zarobić więc jak coś potrafisz to i za to będziesz miał zapłacone jak ustaliłeś ,A jak (usunięte przez administratora) przez tel.czy w biurze że potrafisz wszystko a na budowie przyjeżdżasz pijesz i nie masz zielonego pojęcia to wybaczcie. Nie bronię firmy tylko tacy płaczkowie mnie wkurwiają.A za ile robisz czy 8 czy 22 czy 40 wiesz kòrwa bo przecież ustalasz tyle w temacie .

@Taiger

Pracowałem i nawet miałem nadgodziny firma ani grosza nie zapłaciła za przerwy, ani za jeden dzień , więc szkoda ze piszesz bajki !!!

monter

Polecam firmę. Atmosfera i ludzie zajebiści a zwłaszcza na nowej hali. Zarobki troche średnie ale czego można wymagać na początek :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie UPM Service? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Dominika

UPM Service to firma oferująca najlepsze konstrukcje stalowe z profesjonalnym wykonaniem. Widziałam, że poszukują pracownika na stanowisko Spawacz Mig, a wymagania obejmują: uprawnienia zawodowe, umiejętność czytania rysunku technicznego, odpowiedzialność i zaangażowanie oraz gotowość do pracy zarówno za granicą, jak i w Polsce. Czy ktoś może powiedzieć, ile płacą?

Czesław
@Dominika

Na umowie o pracę polskiej 2800brutto zloty wysylaja do np niemiec za 10euro, (usunięte przez administratora)

były

Tak się składa że pracowałem w tej formie, nie mam dobrego zdania o tej formie, za granicą nie traktuje się dobrze pracownika: kierownictwo dobrze wie ze brygadzista Sieroń wybiera sobie przypadkową osobę którą dręczy w pracy lub bez powodu wwala, ale nic z tym nie robi bo po co. Szkoda ze firma nie dba o pracownika tak jak o opinie o sobie. Za granicą są (usunięte przez administratora)

Krzych

Że w De jest "spoko" to wiemy ale jeśli ktoś godzi się na robotę u nimca. ... Jak jest w Tuchowie ktoś wie jak tam płacom jaka jest atmosfera jacy przełożeni spawam od15 lat ino na co mógłbym liczyć

Łysy

Najlepsi sa goscie co woża wódke niemcom Jaja by lizali 4 litery po sraniu

Kim

Witam. Jak wygląda sytuacja że zjazdami. Jaki system???

Władek

Firma dobra jako pracodawca ale niestety nie każdemu po drodze z pracą i stąd marudzenie?

welder

Jak wygląda sytuacja w firmie? Jakich stawek można się spodziewać? Nie ma problemu z wypłatami? Warunki w miarę ludzkie?

Zibi

Powiem krótko, tutaj komentarze dodają zranione ksiezniczki, które nie wiedzą jak hefta zrobić ;) Jak ktoś jest fachowcem to robi swoje i nie pisze bzdur w necie bo nie ma na to czasu. Stanisław S. w porównaniu do tych cwaniaczków z INOX instalu i innych to jest spoko gość, trochę innowacji by się w firmie przydało ale ogólnie jest ok. Pozdro 600

Users

Potwierdzam, firma to(usunięte przez administratora), dawniej pracowałem w tej firmie i żałuje, pracowałem w kilku firmach, i mimo że miałam tam niższe stawki godzinowe to miałem więcej pieniędzy, dlaczego ? Bo miałem prace na dłużej w jednym miejscu, a tutaj wyjazdy na dosłownie 5, 6 dni, żenada, omijać szerokim łukiem tą firme, pracownicy z którymi "pracowałem"(usunięte przez administratora), wszystko musiałem za nich robić, tak naprawde ja wszystko robiłem, inni tylko patrzyli,tacy są "wykwalifikowani" naprawde, nie zamierzam mieć nic wspólnego z tą firmą. Aktualnie pracuje w innej firme za niższą stawkę i jestem ZADOWOLONY :)

7108 bialy
@Users

takie glupoty pisza tylko tzw fachowcy nie majacy zilonego pojecie o robocie sprobuj sam siebie ocenic co potrafisz a potem pisz ofirmie wielu takich fachowcow spotkalem jak ty

wsciekły
@7108 bialy

A ty za to jesteś najlepszy ja akurat mam 20 lat doświadczenie cały czas zagranica i takiego bagna i syfu jak w UPM to nie widziałem nigdy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wierzyłem ziomkom ze aż takie tu szambo !!!!!! Jak to mówią idzie się za kasa i człowiek nie wierzy aż się sam nie sparzy . No cóż mam sam nauczkę na całe życie !!!!!!!!!!!! ale tez to przestroga dla innych LUDZIE OMIJAJCIE TĄ FIRME NIE DALEKIM ŁUKIEM TYLKO KILOMETROWYM ŁUKIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest to porażka, żenada tu brak słów żeby ten cyrk opisać . Na zarobione pieniądze musiałem się prosić 3 miesiące !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@wsciekły

No, no, wypłakuje się w necie hehe, jakoś ja już któryś rok pracuje i nie narzekam, wiadomo, Yogi to cygan jakich mało ale generalnie jest ok. Biały ma rację, jak ktoś guzik umie i jest kombinator to mu wiecznie źle ;)

Gutek

Słyszałem o firmie dobre opinie. Jak sądzicie można spróbować?

@Gutek

Ja robiłem jako monter, moi kumple spawacze też, jak się skupiasz na robocie a nie na chlaniu i masz coś w głowie to będzie ok. Ja tam polecam każdemu, narzekają tu matoły,(usunięte przez administratora)A potem ci sami płakali, że jak już to tylko na remont ich chcą brać. Taka prawda, ja jeździłem na nierdzewke i spokojnie sobie robiłem ale do pracy szedłem pracować a nie szlugi palić no i znam izometryk a większość to filozofy w mordzie a guzik potrafią.

Alek

8 euro brutto/godz.Zawsze brakuje 10-15 godzin.Bo kto przyjedzie 300 km upomnieć się o nie.Ciągle szukają JELENI.Opinia o firmie zła w kraju.Ostatni dużo ogloszen o pracowników - bo coraz mniej chętnych.NIE POLECAM.

Magdalena
@Alek

Dziękuję za opinię, choć jest dość ogólnikowa. Co masz na myśli, pisząc że "zawsze brakuje 10-15 godzin"? Napisz , proszę, co dokładnie powinno się według Ciebie zmienić w UPM Service.

@Alek

Hahaha 8 euro brutto? To Ty może spawarkę ciagales za spawaczem (usunięte przez administratora) Monter tu ma od 10 do 15 euro na łapę, (usunięte przez administratora)

szymon

A ja polecam, pieniądze dobre, robota od ręki, zakwaterowanie zapewniają pozostaje nic tylko ciężko pracować :) Jak ktoś jest nastawiony na robote a nie narzekanie to będzie zadowolony.

Artur
@szymon

Napisałeś o dobrych pieniądzach, które można zarobić, pracując w tej firmie. Mógłbyś napisać konkretnie jakiego rzędu są to kwoty? Dla osób, które planują aplikować do pracy w tej firmie to cenna informacja.

Konrado

@Sieroń Niemiecki Lizus Możesz rozwinąć swoją opinię? Mam inne zdanie tylko, że trzeba dobrze pracować!

Mily

Witam. Czy są jakieś kary w razie zerwania umowy? Można zrezygnować na drugi dzień czy trzeba przerobić po złożeniu wypowiedzenia 2 tyg i dopiero wtedy można zjechać?? Proszę o odpowiedz

Sieroń Niemiecki Lizus

Nie polecam

Karol

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o UPM Service - Tuchów

• Jak się pracuje w UPM Service?

Zobacz opinie na temat firmy UPM Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPM Service?

UPM Service