Opinie o McFIT Polska w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie McFIT Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w McFIT Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McFIT Polska w Warszawa

Wiktoria

Hej, widzę same opinie o siłowni. A jak wygląda sama praca.? Czy pracownicy otrzymują wynagrodzenie na czas ? Umowa o prace jest tu standardem?

xx
@Wiktoria

Wynagrodzenie jest zawsze na koncie 10 dnia miesiąca. Tak, każdy dostaje umowę o pracę :)

Bebe

Jako klient odradzam, podobnie jak większość. Zostałem naciągnięty na automatycznie przedłużającą się umowę. Obecnie wysłałem zgłoszenie do uokik. Ale sądząc po tym jak dużo jest już informacji o tej "renomowanej" firmie. Chyba w tym państwie z kartonu po prostu musi tak być.

Czy ktoś miał z nimi proces sądowy,? Tak fatalnej obsługi jeszcze nie widziałam... straszą mnie juz sądem ????‍♀️(grosze)

M.
@Kasia

Napiszcie: annarka@gmail.com. trzeba coś z nimi w końcu zrobić...

Raul

Co to za historia z menagerem na Ostrobrsmskiej?tym malym rudym Wie ktos czemu go zwolnili z pracy?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie McFIT Polska? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Instruktor(ka) zajęć fitness
Jarek

Miałem umowę na rok ponieważ mieszkałem rok w Katowicach teraz mieszkam na Mazurach podczas pandemii przedłużyli mi umowę od marca do listopada złożyłem wypowiedzenie umowy w marcu jednak nie chcieli wypowiedzieć ponieważ nie ich wina ze była pandemia i musieli zamknąć swoje siłownie. Teraz złożyłem znowu wypowiedzenie ale w mailu zwrotnym otrzymałem ze przedłużyli mi automatycznie i pobrali dużo większa kwotę ponieważ skończyła się niby promocja… żenada znowu muszę złożyć wypowiedzenie z zachowaniem trzy miesięcznym wyprzedzeniem.. ile razy mam składać wypowiedzenie nie mieszkam na Śląsku od 2 lat a ciagle płace to jakiś żart… naciąganie już na beszczelnego.. czy mcfit to firma kogucik? Nie polecam nikomu

marcin

naciągacze i krętacze. utrudniony kontakt, wypowiedzenie umowy to droga przez mękę. oczywiście kruczki, podpunkty, małe gwiazdki, zero merytorycznej rozmowy i odzewu tylko kasa kasa kasa i to za nic, nie polecam jak wyżej w opiniach zawiązywać się z nimi bo potem uwolnić się to droga przez mękę. ja zgłaszam sprawę do prawnika i według mnie to próby wyłudzenia,na granicy prawa i przyzwoitości. oczywiście każda sprawa jest inna ale patrząc na komentarze i opinie ten sam schemat.

(usunięte przez administratora)! Stacjonarnie przy podpisaniu umowy mówią coś innego ,na infolinii co innego. W końcu nie wiadomo czy okres wypowiedzenia to 4 tyg przed zakończeniem umowy czy 3 miesiące. Naciągacze, lepiej uważać jak nie nie chcecie wplatać się w duże koszty !

Malwa

Do McFIT chodziłam przez niecały rok. Ze względu na kontuzję musiałam wypowiedzieć umowę. To właśnie przed wypowiedzeniem chce was uczulić. Ja rozumiem że każdy ma jakieś zasady wypowiedzenia, ale oni robią wszystko pod górkę. O ile nie przeczytasz regulaminu to na pewno zapomnisz o terminie 4 tygodni przed wypowiedzeniem umowy inaczej automatycznie przedłużają ci umowę na następny rok. Żeby się z tego wypisać musisz opłacić następne 3 miesiące. To jednak jeszcze nic.Po wypowiedzeniu umowy nie dostałam żadnej informacji zwrotnej. Uznałam więc że wszystko zostało przyjęte. Nic mylnego. Nawet jak z jakiegoś niewyjaśnionego powodu nie przyjmują twojego wypowiedzenia, to dowiesz się o tym dopiero od ścigającej Cię windykacji. Po licznych telefonach do przedstawicieli McFit nic się nie dowiedziałam, a sprawa nie ruszyła z miejsca przez 6 miesięcy! Na maile nie odpowiadają, osoby z recepcji nic nie wiedzą infolinia nie działa. Zostajesz z problemem sam, a jedyna droga żeby się z tego wyplątać to sprawa sądowa. Nie polecam.

@Malwa

Proszę, daj znać na maila agatakudzia01@gmail.com jak rozwiązałas sprawę. Bo ręce mi już opadają a kolejne SMS o kasie i windykacji przychodzą.

Wu

Cześć, u mnie sytuacja wyglada tak ze w listopadzie w 2019 zerwałam umowę z McFit, a dziś dostałam od nich wiadomość o zadłużeniu na kwotę 26zl, niby nie dużo okej, ale nie podoba mi się to że grożą mi windykacją. Poza tym od roku nie mam z nimi nic „wspólnego”, a kwota daleko odbiega od cent karnetu. Więc skąd się wzięło to zadłużenie? Ktoś tez tak miał?

@Wu

I jak rozwiązała się sprawa? Proszę o kontakt na maila agatakudzia01@gmail.com

były klient

Uwaga (usunięte przez administratora) Przestrzegam przed nimi i ich specjalnymi ofertami. Po kilku latach przyszło wezwanie do zapłaty, umowa wypowiedziana. Omijać szerokim łukiem!!

@były klient

Proszę o kontakt na maila agatakudzia01@gmail.com mam taka sama sytuacje i nie wiem co robić!!

Obrzydliwe praktyki

Nigdy nie spotkalam sie z tak okropna obsluga klienta jak w McFIT. McFIT (usunięte przez administratora) ludzi, McFIT pobiera dodatkowe nieuzgodnione oplaty po zerwaniu umowy i straszy komornikiem w przypadku nieuregulowania oplaty. Sprawa skierowana do rzecznika praw konsumenta. Nikomu nie polecam podpisywac umow z McFIT.

Max

Warszawski Mc Fit (usunięte przez administratora) , mały łysy menadzer z Ostrobramskiej to zwykły burak nie znający prawa. Traktowanie klienta poniżej jakiegokolwiek poziomu. Długie lata tam bywałem i zmieniło sie zdecydowanie na gorzej. Nie dziwie sie , ze stali klienci uciekają gdzie indziej. Ostrzegam wchodzić z nimi w umowę po podpisaniu jestes złapany na haczyk i jestes zerem

silkapro
@Max

co ci zrobil

Czy McFIT Polska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Umowa o pracę. Gorzej, że firma jest w stanie wewnętrznego rozkładu. Wojna międzydziałowa. Brakuje najprostszej decyzyjności. Niebaprawiane usterki w studiach są tego owocem.

Tren

Tylko umowy o pracę

Jakie godziny pracy obowiązują w McFIT Polska?

Tren

Personel dostępny od 8 do 22. 365 dni do roku.

Dramatyczna obsługa

Klient

Przestrzegam przed firmą która stosuje wyjątkowo "chamskie" praktyki! Dziś po McFit w Poznaniu pozostała tylko śmierdząca dziura i mimo iz ludziom nie życzy się źle, to chyba w tym przypadku bardzo dobrze. Gdy jednak byłem klientem sieci, działy się rzeczy dziwne a pokłosie ich właśnie dziś do mnie spłynęło. Raz- zostałem okradziony, z mojej szafki zniknęły buty za prawie 1k, kamery nic nie widziały a samo zgłoszenie - czekałem 3h bo nikogo nie było na sali z obsługi. Btw. sprawa umorzona, bo w głębokim poważaniu ma ktoś szukanie butów, na sali brud i brak obsługi, po 22 jak przyjeżdżało się poćwiczyć, to w szatni kapali się bezdomni z dworca, zresztą też nocowali. Okazało się, że rok po zakończeniu abonamentu za tę żenadę, zadzwoniła do mnie Pani z firmy JDS COLLECTION żeby zwindywokać ode mnie 300 ileś złotych bo ponoć, nie zabrało mi jakiejś opłaty za karty, najciekawsze jest to, że ja byłem pewien, że złożyłem skutecznie wypowiedzenie po kradzieży, nie kontrolowałem tego a tutaj niespodzianka?! Dziś zadzwonił aroganckim Pan twierdząc, że za kilka dni przyjdzie do mnie komornik i jeśli teraz nie potwierdzę, że zapłacę to 06.04 rozpocznie czynności! Jeśli firma decyzuje się na usługi takich firm, to sama wystawia sobie opinię. Nie polecam McFit i mam nadzieję, że karma wróci szybciej niż myślicie. Te 300 parę złotych wiecie gdzie mam:)

Irek

@Nick a skąd ta wojna między działami wynika?

Kamil

To umowę wam wypowiadają mailowo?

mcFitt Gdynia

Ostrzegam przed podpisywaniem umów z McFitt Warszawa, mimo odstapienia /skutecznym/ od umowy w ustawowym terminie 14 dni, McFitt nie uznaje odstapienia od umowy nadtto żąda zapłaty za rok z góry. Sprawa trafiła do kancelarii adwokackiej.... żądam poniesionych kosztów i jest to precedens w skali kraju. Nie znają polskiego prawa ani europejskiego, albo nie chcą znać.

adfasdf
@mcFitt Gdynia

skutecznie mozesz odstapic od tej umowy jesli zawarles ja poza siedziba firmy, np przez telefon badz internet.

nn
@mcFitt Gdynia

Mam ten sam problem. Napisałam pismo do UOKiK.

StałyKlient

Od dawna chodziłem do Mcfit z uwagi na długo otwarte siłownię oraz parking. Niestety gejowskiej prysznice gdzie wszyscy kapią się razem do tego sypiąca się farba z sufitu. Jak podłoga była krzywa to nikt przez miesiące nie próbował jej naprawić. A wisienką na torcie jest fakt że prosiłem o zatrzymanie płatności z uwagi na zamknięte siłownię przez pandemie. Bo skoro nie mogę z czegoś skorzystać to nie płacę. A oni dalej ściągali haracz z mojej karty. Karta została zablokowana to straszą mnie windykacja.... Stfuuuu na te niemieckie gówno. Zero szacunku do klienta który od lat daje wam zarobić. Na maile nie odpowiadają na telefony też nie.... Patologia. Naślę na nich sanepid.

Zostaw merytoryczną opinię o McFIT Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w McFIT Polska?

Zobacz opinie na temat firmy McFIT Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McFIT Polska?

McFIT Polska
1.6/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Sienna 73
    00-833 Warszawa