McFIT Polska

Warszawa

Opinie o McFIT Polska

Praca biurowa w McFit Polska w Warszawie 2015-07-16 14:44:16
Z tego co się orientuję to szukają w Warszawie pracowników biurowych z super płynną znajomością języka niemieckiego do pracy w biurze na pełen etat i równocześnie możliwie najtaniej chcą zatrudniać do maksymalnie 3 tys. zł netto/pełen etat i do tego nadgodziny bezpłatne w tym są gwarantowane niepłatne i to nie tylko od poniedziałku do piątku, bo ich siłownie są czynne 24h/dobę. Także jedno drugiemu przeczy, ale może jakich naiwnych studentów znajdą, bo na nic więcej przy takich założeniach nie będzie stać McFit Polska. Niemiecka firma totalnie nastawiona na wyzysk własnych polskich współpracowników. Zero uszanowania dla polskiego pracownika biurowego.
3
Niezainteresowanywyzyskiem w pracy i tandetą McFIT 2015-07-17 01:04:07
Ale przecież mówię w McFIT Polska Sp. z o.o. nie ma możliwości uzyskania dobrych zarobków - oni szukają tylko najtańszych frajerów jakiś i tam jest tylko wyzysk i praca za darmo w niepłatnych nadgodzinach oczekiwanych ze zrealizujesz sam z siebie w imię idei chłopka roztropka prymitywnego, zakompleksionego ze wsi jakiej zabitej dechami co przyjechał do Warszawy i się mota i chce pracować za głodową pensje na poziomie pracownika po zawodówce czyli 3 tys. zł. na rękę/ pełen etat a nie osoby z biegła znajomością niemieckiego, która powinna zabraniać minimum 5tys. zł netto/pełen etat na umowę o prace na okres próbny a potem tylko więcej - ale nie w McFIT, bo u nich to niemożliwe, jak i ich siłownie pozostawiają wiele do życzenia - czytaj opinie jak poniżej jak i w.w. ogłoszenie o prace z płynnym niemieckim z www. pracuj.pl z lipca 2015r.

Opinie o siłowniach McFIT Polska Sp. z o.o. w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej:

Re: Mcfit mc fit Nie polecam najgorsze kluby opin Dodaj do ulubionych

Gość: lopa IP: *.static.ip.netia.com.pl 09.01.15, 14:19

Byliśmy w tym klubie na Ostrobramskiej w Warszawie, rzeczywiście jest tam dramat!!!!!!!!!!!
bo jak można zaoferować ludziom barachło, bieżnie są najtańsze, najgorszej jakości, takich się nawet do domu nie kupuje, w klubie śmierdzi potem, a prysznice męskie są odkryte to wstyd !!!!!!!!!!!
kolejny raz daliśmy się zwieść artystycznym zdjęciom tego klubu, podrasowanym photoshopem a nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością !

Oferta praca:

McFIT Polska Sp. z o.o.

McFIT ma wiele wspólnego ze swoimi klientami: siłę, energię, wytrwałość i zdecydowanie w działaniu. Cechy te zaprowadziły nas naprawdę daleko — jesteśmy dziś numerem 1 w Europie. Prowadzimy już ponad 200 studiów fitness i jesteśmy obecni w pięciu krajach. Tworzymy mocny zespół, składający się z ponad 4.500 zmotywowanych pracowników. I nie przestajemy nad sobą pracować – na naszej drodze do stania się liderem światowego rynku rozwijamy jedyną w swoim rodzaju koncepcję treningu, która pozwala naszym klientom w nowy sposób zadbać o swoją formę.

KIEROWNIK STUDIA FITNESS (M/K)
z bardzo dobrą znajomością j. niemieckiego

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

◾Jako Kierownik Studia jesteś odpowiedzialny za obsługę klientów oraz za wszelkie bieżące sprawy personalne i administracyjne, wchodzące w zakres działalności studia fitness
◾Odpowiadasz za zespół składający się maksymalnie z ok. 20 pracowników, których mocne strony
i potencjał samodzielnie rozpoznajesz i wspierasz
◾Do Twoich obowiązków należą również dobór i rozwój personelu, a także dbanie o pozytywną atmosferę w zespole
◾Jako wzór do naśladowania dla trenerów aktywnie przekazujesz klientom na powierzchni treningowej naszą koncepcję TRENINGU McFIT, pamiętając przy tym o uśmiechu i pozytywnym nastawieniu

Wymagania:

◾Mówisz płynnie po niemiecku i jesteś gotowy uczestniczyć w kilkutygodniowych szkoleniach w Niemczech
◾Swoim inspirującym sposobem bycia i dużą dawką dobrego humoru motywujesz klientów i pracowników do osiągania swoich celów
◾Masz talent organizacyjny i odznaczasz się dobrze ustrukturyzowanym sposobem pracy
◾Stale pamiętasz o tym, aby mieć w centrum uwagi życzenia naszych klientów
◾Branże sportu i fitnessu są Ci bliskie
◾Cechujesz się silnie rozbudowanymi kompetencjami społecznymi oraz sytuacyjnym stylem przywództwa
◾Praktyczne doświadczenie w branży usług dopełni Twój profil

Oferujemy:

McFIT gwarantuje Ci jedyną w swoim rodzaju kulturę firmy z miejscem na indywidualność — dla nas ludzie są ludźmi, nie zasobami. Wspieramy i wymagamy. Jeśli masz talent i do nas pasujesz, otrzymasz u nas szanse i wyzwania, których dotąd szukałeś.

NIE ZWLEKAJ I PRZYŚLIJ SWOJĄ APLIKACJĘ!

Zostań jednym z nas! Przyślij swoje przekonujące dokumenty aplikacyjne wraz z aktualnym zdjęciem w formie cyfrowej, wpisując w temacie wiadomości: „Kierownik Studia Warszawa”. Prosimy także o informację na temat oczekiwanego wynagrodzenia oraz najbliższej możliwej daty rozpoczęcia pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przet­warzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego zgodnie z Ustawą o ochro­nie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Mamy nadzieję, że wkrótce się poznamy!
2
kamil 2015-07-24 12:54:41
dzieki za info !!!!! WOOOOOW - a to tak dobrze wygladajaca firma
4
ploty 2015-09-22 23:43:31
Polecam wizytę na rozmowie rekrutacyjnej - żadna z tych informacji nie jest prawdziwa. "Nie znam się, ale się wypowiem" - może lepiej poznać fakty zanim wyleje się tyle frustracji nad stekiem bzdur.
3
kazio 2016-05-13 13:02:56
no to przecież jak na stanowisko kierowniak oferuja tyle to nie jest mało, a wiadomo, ze nie napracujesz sie az tak bardzo jako kierownik, poza tym masz tez wyspecjalizowany zespol pracownikow wiec nie musisz sie matrwic ze wsyztsko bedzie na twojej glowie
Zostaw swoją opinię o McFIT Polska - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McFIT Polska