ACTIV INTERNET

Legnica

Opinie o ACTIV INTERNET

OSZUKANY 2009-10-13 16:29:53
FIRMA O POWYŻSZEJ NAZWIE Z SIEDZIBĄ NA ULICY KTÓRA PRAWDOPODOBNIE JEST PRZEDSTAWICIELEM FIRMY NETIA CECHUJE SIĘ SKRAJNYM BRAKIEM KOMPETENCJI I PROFESJONAIZMU. OSOBY ZAJMUJACE SIĘ WERBOWANIEM NOWYCH PRACOWNIKÓW NIE MAJA ŻADNYCH PREDYSPOZYCJI DO ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI. NIE MA ŻADNYCH SZKOLEŃ ITP. I JEST TO ZWYKŁA AKWIZYCJA. NIE POLECAM NIKOMU WSPÓŁPRACY Z LUDZMI Z TEJ FIRMY. SĄ TO LUDZIE BARZDO OGRANICZENI I NIE SZANUJĄCY INNYCH POD ŻADNYM WZGLĘDEM.
:)) 2009-10-13 16:40:27
JA RÓWNIEŻ MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ KONTAKTU Z TĄ FIRMĄ A RACZEJ BRAK PRZYJEMNOŚCI! OPINIA MOJEGO POPRZEDNIKA JAK NAJBARZDIEJ TRAFNA POWINIEN TYKO DODAĆ ULICE A JEST NIĄ ULICA KARTUSKA 30-32. OSOBA, Z KTÓRĄ JA SIĘ ZETKNĄŁEM MÓWIĄC KOLOKWIALNIE TO ZWYKŁY PROSTAK. NAJPIERW WPROWADZIŁ MNIE W BŁĄD OPOWIADAJĄC, ŻE SZUKAJĄ LUDZI DO NOWO OTWIERANYCH PUNKTÓW BY NASTEPNIE WYWIEŹĆ MNIE POZA MIASTO BYM W DESZCZU CHODZIŁ W SAMEJ MARYNARCE PRZY TEMPERATURZE PARU STOPNI I ZAJMOWAŁ SIĘ AKWIZYCJĄ BEZ ŻADNEGO PRZYGOTOWANIA. A NAJBARDZIEJ SMUTNY JEST FAKT, ŻE OSOBA DAJĄCA MŁODYM LUDZIĄ NADZIEJE NA ZNALEZIENIE PRACY JEST TYLKO ZAINTERESOWANA ZYSKIEM A NIE OSOBĄ ZATRUDNIANĄ,
netia_legnica 2009-10-15 17:52:47
hmm, no tacy pracodawcy psują tylko opinie... ja również jestem przedstawicielem firmy Netia ale prowadzę biuro i nie wyobrażam sobie sytuacji żeby wypuścić w miasto pracownika bez przeszkolenia... generalnie sam szukałem ludzi do pracy na podobnym stanowisku ale na takich zasadach... a jak Wam płacił?? czy zapłata to fikcja??
tomek 2010-09-17 15:57:26
byłem na rozmowie. żenada - akwizycja prowizyjna. nie wiem kto się na to złapie czytają poprzednie opinie. również nie polecam.
NIEDOSZŁY AKWIZYTOR 2010-09-30 20:19:54
FIRMA ŻENADA PREZES HAHAH W GARNITURZE PRAWDOPODOBNIE ZE STUDNIÓWKI JAKAŚ KOBIETA O SŁOWNICTWIE TYPOWO BAZAROWYM BIURO KTÓRE WYGLĄDA JAK JAKAŚ PRZEPOMPOWNIA A NIE SIEDZIBA RZEKOMO STRATEGICZNEGO PARTNERA JAKIM JEST NETIA WEDŁUG MNIE GRUPA ZNAJOMYCH NASTAWIONA NA ZYSK POPRZEZ WYZYSK HAHAA CHCĄ ZATRUDNIAĆ LUDZI BEZ ŻADNEJ PODSTAWY NASTAWIAJĄC NA SYSTEM PROWIZYJNY TYLKO NASUWA SIĘ PYTANIE I MYŚL " JEŚLI JA MAM TO ROBIĆ DLA NICH PO ICH SZYLDEM TO DLACZEGO NIE LEPIEJ BYŁOBY MI OTWORZYĆ COŚ TAKIEGO NA WŁASNY ROZRACHUNEK BEZ ZBĘDNYCH OSÓB" ZERO PROFESJONALIZMU POLECAM TYM PAŃSTWU PÓJŚĆ NA CHOCIAŻ JAKIŚ 3 MIESIĘCZNY KURS ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI ORAZ WYPRACOWAĆ STRATEGIĘ MOTYWACJI NIEDOSZŁYCH PRACOWNIKÓW =) ŻYCZĘ IM WIELE SZCZĘŚCIA W NAGANIANIU LEBIODÓW HAHAH
elek 2016-04-21 17:39:15
Ale oni oferują szkolenia, poza tym poczytaj sobie i popatrz na daty poprzednich komentarzy są one z przed 5 lat, wiec nie beirz ich raczej pod uwagę, przez te lata z pewnoscia się coś zmieniło i firma poszła na przód.
Zostaw swoją opinię o ACTIV INTERNET - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACTIV INTERNET