Opinie o Admit w Górki Wielkie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Admit. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Admit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admit w Górki Wielkie

jojo

Rotfl widzę ze dużo wiesz na temat pracowników może jesteś tak zdaje....kierownikiem z Jaworza bo z tego co wiem to on ma takie zdanie o pracownikach którzy robią na jego nowe auto co? Chyba ze się myle i jestes innym mądrym inaczej kierującym ta firma i ciekawe co zrobisz jak firma padnie a z kierownika czy z kogo tam jestes bd musial robić przy lopacie... lepiej zmien nastawienie bo czasami się to przyda pzdr Jojo

niki

i tu masz troche racji -bo to wy cienkie urzedasy krecicie starego na kase robole zapier... na wasze buły zaden robol nie jezdzi w czasie pracy sluzbowymi autami na prywatne zakupy nie mowiac o innych przekretch ktore robicie w tajemnicy pzed szefem- a pozniej przez reszte miesiaca chodzisz i (usunięte przez administratora) lizesz zeby niczego sie nie domyslal

rotfl

Żałosne cebulaki, tak bardzo płaczecie nad tą pracą to poszukajcie sobie lepszej. Ach tak... nie znajdziecie lepszej, bo z takim wykształceniem do końca życia będziecie zarabiać gówniane pieniądze i tyrać w pocie czoła. @haha - 2014-08-19 00:16:18 mówisz "stary kreci uczciwych roboli na kase" Powiedziałbym że jest odwrotnie. Polowa pracowników miga się od pracy jak może, pracują sumienie jedynie kiedy ktoś z zarządu jest w okolicy. Niedawno dorabiałem w firmie chwytając się różnych rzeczy i miałem wgląd w to w jakie sposób pracuje wiele osób. Pracując spokojnie bez narzucania zabójczego tempa wyrabiałem 120-250% normy. @niki - 2014-03-21 20:36:25 "słyszeliście najnowszy hit admitu ? :dlaczego kierowniczki Basia M i Dana SZ. nie uczęszczają do kościoła?- ponieważ nie umieją patrzeć jak ludzie bezczynnie siedzą przez godzinę i nic nie robią" Do pracy chodzisz żeby pracować, podejmując się pracy w firmie godzisz się na 15 minutową przerwę co 4 godziny pracy. Jeśli przez godzinę masz zamiar bezczynnie siedzieć i dostawać za to pieniądze to chyba mijasz się z powołaniem. Widzę też wiele wpisów zakładających, że brygadzistki i karda zarządzająca to chamy i prostaki. Ciężko wam wytrzymać kiedy ktoś wam mówi co macie robić, czy macie coś robić szybciej bo się op..acie? Zgodzę się, że jest kilka osób które nie są szczególnie miłe czy życzliwe, a jeśli macie wątpliwości co do słuszności tego co wam przekazują to proszę powiedzieć im to prosto w twarz albo zgłosić u kogoś wyżej postawionego. @koles - 2014-08-06 15:22:11 "no właśnie kto mądrzejszy wlaśnie sie bierze bo dość zapier...... na darmozjadów biurowych" Ludzi którzy maja jakieś wykształcenie i potrafią robić coś poza składaniem zniczy? Boli cię to, że po skończeniu podstawówki nikt nie chce cię przyjąć na dobrze płatną posadę tylko wykonujesz pracę do jakiej masz predyspozycje? Tyle osób płacze tutaj nad swoim losem, jak praca zła i niedobra. Oczekujecie dobrego wynagrodzenia za waszą gównianą pracę. Warunki pracy nie są złe - pracujecie przy parafinie, szkle, farbie i różnych tworzywach, a nie przy produkcji jedzenia. Normalne jest ze coś się klei, jest śliskie czy brudne bo nikt nie będzie wam mył i sterylizował każdego przedmiotu. Przeczytałem tutaj wiele opini i mogę śmiało stwierdzić, że moja opinia o pracownikach jest adekwatna do ich zachowań. Jesteście gówno wartymi robolami wylewającymi gorzkie bóle na forum, bo wasze życie jest do dupy, bo nie macie pieniędzy. Obrażacie ludzi o których nie macie zielonego pojęcia - oni mają pieniądze bo na nie zapracowali, wykazali się ambicją i pracowitością. Wy będziecie za..ać i narzekać ale nic nie zrobicie w tej sprawie. Jeśli tak wam się nie podoba praca, proponuje poszukać sobie nowej. Jeśli sytuacja panująca w firmie wam nie odpowiada to załóżcie własną, która będzie działała jak sobie wymarzyliście. Cieplutko pozdrawiam i życzę miłej pracy ~rotfl

vv
@rotfl

Przeczytałem tutaj wiele opini i mogę śmiało stwierdzić, że moja opinia o pracownikach jest adekwatna do ich zachowań. Jesteście (usunięte przez administratora) wartymi robolami wylewającymi gorzkie bóle na forum, bo wasze życie jest do (usunięte przez administratora) bo nie macie pieniędzy. Za to Ty jak chuck noris pilnujesz na forum porządku pewnie za darmo albo po to żeby szefowi się podlizać, siedząć 8 godzin dziennie w kantach i krawatach liżesz szefowi (usunięte przez administratora) eby mógł cię pochwalić jaki wzorowy jestes pracownik a za plecami i tak go okradasz Moja opinia również jest adekwatna to twojej bo wiesz tyle o mnie ile ja o tobie

gość

czyli wszyscy są matołami którzy tam pracują?podejście typowego polaczka!!!pytam o warunki pracy...z niektórymi nie warto nawet pisać!!!

@gość

Z tego co mi wiadomo księgowa zajmuje się księgowością, czyli rozliczeniami finansowymi. O warunkach pracy dowiadujesz się od kadrowej lub kierownika produkcji. Zatrudniasz się w dziale kadr, a nie u księgowej. To chyba logiczne. Zresztą, żeby dojść do księgowej musisz minąć kadry i sprzedaż. Dlatego zastanawiam się jak ci się udało, jako osobie z poza firmy, ominąć te dwa punkty i dojść do księgowości. Ktoś ci musiał powiedzieć, że idziesz nie tam, gdzie trzeba.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Admit? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Toro

A gdzie dzisiaj się lepiej zarabia? Wszędzie tak samo i zawsze w każdej firmie to samo mało zarabiamy a dużo wymagają wszędzie jest tak samo zawsze jakieś problemy. Jak się wam nie podoba a macie lepszą ofertę pracy to korzystajcie nikt was na siłę nie trzyma może się wam akurat uda życzę powodzenia. Ale gadam z wieloma osobami z różnych zakładów i wszędzie jest tak samo nie oszukujmy się.

Gina

Po 8 godz. Nie wiem o jakie warunki ci chodzi, praca jak praca, miejsc leżących nie zapewniają.

gość

przy produkcji...chciałem zapytać sie o warunki?Czy pracujecie po 8 godz czy po 12...?obiecała dobre warunki!

@gość

Gościu, a napisz gdzieś ty zawędrował, skoro rozmawiałeś z księgową, zamiast z kadrową????

Tak
@Gina

O i to jest dobre pytanie?

gość

Mam pytanie!Miałem rozmowę z księgową....Ireną M. nie podoba mi sie jak kręci!!!obiecuje...złote gury...mam podjąć decyzje o przyjsciu do pracy...

Tak
@gość

A skąd wiesz że kręciła skoro jej nie znasz? My ci nie pomożemy w podjęciu decyzji bo sam musisz zdecydowac. Zawsze można sprubowac a jak coś ci nie będzie odpowiadac to możesz się zwolnic i szukac gdzie indziej.

bibi

tłumacz sobie to tak bo na wiecej cie nie stac

BB

Opinia wyżej to już całkowicie jest daremna po prostu żal,żal,żal i tyle ciekawe co jeszcze wymyślicie chociażby byli po głupiej zawodówce to co to ma do rzeczy widac są dobrymi pracownikami i są dobrzy w tym co robią dla tego szef ich zatrudnił.Nawet nie wiecie ile oni się starają nad tym żeby wszystko było w porządku.Jestem ciekawy jak by sobie ktoś z was radził na ich miejscu chociaż przez jeden dzień to potem mogli byście coś powiedziec na ten temat.

ego
@BB

Niestety ale wykształcenie ma znaczenie na takich studiach nauczyliby się chociaż tego jak postępować z pracownikami, a tak tylko umieją ich gnoić wystarczy ze pani b ma zły humor bo ją stary opierniczy to na pierwszej napotkanej osobie się wyżyje. Czy tak postępuje wykształcony kierownik?

A
@ego

Jeśli chodzi o panią (usunięte przez administratora) to się zgodze ale reszta kierownictwa taka nie jest pracowałem z nimi i wiem że oni są inni w poruwnaniu do pani B. Nigdy nie słyszałem żeby po kimś krzyczeli czy przeklinali nawet gdy coś było żle to zwrócili uwagę ale zawsze mówili spokojnie nawet unosząc głosu. Więc ja na nich nic złego nie powiem bo są w porządku do pracowników i my za to też staramy się zawsze pracować jak najlepiej.

P

Zgadzam się z opinią wyżej jeśli macie coś do kierownictwa czy do szefa czy innych to im to powiedzcie a nie ukrywajcie swojej osoby na tym forum twierdzicie że są tacy niewpożądku a sami tacy jesteście boicie się im to powiedziec w twarz więc korzystacie z tego forum wypisując takie bzdury i kłamstwa ale pamiętajcie że jest też duże grono osób które ich będzie bronic bo wie jacy są naprawdę i ile robią dla tej firmy mowa oczywiście o kierownictwie.Ale jak się zazdrości i nie wie jak sobie poradzic z tą zazdrością to wypisuje się tutaj takie głupie kłamstwa naprawdę dajcie sobie spokój z takimi bzdurami.

chmm

Może to Ty zawalasz na każdej lini, a tutaj jak tchórz wyzywasz od nieudacznków. Jeżeli jesteś tak odważny to powiedz to tym kierownikom w twarz co o nich myślisz. Pewnie lizus jesteś i tyle. Pod jakimś dziwnym Nickiem bibi się ukrywasz. Żałosna ta twoja zazdrość.

chmm

Same tutaj widzę dziwne zarzuty, wobec różnych ludzi, żadnych konkretów. Każdy może być szefem, sam dla siebie. Tylko trzeba trochę chcieć robić. Najlepiej dokopywać innym. Zazdrość, pycha, złośliwość i nienawiść. Masakra. Niech każdy popatrzy na siebie.

Gina

Myślę, że przydałoby ci się jakieś pewniejsze źródło informacji, bo z tymi Indiami to nieźle(usunięte przez administratora)

gościówa

A skąd takie wiadomości o tych indiach?

wowo

Z panią (usunięte przez administratora)trzeba sie zgodzic nikt nie lubi pijaków a już na pewno nie szef. Ale to co tu ludzie piszą to pewnie nie tylko ludzie którzy pija zawsze znajdzie się ktoś kto czegoś zazdrości albo kogoś nie lubi i pisze tutaj różne głupie rzeczy i kłamstwa.

marzena

TRZEBA NIE PIC. JAKI PRACODAWCA LUBI PIJANYCH W ROBOCIE? TAKI BZDURY PISZA TE KONOWAŁY PIJACKI Z GÓREK CO PIJĄ NP U WOSIA.

H

Widzę że niektóre osoby nie umieją się powstrzymc od głupich i zbednych uwag kogo to interesuje co oni robią chociaż i tak w to nie wierze i inni też patrzcie się na siebie bo pewnie każdy z was co tu coś pisze to nie jest idealny i nie koniecznie jest to prawda co wy tu piszecie np to o kierownictwie ale nie tylko bo o innych też.To że ktoś nie lubi tego zakładu czy ludzi którzy tam pracują to nie znaczy że ma tutaj kłamac byle tą osobę oczernic. ZASTANÓWCIE SIĘ!!!

koles

no właśnie kto mądrzejszy wlaśnie sie bierze bo dość (usunięte przez administratora). na darozjadów biurowych

a

To się zwijajcie nikt tam nikogo na siłę nie trzymie jak się nie podoba to spadac do innej firmy a nie tu bzdury wypisywac ciekawe co wam to daje chyba tylko satysfakcje ze sobie popiszecie troche nie rozumiem takich ludzi i takiego głupiego gadania i oczerniania innych.

Zostaw merytoryczną opinię o Admit - Górki Wielkie

• Jak się pracuje w Admit?

Zobacz opinie na temat firmy Admit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Admit