Opinie o Admit w Górki Wielkie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Admit. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Admit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Admit w Górki Wielkie

o.n.a

porażka a nie zakład pracy, lepiej się zwijać z tego (usunięte przez administratora)

top zizi

marne to wasze pisane narzekanie....bierzcie sie do pracy,a jak sie nie podoba to zawsze jest wyjscie otwarte i w innej firmie moze beda tulic nierobow i obibokow. Warto sprobowac ;)

były

Ludzie w zimie przy minus 20 pracują u Ciebie w namiotach wiec nie rób z siebie takiego boroka BÓROKU DO TEGO PASTEWNY juz z ryja Ci zle patrzy niewolnictwo i praca za marny grosz to twoja dewiza.Ale te kłopoty w niczym nie przeszkadzają by budować hotel w Węgierskiej Górce! A Smolik to Cię dopiero rzeżbi na niezłą kasę :)

pomocna dłoń

(usunięte przez administratora)Rozrośniety biurowiec generuje tylko straty , magazynierzy sprzedający towar bez jakiejkolwiek kontroli , auta wyjeżdżające z magazynu których nikt nie sprawdza , o Jaworzu już nie wspomnę bo tam to już jest mistrzostwo świata , więc jak taki zakład ma przynosić zyski ?

dona
@pomocna dłoń

To jest prywatna firma, właściciel może zatrudniać kogo chc(usunięte przez administratora) Mogą też założyć swoją firmę i pokazać wszystkim jak się ją powinno prowadzić. Nie rozumiem was - jeśli mi nie pasuje, to szukam innej pracy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Admit? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
student

Czy w tym roku będą zatrudniać na sezon wakacyjny uczniów/ studentów?

Halina

Pracowałam w Admicie - w Górkach .(usunięte przez administratora) a praca w akordzie nie pisanym . Jednym słowem tragedia ,lub lepiej powiedziane masakra czysty Sajgon.

gm

takie pazeroty i tak zawsze tracą w końcowym rozliczeniu , pracowników powinno się szanować bo to oni tworzą firmę

niki

nie ma takiego miejsca na terenie admitu gdzie szanuja robola

on

a gdzie jest najlepiej? Górki,Jaworze czy Pogórze?

b

To nie prawda co piszą o kierownikowi i kierowniczce z jaworza pracowałem tam i złego słowa nie dam o nich powiedzieć ktoś im zazdrości albo ich nie lubi i mści się w ten sposób wypisując takie bzdury obydwoje są mili nie krzyczą po pracownikach są bardzo wyrozumiali. Znam wiele osób które bardzo ich szanują i lubią.Nie w jednej firmie ludzie chcieli by mieć takie kierownictwo.

niki

to jest porażka nie zakład pracy takich (usunięte przez administratora) jak niby kierownicy to można spotkać pod kazdym barem bełkoczą nie umieja liczyć do 10 jedyne co mają to brązowe nosy i stanowiska za ..........

Ircia

ale nie tylko on ma taki wzrost proporcjonalny do rozumu, pewna pani też

new clio

bo generalnie w Admicie nie utrzyma się nikt, kto ma trochę rozumu. Szef nie lubi konkurencji. (usunięte przez administratora)

Zbych

Robi a czemu się dziwisz , myślisz że tutaj jest inaczej ( w Górkach) ta sama zasada , czym ktoś głupszy i większy leber to zachodzi dalej , a przelewy to najpierw mają pijaki i wielodzietni .... Taki zakład :(

ROBI

masz racje -pracowałem tam troche i widziałem to i owo to jest masakra -skąd szef pozbierał taką ekipe- kierownicy są tak soba zajęci i wychodzeniem co chwilę na fajkę że nie mają czasu myśleć o swoich obowiazkach - w jaworzu maja swoje prawo (usunięte przez administratora) =koszmar

niki

to nie tylko kierowniczka w górkach tak normę wyrabia jaworze ją przebija ha ha na tym polegają stanowiska w tym zakładzie

hulahoop

A robić trzeba, bo przecież kierowniczka [usunięte przez admina]. kupiła sobie nowiutką furę i teraz musi wyrabiać normy. Trochę dziwne, że przy najniższej krajowej może sobie pozwolić na salonowe auto, no chyba, że normy wyrabia się nie tylko na produkcji... ;)

niki

słyszeliście najnowszy hit admitu ? :dlaczego kierowniczki Basia M i Dana SZ. nie uczęszczają do kościoła?- ponieważ nie umieją patrzeć jak ludzie bezczynnie siedzą przez godzinę i nic nie robią

pracownik-uczen

W dzisiejszych czasach ciężko o pracę dlatego nie narzekam na Admit. Nie ma opieprzania się. Najniższej krajowej nawet nie ma. Jaka 2,3 ??!! Pracując od Pn-Pt wyciąga się nie całe 1500 w miesiąc. Że tak powiem są miejsca gdzie gorzej płacą. Atmosfera no to jak w komentarzach powyżej. Stali pracownicy jedni całkiem sympatyczni drudzy wredni, inni neutralni - jak to ludzie których spotyka sie gdziekolwiek w życiu. (usunięte przez administratora)

ktoś

pracowałam i wszystko byłoby ok gdyby nie stale pracownice, pytasz taką jak masz coś tam zrobić to np. [usunięte przez moderatora] z zalewania odwróci sie plecami i tak większość stałych pracownic, tak samo na wydmuchu cieszą się jak nie wiesz jak sobie poradzić bo jesteś pierwszy raz, najlepiej pracuje sie na szklankach na głównym magazynie na 30dziestkach fajna praca ogólnie da sie dobrze zarobić

Zostaw merytoryczną opinię o Admit - Górki Wielkie

• Jak się pracuje w Admit?

Zobacz opinie na temat firmy Admit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Admit