Opinie o MCH Michał Charlikowski w Lubin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MCH Michał Charlikowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MCH Michał Charlikowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCH Michał Charlikowski w Lubin

Marcin Nowy wpis

Czy ktoś wie, jak tam obecnie z wolnymi wakatami - zatrudniają? Żona szuka pracy w rejestracji. Jeżeli bywają tu pracownicy niech napiszą o tym jak się tam pracuje? Jak z podejściem do pracownika? I ile płacą?

Ania Nowy wpis
@Marcin

Nikt nie dostanie się tu bez znajomości. Wszystkie osoby z kilkuset praconików zatrudnionych na umowę o pracę, mają ją tylko po znajomości.

Izabela Nowy wpis
@Ania

To jest w ogóle możliwe, żeby tak z tym było na tak ogromną skalę? Bo pewnie, że to się zdarza ale żadna inspekcja ani nic się temu nie przyjrzy? Co z kompetencjami?

Ania Nowy wpis
@Izabela

Oprocz lekarzy, pielegniarek, ratownikow, fizjoterapeutow, ktorzy posiadaja kompetencje, pozostali pracownicy dorabiaja je w trakcie, albo i nie, w zaleznosci od kogo przychodzisz. Co to za problem, by pokazac kosmetyczkom, nauczycielom, wizazystom, lektorom, przedszkolankom, sprzedawcom, sprzataczkom i innym psiapsiolkom co ma wklepac i gdzie wpisac? Inspekcja czasem chodzi, ale nic z tego nie wynika, a osobie, ktora zglasza, zabieraja chleb.

Dostalam skierowanie do specjalisty a ten specjalista wyslal do kolejnych specjalistow... malo tego kazdy specjalista to inna diagnoza.. Juz minely czasy kiedy ten szpital byl dobry.... Brak parkingow, obsluga potworna, spoznieni lekarze i tylko pan z ochrony zyczliwy

Czesiek
@Anna

MCZ to parodia medycyny zdrowia!!! Wysyłają do onkologii do Wrocławia na ul. Grabiszyńską po opis z tomografii gdzie mogą zadzwonić i o nią poprosić ale im się nie chce. potem wysyłają po zieloną kartę gdzie też mogą poprosić po oryginalne pismo mailem lecz znów wysyłają z Lubina do Wrocławia bo w Lubinie nie ma telefonów!!! Przepraszam Wszystkich ale Onkologia w Lubinie raczkuje jak berbeć w Żłobku. Chcą brać wynagrodzenie ale my pacjenci musimy wszystko za nich robić. To są LESERY!!! I nie mają swoich bliskich na onkologii. Pozdrawiam Onkologie w MCZ Lubin. Mam coś zaakceptować - to mogę się spotkać w sądzie. Pozdrawiam wszystkich i jak możecie to nie przenoście swoich bliskich z Wrocławia do Lubina bo tu wykańczają

Pracownicy często się zmieniają ?

MCZ szuka teraz nowych pracowników. Można się ubiegać o takie stanowiska jak na przykład pielęgniarka czy lekarz specjalista chorób wewnętrznych: https://www.mcz.pl/pl/praca-273 Dobrze byłoby, przed aplikowaniem, dowiedzieć się czegoś o tamtejszych zarobkach. Czy jakiś pracownik MCZ zechce powiedzieć coś w tej kwestii?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie MCH Michał Charlikowski? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Zły pacjent

To jest nie do przyjęcia mam skierowanie do urologa z podejrzeniem wodniaka jądra jest początek lutego a termin mam dopiero na grudzień!

czarna318

To jest jakaś masakra. Po 45 minutach prób kontaktu z osławionym nr (usunięte przez administratora) łaskawie odebrano telefon, oczywiście musiałam podać swoje dane po czym się dowiedziałam, że nie ma miejsca, a w zasadzie do końca miesiąca nie ma miejsc... Mam przybiec do przychodni i prosić lekarza o możliwość przyjęcia. Pani twierdzi oczywiście, że telefony są odbierane zawsze.....

Pacjęt

SKANDAL!!! Czas oczekiwania na zarejestrowanie telefonicznie do lekarza w dniu 02.05.2014 przekroczył godzinę i połączenia nie uzyskałem. "WSZYSCY KONSULTANCI SĄ ZAJĘCI!!!" -PROSIMY OCZEKIWAĆ NA POŁĄCZENIE" - TO JEST MOŻLIWE TYLKO W POLSCE. Kto tym bałaganem zarządza ???

miałam podobnie
@Pacjęt

Dzwoniłam 30 min , ale mi się udało zarejestrować. Niestety lekarka, mimo bardzo nieprawidłowych wyników, mnie olała i nie dała skierowania na żadne badania, dlatego po przeszło 15 latach przynależności do jednej z przychodni MCZ-u, mówiąc brzydko pokazałam im środkowy palec u ręki i zmieniłam przychodnie. Dodam, że w ciągu 15 lat byłam tam tylko 1 raz. Mam nadzieję ,że nowy Prezes zrobi porządek nie tylko w MCZ, ale w całym KGHM-ie i wyrzuci tych zasiedziałych dyrektorów, który traktują KGHM jak swój prywatny folwark...

Zostaw merytoryczną opinię o MCH Michał Charlikowski - Lubin

• Jak się pracuje w MCH Michał Charlikowski?

Zobacz opinie na temat firmy MCH Michał Charlikowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MCH Michał Charlikowski?

MCH Michał Charlikowski
  • Adama Mickiewicza 74 lok. 44