Professional Care 24

Opinie o Professional Care 24

Teresa M

Cenie odpowiedzialnosc dobra wspolprace tzn mozliwisc wyboru miejsca ,terminu czasu zlecenia .Ogromne podziekowania dla rekrutera pana Przemka -przemila sympatyczna osoba odpowiednia na danym stanowisku .Sympatyczni koordynatorzy ,interesuja sie dzwonia aktualizuja zmiany na zleceniu .Co jeszcze ddodac ,logistyka na 5 .pan M przesympatyczny odpowiedzialny .Dla tego nie widze powodu zmiany agencji.,z serca polecam warto .

Dybtan Halina

Pracuje w Professional Care jak opiekunka osób starschych w Niemcach juz 4 lata.Jest dobra firma,, Polecam

Wiktoria
@Dybtan Halina

O super, to powiesz jak wygląda kwestia zjazdów do PL? Masz ustalone terminy wolne czy to jest taka typowa kwestia urlopów?

Janina

Boisz się wyjechać do pracy jako opiekunka? Z "Professional Care 24" z Torunia już nie musisz. Przejazd masz zapewniony, pomoc polskich konsultantów także. Pieniądze wypłacane w umówionym czasie. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

Jola

Polecam. Solidna firma dbająca o opiekunki. Współpracujemy od 5 lat i jestem bardzo zadowolona.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Professional Care 24 na stanowisko Asystent / Asystentka ds. obsługi klienta niemieckiego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Patrycja

Praca w firmie Professional Care24 przebiega pomyślnie.

Iwo Kuc

Pracuję w tej firmie 5 rok i polecam z czystym sercem. Zlecenia zawsze zgodne z opisem, pieniążki na czas a panie z biura bardzo miłe i służące pomocą .

Olga
@Iwo Kuc

A czy z biegiem lat pensja rośnie? :)

Sylwia

Pracuję w tej firmie 4 lata, uważam, że to solidna i bezpieczna firma. Pracownicy zawsze dostępni i pomocni. Wynagrodzenie na czas.

Renata

Firma Professional Care 24 jest rzetelnym pracodawca. Dają wiele możliwości pracy. Dzieki ich profesjonalnej opiece, pracownik nie musi się stresować np. transportem, kontaktem z rodziną czy rozwiązywaniem problemów. polecam tego pracodawcę bardzo mocno.

Elwira Z

Firma godna zaufania współpracuje 4 lata i jestem zadowolona wyplacalna i rzetelna polecam

Agata
@Elwira Z

No i super. 4 lata to dość sporo czasu. A z czego jesteś jeszcze zadowolona tak najbardziej? Oczywiście poza tym, że wypłacalna? Tak z ciekawości, ile płacą :)?

Aneta K.

Witam! Polecam firmę Professional Care 24. Dobra współpraca. Profesjonalna i rzetelna. Pozdrawiam.

Nataliia

Pracuje w tej firmie od 2019roku.Jestem zadowolona Organizacja wszystkich szczegółów pracy jest na wysokim poziomie. Bezpiecznie, praktycznie, pozytywnie. Wypłaty na czas. Polecam ????????????

Pracuje w firmie od 4 lat. Regularnie wyjeżdżam na zlecenia pracy. Praca mi się podoba jest łatwa i mam dobre wsparcie z strony firmy. Szybko i sprawnie rozwiązujemy jakieś problemy, powstałe już na miejscu. Jestem zadowolona z pracy, bo lubię to robić. Polecam tą firmę, wypłata zawsze jest w terminie.

Anna B.

Bardzo polecam tą firmę, profesjonalne podejście do pracowników. Organizacja bez zarzutów. Zawsze skłonni do pomocy. Dobro pracownika stawiają na pierwszym miejscu.

Ewa Sarah

Mam za sobą ponad sześć lat bezkonfliktowej profesjonalnej współpracy z PC24 pracując jako opiekunka seniorów w Niemczech. Był to czas pracowity ale satysfakcjonujący zawodowo i finansowo. Wsparcie od firmy bezcenne. Polecam PC24!

Szymon
@Ewa Sarah

Bezcenne wsparcie od firmy... Powiem szczerze pierwszy raz słyszę o czymś takim. Na czym te wsparcie polega?

Bożena

Pracuję z tą firmą już dłuższy czas. Polecam osobom szukającym legalnej i bezpiecznej pracy w Niemczech. Zlecenia są dobierane indywidualnie. To ty decydujesz w które miejsce chcesz pojechać pracować. Więc warto być osobą elastyczną. Wypłaty są zgodne z harmonogramem. Problem jeśli się pojawi jest szybko wyjaśniany. W necie można znależć negatywne opinie na temat każdej agencji. Jak sama nie spróbujesz to się nie dowiesz jak jest. Ja polecam tą firmę.

Marzena

Polecam. Kontakt z firmą bardzo dobry. Finanse nawet przed czasem. Zlecenia wg moich wymagań.

Opiekunka

Witajcie. Chciałabym podzielić się z Wam moją opinią na temat firmy zajmującej się opieką na osobami starszymi. Jest to trzecia firma dla której pracuję. Z pierwszej zrezygnowałam, ponieważ moja wypłata za miesięczna opiekę wyniosła 900 euro (4 lata temu, więc chyba nie aż tak dawno), a rodzina za ten sam okres zapłaciła 2300. Z drugiej zrezygnowałam, ponieważ składki emerytalne były odprowadzane od minimalnej krajowej w Polsce. Z Professional Care 24 moja wypłata wynosi 1550; znajomość niemieckiego średnia. Składki odprowadzane od średniej krajowej, ale, niestety, mam luki w składkach emerytalnych, ponieważ są one odprowadzane z różną częstotliwością. Nie znalazłam jednak na rynku firmy, która odprowadzała by składki zawsze co miesiąc. Bardzo dużym plusem jest to, że nigdy nie czeka się długo za zleceniem; jeśli np. mówię firmie, że chciałabym podjąć pracę koło 15 maja, to prawdopodobieństwo, że ją dostanę między 10 a 15 jest 90 procent. Jeśli zlecenie opiekun-owi/-ce się podoba, to zawsze może je przedłużyć. Firma pyta do jakich osób chcemy jechać, a do jakich nie, np. z demencja, do leżących itd. Orientują się też w sytuacji rodzinnej podopiecznego, tzn. czy rodzina pomaga, kto odwiedza itd. Gdybym była na emeryturze, poleciłabym firmę na 100 procent. Nie jestem na emeryturze, ale i tak ja polecam, ponieważ, jak już pisałam, nie znalazłam jeszcze firmy, która odprowadzała by takie składki, jakie odprowadza pracodawca w przypadku umowy o pracę.

zadowolona
@Opiekunka

Muszę ci powiedzieć jak to jest , bo pracuje tu już 3 lata .Płacą ZUS od średniej krajowej ale raz lub dwa razy na wyjazd. Sprawdzam w zus- ie i tak mam .Czyli jadę na dwa miesiące to mam ZUS raz na pewno a jak na trzy miesiące to mam 2 razy zus. Tak jak napisałaś nie ma firmy która by odprowadzała co miesiąc składki .Jestem zadowolona z firmy. Płaca na czas i zgodnie z harmonogramem.

Katarzyna Cichocka

Pracuję w firmie kilka lat bez problemów fachowa pomoc koordynatorów pieniążki zawsze na czas polecam firmę jak najbardziej.

@Katarzyna Cichocka

Na jakim stanowisku pracujesz? Jak wygląda sprawa z podwyżkami? Są regularnie, np. co rok?

Pracuję w tej agencji już około 3 lat. Jestem zadowolona ze zleceń. Nie miałam jak dotąd problemów. Problemy starają się rozwiązywać jak najszybciej, wypłaty są na czas. Jedyny problem, jaki widzę, to że nie podają telefonu do opiekunki, która jest aktualnie na zleceniu. Moim zdaniem to błąd. To ja muszę pojechać i zamieszkać w tym miejscu. Myślę, że informacje z pierwszej ręki są zawsze najlepsze. Poza tym oceniam tę agencję pozytywnie.

John Doe

Jak pracujesz tak masz. W zaleznosci jak sobie zazyczysz. W PLZ czy EU i tu jest problem. Bo Firma placi terminowo. Z tym, ze kiedy zobaczysz pieniazki na koncie, to juz druga strona medalu. Niezalezna od firmy, tylko w pewnym sensie od Ciebie samego. Bo wybierales walute. To raz. Wybierales bank, to dwa i teraz pytanie bank w PL czy w DE? Wiec nie dziw sie ze to trwa pare dni np. na przewalutowanie i tp. Miej pretensje do banku lub bankow. Oni tez lubia przetrzymac pieniazki przez chwile by nimi obrocic, a w skali globalnej dla nich to poprostu zysk. Pozdrawiam firme Professional Care 24 aztech@op.pl

Danuta
@John Doe

A jak sobie zażycze 20 tys wypłaty? Takie gadanie. I jak widać, nawet nie wiecie kiedy kasa przyjdzie, super sprawa. Czemu jednego terminu nie ma i pozwalacie sobie na to??

Julia
@Danuta

pracuje w firmie kilka lat i zawsze wiem ile dostanę .Wynagrodzenie jest zaraz na początku rozmów ustalane. Potem wszystko na piśmie jest i podpisane , dlatego wiem ile i kiedy dostanę pieniążki. Firma nigdy nie (usunięte przez administratora) mnie. Termin wypłaty też wiem kiedy będzie bo mam to zapisane w umowie i nigdy nie było zmian. Wypłata jest na czas zawsze a nawet wcześniej nigdy później. Jak ktoś ma konto w euro to najlepiej wybrać Bank ING bo firma tez przelewa z ING wtedy pieniądze są w tym samym dniu. Jak wybierasz inny bank to musisz czasem poczekać parę dni ale to nie jest wina firmy tylko banku twojego bo czekasz aż oni zaksięgują. Jestem zadowolona z firmy i nie zamierzam zmieniać, pieniądze na czas składki od średniej krajowej to mi wystarczy a pracować trzeba wszędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Professional Care 24 - Toruń

• Jak się pracuje w Professional Care 24?

Zobacz opinie na temat firmy Professional Care 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Professional Care 24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 51 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Professional Care 24