Professional Care 24

Opinie o Professional Care 24

torunianka

firme znam od 2014 roku. Bez zarzutu, zawsze idzie się dogadać z terminami. formalności załatwiam w biurze. Pieniądze na czas, a czasem przed czasem :) Polecam

Aloiw

Ktoś chciał merytorycznie, to proszę... Dostałam 3 oferty w dniu, w którym się zgłosiłam. Jedną wybrałam. Po 5 dniach akceptacja. Tydzień temu wróciłam. Pieniądze dostałam. W sierpniu planuję kolejny wyjazd. Agencja - OK. Można pracować.

Mia
@Aloiw

Jakie zarobki?

Aloiw
@Mia

Jeśli chodzi o zarobki, to najlepiej przedzwoń do nich. Sprawdzą Ci język i podadzą stawki. Z tego co się orientuję są teraz jakieś bonusy letnie dla nowych.

Arystoteles

Każdemu kto zastanawia się nad wyjazdem z tą agencją zapraszam na kontakt mailowy: kondzior5557@wp.pl

Henryk2724

Pajace i pajacówny, piszcie konkretnie, a nie godna lub niegodna firma. To nikomu nic nie mówi.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Professional Care 24 na stanowisko Asystent / Asystentka ds. obsługi klienta niemieckiego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Basia

pierwszy raz mam jechać z tą agencją. W swoich ogłoszeniach piszą, że bezpłatny dojazd do klienta a teraz okazuje się, że sama muszę płacić a potem czekać na zwrot. Skoro piszą, że bezpłatny to oni powinni busa opłacić. I miesiąc wypowiedzenia.

Zosia
@Basia

Też byłam z nimi na takiej ofercie. To w sumie klient miał takie życzenie, że będzie dawał opiekunkom na podróż, ale źle na tym nie wyszłam :) Po opłaceniu busa zostało jeszcze coś dla mnie ;) PS: Z wypowiedzeniem nie ma problemu. Sama dawałam im wypowiedzenie jakieś pół roku temu jak wróciłam ze stelli, bo starałam się o emeryturę. Normalna procedura.

Gosia

Firma ma ciekawe oferty i atrakcyjne stawki, natomiast panie z rekrutacji są bardzo miłe i pomocne. Serdecznie polecam, współpracuje z firmą od dłuższego czasu.

Kasjana

pracuję w tej firmie trzeci rok i jestem bardzo zadowolona. Wyplata na czas, zus od średniej krajowej. Uprzejmi i pomocni pracownicy.Zdarzały się niedomówienia, ale zawsze można się dogadać. Tylko wynagrodzenie trzeci rok stoi w miejscu i podejrzewam, że nie ma widoków na podwyżkę. Ale mimo to polecam.

Polecająca

Firma Professional Care 24 jest godna zaufania i warto z nią wyjeżdżać a teraz jest najlepszy moment ponieważ mają wysokie dodatki świąteczne nawet do 400 Euro! Składki też na najwyższym poziomie bo od średniej a nie od najniższej jak w innych firmach!!!!!!! Można w krótkim czasie zarobić dużo pieniędzy!

opa

(usunięte przez administratora) ostrzegam przed ta firmą

love

Dla mnie najważniejsze są odpowiednie zarobki w firmie, ale ciekawi mnie jednak czy atmosfera teraz każdemu odpowiada, wiecie? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

cacynek73

A mi się wydaje, że negatywne opinie pisze konkurencja... Ja tam pracuje od roku i wszystko jest wporządku. Za tydzień jadę na drugie zlecenie do Heidelbergu. Jak sama nie spróbujesz to się tak naprawdę nie dowiesz. Właściwie w necie można znaleźć negatywne opinie na temat każdej agencji

krysia
@cacynek73

negatywne sa zawsze prawdziwe i pisane przez opiekunki

karolina

jedna z gorszych firm nie polecam,

ola

a trzeba umieć język niemiecki biegle czy wysyłają z podstawami bo potrzebuję pieniendzy a mam 2 lata doświadczenia z tym że podopieczna byla głuchoniema i leżąca! i jak z wypłatą ? i jak np na 4 tygodnie szukam to zgadzają się na tyle?

K.Zadowolona

Witam! ja wyjeżdżam z tą firmą 2 raz jestem zadowolona moją opiekunką jest Pani Ewelina interesowała się mną i podczas wyjazdu i jak miałam problem to szybko reagują. Wyjechałam w terminach, które mnie interesowały i pieniądze są na czas! Polecam panie w biurze miłe a w biurach rzadko spotykane.

Ola

Wysylaja duza ilosc ulotek do roznoszenia,bezczelnosc i zawsze zalatwiaja na powrot sindbad,bo najtanszy,nie mowiac o busiku.Ogolnie placa na czas.maja fajne oferty.

Renata

ja też zaczęłam jeździć teraz z tą firmą,jak dla mnie rewelacja w porównaniu do innych firm bo jeżdzilam z wieloma firmami i dopiero teraz jestem zadowolona. Osoby z rekrutacji bardzo miłe, fachowo odpowiadają na wszystkie pytania, reagują jak coś potrzeba kiedy jest się na miejscu. Mam stały kontakt z moją koordynatorką P.Elą i jestem zadowolona bo podchodzi jak do człowieka. Każdy problem jaki zgłaszam od razu go rozwiązuja. Firma mi się podoba! Polecam

Magda1189

Dla zainteresowanych współpracą z Professional Care24 podaję nr telefonu i adres e-mail rekrutacja@professionalcare24.pl, tel.: 56 471 30 03, 790 441 660 . Moją koordynatorką jest Pani Sabina, jestem zadowolona ze współpracy. Polecam rozmawiać właśnie z Panią Sabiną.

Basia

Myślę, że możesz śmiało dzwonić, albo po prostu ich odwiedzić. Z tego co widziałam na ich stronie: http://www.professionalcare24.pl/oferty.html - mają oferty jeszcze na grudzień i też na styczeń 2016

Basia

Dziewczyny nie mylcie firmy Professional Care 24 z Private Care 24. To dwie inne, nie mające ze sobą nic wspólnego agencje! Wiem, bo byłam na wyjeździe w obu firmach :) Basia z Torunia

Czarna 2015

Witam, mam obawy co firmy,po wyjezdzie do opieki, nikt nie interesuje się jakie sa warunki, jak ukladaja się stosunki z podopieczną.zero zainteresowania. Wyjezdzamłam wczesniej z innej firmy takie rzeczy nie miały miejsca.Pozdrawiam wszystkie opiekunki.Czarna 2015

Zostaw merytoryczną opinię o Professional Care 24 - Toruń

• Jak się pracuje w Professional Care 24?

Zobacz opinie na temat firmy Professional Care 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Professional Care 24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 51 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Professional Care 24